Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 8., kedd 10:03

Pont akkor elengedni, amikor akár jövőre ingyen is csapatot válthat? Furák vagytok :mrgreen:

Persze tudom, majd zsarolják, megvesztegetik, lefizetik, stb., de ez már csak a játékoson múlik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 8., kedd 9:59

én is elengedném már ezt a bappé dolgot, ennek már nagyobb a füstje, mint a lángja. abból a pénzből vegyenek 2-3 játékost hiányposztokra, nem tudom milyen alternatívák vannak azért vették ezt a campost vagy kit, dolgozzon meg a fizetéséért

21 vagy mennyi bappé, ráér még csapatot váltani, szerintem nem is fog egy darabig.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. június 8., kedd 9:44

Én ezt az Mbappe dolgot elengedném a klub helyében. Amikor a Monacot elhagyta, akkor lett volna reális esély idehozni, de gondolom kevesebb fizut ajánlottunk és ő a pénzt választotta. Valószínűleg most is így lesz. És hosszabbítani fog. Ha mégsem akkor jövőre jöjjön ingyen. Ez már rajta múlik mert eladni nemigen fogják szerintem.

Ha Haaland értelmes feltételekkel mozdítható akkor érdemes lenne megpróbálni, de ha nem akkor többet érünk ha megpráljuk a következő Mbappe-t megtalálni. Gondolom Campos ezért is jött.
Nehéz lesz a jövőben kiforrott sztárokért versenybe szállni.

Nagyon elvetemült ötletkénk akár Kane is is lehetne egy opció, de nálam ez lenne az utolsó.

Az viszont biztos, hogy kell igazolni egy csatárt aki Ancelottinak megfelel és használja is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 8., kedd 9:40

Anthony írta: Azt írja az AS, hogy Perezék eléggé el vannak szontyolódva Khalefi Mbappé nem megy sehova kijelentése után. És hogy az arabok 40 millió nettót fognak ajánlani Mbappénak.

Mondjuk nem értem mire számítottak...évek óta kergetik a Bappé délibábot, ahelyett hogy kerestek volna komoly alternatívát, nem ilyen Jovicokra dobálták ki a pénzt, "spóróltak" Bappéra.

A Chelsea is rástartolt Haalandra.

Az Ancelotti-Pintus-Campos vonal jó, csak a keretet kellene értelmesebben menedzselni. Hátha Camposnak sikerül.
De azt is írják, hogy Mbappénak nem tetszik, hogy egy darab szarként kezelik, akinek nincs önálló döntése a saját sorsáról. Illetve ez a visszhang jön Franciaországból és sok máshonnan is. Az arab elvesztette a kontrollt, hiszen jelenleg nem úgy állnak, ahogy ő akarja, ehhez pedig nincs hozzászokva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 8., kedd 9:31

Anthony írta: Azt írja az AS, hogy Perezék eléggé el vannak szontyolódva Khalefi Mbappé nem megy sehova kijelentése után. És hogy az arabok 40 millió nettót fognak ajánlani Mbappénak.

Mondjuk nem értem mire számítottak...évek óta kergetik a Bappé délibábot, ahelyett hogy kerestek volna komoly alternatívát, nem ilyen Jovicokra dobálták ki a pénzt, "spóróltak" Bappéra.

A Chelsea is rástartolt Haalandra.

Az Ancelotti-Pintus-Campos vonal jó, csak a keretet kellene értelmesebben menedzselni. Hátha Camposnak sikerül.
Sorold Mbappe komoly alternatívát kérlek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 8., kedd 9:18

Szerintem a 2020-as evtized el fogja hozni egy reszben a Bosman-szabaly elotti futballt. A bevetelek novekedesenek aranyat siman lekorozi a jatekosok dragulasa, ezert sokkal jobban kell fokuszalni a helyi piacra es a tehetsegek kinevelesere.
Nem lehet eveken at arra varni, hogy lejar Mbappe szerzodese, vagy Haaland ugy erzi ideje valtani. Ha megis sikerulne valamelyiket behuzni, olyan elkepeszto fizetesi igenyekkel fognak eloallni, ami a tobbi csapatresztol vesz el a berkeretbol.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 8., kedd 9:00

Azt írja az AS, hogy Perezék eléggé el vannak szontyolódva Khalefi Mbappé nem megy sehova kijelentése után. És hogy az arabok 40 millió nettót fognak ajánlani Mbappénak.

Mondjuk nem értem mire számítottak...évek óta kergetik a Bappé délibábot, ahelyett hogy kerestek volna komoly alternatívát, nem ilyen Jovicokra dobálták ki a pénzt, "spóróltak" Bappéra.

A Chelsea is rástartolt Haalandra.

Az Ancelotti-Pintus-Campos vonal jó, csak a keretet kellene értelmesebben menedzselni. Hátha Camposnak sikerül.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. június 7., hétfő 22:10

wZoLee7 írta: Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.
Milyen másik sportot? Ritmikus gimnasztikát vagy műúszást? A labdarúgás messze a világ legnépszerűbb, legnézettebb sportja, amíg nem fogynak ki a pénzből, addig folytatják a projektet. Ha nem is nyert a city meg a psg, de egyre közelebb kerülnek a célhoz, mindkettő döntőt játszott már, a psg az idén is elődöntős volt. Semmi sem sürgeti őket, az idő nekik dolgozik.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. június 7., hétfő 22:07

"El veto de la plantilla del Madrid a Conte

Según informa The Times hasta 10 futbolistas de la plantilla blanca vetaron el fichaje de Antonio Conte. La información aclara que los jugadores llamaron al presidente Florentino Pérez al enterarse de que estaba negociando con el preparador italiano para amenazarle con abandonar el club si se concretaba el fichaje. El estilo duro del italiano no iba a ser bienvenido en el vestuario y por eso Florentino se decidió a firmar la vuelta de Ancelotti como técnico."

Ez is érdekes lehet, nem tudom, volt-e már. A marca hozta le. Állítólag 10 játékos vétóján bukott Conte, akik akár a klub elhagyásával is fenyegetőztek. Így lett végül újra Ancelotti.
Kíváncsi lennék amúgy, hogy ki volt az a 10 ember, akinek nem tetszett az olasz kemény stílusa.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. június 7., hétfő 20:47

Az olajosok témához.

Korábban írták, lassan 20eve van a kékeknél Abra papa, es eddig leesett 2 BL is nekik. Tovább gondolva, ott van Övrebö mester, illetve a Mu elleni dontojuk is. Könnyen lehetne ez tobb kupa is már. Bőven jó ez igy. szemely szerint nekem ezzel semmi gondom nincs. Szvsz nekem a cselszi politikája és pénzhasznalata nem basz fel semennyire. Középsuliban anno osztálytársam Chelsea szurker volt, akkor még a Zola korszakban voltak, sokszor volt téma a csapat. Hogy onnan hova jutottak mára, ez szép teljesitmeny, plusz tradicionális klub. Szoval rendben van.

Ami engem felkur ugy isten igazabol es a tokom kivan ezzel, az a nagyképű, lenéző flexeles, hogy a city csere CB kre kolt el milliokat, aztan ezustérmet csokolgatom a kopasz fejemmel es a címlapokra kerulok, hogy respect. A padon meg ül egy sterling, mahrez, aguero harmas...

Vagy hogy egy wiijnaldum megegyezik valakivel mindenben, aztan kozbeszolok, hogy helo, adunk ketszer annyit, gyere ide. Jojoo, ilyenkor nyilvan a jatekos is hibás, illetve zsoldos mentalitasu playerek voltak/lesznek. De baszki... most sem sikerült a bl, nem baj, veszünk egy hakimit, egy camavingat, meg uj szerzodest bappenak.

A nagy real madrid meg imadkozik, hogy borja mayoralt vegye meg a roma, (tudom, hogy nem)hatha lesz par millionk. Beszaras.

Rég elfogadtam, hogy ebbe az iranyba tartunk, elszállt itt már minden. A fizuk is. Ez van.

Csak ne ilyen nagyképű gecik módjára akarják "megmenteni a focit"
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 7., hétfő 20:05

With Ancelotti at the club, Real Madrid want to make an offer for Locatelli. The clubs is ready to offer €40m to convince Sassuolo and beat Juventus to the player. /Skysport via @RudyGaletti
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 7., hétfő 18:17

Donát írta:
wZoLee7 írta: Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.
Szerintem nem. Ismerettségi tőke szerzésre használják elsősorban, mind1 mennyi pénzt égetnek el vele, az úgysem fogy el. Ha teszem azt megunja a jelenlegi elnök tesznek ida egy másik arabot. Nagy figyelmet nem igényel.
*izé, kapcsolati tőke akar az lenni 😅

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 7., hétfő 17:53

Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
legalább 1 kölcsönre jusson egy eladás :kalapos:
mondjuk egyiknek sincs itt jövője szerintem :hmmm:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. június 7., hétfő 17:46

Donát írta:
wZoLee7 írta: Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.
Szerintem nem. Ismerettségi tőke szerzésre használják elsősorban, mind1 mennyi pénzt égetnek el vele, az úgysem fogy el. Ha teszem azt megunja a jelenlegi elnök tesznek ida egy másik arabot. Nagy figyelmet nem igényel.
Szerintem is boven tulmutat ez a focin.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 7., hétfő 16:29

wZoLee7 írta: Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.
Szerintem nem. Ismerettségi tőke szerzésre használják elsősorban, mind1 mennyi pénzt égetnek el vele, az úgysem fogy el. Ha teszem azt megunja a jelenlegi elnök tesznek ida egy másik arabot. Nagy figyelmet nem igényel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 7., hétfő 15:56

Donát írta:
flori írta: Ez meg a másik. Néha nem is értelek titeket, nyilván rossz a pénzügyi helyzet, de soha nem lesz a City vagy a PSG az előbbiek szintjén. Nagyobb úr lett a pénz, de ha véletlen megunja valamelyik sejk ezt a játszadozást, akkor mennek vissza a helyükre ezek a csapatok. Pénzen nem lehet történelmet, tradíciót vagy kupákat venni, ezerszer láttuk már. Leeshet véletlen, de csak ideig-óráig tartósak ezek a sikerek, akik tényleg nagy játékosok és nem csak ki szeretnék maxolni karrierjük pénzügyileg (Wijnaldum..) mind ezekhez a klubokhoz vágynak.
Én ebben a kérdésben pesszimistább vagyok, vagy te (ti) vagy túl romantikus? Azért ha nem unják meg az arabok, akkor hosszútávon a tradíció is tud jönni pénzzel, lásd Chelsea. Lassan 20 éve van ott Abra, és már elképzelhetetlen a big 6 (korábban big 4) nélkülük. 2 BL is jött, és bár kétségtelenül a legracionálisabban költenek újgazdagék közül, de emlékszünk honnan indultak a közvéleménynél. Jelenleg nem úgy tűnik, de potencionálisan ez benne van a Citynek és a Párizsnak is. Megunni meg megint nem hiszem, hogy megunnák. Azért ezek a csapatok mögött nem is egy-egy mecénás van, mint a Malaga, Anzsi Mahacskala vagy mondjuk az Inter esetében, hanem egész országok. Nincs mit megunni, max elnököt cserélni. Ilyen szempontból is max a Chelsea lehet veszélyben.
Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 7., hétfő 15:09

flori írta: Ez meg a másik. Néha nem is értelek titeket, nyilván rossz a pénzügyi helyzet, de soha nem lesz a City vagy a PSG az előbbiek szintjén. Nagyobb úr lett a pénz, de ha véletlen megunja valamelyik sejk ezt a játszadozást, akkor mennek vissza a helyükre ezek a csapatok. Pénzen nem lehet történelmet, tradíciót vagy kupákat venni, ezerszer láttuk már. Leeshet véletlen, de csak ideig-óráig tartósak ezek a sikerek, akik tényleg nagy játékosok és nem csak ki szeretnék maxolni karrierjük pénzügyileg (Wijnaldum..) mind ezekhez a klubokhoz vágynak.
Én ebben a kérdésben pesszimistább vagyok, vagy te (ti) vagy túl romantikus? Azért ha nem unják meg az arabok, akkor hosszútávon a tradíció is tud jönni pénzzel, lásd Chelsea. Lassan 20 éve van ott Abra, és már elképzelhetetlen a big 6 (korábban big 4) nélkülük. 2 BL is jött, és bár kétségtelenül a legracionálisabban költenek újgazdagék közül, de emlékszünk honnan indultak a közvéleménynél. Jelenleg nem úgy tűnik, de potencionálisan ez benne van a Citynek és a Párizsnak is. Megunni meg megint nem hiszem, hogy megunnák. Azért ezek a csapatok mögött nem is egy-egy mecénás van, mint a Malaga, Anzsi Mahacskala vagy mondjuk az Inter esetében, hanem egész országok. Nincs mit megunni, max elnököt cserélni. Ilyen szempontból is max a Chelsea lehet veszélyben.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 7., hétfő 14:06

Realista24 írta:
Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
Ha állják a fizut, mehet mind.
Faxt!
Inkább adjuk el őket.

Az a baj mire mindenkit kipróbál Ancelotti lejár a nyár, és akkor utolsó napokban kell felültetni őket a legolcsóbb charter járatokra..

Legalább a spanyoljaink kipihentek lesznek, köszi Enrique :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 7., hétfő 14:05

Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
Odri maradjon, a többi mehet nyugodtan, valami kötelező vételi záradékkal, vissza se jöjjenek..
Brahimban látok-láttam fantáziát, neki lehet még egy jó szezon, sok perccel jót tenne, aztán kiderül, hogy futballista ő is..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 7., hétfő 14:02

Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
Ha állják a fizut, mehet mind.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég