Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 7., kedd 12:48

Süti írta: Szerintem én vagyok a legnagyobb anti-Pogba klubvezető itt a fórumon, de ha a kopasznak ő kell, go for it, amihez nyúl úgyis arannyá válik. :lol:
Szerintem az Kerlon :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. július 7., kedd 12:37

Szerintem én vagyok a legnagyobb anti-Pogba klubvezető itt a fórumon, de ha a kopasznak ő kell, go for it, amihez nyúl úgyis arannyá válik. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 7., kedd 12:35

Madrid's intention is to wait for Camavinga as Rennes are asking €80m for the midfielder - the club believes that's a huge sum for him right now. On the other hand, Zidane is still asking for Pogba - so that's another reason for Real to postpone the Camavinga deal.
:mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2020. július 6., hétfő 10:45

Arról nincs esetleg infó, hogy itt a sok bírózás miatt elkezdek volna mondjuk pénzbüntiket kiszabogatni? Hihetetlen, hogy bármit megtehetnek.. :sly:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 9:51

Csabi írta: Hakimi ügynöke:
“Zidane is the reason for Hakimi’s transfer to Inter Milan. He must explain why Hakimi moved.”

“He was always in contact with Hakimi,” the representative said. “He talked to him about the club’s future project, so we decided to move to Inter.

“I believe that when a high-value coach like Conte calls you and strongly insists on contacting you, this is evidence that he wants you to become an important piece in his project. His team represents him.”

“I think that Hakimi’s return at the current time is not appropriate given the presence of a distinguished player like Carvajal and I’m sure that Hakimi’s future will be bright after taking this step forward,” Camano continued.
tehát valóban az lehetett, amiről pletykáltak. stabil kezdő akart lenni.
Elvileg cáfolta, hogy ezeket mondta volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 5., vasárnap 19:42

Anthony írta: Hmm, ki is rakott le eddig többet az asztalra, Zidane vagy Hakimi?
Nem fog hiányozni.
Ez egyértelmű, de itt páran angyon szeretik támadni a mindent megnyert menedzsmentet, hogy mekkora tréfarkúak, hogy ilyeneket meglépnek. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. július 5., vasárnap 19:41

Hmm, ki is rakott le eddig többet az asztalra, Zidane vagy Hakimi?
Nem fog hiányozni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 5., vasárnap 19:11

Szerintem ma már bánja a dolgot. :lol: Kabaré te... elég ránézni az Inter kezdőre, keretre, bármire... Remélem legalább védekezni majd megtanítják vagy valami.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 5., vasárnap 18:59

Hakimi ügynöke:
“Zidane is the reason for Hakimi’s transfer to Inter Milan. He must explain why Hakimi moved.”

“He was always in contact with Hakimi,” the representative said. “He talked to him about the club’s future project, so we decided to move to Inter.

“I believe that when a high-value coach like Conte calls you and strongly insists on contacting you, this is evidence that he wants you to become an important piece in his project. His team represents him.”

“I think that Hakimi’s return at the current time is not appropriate given the presence of a distinguished player like Carvajal and I’m sure that Hakimi’s future will be bright after taking this step forward,” Camano continued.
tehát valóban az lehetett, amiről pletykáltak. stabil kezdő akart lenni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. július 5., vasárnap 14:49

Hát kb. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy nem lesz érkező a nyáron, szóval így elég sovány lenne Jovic magában. Meg hát akkor a Barca ellen ki fog betalálni? :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 5., vasárnap 11:40

___Samy___ írta: Mondjuk én Marianot nem passzolnam el, foleg egy ilyen Jovic mellett. Utóbbi valószínű kap még egy esélyt.
A kettőből amúgy kijönne egy jó csatár. :mrgreen: Mariano ügyetlenebb, mint Morata, Jovic hozzáállása meg borzalmas.

Hozzáteszem, hogy a szerbet én még nem temettem el teljesen, bár 80%-ra mondom, hogy jövő nyáron menni fog. Rajta azt érzem, hogyha nyomatod ezerrel, akkor egyszer csak elkapja a gépszíj, ha megversenyezteted vagy kiegészítőként használod, akkor semmire se jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. július 5., vasárnap 10:46

Mondjuk én Marianot nem passzolnam el, foleg egy ilyen Jovic mellett. Utóbbi valószínű kap még egy esélyt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 5., vasárnap 8:39

petiamadridista írta: Egyébkent hosszútávon nem rossz a terv.
Meg kell szabadulni a fölöslegtől, majd stabil pénzügyi háttérrel igazolni 1-2 galaktikust.
Teljesen ok.
Ha jövőre is "csak" a ligát célozza meg Zizou nekem az teljesen ok.
Utána Haaland, Mbappé sorral, mellettük még korban jó Hazarddal, mögöttük Odegaard, Case, Kroos, Valverde négyessel már neki lehet menni a BLnek.
Szerintem.
Haaland mint galaktikus? :lol:

Hazard is galaktikus csak bukás egyelőre, remélem nem lesz Kaka belőle.
Nem illik.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. július 5., vasárnap 8:34

Egyébkent hosszútávon nem rossz a terv.
Meg kell szabadulni a fölöslegtől, majd stabil pénzügyi háttérrel igazolni 1-2 galaktikust.
Teljesen ok.
Ha jövőre is "csak" a ligát célozza meg Zizou nekem az teljesen ok.
Utána Haaland, Mbappé sorral, mellettük még korban jó Hazarddal, mögöttük Odegaard, Case, Kroos, Valverde négyessel már neki lehet menni a BLnek.
Szerintem.

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2020. július 5., vasárnap 7:04

Fb-n edzés videón ,mekkora dugók vannak :D :salute: ( Fede :ozil: ))

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 4., szombat 23:05

Real Madrid is unlikely to sign anyone in the coming transfer window, the club wants to save up up-to 200m euros due to the corona-crisis. Many players will be sold including Bale, James, Brahim, Ceballos and Mariano Diaz. [@Marca]

Gondolom majd Hazard meg Asensio lehel életet a támadójátékunkba :D Amúgy a belgában továbbra is bízom, hogy világklassz lesz itt is, de azért valami vészterv jó lenne jövőre ha mégse. És ne LV, Zizou, pls

Szép ez a record alacsony kapott gólszám, de azért a Realnak nem igazan erről kéne szólnia hosszútávon. Ehhez viszont erősíteni kell ezen a kereten. Pont ezért nem értem ha nincs pénzünk igazolni, akkor miért nem hosszuk vissza azokat a kölcsönjatékosainkat már most, akikkel tudnánk támadásban is előre lépni
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. július 4., szombat 18:43

Hát hihetetlen hogy minden alkalommal felnézek ide kb szinte ugyanazt olvasom Hakimiről... De dettó ugyanaz hangzik el csak más formában... :roll:

Megbeszéltük hogy menni akart mert nem akart sub lenni
Megbeszéltük hogy ő inkább ilyen 5 védős rendszerbe illik mert nem olyan jó védekezésben mint Carvajal viszont nem is olyan jó szélsőként mint pl Rodrygo így tehát egyik szerepben sem tökéletes és az egyikben kéne specializálódnia
Megbeszéltük azt is hogy interben nem sok port zavar ha télleg jó játékosnak bizonyul akkor simán visszavehetjük, igaz pénz veszteséggel de nem veszélyes...
STB...............
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. július 4., szombat 16:48

b3tman írta: opciója van ugyanannyiért vissza is vásárolni amennyiért eladta.
Ilyet sehol nem írnak a belinkelt külföldi oldalon. Csak annyit, hogy 3 évig joga van a klubnak matchelnie a Hakimiért bejövő ajánlatokat. Ha valaki 100-at ajánl érte, akkor mi is megvehetjük 100-ért (de csak akkor, ha az Inter el akarja adni ennyiért). Ennél fogva ennek az opciónak szerintem nincs sok jelentősége.

Nem tudom ez miért van beállítva jó dealként.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 4., szombat 16:36

Csabi írta: Kommentár nélkül:
Hazard is feeling discomfort after the blows he received to the right ankle (operated on in March) in recent games. He didn’t play against Getafe and neither will he play tomorrow in Bilbao. [@edupidal]
BlancoMark írta: Ezt a szezont már elengedném Hazardnál, épüljön fel normálisan a következőre.
Vagy legalabb a BL visszavagora legyen jobb formaban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. július 4., szombat 16:04

kapor_89 írta:

Erről én is érdeklődnék, facen terjed. Realista mit olvastál erről, honnan jöhetett ez az infó?
Chringuito újságírójától Edu Aguirre:

https://therealchamps.com/2020/07/03/he ... kimi-back/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég