Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. október 26., szombat 9:57

ne várjátok túlságosan a mérkőzést :)
bármi történhet alapon van esélyünk, egyébként nem sok, íme:

- Khedira kezdő lesz
- Valdes ebben az idényben nem potyakapus
- Messi jó formában van
- Arbeloa kezdő lesz
- Nem vagyunk egetverő formában
- Új játékstílus, minden új, náluk viszont nemnagyon
- Alexis és Neymar is piszok jó formában, ellenben nálunk Isco kiment a formából
- Bale ezen a meccsen annyit fog érni, mint én
- Benzema 2 hónapja lutri

és még sorolhatnám, nem a Real Madrid ennek a találkozónak az esélyese, benne van a zakó lehetősége, igen. Sokan holnap már Ancelotti bukásáért, Bale eladásáért fog kampányolni, a keret lecseréléséért fog harcolni, de kérlek titeket, ezt ne. Ezen az estén egy valami győzheti le ezt a Barcelonát, mégpedig MI(A Real Madrid és a SZURKOLÓI), együtt van egy kis remény, nem sok,de bízni kell a csapatban. Nem várok győzelmet, nem érdekel,ha zakózunk, de úgy,hogy a fiúk kimennek és odateszik magukat, csúsznak, másznak, harcolnak, hogy a végén aztmondjuk mi szurkolók, ez igen fiúk, kikaptunk, de jár a taps nektek.
Én csak ennyit kérek a meccsről.AKARÁST, KÜZDÉST, ELSZÁNTSÁGOT!!!

1...2....3..... HALA MADRID !!!! :lilasalas: :lilasalas:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 9:19

Én meg jobban várom mint az elmùlt időkben bármikor... Annyira azt érzem, hogy meglepetést fogunk okozni, hogy mixen is handyvel tettem meg a Realt :D... Aztán nehogy koppanás legyen belőle, de a játékosok nagy része mrgtanult már a barca ellen játszani, és ebben bízok!!:)

FirstWolf
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. október 24., csütörtök 8:39
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: FirstWolf » 2013. október 26., szombat 9:04

Valahogy nincs akkora lelkesedesem ezert a mai meccsert, mind az elmult evekben :|
Sajnos meg nincs ossze allva a csapatunk...es felek a mai eredmenytol. :| Ettol eltekintve en is tudom, hogy ez a meccs mindig mas es nem szamit a forma, nem szamit semmi. De akkor is....
Remelem, hogy megtudjuk nyerni :mrgreen:
HALA MADRID

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 26., szombat 8:47

az a vicc, hogy ez most pont nem túlzás

Mi az hogy PONT MOST? Miért mikor?


Bide, már más is észrevette egy másik topicban hogy annyi a munkásságod itt,hogy piszkálj,és kötekedj velem.....én nem bánom,azt csinálsz amit akarsz,de neked aranyom, még sok spenótot kell lekanalaznod hogy utat mutass nekem mi a nevetséges és mi nem.

Szállj rá másra,időd van...kedved is mint látom,akkor nosza.

Az irásaimon akinek esze van,nem nevetni szokott.....hanem elgondolkodni,már akinek van mivel.

Drukkolj a csapatodnak és ne piszkálódj,ennyit kérek csak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 25., péntek 23:40

TBone írta:valószínű valódi igen :mrgreen: hogyne. modric jobblábas létére ballal szépen telibeverte a kapufát, az feltűnt? :D
kajakra megállítottam a videót hogy elgondolkozzak jól tudom-e hogy Luka jobb lábas :D

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. október 25., péntek 22:22

http://www.youtube.com/watch?v=HKGVwnrIUao

Tudom,hogy off a video,de a témához kapcsolódóan linkeltem.
Vannak azért mágusok a világon,a rugby-s videóról meg kár vitázni.Én magam részéről imádom az ilyeneket ha kamu ha nem :D
HALA MADRID

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. október 25., péntek 22:14

Mr. Bidé írta:
R.M.C.F írta:Nekem minden realos cikknél....mert pozitivot 15 év alatt,ha jól emlékszem 3-at olvastam. Negativat 237ig számoltam,de már régen feladtam.
:lol: Pont az ilyen túlzásaid miatt nevetteted ki magad.............
az a vicc, hogy ez most pont nem túlzás. pl: Mou második évében is, mikor 100 ponttal lettünk rekordbajnokok, mit kellett orrba szájba olvasnom nem egy, magyar viszonylatban elvileg "színvonalas", mondhatnám hangadó portálon? hogy mennyi bírói tévedés volt idén a javunkra, meg mennyi a barcelona ellen, és hogy ha ezek nem lettek volna, és a barca megkapta volna pontokat, tőlünk meg levonják, meg ha anyámnak faca lett volna meg stb.... akkor kihozták, hogy végülis a barca vezetne...

de off után kommentálok egy hírt is: holnap varanet kezdőbe, kivi vagyok neymart is iskolázza-e majd, mint tavaly a zistent.

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. október 25., péntek 21:56

R.M.C.F írta:Nekem minden realos cikknél....mert pozitivot 15 év alatt,ha jól emlékszem 3-at olvastam. Negativat 237ig számoltam,de már régen feladtam.
:lol: Pont az ilyen túlzásaid miatt nevetteted ki magad.............

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 25., péntek 21:37

Mr. Bidé írta:
R.M.C.F írta:A média rántottát csinál az emberek agyából. :lol:
Pont ez jutott eszembe mikor a lenti cikket olvastam (HVG) és a videót néztem............. :mrgreen:

Nekem minden realos cikknél....mert pozitivot 15 év alatt,ha jól emlékszem 3-at olvastam. Negativat 237ig számoltam,de már régen feladtam.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. október 25., péntek 21:37

valószínű valódi igen :mrgreen: hogyne. modric jobblábas létére ballal szépen telibeverte a kapufát, az feltűnt? :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 25., péntek 21:26

az nem olyan nagy dolog, jó, nem elsőre, de biztos h 10-15 próbálkozásból itt is jópáran eltalálnák. Éshát valószínüleg nem 10 percet szántak a forgatásra. Az a része hihető, és vágást se látni.

bár jah, Karim aki 1 méterről a kaput se találta el... na mind1 :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. október 25., péntek 21:23

R.M.C.F írta:A média rántottát csinál az emberek agyából. :lol:
Pont ez jutott eszembe mikor a lenti cikket olvastam (HVG) és a videót néztem............. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 25., péntek 21:21

Mike írta:nehogy bárki is bevegye h ez valós :lol:

az ilyen videók mind össze vannak vágva. De aki nem hiszi állítsa meg 1:45-nél. Mit keres ott Benzema mikor ő adja be elvileg? És mivel utána is van egy vágás, valószínű h a kulacsot se találta el Bale.
azt elhiszem hogy egy profi nfl, rúgó játékos (punter), az oda illő labdával (ami ugye nem akkora mint a rugby labda) eltalálná a kapufát egypárszor, de azt, hogy Karim eltalálja a kapufát...na meg amit Bale csinál, ne máááár :D :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 25., péntek 21:00

Holott nem volt túl bonyolult,mivel nyilatkozott is bale áráról már jóval korábban,mindössze el kellett volna olvasni,és elfogadni. De ugye az nem szenzáció ha bale nem 100,110...120...150 hanem CSAK :D 91,és az is 3 részletben. Ez már nem is akkora csinnadratta.
A média rántottát csinál az emberek agyából. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 25., péntek 19:48

ezen akadt meg nekem is a szemem, talán most először olvasok ilyesmit az igazolás óta :kivagyhe:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 25., péntek 19:35

az azért dicséretes (bár elvárt) dolog, hogy talán ők az első média akik valós adatot közölnek, nem 100 millióznak, hanem közel rekordösszegről írnak.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. október 25., péntek 18:50

Mike írta:nehogy bárki is bevegye h ez valós :lol:

az ilyen videók mind össze vannak vágva. De aki nem hiszi állítsa meg 1:45-nél. Mit keres ott Benzema mikor ő adja be elvileg? És mivel utána is van egy vágás, valószínű h a kulacsot se találta el Bale.
Akkor jók voltak a sejtéseim :) bár lesznek akikkel ezt nem tudod elhitetni. Nekem nem is lenne ezzel gondom ha ezt a HVG nem úgy tálalná mintha igaz lenne.
"A Real Madrid egyik főtámogatója, a bwin tette közzé a YouTube-on azt a videót, amelyen a Real Madrid négy játékosa, Luka Modric, Karim Benzema, Jesé Rodriguez, valamint a fiatal, közel rekordösszegért megszerzett friss játékos, a walesi Gareth Bale mutatja be tudását.

A focisták eleinte egy focilabdával játszadoznak, majd váltanak egy egészen pici squashlabdára. A squashlabdás fejelgetést, dekázgatást egy fitballos, vagyis egy körülbelül méteres átmérőjű felfújt labdával való játszadozás váltja, majd következik az igazi kihívás, a közel sem gömbölyű, tehát valamelyest kiszámíthatatlan rögbilabda.

A focistáknak a felső kapufát kell eltalálniuk a rögbilabdával a tizenhatos vonaláról. Benzema és Modric is eltalálja, Jesének egy kicsit fölé sikerül ugyan, de majdnem.

Ezután következik az érthetetlenül sok pénzért vásárolt Bale, akinek Benzema beadásából kell a rögbilabdával a kapu sarkára tett kulacsot eltalálnia, amit meg is tesz, majd végül még úgy negyedpályáról is kapura lő, és a másik sarkot is eltalálja."
ezek ennyire idióták?????????? :hmmm:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 25., péntek 17:49

nehogy bárki is bevegye h ez valós :lol:

az ilyen videók mind össze vannak vágva. De aki nem hiszi állítsa meg 1:45-nél. Mit keres ott Benzema mikor ő adja be elvileg? És mivel utána is van egy vágás, valószínű h a kulacsot se találta el Bale.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. október 25., péntek 17:37

Géci írta:Megtalálod a videók topicban, de amùgy igen igaz...
Köszi! A kulacsos rész a rögbilabdával tűnik hihetetlennel. Kapcsiból még gömbölyű labdával is meredek így eltalálni de aztán az is lehet hogy két hétig vették fel... :D Minden esetre jó pofa tetszik!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 25., péntek 17:24

Megtalálod a videók topicban, de amùgy igen igaz...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég