Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 26., szerda 13:02

Real Madrid will announce at least two signings before EURO 2020 starts. @abc_deportes

Alaba és Bale? :kalapos:

Alaba tegnap már Valdebebasban volt elvileg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. május 26., szerda 12:41

Allegri tapasztalatában és az eddig gyengélkedőkben bízhatunk. Ha tényleg ő lesz az edző ki tudja mit tud majd kihozni a Hazard-Asensio párosból, lehet, hogy egy csoda szemtanúi leszünk.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. május 26., szerda 12:35

Jim írta: Nem értem miért kellene most középhátvéd,
inkább költenénk minden pénzt legalább 2 támadó leigazolására :hmmm:

1 évre vállalható a Nacho Militao kettős a kezdőbe is szerintem :hmmm:
Ha megy ramos es varane akkor kell egy cb. Nem tolhat le egy full szezont militaonacho paros kb csere nelkul. Amilyen a stabunk mar szeptemberbe diszkomfortosak lesznek mindketten.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 26., szerda 12:30

Nem értem miért kellene most középhátvéd,
inkább költenénk minden pénzt legalább 2 támadó leigazolására :hmmm:

1 évre vállalható a Nacho Militao kettős a kezdőbe is szerintem :hmmm:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 26., szerda 12:20

Sajnos én is egyet kell értsek. Ez a reális, csak én nem vagyok ilyen optimista, hogy az Isco, Marcelo, Bale, Jovic sortól mind sikerül megszabadulnunk :lol:

Annyi max ha tényleg eladjuk Varane-t 60 körül, akkor azt visszaforgatjuk. De, hogy kibe-mibe azt nem tudom, Koundét akkor hoznám max ha Ramos is megy.
Torquemada írta:Dobogóra talán elég...
Első helyre is bőven, idén is csak egy kis műhiba választott el minket a címtől, meg a raklap sérülés. Barca jövőre se lesz sokkal erősebb, Atma meg max hozza majd mint idén.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. május 26., szerda 12:17

Dobogóra talán elég...
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 26., szerda 12:10

Adom sajna Csokit, Alaba jön, Öde vissza, valami low budget ember cserekapusnak meg cserecsatárnak, selejt kiszórva és kb ennyi lesz a nyarunk.

TBO, cserekapus
Odri, Carvajal, Ramos/Varane, Nacho, Militao, Alaba, Miguel, Mendy
Kroos, Casemiro, Modric, Blanco, Fede, Öde
Junior, Rodrygo, Hazard, Asensio, Benzema, cserecsatár

edző Allegri

Bíztató. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. május 26., szerda 12:01

Álmodozás gyerekek... Perez elég sok helyen elmondta, hogy nincs pénz, nem lesznek itt nagy változások. 1-2 ingyenélőtől meg tudunk szabadulni talán, jönnek helyette saját nevelések, meg alaba...nem látom egyszerűen a lehetőséget nagy elorelepesre. Ha Mariano és Jovic is megy, akkor valami átmeneti megoldást hozunk erre az évre, és ennyi.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 26., szerda 11:23

Real Madrid are very serious about the rebuild:

Whoever leaves, will have a replacement, even if he’s a third choice striker or a fourth choice CB. The club is in talks with several players who were not part of the plan before.

Other than Miguel and Blanco who have been promoted, Real Madrid are working to sign a replacement for Isco, Bale, Mariano, Jovic. Ødegaard will return, but Real Madrid is working to sign another midfielder, Aouar and Pogba are the first names on the list.

@abc_deportes
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 26., szerda 11:01

Jó lesz ez a Kounde,Alaba páros Militavol meg Nachoval.
A sevillai simán jó kis játékos,fejjel is veszélyes lábbal sem ügyetlen.
Sosem voltam az egyik legnagyobb Varane fan, de azért az csúnya lesz, ha egy fele olyan képességű KH érkezik majd kb azonos pénzért, mint amennyiért Varane lép..
Mintha Varane az utóbbi időben olyan jól játszott volna.
Nagy pénzért mehet nyugodtan.Egy ilyen játékost aki menni akkar nem szabad megtartani.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 26., szerda 10:23

Jó kis Alaba-Kondás páros? Bíztató. Ezerszer inkább Nacho-Militao.
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 26., szerda 9:07

KAG írta:
Mickey írta:

Beszéltük már ezerszer....de azért ezzel nem számoltam komolyan.

Sosem voltam az egyik legnagyobb Varane fan, de azért az csúnya lesz, ha egy fele olyan képességű KH érkezik majd kb azonos pénzért, mint amennyiért Varane lép... :ike:
Én azon agyaltam, hogy Varane elmegy értelmes összegért, Ramos meg marad aztán Militaoval meg Nachoval lehozzák, esetleg még Alaba. Így anyagilag is jó lehetünk, ami nekünk igen fontos.
A védelemre nem költenék nagyobb összeget, ha mód van rá, mármint átigazolási díj kapcsán.

Koundé kapcsán lövésem sincs, mit hoz le a pályán, nem követem a játékát, Sevilla meccset talán ellenünk láttam egy darabot. Gondolom azért nem egy falábú, de ezt is csak abból, amit utána olvastam.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 26., szerda 8:54

Mickey írta:
Pad'em írta: Real Madrid have opened talks with Sevilla for Kounde.
×
Real Madrid has accelerated the operation in recent hours with the player's agents. Sevilla is already looking for a replacement. Real Madrid hope to sign Kounde in the next few weeks. @Santi_J_FM [🥇]

Még a végén tényleg lép Varane meg Ramos is...
Beszéltük már ezerszer....de azért ezzel nem számoltam komolyan.

Sosem voltam az egyik legnagyobb Varane fan, de azért az csúnya lesz, ha egy fele olyan képességű KH érkezik majd kb azonos pénzért, mint amennyiért Varane lép... :ike:
ZIDANE

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 26., szerda 7:12

Pad'em írta: Real Madrid have opened talks with Sevilla for Kounde.
×
Real Madrid has accelerated the operation in recent hours with the player's agents. Sevilla is already looking for a replacement. Real Madrid hope to sign Kounde in the next few weeks. @Santi_J_FM [🥇]

Még a végén tényleg lép Varane meg Ramos is...
Beszéltük már ezerszer....de azért ezzel nem számoltam komolyan.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 26., szerda 0:02

Real Madrid have opened talks with Sevilla for Kounde.
×
Real Madrid has accelerated the operation in recent hours with the player's agents. Sevilla is already looking for a replacement. Real Madrid hope to sign Kounde in the next few weeks. @Santi_J_FM [🥇]

Még a végén tényleg lép Varane meg Ramos is...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. május 25., kedd 21:44

Both Grégory Dupont and the medical team has faced internal criticism in Real Madrid this season. However, it is understood that most injuries were the responsibility of Dupont's physical preparation. If Zidane leaves, so will likely Dupont. @diarioas

És ha marad ZZ akkor muszaj ezek a balfékek is maradjanak? Az idei munkájuk a vicc kategóriába tartozik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 25., kedd 21:33

Anthony írta: Lemond 10-29%-ról, az nem nagy eresztés. Inkább akkor menjen kölcsönbe, ahol fizeti valaki a fizetése 50%-át, és szenvedjen csak meg érte. Mert annyiról biztosan nem fog lemondani.
Eddig Ő is eljut majd, sőt, arra is rájön, hogy vagy olyan ajánlatot tesz amivel mi jobban járunk, vagy nem fog visszavonulni még. Viszont mit csinálunk, kötelezzük hogy részt vegyen edzéseken? Mert ha nem akar kölcsönbe menni akkor majd minden tárgyalásnál kijelenti hogy baszik rá, senki sem akarja majd. Nekünk nincs szükségünk az unott képére sem edzésen sem meccseken. Kiüli majd az évet ha kell a teljes fizetésért. Nem látom, hogy lehetne olyan opció, hogy Bale önként eltekint a fizetése felétől és visszavonul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 25., kedd 21:21

dzsi91 írta: Hát én még nem láttam ilyen focistát ezen a szinten aki alig várja ,hogy visszavonulhasson :lol: befosok
@GarethBale11 is hopeful of terminating his Real Madrid contract after the Euros and retire. He can't take the pressure anymore. [@abc_es]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 25., kedd 21:05

Hát én még nem láttam ilyen focistát ezen a szinten aki alig várja ,hogy visszavonulhasson :lol: befosok
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 25., kedd 20:20

Lemond 10-29%-ról, az nem nagy eresztés. Inkább akkor menjen kölcsönbe, ahol fizeti valaki a fizetése 50%-át, és szenvedjen csak meg érte. Mert annyiról biztosan nem fog lemondani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég