Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2021. május 20., csütörtök 22:43

Realista24 írta: Allegri has said "NO" to Tottenham. The Italian coach, without a team, has rejected Tottenham's interest because he wants to see what happens with Zidane and the Madrid bench.
Fel nem tudom fogni, mit lát Perez ebben a se színe, se szaga emberben. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 20., csütörtök 22:28

Real Madrid is one of the clubs interested in Robert Lewandowski whose favourite destinations are Spain and England. Chelsea is leading the race.
@diarioas via @SkySportDE
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. május 20., csütörtök 16:48

BlancoMark írta:
Remy írta: Tegnap a kupagyőzelem utan Bappe kerülte a valaszadast arra, hogy jovore is a PSGben harcol-e. Már ha nem kamuk ezek. (Twitter)
A Bayern elleni párharc előtt nyilatkozta azt Leonardo, hogy legkésőbb a visszavágóig várják Mbappé válaszát a hogyantovábbról. Na már most feltételezem, ha rábólintott volna a hosszabbításra, akkor már rég lettek volna híresztelések, szóval szerintem jó okunk van bizakodni. Ha van elég lóvé, akkor jönni fog.
Több helyen írták, hogy tárgyalnak. PSG 2025ig akar hosszabbítani vele hatalmas fizuért, de ő csak 2023ig szeretne (persze hatalmas fizuval) plusz egy olyan kikötéssel, hogy 2022ben elengedik ha menni akar. :hmmm:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 16:45

Ok,Allegri már nagyon rákészült a startvonalnál...szóval meg akarja pislákolni, mi is lesz ZZ sorsa.
Na erre mi is kíváncsiak leszünk :smile:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 20., csütörtök 16:41

Allegri has said "NO" to Tottenham. The Italian coach, without a team, has rejected Tottenham's interest because he wants to see what happens with Zidane and the Madrid bench.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 20., csütörtök 15:22

Remy írta: Tegnap a kupagyőzelem utan Bappe kerülte a valaszadast arra, hogy jovore is a PSGben harcol-e. Már ha nem kamuk ezek. (Twitter)
A Bayern elleni párharc előtt nyilatkozta azt Leonardo, hogy legkésőbb a visszavágóig várják Mbappé válaszát a hogyantovábbról. Na már most feltételezem, ha rábólintott volna a hosszabbításra, akkor már rég lettek volna híresztelések, szóval szerintem jó okunk van bizakodni. Ha van elég lóvé, akkor jönni fog.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 20., csütörtök 14:56

Tegnap a kupagyőzelem utan Bappe kerülte a valaszadast arra, hogy jovore is a PSGben harcol-e. Már ha nem kamuk ezek. (Twitter)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 14:56

Te pedig képzelj bele egy ......hát csak nézzél rá a keretünkre, aztán képzelj bele akárkit :mrgreen: :mrgreen:
Na most még annyira sem tetszik.


szrk:
Elképzeltem!
Nagyon jó, már tetszik is :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. május 20., csütörtök 14:57-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 20., csütörtök 14:50

Mickey írta:
RaúlCF írta: nekem nincs bajom az új mezzel. kis bólintás a decimás szezonnak a naracs szegély mellé a kék sem rossz. és végre lekerül ez a bugyi rózsaszín. az idegenbeli se rossz. végre nem rózsaszín. volt már jobb is de rosszabb is.
Itt olvastam utána az új szerelésnek...https://www.footyheadlines.com/2020/11/ ... eaked.html
Látom hogy figyeltek erre arra a tervezésnél, és ez dícséretes.

De valahogy nem adja, nem a kék sárga a gondom, hanem a tervezés.

Na de ha párosával lövöldözzük benne a gólokat, már el is fogadtam ! :mrgreen:
képzelj bele egy 7es Mbappét ahogy felemeli a bl trófeát. pöpec

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 14:48

RaúlCF írta: nekem nincs bajom az új mezzel. kis bólintás a decimás szezonnak a naracs szegély mellé a kék sem rossz. és végre lekerül ez a bugyi rózsaszín. az idegenbeli se rossz. végre nem rózsaszín. volt már jobb is de rosszabb is.
Itt olvastam utána az új szerelésnek...https://www.footyheadlines.com/2020/11/ ... eaked.html
Látom hogy figyeltek erre arra a tervezésnél, és ez dícséretes.

De valahogy nem adja, nem a kék sárga a gondom, hanem a tervezés.

Na de ha párosával lövöldözzük benne a gólokat, már el is fogadtam ! :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 20., csütörtök 14:43

nekem nincs bajom az új mezzel. kis bólintás a decimás szezonnak a naracs szegély mellé a kék sem rossz. és végre lekerül ez a bugyi rózsaszín. az idegenbeli se rossz. végre nem rózsaszín. volt már jobb is de rosszabb is.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 13:03

Világos mint a nap,

Nem feküdt a szuperliga, tehát így már el kell adni a játékosokat, egyébként megint mentek volna kölcsönbe. Igazából mi soha nem akartuk őket eladni, de most aztán kell a pénz.

Task achive, and mission accomplished. Alpha Bravo Charlie Delta Echo.....roger that !
Mission impossible ! B-)

HOOOA :rock:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 20., csütörtök 12:48

Mickey írta: Na, jól van már...

A Real Madrid vezetősége idén nyáron tervet vált. A játékosokat innentől kezdve nem kölcsönadni szeretnék, hanem inkább eladni, ezzel is növelve a bevételt, ami létszükség a pandémia miatt.

Értem én a poént. :mrgreen:
Mi így szállunk le a bicikliről. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 20., csütörtök 12:46

MyStiQ írta: annyira lúzer nem lehet az Atletico, hogy nem verik meg a Valladolidot...
Fene tudja, ha úgy vesszük ez is épp a hosszabbítás.. :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 12:34

Na, jól van már...

A Real Madrid vezetősége idén nyáron tervet vált. A játékosokat innentől kezdve nem kölcsönadni szeretnék, hanem inkább eladni, ezzel is növelve a bevételt, ami létszükség a pandémia miatt.

Értem én a poént. :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. május 20., csütörtök 12:17

Melyik szerencsétlen volt a Sevilla ellen? Őt kéne elásni...

Ez a hétvégi szerintem már nem sokat fog számítani, annyira lúzer nem lehet az Atletico, hogy nem verik meg a Valladolidot...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 20., csütörtök 12:13

Pad'em írta: - De Burgos Bengoetxa lesz a VARos kollega a Villarreal ellen. Ő szórta ki Cét egyszer Clasicon, meg ő nem fújt 11est mikor Lenglet széttalpalta Varane-t. Sok jóra számíthatunk megint...
Nem lehet megfellebbezni ezt a Burgos g***t? Vagy bejelenteni covid kontaktnak? Hát használja már az eszét ott valaki :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 12:10

Pad'em írta: - Holnap közli elvileg ZZ Perezzel megy vagy marad. @SergioValentin

- De Burgos Bengoetxa lesz a VARos kollega a Villarreal ellen. Ő szórta ki Cét egyszer Clasicon, meg ő nem fújt 11est mikor Lenglet széttalpalta Varane-t. Sok jóra számíthatunk megint...

Mickey írta: Ránéztem a hírekben erre az új mezre, ha ez lesz, akkor nem tetszik....
Az idegenbeli meg a 3.számú sztem elég fasza. A hazai viszont ja, megint elég gány.
Jók ezek a hírek. " Holnap közli ".....Okes. :mrgreen: Remélem így is lesz , le kell ezt zavarni gyorsan, de így vagyok Ramos, Varane meg LV kapcsán is, jó lenne tudni, miből mennyi lesz, és ki nem lesz.

Ezzel a varral együtt kell élni, meg a zseniális bírókkal. Az ember szépen felcseszi az agyát, de csak ennyit tud tenni sajnos.

A mezeket nem néztem végig, csak amit egyből bedobott, azt láttam. Megnézem többit is.

Jobban utána olvastam, Cibeles meg minden...ez adta az inspirációt, ok. Ez szép dolog. De ugyan úgy nem tetszik. a hazai.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. május 20., csütörtök 12:14-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 20., csütörtök 12:07

- Holnap közli elvileg ZZ Perezzel megy vagy marad. @SergioValentin

- De Burgos Bengoetxa lesz a VARos kollega a Villarreal ellen. Ő szórta ki Cét egyszer Clasicon, meg ő nem fújt 11est mikor Lenglet széttalpalta Varane-t. Sok jóra számíthatunk megint...

Mickey írta: Ránéztem a hírekben erre az új mezre, ha ez lesz, akkor nem tetszik....
Az idegenbeli meg a 3.számú sztem elég fasza. A hazai viszont ja, megint elég gány.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 11:55

Ránéztem a hírekben erre az új mezre, ha ez lesz, akkor nem tetszik....

De igazából nekem a Tekas, Benq Siemens mezek óta, nem túl sok jött be...mióta az emirátusokkal repülünk.
Bár az aranyozott az tetszik.

Na mindegy, csak sok gólt lőjünk benne.

szrk:
Bár volt asszem fekete/fehér-arany is, az sem volt rossz, sőt. Meg türkiz színezésű, az is tetszett.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég