Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2021. március 24., szerda 16:36

Köszii, eredményeken nem írta azért felteteleztem. :D :salute:
Som i Serem!
6oat

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 24., szerda 16:34

DinhoL írta:
Realista24 írta:

Tényleg marha bohózat, hogy esetleg a 17-18-19 éves tehetségek a nagyobbakkal összemérhetik a tudásokat, és kitűnhetnek a hazájukat képviselve.
Főleg, hogy szép magyar vitézek is ott vannak. Már ma este csak kár, hogy ha jól látom nem lesz a tévében..:(
M4 sport :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2021. március 24., szerda 16:31

Realista24 írta:
MorataMartin írta: Azért durva, hogy Brahim Diazon kívül nincs játékosunk az U21-es Európa-bajnokságon. Igaz sztem az egész U21-es válogatott mizéria inkább bohózat, mint más. A kimagasló játékosok, mint Mbappe (vagy Szoboszlai :mrgreen: ) már a felnőtt válogatottban tolják a vb-selejtezőket.
Tényleg marha bohózat, hogy esetleg a 17-18-19 éves tehetségek a nagyobbakkal összemérhetik a tudásokat, és kitűnhetnek a hazájukat képviselve.
Főleg, hogy szép magyar vitézek is ott vannak. Már ma este csak kár, hogy ha jól látom nem lesz a tévében..:(
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 24., szerda 16:09

MorataMartin írta: Azért durva, hogy Brahim Diazon kívül nincs játékosunk az U21-es Európa-bajnokságon. Igaz sztem az egész U21-es válogatott mizéria inkább bohózat, mint más. A kimagasló játékosok, mint Mbappe (vagy Szoboszlai :mrgreen: ) már a felnőtt válogatottban tolják a vb-selejtezőket.
Tényleg marha bohózat, hogy esetleg a 17-18-19 éves tehetségek a nagyobbakkal összemérhetik a tudásokat, és kitűnhetnek a hazájukat képviselve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. március 24., szerda 15:56

Azért durva, hogy Brahim Diazon kívül nincs játékosunk az U21-es Európa-bajnokságon. Igaz sztem az egész U21-es válogatott mizéria inkább bohózat, mint más. A kimagasló játékosok, mint Mbappe (vagy Szoboszlai :mrgreen: ) már a felnőtt válogatottban tolják a vb-selejtezőket.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 24., szerda 13:52

Nyitni kell a kasszát. Ha kizúgnak a Bayern ellen, az lehet az utolsó csepp.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 24., szerda 13:49

Kylian Mbappé has told Real Madrid that his future will be decided THIS summer. His priority is Madrid, but if they don't sign him, he will either renew with PSG or sign for a Premier League club. He won't leave as a free agent in 2022. @abc_deportes

Milan wants Brahim to stay next season but the player is leaning towards returning to Madrid to replace the departing Lucas Vazquez in the squad. @diarioas
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 24., szerda 13:05

tubatibi írta: Ti, hogy látjátok mi a realitás és a legnagyobb esély ezen a nyáron a játékosmozgásokban itt Nálunk?

Nagyon reménykedek egy Haaland, Camavinga pakkban, de már az nagy szó lesz, ha Haaland ideigazol.
Rengeteg a kérdőjel...kölcsönjátékosok, az esetleges távozók akik közt stabil emberek is lehetnek, meg akad pár ballaszt is sajnos. Nem gondolom hogy ez most nyáron, ebben a retkes helyzetben ki lesz csinosítva.
Számomra már az is előrelépés lenne, ha érkezne egy szem, valamire való támadó, akire lehet egész szezonban számítani és mondjuk szállítana pár gólt, jó pár gólt. A semmirevaló játékosoktól nem lesz könnyű szabadulni sztm, a kasszát meg lehet az az egy játékos ki is üríti.
Maradjon egyben a csapat gerince, nem érdekel hogy százévesek ( láthatjuk hogy versenyben vagyunk még mindig, pedig hogy indultunk neki... ) plusz legyen meg az egy egy ember, akire bármikor lehet számítani ( Nacho, Valverde meg elöl talán a ??brazilok?? ) és jöjjön egy épkézláb kezdő szintű gólvágó, vagy valami hasonló kaliber akárki. nem tudok nevet csak amik röpködnek.
Esetleg ha valami csoda folytán sikerülne egy egy kerékkötőtől megszabadulni, vagy jók leszünk anyagilag, akkor ezt lehetne még kozmetikázni, de erre nem látok esélyt most.
Pedig előttem már összeszedtétek elég jól, mennyi poszton lehetne ezt variálni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. március 24., szerda 11:49

tubatibi írta: Ti, hogy látjátok mi a realitás és a legnagyobb esély ezen a nyáron a játékosmozgásokban itt Nálunk?

Nagyon reménykedek egy Haaland, Camavinga pakkban, de már az nagy szó lesz, ha Haaland ideigazol.
Haalandra látok esélyt, hogy jön.
CR hype is be van indulva, nem tudom mit gondoljak róla, de elég sok hír van róla, gyanús, gyanús.
Camavinga körül elég nagy a csend, nekem úgy tűnik volt egy kiemelkedő éve, aztán azóta semmi extra? Nem követem a meccseit, de nem tűnik úgy, hogy ő lenne az igazi nagy dobás nekünk.

Ha jönne CR és Haaland, akkor elől meglennénk: Benzema, CR, Haaland, egy egészséges Hazard (próbálok pozitív lenni), cserének Asensio (ő 100% hogy nem távozik), és a két csoda brazil fiú.

Középpályán Modric már tényleg öreg lesz szegény, oda kéne valaki, de szerintem nem Camavinga a megoldás. Pogbát el tudnám képzelni (bár nem szeretem), de ő is drága, és Raiola rabszolga.

Szerencsére a védelemben is vannak bajok: remélem Vazquez tényleg távozik, de olyan szempontból baj, hogy Marcelo is csak a helyet foglalja, Carvajal egészsége is állandó kérdőjel, ráadásul egyébként is iszonyú buta tud néha lenni. Szóval ahogy írtátok a széleken baj van. Militaonak tuti lőttek Zidane alatt, úgy hogy oda is kell valaki (akkor is, ha Ramos és Varane maradnak).

Bale: ő róla nem szeretnék beszélni.
Ödegaard: szerintem marad végleg az Arsenalban.
Volt ez a szerb csatárunk, nem ismerem, remélem ő is marad ott ahol van, vagy legalábbis Madridtól távol.

Nem lesz egy egyszerű nyár, az biztos.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. március 24., szerda 11:23

csak dolgoznak scoutok a klubnál nem? mondjuk lehet jobb lenne ha ezek nem dolgoznának :lol:
zidanet kellene kiküldeni terepre 2 hétre aztán csak összekukázna egy varane szintű tehetséggel megáldott szélsőhátvédet europában. nemhiszem el, h nincs egy portugál vagy francia, stb kölyök akit belehetne vállalni szerződni és nem 60 millióért. :roll:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 24., szerda 11:10

Elé nehéz amúgy, nem túl combos ott most a felhozatal. Mukiele a Lipcséből talán, illetve low budget Ronaldo mellé low budget Cuadradot elfogadnék. A többi normális vagy angol vagy angliában játszik és csilliárdba kerülne. Még szegény franciák is egy Pavarddal oldják meg.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 24., szerda 11:03

ziro4vr írta: Szélekkel lesz gond, Carvajal meg Mendy pótlása nem megoldott. Én látok esélyt Alabára, akkor lenne Mendynek is cseréje meg Casemironak is, bár nekem fura lenne ha eljönne cserének az osztrák, lóbacó fizuval. De akkor még mindig kéne Carvajal mögé valaki például, nem beszélve a támadókról.
Lassan azon kellene elgondolkodni, hogy Carvajal elé kellene hozni valakit. Szegény Daninak nagyon nem jön össze ez az év, sérülések szempontjából. Rizikós megkockáztatni még egyet minőségi szélső védő nélkül.
Itt kérdezném meg a hírtudorokat: Hakimiért fizetett már valamit az Inter?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 24., szerda 10:51

Na ja a szélek. Ilyenkor Hakimiért nagyon kár, pláne, hogy egyre többször játszunk 3 védővel. Lehozná mind a két szélt, ráadásul nem úgy, mint LV, hogy minden 20. beadása megy emberhez. Sajnálom nagyon, hogy eladtuk, nem tudom kit fogunk kukázni jobb meg balhátvéd cserének jövőre... Alaba ha jön, mondjuk okés a balszél, de valahogy én se látom ezt, hogy eljönne jolly joker cserének, nála még mindig sanszos, hogy Ramos helyére hoznánk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 24., szerda 10:45

Szélekkel lesz gond, Carvajal meg Mendy pótlása nem megoldott. Én látok esélyt Alabára, akkor lenne Mendynek is cseréje meg Casemironak is, bár nekem fura lenne ha eljönne cserének az osztrák, lóbacó fizuval. De akkor még mindig kéne Carvajal mögé valaki például, nem beszélve a támadókról.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 24., szerda 10:40

tubatibi írta: Ti, hogy látjátok mi a realitás és a legnagyobb esély ezen a nyáron a játékosmozgásokban itt Nálunk?

Nagyon reménykedek egy Haaland, Camavinga pakkban, de már az nagy szó lesz, ha Haaland ideigazol.
Én úgy látom a Haaland, Camavinga pakk teljesen reális. Ennyi pénzünk - bár sokszor ellentmondásosak a hírek - valószínű lesz. Alaba továbbra is a levegőben lóg, utolsó hír, hogy offolta a PSGt meg a Chelsea-t, és csak spanyolba akar jönni, szóval egy ilyen hármast simán elképzelhetőnek tartok. Nyilván minden attól is függ, marad e Zidane. Feltéve, hogy marad, sztem Ödegaard megy még egy évre kölcsönbe, Bale-t meg vagy rásózzuk valakire szintén kölcsönbe, vagy indul a lelátós bábszínház megint. Ha Bale-t sikerülne leépíteni, és Zidane marad akkor még beindulhat megint a Pogba sztori is újból.

Rengeteg kérdőjel van továbbra is, marad e Ramos, marad e Varane. Aztán ha nem sikerülne Haaland, sztem B tervként sanszosan visszahoznánk a vénkecskét két évre.

All in all, faszsetudja mi lesz :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. március 24., szerda 9:59

Ti, hogy látjátok mi a realitás és a legnagyobb esély ezen a nyáron a játékosmozgásokban itt Nálunk?

Nagyon reménykedek egy Haaland, Camavinga pakkban, de már az nagy szó lesz, ha Haaland ideigazol.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 24., szerda 9:57

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Más.
Allegri: "2018-ban nemet mondtam a Real Madridnak, most edzeni akarom őket"
Én is akarok sok mindent, menjen zuhanyozzon Löwwel, aki élve kikerül onnan, lehet pályaedző.
Féltem, hogy azt írod, "sok mindent akarok, zuhanyozni Löwwel"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. március 24., szerda 9:50

Feljövök az oldalra látom Valverde fejének a tetejét mondom legörgetek már mit írnak róla.Erre látom hogy lesérült.Kross mellett.
Erre már nem lehet mit mondani.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 24., szerda 9:47

Realista24 írta: Más.
Allegri: "2018-ban nemet mondtam a Real Madridnak, most edzeni akarom őket"
Én is akarok sok mindent, menjen zuhanyozzon Löwwel, aki élve kikerül onnan, lehet pályaedző.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 24., szerda 9:30

Rona nagyon jönne.

Cristiano Ronaldo wants to return to Real Madrid and would immediately leave Juventus if Real Madrid calls him. He's very excited at the prospect of a comeback and believes he still has a lot to offer. @nluz

@nluz is a reliable Portuguese journalist, who is very close to Cristiano Ronaldo and his entourage.

*

Minden nap más edzőzsenivel riogatnak minket, egyik nap Löw, másnap Allegri nyilatkozza le, hogy jönne. Várom Benitez mikor kerül elő, egy "ha Modric már nem küllőzik, elfogadom a bocsánatkérésüket és jövök jövőre" nyilatkozatra.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég