Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. június 5., szombat 15:41

Nyilván, alapból nem adná el az ember Mendyt, mert top szint védekezésben.
De ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy vagy Mendy, vagy Bappa?, akkor ez nem is kérdés.
Főleg, hogy jött Alaba, van oda egy fiatal tehetség is, Reguli is hozható, én Marcival nem számolok már.. :)
Pepnek amúgy lehet jól jönne egy bhv 100milláért, védelemre még úgysem költött sokat.. :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 5., szombat 15:34

Jim írta: Támogatom, Miguel miatt :kalapos:

Én úgy érzem, ő kezdő szintű balhátvéd is lehetne a jövőben :hmmm:
Elég lenne mellé Alaba és Nacho tartaléknak
3 meccs után azért még kicsit korai, de egyik legígéretesebb saját nevelés régóta.. De azért Mendyt nem adnám..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 5., szombat 15:27

wZoLee7 írta: Odegaard és Kubo is vígan ellene
:ozil: azt azért talán mégse. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 5., szombat 15:25

Galacticos írta:
Leno16 írta: Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.
A sociedadba volt egy tok jo felszezonja, meg volt rola par tok jo highlight a holland turaiban.. Mindent elmond rola h az arsenalosok (angol kozepcsapat szint jelenleg) orulnek h nem marad ott. Egy kozepcsapatba lofasz joska, de itt biztos o segitene minket a celjaink eleresebe.
Kubo ugyanez, pedig ot nagyon megneztem vna itt, de ha a kolcsonjatekai alatt 0, akkor itt meginkabb az lenne.
Nem tudom, akiket én ismerek Arsenalosokat pont azon a véleményen vannak hogy Odegaard egy jó játékos lehet, és jó lett volna ha ott marad, Ceballos meg inkább húzzon el minél előbb. Maradjunk annyiban, hogy az ilyen brazil semmi meg az Asensio féle nulla mellett Odegaard és Kubo is vígan ellene. Azt kell elsúzni akiért többet adnak, 2 meg maradjon cserének és kész. Ezeknek a kölcsönöknek nem sok értelmük van.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 5., szombat 15:09

Leno16 írta: Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.
A sociedadba volt egy tok jo felszezonja, meg volt rola par tok jo highlight a holland turaiban.. Mindent elmond rola h az arsenalosok (angol kozepcsapat szint jelenleg) orulnek h nem marad ott. Egy kozepcsapatba lofasz joska, de itt biztos o segitene minket a celjaink eleresebe.
Kubo ugyanez, pedig ot nagyon megneztem vna itt, de ha a kolcsonjatekai alatt 0, akkor itt meginkabb az lenne.

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. június 5., szombat 15:06

Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 5., szombat 13:11

Jim írta:
Sierra írta: Ceballos sztem padra cserének jó lenne.
Felesleges
Ödegaard Valverde Blanco simán megoldaná a közzályás rotációt
Ha többen maradnak, a fele alig fog játszani :hmmm:
+ Cebát Elneny kvázi kiszorította, pohosIsco lehet mégis (a csapat nyakán) marad, ez a projekt nem jött be..
Bár nálam CFK a kezdő, Modric embertelen szezonja ellenére, Modric,Blanco,Öde (Isco (bár mehetne Isten hírével)) és Alaba biztos megoldja, utóbbi időben nem is tudom mikor volt 3-4 értelmes cserénk a középpályára..
De amennyit Ancelotti rotál, sem fogják szét játszani magukat, pedig meccs lesz elég..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 5., szombat 11:34

@sirolopez: “Real Madrid will sign Mbappe THIS summer. This is not an opinion, it’s a fact. It will take some time before it’s official, maybe until August.”
×
@sirolopez: "Real Madrid know they have to reach an amicable agreement with PSG."

Legalább még egy spanyol újságíró hisz benne a bohócon kívül :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 4., péntek 16:04

Sierra írta: Ceballos sztem padra cserének jó lenne.
Felesleges
Ödegaard Valverde Blanco simán megoldaná a közzályás rotációt
Ha többen maradnak, a fele alig fog játszani :hmmm:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. június 4., péntek 15:42

realistahuni írta:
Pad'em írta: Csak hogy vmi jó hír is legyen.

🚨| OFFICIAL:

Antonio Pintus is back at Real Madrid.
Csak én érzem úgy hogy ezzel az official bejelentéssel visszaszúrunk ZZ-nek a levél miatt? :D
Nem rémlik, hogy máskor bejelentették volna egy stábtag érkezését.

Dupont is be volt jelentve.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. június 4., péntek 15:35

Pad'em írta: Csak hogy vmi jó hír is legyen.

🚨| OFFICIAL:

Antonio Pintus is back at Real Madrid.
Csak én érzem úgy hogy ezzel az official bejelentéssel visszaszúrunk ZZ-nek a levél miatt? :D
Nem rémlik, hogy máskor bejelentették volna egy stábtag érkezését.
Love football, hate antifa.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. június 4., péntek 15:02

Sierra írta: Ceballos sztem padra cserének jó lenne.
Nem tudom, nagyobb az arca, mint a komplett CKM-nek együttvéve, sokkal.
Szóval ja, egy balfaszarintós arzenálban egy határ szar volt az ember...

Vajon mit tudna nálunk?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 4., péntek 14:42

kiserik írta: Azért elgondolkodtató, hogy mit tenne az ember fia, ha Mendy-ért bejelentkezne valaki mondjuk 80 millióval úgy, hogy ott van nekünk Alaba, Miguel, Marcelo és olcsóért egy Regu is.
Támogatom, Miguel miatt :kalapos:

Én úgy érzem, ő kezdő szintű balhátvéd is lehetne a jövőben :hmmm:
Elég lenne mellé Alaba és Nacho tartaléknak

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 4., péntek 14:16

Sierra írta:
Realista24 írta: A jó ég mentsen meg a Kubo, Jovic, Mayoral, Mariano, Ceballos pakktól. Mayorallal semmi bajom, de ha jövőre megveszi a Roma, az 20 millió.

Öde kaphat esélyt, mert a képességei továbbra is patika, kérdés, hogy fejben mi lesz vele. Ha hozza ugyanazt a pökhendi stílust, amit eddig, akkor egy marék szotyiért mehet. Továbbra sem szimpatizálok vele, de ha Carlo megtalálja a helyét és kihozza belőle azt, ami állítólag benne van, akkor örülni fogok.

Brahim edződött talán a legjobb helyen, de fix csere lenne csak. Ha ez jó neki, akár vissza is jöhet.
Én se vagyok oda egyikért sem, sőt, de új edzővel lehet az ő hozzáállásuk is más lenne. ZZ-nél sajnos hamar elvágták magukat, onnantól meg mindegy volt mit csinálnak.

Ceballos sztem padra cserének jó lenne. Jovic mondjuk alapból nem egy nagy szám, én adnék neki még egy esélyt mindenesetre. Mariano mondjuk mehet isten hírével. :D De ha marad, akkor még neki is lenne esélye a bizonyításra. Brahim meg kérdőjel, hogy visszajön-e egyáltalán, de ahogy írtad cserének, kérdés h elfogadja ezt azt a szitut. De támadó mindenképp kell a padra (is). Ödéről adom amit írsz, ugyanezt gondolom én is róla.
Brahim a Milanban sem volt kezdo.
Kubo besult szerintem, amugy tenyleg mindketto 12 eves felepitesu.
Marianot felejtsuk el meg talan Jovicot is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. június 4., péntek 14:09

Realista24 írta: A jó ég mentsen meg a Kubo, Jovic, Mayoral, Mariano, Ceballos pakktól. Mayorallal semmi bajom, de ha jövőre megveszi a Roma, az 20 millió.

Öde kaphat esélyt, mert a képességei továbbra is patika, kérdés, hogy fejben mi lesz vele. Ha hozza ugyanazt a pökhendi stílust, amit eddig, akkor egy marék szotyiért mehet. Továbbra sem szimpatizálok vele, de ha Carlo megtalálja a helyét és kihozza belőle azt, ami állítólag benne van, akkor örülni fogok.

Brahim edződött talán a legjobb helyen, de fix csere lenne csak. Ha ez jó neki, akár vissza is jöhet.
Én se vagyok oda egyikért sem, sőt, de új edzővel lehet az ő hozzáállásuk is más lenne. ZZ-nél sajnos hamar elvágták magukat, onnantól meg mindegy volt mit csinálnak.

Ceballos sztem padra cserének jó lenne. Jovic mondjuk alapból nem egy nagy szám, én adnék neki még egy esélyt mindenesetre. Mariano mondjuk mehet isten hírével. :D De ha marad, akkor még neki is lenne esélye a bizonyításra. Brahim meg kérdőjel, hogy visszajön-e egyáltalán, de ahogy írtad cserének, kérdés h elfogadja ezt azt a szitut. De támadó mindenképp kell a padra (is). Ödéről adom amit írsz, ugyanezt gondolom én is róla.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 4., péntek 14:05

Pad'em írta: Csak hogy vmi jó hír is legyen.

🚨| OFFICIAL:

Antonio Pintus is back at Real Madrid.
Alakulunk :salute: :salute: :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 4., péntek 14:01

Csak hogy vmi jó hír is legyen.

🚨| OFFICIAL:

Antonio Pintus is back at Real Madrid.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. június 4., péntek 13:31

With Carlo Ancelotti having taken over at Real Madrid, the Italian is considering a move for his former forward at Everton, Richarlison,.

Football Insider claim that Everton would not put up much of a fight if Richarlison were to demand a move.
Nem ismerem, de számok alapján semmi extra a srác.
Nem kell +1 tucat támadó. Ha valami közepes arc jön, akkor ligán belül kell hozni valam idősebb spanyolt, aki sikeres volt az elmúlt években.
ZIDANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 4., péntek 12:52

ikelemen5 írta: Öde lehetne Carlo új Jamese. Bal lábas, lassú, nincs igazán posztja, és jól lát a pályán. :mrgreen:
Mindenesetre Caba és ő is megbukott nálam az Arsenalban mutatott játékával, és a csapatuk helyezésével.
Nekem ne mondja senki, hogy ha helyettük a Case-Kroos-Modric-Valverde négyesből 2 ott van, akkor nem végzett volna kupaindulást jelentő helyen az Arsenal. ---> nem jobbak--> ide nem kellenek.
Az Arsenal a szezon elso felet rontotta el durvan, az utolso 5-10-15-20-25 meccs pontszamai alapjan BL helyen lennenek. Hogy ez mennyiben koszonheto Odegaardnak, na azt nem tudom :mrgreen:

szerk.: csak James egy goleros jatekos, mig Odegaard inkabb egy iranyitonak tunik. Melyik goleros szelsonket tömné labdaval?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 4., péntek 12:42

Mondjuk nem is biztos, hogy több lenne a gyerek, csak hát jó drága volt és brazil.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég