Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. július 5., vasárnap 10:46

Mondjuk én Marianot nem passzolnam el, foleg egy ilyen Jovic mellett. Utóbbi valószínű kap még egy esélyt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 5., vasárnap 8:39

petiamadridista írta: Egyébkent hosszútávon nem rossz a terv.
Meg kell szabadulni a fölöslegtől, majd stabil pénzügyi háttérrel igazolni 1-2 galaktikust.
Teljesen ok.
Ha jövőre is "csak" a ligát célozza meg Zizou nekem az teljesen ok.
Utána Haaland, Mbappé sorral, mellettük még korban jó Hazarddal, mögöttük Odegaard, Case, Kroos, Valverde négyessel már neki lehet menni a BLnek.
Szerintem.
Haaland mint galaktikus? :lol:

Hazard is galaktikus csak bukás egyelőre, remélem nem lesz Kaka belőle.
Nem illik.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. július 5., vasárnap 8:34

Egyébkent hosszútávon nem rossz a terv.
Meg kell szabadulni a fölöslegtől, majd stabil pénzügyi háttérrel igazolni 1-2 galaktikust.
Teljesen ok.
Ha jövőre is "csak" a ligát célozza meg Zizou nekem az teljesen ok.
Utána Haaland, Mbappé sorral, mellettük még korban jó Hazarddal, mögöttük Odegaard, Case, Kroos, Valverde négyessel már neki lehet menni a BLnek.
Szerintem.

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2020. július 5., vasárnap 7:04

Fb-n edzés videón ,mekkora dugók vannak :D :salute: ( Fede :ozil: ))

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 4., szombat 23:05

Real Madrid is unlikely to sign anyone in the coming transfer window, the club wants to save up up-to 200m euros due to the corona-crisis. Many players will be sold including Bale, James, Brahim, Ceballos and Mariano Diaz. [@Marca]

Gondolom majd Hazard meg Asensio lehel életet a támadójátékunkba :D Amúgy a belgában továbbra is bízom, hogy világklassz lesz itt is, de azért valami vészterv jó lenne jövőre ha mégse. És ne LV, Zizou, pls

Szép ez a record alacsony kapott gólszám, de azért a Realnak nem igazan erről kéne szólnia hosszútávon. Ehhez viszont erősíteni kell ezen a kereten. Pont ezért nem értem ha nincs pénzünk igazolni, akkor miért nem hosszuk vissza azokat a kölcsönjatékosainkat már most, akikkel tudnánk támadásban is előre lépni
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. július 4., szombat 18:43

Hát hihetetlen hogy minden alkalommal felnézek ide kb szinte ugyanazt olvasom Hakimiről... De dettó ugyanaz hangzik el csak más formában... :roll:

Megbeszéltük hogy menni akart mert nem akart sub lenni
Megbeszéltük hogy ő inkább ilyen 5 védős rendszerbe illik mert nem olyan jó védekezésben mint Carvajal viszont nem is olyan jó szélsőként mint pl Rodrygo így tehát egyik szerepben sem tökéletes és az egyikben kéne specializálódnia
Megbeszéltük azt is hogy interben nem sok port zavar ha télleg jó játékosnak bizonyul akkor simán visszavehetjük, igaz pénz veszteséggel de nem veszélyes...
STB...............
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. július 4., szombat 16:48

b3tman írta: opciója van ugyanannyiért vissza is vásárolni amennyiért eladta.
Ilyet sehol nem írnak a belinkelt külföldi oldalon. Csak annyit, hogy 3 évig joga van a klubnak matchelnie a Hakimiért bejövő ajánlatokat. Ha valaki 100-at ajánl érte, akkor mi is megvehetjük 100-ért (de csak akkor, ha az Inter el akarja adni ennyiért). Ennél fogva ennek az opciónak szerintem nincs sok jelentősége.

Nem tudom ez miért van beállítva jó dealként.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 4., szombat 16:36

Csabi írta: Kommentár nélkül:
Hazard is feeling discomfort after the blows he received to the right ankle (operated on in March) in recent games. He didn’t play against Getafe and neither will he play tomorrow in Bilbao. [@edupidal]
BlancoMark írta: Ezt a szezont már elengedném Hazardnál, épüljön fel normálisan a következőre.
Vagy legalabb a BL visszavagora legyen jobb formaban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. július 4., szombat 16:04

kapor_89 írta:

Erről én is érdeklődnék, facen terjed. Realista mit olvastál erről, honnan jöhetett ez az infó?
Chringuito újságírójától Edu Aguirre:

https://therealchamps.com/2020/07/03/he ... kimi-back/

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2020. július 4., szombat 15:49

b3tman írta: Errol tudtok vmit??

“Egy forrás szerint a Hakimi szerződésébe foglalt 5 év első 3 évében a Real Madridnak joga van elutasítani az összes kérőt, ami az Inter felé irányul az átigazolásával kapcsolatban és opciója van ugyanannyiért vissza is vásárolni amennyiért eladta. Tehát gyakorlatilag az 5 év első 3 éve kölcsönszerződés visszavásárlási opcióval, amit valószínűleg a Királyiak ki is fognak használni, mivel Carvajal akkoriban már 31 éves lesz.

Ez a hír igaz?”
Erről én is érdeklődnék, facen terjed. Realista mit olvastál erről, honnan jöhetett ez az infó?

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. július 4., szombat 15:33

Ezt a szezont már elengedném Hazardnál, épüljön fel normálisan a következőre.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 4., szombat 14:43

Kommentár nélkül:
Hazard is feeling discomfort after the blows he received to the right ankle (operated on in March) in recent games. He didn’t play against Getafe and neither will he play tomorrow in Bilbao. [@edupidal]

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: b3tman » 2020. július 4., szombat 14:35

Errol tudtok vmit??

“Egy forrás szerint a Hakimi szerződésébe foglalt 5 év első 3 évében a Real Madridnak joga van elutasítani az összes kérőt, ami az Inter felé irányul az átigazolásával kapcsolatban és opciója van ugyanannyiért vissza is vásárolni amennyiért eladta. Tehát gyakorlatilag az 5 év első 3 éve kölcsönszerződés visszavásárlási opcióval, amit valószínűleg a Királyiak ki is fognak használni, mivel Carvajal akkoriban már 31 éves lesz.

Ez a hír igaz?”

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. július 4., szombat 10:16

menjen játszon, fejlődjön, legyen a legjobb jobbhátvéd, de mi a pöcsért nem lehetett opciót a szerződésbe beletenni? :hmmm: Kicsit elhamarkodott döntésnek tűnik ez így, főleg hogy az egyetlen csere jhv-t meg kikukáztuk szezonközbe, és őt akarjuk vissza pótlásnak, aha tökre érthető lépés.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 3., péntek 13:35

Hakimi elköszönt a Realtól is.
Részlet.
"It’s not a goodbye because you can’t say goodbye to your home".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. július 2., csütörtök 21:49

Menjen Ásráf. Úgyis Carvajal lenne az elsőszámú, majd Odri visszajön mögé arra a 800 percre. :mrgreen:

Ha meg olyan bitang jó lesz a marokkói akkor meg jövőre visszavesszük 80-ért.
A helyében maradtam volna, mert szerintem lazán kitudta volna verekedni magának az 50-50% játékidőt..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 2., csütörtök 21:28

kiserik írta:
Kerlon írta:

1, feltehetőleg ő sírt, hogy nem marad 2. számúnak és mindenképpen el kellett engedni
2, de, jó ár ez érte
3, milyen feltételek? láttad a szerződését?
1. Az is feltehető, hogy őt tudta a klub eladni és kell a lóvé a kiesés miatt. Persze a klub soha nem okolható, csak játékos...
Hakiminek kellenek a percek, a klub meg Dani mellett tette le a voksát. Pár év múlva úgymond elővásárlásink van rá. Addig Dani öregszik, Hakimi valószínűleg fejlődik, ha meg nem, akkor meg jól szálltunk ki belőle. Win-win szitu, de már ki lett tárgyalva ezerszer. Nem bonyolult.
A klub az eladási oldalt ráért volna később is tisztázni, kétlem, hogy azért adták elsőként a nyáron. Hakimit elvitte a dortmundi játéka, aztán többet akart, de nem jött rá, hogy ez nm az a kávéház. Arról nem is beszélve, hogy bőven eltölthet ott is még 1-2 évet, aztán visszajön. Ott rá akartak építeni és ennyi bevonzotta, szerintem ez teljesen világos. Ideális szélső futó Contenak.
KAG írta:
Kerlon írta: 1, feltehetőleg ő sírt, hogy nem marad 2. számúnak és mindenképpen el kellett engedni
2, de, jó ár ez érte
3, milyen feltételek? láttad a szerződését?
Mar hogy a faszba ne adtuk volna el rossz aron?
Transfermaktos erteke alatt ment el jelentosen ugy, hogy volt 2 ev a szerzodeseben es az egyik legnagyobb igeret a posztjan, aki jelentősen fel is van kapva, tehat nem, nem adtuk el jo aron.

És, nem lehetett volna ismet kolcsonadni?
Vagy bemondani neki h marpedig ocsem te jövőre itt leszel?
Vszleg nincs penz a kasszaban es kurvara kellett az erte kapott osszeg. Sokadik erre utalo jel történik az elmult par évben.

Nem, de gondolom te sem. Szoval nem tudom hova a nagas lo.
Abból tajekozodom, amit az atlag user eler.
Ott semmit nem irnak buy-back clause rol, de meg elovasarlasi opciorol sem irnak az osszes helyen.
milyen magas lóról :lol: TM az tájékoztató semmi több, James ért 60 milliókat, aztán 30ért se kellett senkinek se...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. július 2., csütörtök 20:30

Kerlon írta:
KAG írta: 1, nem értem hova volt ez a nagy sietség az eladásával.

2, nem adtuk el jo aron

3, nem adtuk el jo feltetelek mellett.
1, feltehetőleg ő sírt, hogy nem marad 2. számúnak és mindenképpen el kellett engedni
2, de, jó ár ez érte
3, milyen feltételek? láttad a szerződését?
1. Az is feltehető, hogy őt tudta a klub eladni és kell a lóvé a kiesés miatt. Persze a klub soha nem okolható, csak játékos...
Hakiminek kellenek a percek, a klub meg Dani mellett tette le a voksát. Pár év múlva úgymond elővásárlásink van rá. Addig Dani öregszik, Hakimi valószínűleg fejlődik, ha meg nem, akkor meg jól szálltunk ki belőle. Win-win szitu, de már ki lett tárgyalva ezerszer. Nem bonyolult.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. július 2., csütörtök 20:28

Kerlon írta:
KAG írta: 1, nem értem hova volt ez a nagy sietség az eladásával.

2, nem adtuk el jo aron

3, nem adtuk el jo feltetelek mellett.
1, feltehetőleg ő sírt, hogy nem marad 2. számúnak és mindenképpen el kellett engedni
2, de, jó ár ez érte
3, milyen feltételek? láttad a szerződését?
Mar hogy a faszba ne adtuk volna el rossz aron?
Transfermaktos erteke alatt ment el jelentosen ugy, hogy volt 2 ev a szerzodeseben es az egyik legnagyobb igeret a posztjan, aki jelentősen fel is van kapva, tehat nem, nem adtuk el jo aron.

És, nem lehetett volna ismet kolcsonadni?
Vagy bemondani neki h marpedig ocsem te jövőre itt leszel?
Vszleg nincs penz a kasszaban es kurvara kellett az erte kapott osszeg. Sokadik erre utalo jel történik az elmult par évben.

Nem, de gondolom te sem. Szoval nem tudom hova a nagas lo.
Abból tajekozodom, amit az atlag user eler.
Ott semmit nem irnak buy-back clause rol, de meg elovasarlasi opciorol sem irnak az osszes helyen.
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 2., csütörtök 20:24

Valoszinuleg Zidane miatt tavozott, es szerintem ertheto valamilyen szinten. Zidane ragaszkodik az embereihez, es az eredmenyek eddig ot igazoljak. Jogosan gondolhatta Hakimi hogy itt a Realban legjobb esetben is a meccsek max felen lepne palyara de sokkal valoszinubb hogy annyin se. Az interbe meg valoszinuleg a meccsek nagy reszen kezdo lehet majd. Tovabba Conte az internel 3 vedos rendszerben jatszatja a csapatot ket wing back-el, ami neki tokeletes poszt.

A Real szempontjabol nem igazan ertem ezt a transzfert. 40 millioert honnan szerzunk ilyen szintu szelso hatvedet aki tobb poszton is bevetheto? Raadasul nagyon nagy potencial van benne, es idovel csak jobb lesz? Szerintem sehonnan. Ki lesz Carvajal mellett a masik jobbhatved? Odriozola / Nacho / Lucas? Egyaltalan nem vagyok elragadtatva a lehetosegektol. Az igazoljunk fiatal tehetsegeket koncepcionk nem tul hiteles ha Zidane nem kezdi el intenziven beepiteni oket meghozza hamarosan.

En nagyon sajnalom hogy elengedtuk. Majd az ido eldonti ki jar jol.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég