Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. július 15., szerda 20:03

Reinerrel mi lesz? Benne én több potenciált láttam mind2nél :kivagyhe:
🇭🇺✝️🇭🇺

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. július 15., szerda 5:53

Kerlon írta:
BlancoMark írta: Vinit a helyén kell kezelni, és akkor remek taktikai elem. Tetszik vagy sem, képes megteremteni a különbséget.
Azért a látványosat a hasznossal ne keverjétek, mert az nem különbség, hogy valahogy megveri a védőt, aztán meg elkúrja teljesen világtalan módjára. Bár a védője megverései is kb. olyan, hogy vakon belemegy mindenbe és néha bejön. A megoldásai között meccsen belül is hatalmas nagy kontraszt van. Jelenleg még 20 éves csenevész és elnézik ezt neki, de pár év és nem fogják. Ezt egy középerős csapat elbírja, mi nem fogjuk.

Rodrygo az elmúlt két meccsén bíztatóbb volt, hogy a bal oldalon játszott, nem ennyire kiszámíthatatlan (saját magának se), cserébe tudatos, tud lőni és beadni. Bár ő sem lesz szerintem a jövőnk, max egy Willian.
Lehet csűrni, csavarni, de jelenleg Vini jobb, Rodrygo viszont bíztatóbb, ezért kell őt kölcsön adni. Mindkettőből lehet bármi, az majd idővel kiderül.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 14., kedd 22:20

szerintem teljesen jó. abban a világban, ahol hakimi 40, ceballos jó ha van 15. :mrgreen:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. július 14., kedd 22:17

Ceballos iránt az Arsenal, a Valencia és a Betis is érdeklődik és azt írják, hogy 25 körül fogjuk eladni. Én egyáltalán nem bánom az eladását viszont ez a 25 elég kevésnek tűnik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 14., kedd 20:26

BlancoMark írta: Vinit a helyén kell kezelni, és akkor remek taktikai elem. Tetszik vagy sem, képes megteremteni a különbséget.
Azért a látványosat a hasznossal ne keverjétek, mert az nem különbség, hogy valahogy megveri a védőt, aztán meg elkúrja teljesen világtalan módjára. Bár a védője megverései is kb. olyan, hogy vakon belemegy mindenbe és néha bejön. A megoldásai között meccsen belül is hatalmas nagy kontraszt van. Jelenleg még 20 éves csenevész és elnézik ezt neki, de pár év és nem fogják. Ezt egy középerős csapat elbírja, mi nem fogjuk.

Rodrygo az elmúlt két meccsén bíztatóbb volt, hogy a bal oldalon játszott, nem ennyire kiszámíthatatlan (saját magának se), cserébe tudatos, tud lőni és beadni. Bár ő sem lesz szerintem a jövőnk, max egy Willian.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. július 14., kedd 20:15

Szerintem is túl van tolva sok embernél itt a fórumon ez a Vinicius téma.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. július 14., kedd 15:24

Vinit a helyén kell kezelni, és akkor remek taktikai elem. Tetszik vagy sem, képes megteremteni a különbséget.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. július 14., kedd 15:22

Kerlon írta: vinike, mint a kovonk... :lol:
Sajna jelenleg jobb, reális alternatívát nem látok.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. július 14., kedd 14:42

Vini benne lesz az Mbappe bizniszben, most szóltam, írjátok fel magatoknak. :shifty: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 14., kedd 14:08

Ha más nem, arra jó lesz Vini és Rodry is, hogy pár év múlva horror lóvét kérjünk értük, mert valami sejk, aki otthon fifázik és meglátja őket 90+-os kártyával, úgyis bele fog szerelmesedni mindegyikbe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. július 14., kedd 14:08

Mindkét brazilnak kéne legalább 1 év kölcsön, folyamatos 90 percekkel valami jó támadófocit játszó spanyol csapatban. Viszont nem hiszem, hogy valamelyikőjük is távozni fog pedig hosszútávon lehet jobban járnánk. Én Kubot se hoznám még vissza, nagyon tehetséges de még fejlődnie kell neki is.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. július 14., kedd 13:54

A hideg kirázott, amikor Vinit olvastam.
Jővő- és pláne fantáziakezdőbe nem tudom hogy tud odakerülni. Rodrygo is messze áll tőle, de benne látok potenciált, hogy nagy fejlődéssel lehet nálunk egy kezdő szint. Az alapokat már tudják mind a ketten, mivel 1-2 évet már itt töltöttek a legmagasabb szinten egy ZZ keze alatt. Innentől annyi kellene nekik, hogy kölcsön legyenek adva és bontakozzanak ki állandó játékperc mellett, mint Kubo, Hakimi vagy Odegaard. Brahim dettó.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 14., kedd 13:26

Pad'em írta: Jó, oda én is inkább Rodrygot vízionálnám :D Aztán ki tudja mi lesz Viniből pár év múlva
Semmi, agyat mar nem igen noveszt es technikailag sem szokas ilyenkor mar fejlodni. Alapveto hianyossagai vannak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 14., kedd 13:14

Jó, oda én is inkább Rodrygot vízionálnám :D Aztán ki tudja mi lesz Viniből pár év múlva
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 14., kedd 13:05

vinike, mint a kovonk... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 14., kedd 12:39

kiserik írta:
Pad'em írta:

Ja, mégcsak pletykák sincsenek. Csendes nyár lesz. 21-ben viszont nagyon remélem behúzzuk, azt akire éveket vártunk
Pogbát :-@ :mrgreen:
:lol: úgy néz ki megjött a kedve a MU-ban focizni. Már a hosszabbításról is szólnak a hírek, ami meglehetősen vicces Raiola tavaly nyári vergődése után. Én amúgy nem dölnék a kardomba ha leigazolnánk, de...
kiserik írta: Vinicius----Mbappe----Kubo
--Fede---Camavinga---Odegaard
Mendy-Militao-Varane-Hakimi
------------------Tbo
... ezt a csapatot látnunk kell 2-3 év múlva :sziv:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. július 14., kedd 12:23

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Akit akarunk, nem eladó.
A CAS-nak nem utalunk kenőpénzt.
Pérez okos.
Ja, mégcsak pletykák sincsenek. Csendes nyár lesz. 21-ben viszont nagyon remélem behúzzuk, azt akire éveket vártunk
Pogbát :-@ :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 14., kedd 12:06

Realista24 írta:
Pad'em írta: MARCA: CAS decision despite Man City's breaking rules is a blow to clubs following the rules. Money coming from countries who can do whatever they like. Now Europe's other big clubs, who were following the rules before, believe FFP no longer exists.

Lehet mégis igazolunk nyáron? :lol:
Akit akarunk, nem eladó.
A CAS-nak nem utalunk kenőpénzt.
Pérez okos.
Ja, mégcsak pletykák sincsenek. Csendes nyár lesz. 21-ben viszont nagyon remélem behúzzuk, azt akire éveket vártunk
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 14., kedd 12:03

Pad'em írta: MARCA: CAS decision despite Man City's breaking rules is a blow to clubs following the rules. Money coming from countries who can do whatever they like. Now Europe's other big clubs, who were following the rules before, believe FFP no longer exists.

Lehet mégis igazolunk nyáron? :lol:
Akit akarunk, nem eladó.
A CAS-nak nem utalunk kenőpénzt.
Pérez okos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 14., kedd 12:00

MARCA: CAS decision despite Man City's breaking rules is a blow to clubs following the rules. Money coming from countries who can do whatever they like. Now Europe's other big clubs, who were following the rules before, believe FFP no longer exists.

Lehet mégis igazolunk nyáron? :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég