Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. március 29., hétfő 12:45

ziro4vr írta: A kor csak egy szám, nem az a perdöntő, én pl nem arról beszéltem. De ha az ember látja játszani, hallja a nyilatkozatait/ügynökét, ismeri a pályafutását és hogy annak milyen íve van, akkor kap egy komplex képet egy játékosról. Ez nálam ismerve a fentieket vegyes.

Erre jön rá, hogy a kezdőbe jelenlegi infóink alapján nem fér be, ha más edző lesz vagy tartósan 352 felé mozdulunk, akkor esetleg.

Ezt a kettőt összeadva kijön egy magas bérigényű, klasszis képességű játékos, aki papíron és szakmailag jó igazolásnak tűnik, ám nekem személy szerint meglehetősen büdös háttérrel, hogy ez neki a pénz mellett miért is jó.
Kihívás, a világ legnagyobb klubjában még jelentősebb játékossá léphet elő (természetesen nem lesajnálva a Bayernt, de a Realnak más szint a médiaértéke). Láttam egyszer egy inside videót a Bayern edzőközpontjából és szinte nincsen olyan fizikai/állóképességi rekord amit nem Alaba tartana, kummára profinak tűni. Mindenféleképpen megéri szerintem bepróbálni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 29., hétfő 12:41

A kor csak egy szám, nem az a perdöntő, én pl nem arról beszéltem. De ha az ember látja játszani, hallja a nyilatkozatait/ügynökét, ismeri a pályafutását és hogy annak milyen íve van, akkor kap egy komplex képet egy játékosról. Ez nálam ismerve a fentieket vegyes.

Erre jön rá, hogy a kezdőbe jelenlegi infóink alapján nem fér be, ha más edző lesz vagy tartósan 352 felé mozdulunk, akkor esetleg.

Ezt a kettőt összeadva kijön egy magas bérigényű, klasszis képességű játékos, aki papíron és szakmailag jó igazolásnak tűnik, ám nekem személy szerint meglehetősen büdös háttérrel, hogy ez neki a pénz mellett miért is jó.
Nem illik.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 29., hétfő 12:37

hidegen hagy hogy jön vagy sem de eddig a 28évesre mondták azt hogy elérte a prime korszakát most meg már kiöregedő. enyhén mulatságos. mond azt hogy utálod a fejét és egy Valladolidba való tucat csak ne ilyen kamu mantra hülyeségeket már.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. március 29., hétfő 12:30

Azert egy 28eves jatekos ne legyen mar oreg meg kifele meno. Foleg hogy latjuk hogy lassan 36evesen is lehet valaki nalunk stabil kezdo. Ezzel nem modrichoz akarom hasonlitani, de a palyafutasok meghosszabbostak es kitolodtak, egy 28eves jatekos boven jo erobe van meg.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 29., hétfő 12:07

ateeemadrid írta: Eddig se értettem mi a baj a leigazolásával, meg páran úgy viselkednek, mintha ismernék a jellemét, vagy tudnák, hogy mi célból akar idejönni.

A tények azok, hogy ingyen szerzünk egy nagyon fasza játékost, aki több poszton is bevethető, már ha jön. Én nagyon remélem, hogy hozzuk.
Ingyen hozzunk, egy mar kioregedo jatekost aki nagyon magas fizetesi igennyel etkezik. Tobbszor elmondta nem akar szelso vedo lenni, nem akar a vedelemben jatszani, a kp n akar jatszani. Sokkal fiatalabb es nagyobb potenciallal rendelkezo jatekosokat hozhatnnak Mendy melle. Kp ra Alaba keves, a vedelem kozepere meg felesleges. Csak ennyi bajunk van vele, utolso nagy szerzodes, levezetni jon majd ő is

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. március 29., hétfő 12:02

Eddig se értettem mi a baj a leigazolásával, meg páran úgy viselkednek, mintha ismernék a jellemét, vagy tudnák, hogy mi célból akar idejönni.

A tények azok, hogy ingyen szerzünk egy nagyon fasza játékost, aki több poszton is bevethető, már ha jön. Én nagyon remélem, hogy hozzuk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 29., hétfő 11:23

En valamiert egy Hazard 2.0 tortenetet latok a dologban

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 29., hétfő 10:49

Sorrentino írta:
Pad'em írta: Real Madrid are very confident that David Alaba will play for them next season. According to club sources, a deal is close to being done. Barcelona do not have the money for such big investment. Alaba's priority is to play in La Liga [Kicker]
Hmmm, ennek most örülni kéne? :/
Nekem full úgy jön le, hogy a csávó élete utolsó nagy szerződését megkötve el akar jönni spanyolba nyugiban focikázni, meg pár trófeát még beszerezni így a 10 év bundásliga után.

Rosszat sejtek, aztán max pozitív csalódás lesz. Ha csak a képességet nézzük meg a multifunkcionalitást, jó szerzemény.
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. március 29., hétfő 10:26

@FabrizioRomano

David Alaba’s priority: Real Madrid. Verbal agreement, pre-contract almost ready and €12m/season until 2025. Until it’s signed, everything is open as always with free agents. Many clubs are trying to convince Alaba in recent weeks... but Real are still leading the race.
Sorrentino írta: Hmmm, ennek most örülni kéne? :/
Én úgy vagyok vele, hogy ameddig nem Ramos vagy Varane helyett jön, addig rendben van. Tényleg top játékosról beszélünk, aki bevethető 3 poszton. Sérülések úgyis lesznek, pláne ha marad a Sanitas-Dupont sztárduó, így szűkség lesz rá.

Remélhetőleg Bale-Marcelo-Isco fizetése felszabadul, ami legalább 30 millió nettó, így meg lehet engedni a 12m fizetést és marad még a többi igazoláséra is.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. március 29., hétfő 9:51

Pad'em írta: Real Madrid are very confident that David Alaba will play for them next season. According to club sources, a deal is close to being done. Barcelona do not have the money for such big investment. Alaba's priority is to play in La Liga [Kicker]
Hmmm, ennek most örülni kéne? :/

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 29., hétfő 1:01

Real Madrid are very confident that David Alaba will play for them next season. According to club sources, a deal is close to being done. Barcelona do not have the money for such big investment. Alaba's priority is to play in La Liga [Kicker]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 20:07

Amúgy tuti erre húzta fel Hazard a karrierjét, hogy utána nevetséges tárgya legyen a Real Madridbam. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 28., vasárnap 15:12

Rabiosa írta:
Kerlon írta: Amúgy én még mindig nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire szarik bele vagy anno buzimeunier így szétkúrta a bokáját, hogy nem sikerült rendbe tenni 1,5 év alatt se.
Dárdai a könyvében, meg szerintem interjúban is mondta hogy neki miután szétrúgták a bokáját, folyamatosan fájt, nem jött rendbe soha, és úgy játszotta le pályafutása hátralévő részét hogy szinte sánta volt arra a lábára, sőt le is van azóta százalékolva. Oké, azóta fejlődött kb. 20 évet az orvostudomány, már pl. a térdszalag-sérülések is kezelhetőbbnek tűnnek mint akkoriban, de éppen lehet olyan szerencsétlen Hazard esete hogy neki is permanens lett a sérülés okozta "discomfort".
Persze. A lerúgása előtti elhízása, meg sérülése, meg diskomfortja meg azért volt, mert tudta, hogy jön Meunier.
A srác kimaxolta az utolsó évét a Chelseaben, hogy biztos legyen a Madridi kaland (EL-ig futotta neki), aztán hátradőlt és relax. Kellőképpen elengedte ő már az élsportot ahhoz, hogy fel tudjon épülni és kiemelkedőt tudjon nyújtani a Real Madridban.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2021. március 28., vasárnap 12:46

Kerlon írta: Amúgy én még mindig nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire szarik bele vagy anno buzimeunier így szétkúrta a bokáját, hogy nem sikerült rendbe tenni 1,5 év alatt se.
Dárdai a könyvében, meg szerintem interjúban is mondta hogy neki miután szétrúgták a bokáját, folyamatosan fájt, nem jött rendbe soha, és úgy játszotta le pályafutása hátralévő részét hogy szinte sánta volt arra a lábára, sőt le is van azóta százalékolva. Oké, azóta fejlődött kb. 20 évet az orvostudomány, már pl. a térdszalag-sérülések is kezelhetőbbnek tűnnek mint akkoriban, de éppen lehet olyan szerencsétlen Hazard esete hogy neki is permanens lett a sérülés okozta "discomfort".

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 28., vasárnap 11:51

Yazid írta: eden barátunk ilyeneket olvasva biztos gondolja ,,akkor még jobban telibexarom az egészet"
Teljesen mind1. Belőle ezzel az orvosi stábbal és mentalitással nem lesz itt még egy közepesen hasznos játékos sem. Iszonyat nagyot csalódtam benne. Egy dolog a sérülés, de amikor ennyire nem bír valaki visszatérni anélkül h ne sérüljön le ismét ott már nem lehet csak az adott sérülésre vagy orvosi stábra mutogatni. Egyszerűen Hazard miután távozott nyugodtan mondhatjuk a büdös életben nem volt RM játékos.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 28., vasárnap 10:44

Kerlon írta:
Süti írta:


Remélem hiteles, ha nem, akkor szólj a kebabosnak hogy ne hozzon tucathíreket. :mrgreen:
Azért az alapvetően elég jó biznisz lenne, ha épp mindkettőt bevonhatnánk a Mbappe bizniszbe. 20+20ért csak beszámolnák őket :lol: Bár a 40+40 lehetne reális és kapnának még 120 M-t mondjuk.
Bale után alapvetően elég jó biznisz lenne, ha nem kellene fizetni a fizetésüket, azzal már beljebb vagyunk. Ha dobnak érte 5 használt megkülönböztetőt, meg 2 repedt állítható sorfal bábut, már csak bónusz. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 10:29

Yazid írta: eden barátunk ilyeneket olvasva biztos gondolja ,,akkor még jobban telibexarom az egészet"
Amúgy én még mindig nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire szarik bele vagy anno buzimeunier így szétkúrta a bokáját, hogy nem sikerült rendbe tenni 1,5 év alatt se.

Rettentően szomorú ez a történet, mert pont egy ilyen ember kellett volna előre, aki hozza az évi 20-20 gólt és gólpasszt, valamint megteremti a lehetőségeket, erre...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. március 28., vasárnap 10:25

eden barátunk ilyeneket olvasva biztos gondolja ,,akkor még jobban telibexarom az egészet"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 10:21

Süti írta:
Realista24 írta: Players such as Eden Hazard and Vinicius Jr are not intransferable for Real Madrid this summer, if needed they'll be sold to raise funds for the transfers of Erling Haaland and Kylian Mbappé. [@jlartus]


Remélem hiteles, ha nem, akkor szólj a kebabosnak hogy ne hozzon tucathíreket. :mrgreen:
Azért az alapvetően elég jó biznisz lenne, ha épp mindkettőt bevonhatnánk a Mbappe bizniszbe. 20+20ért csak beszámolnák őket :lol: Bár a 40+40 lehetne reális és kapnának még 120 M-t mondjuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 28., vasárnap 10:15

Realista24 írta: Players such as Eden Hazard and Vinicius Jr are not intransferable for Real Madrid this summer, if needed they'll be sold to raise funds for the transfers of Erling Haaland and Kylian Mbappé. [@jlartus]


Remélem hiteles, ha nem, akkor szólj a kebabosnak hogy ne hozzon tucathíreket. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég