Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. június 7., hétfő 22:07

"El veto de la plantilla del Madrid a Conte

Según informa The Times hasta 10 futbolistas de la plantilla blanca vetaron el fichaje de Antonio Conte. La información aclara que los jugadores llamaron al presidente Florentino Pérez al enterarse de que estaba negociando con el preparador italiano para amenazarle con abandonar el club si se concretaba el fichaje. El estilo duro del italiano no iba a ser bienvenido en el vestuario y por eso Florentino se decidió a firmar la vuelta de Ancelotti como técnico."

Ez is érdekes lehet, nem tudom, volt-e már. A marca hozta le. Állítólag 10 játékos vétóján bukott Conte, akik akár a klub elhagyásával is fenyegetőztek. Így lett végül újra Ancelotti.
Kíváncsi lennék amúgy, hogy ki volt az a 10 ember, akinek nem tetszett az olasz kemény stílusa.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. június 7., hétfő 20:47

Az olajosok témához.

Korábban írták, lassan 20eve van a kékeknél Abra papa, es eddig leesett 2 BL is nekik. Tovább gondolva, ott van Övrebö mester, illetve a Mu elleni dontojuk is. Könnyen lehetne ez tobb kupa is már. Bőven jó ez igy. szemely szerint nekem ezzel semmi gondom nincs. Szvsz nekem a cselszi politikája és pénzhasznalata nem basz fel semennyire. Középsuliban anno osztálytársam Chelsea szurker volt, akkor még a Zola korszakban voltak, sokszor volt téma a csapat. Hogy onnan hova jutottak mára, ez szép teljesitmeny, plusz tradicionális klub. Szoval rendben van.

Ami engem felkur ugy isten igazabol es a tokom kivan ezzel, az a nagyképű, lenéző flexeles, hogy a city csere CB kre kolt el milliokat, aztan ezustérmet csokolgatom a kopasz fejemmel es a címlapokra kerulok, hogy respect. A padon meg ül egy sterling, mahrez, aguero harmas...

Vagy hogy egy wiijnaldum megegyezik valakivel mindenben, aztan kozbeszolok, hogy helo, adunk ketszer annyit, gyere ide. Jojoo, ilyenkor nyilvan a jatekos is hibás, illetve zsoldos mentalitasu playerek voltak/lesznek. De baszki... most sem sikerült a bl, nem baj, veszünk egy hakimit, egy camavingat, meg uj szerzodest bappenak.

A nagy real madrid meg imadkozik, hogy borja mayoralt vegye meg a roma, (tudom, hogy nem)hatha lesz par millionk. Beszaras.

Rég elfogadtam, hogy ebbe az iranyba tartunk, elszállt itt már minden. A fizuk is. Ez van.

Csak ne ilyen nagyképű gecik módjára akarják "megmenteni a focit"
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7306
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 7., hétfő 20:05

With Ancelotti at the club, Real Madrid want to make an offer for Locatelli. The clubs is ready to offer €40m to convince Sassuolo and beat Juventus to the player. /Skysport via @RudyGaletti
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 7., hétfő 18:17

Donát írta:
wZoLee7 írta: Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.
Szerintem nem. Ismerettségi tőke szerzésre használják elsősorban, mind1 mennyi pénzt égetnek el vele, az úgysem fogy el. Ha teszem azt megunja a jelenlegi elnök tesznek ida egy másik arabot. Nagy figyelmet nem igényel.
*izé, kapcsolati tőke akar az lenni 😅

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 7., hétfő 17:53

Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
legalább 1 kölcsönre jusson egy eladás :kalapos:
mondjuk egyiknek sincs itt jövője szerintem :hmmm:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. június 7., hétfő 17:46

Donát írta:
wZoLee7 írta: Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.
Szerintem nem. Ismerettségi tőke szerzésre használják elsősorban, mind1 mennyi pénzt égetnek el vele, az úgysem fogy el. Ha teszem azt megunja a jelenlegi elnök tesznek ida egy másik arabot. Nagy figyelmet nem igényel.
Szerintem is boven tulmutat ez a focin.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 7., hétfő 16:29

wZoLee7 írta: Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.
Szerintem nem. Ismerettségi tőke szerzésre használják elsősorban, mind1 mennyi pénzt égetnek el vele, az úgysem fogy el. Ha teszem azt megunja a jelenlegi elnök tesznek ida egy másik arabot. Nagy figyelmet nem igényel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 7., hétfő 15:56

Donát írta:
flori írta: Ez meg a másik. Néha nem is értelek titeket, nyilván rossz a pénzügyi helyzet, de soha nem lesz a City vagy a PSG az előbbiek szintjén. Nagyobb úr lett a pénz, de ha véletlen megunja valamelyik sejk ezt a játszadozást, akkor mennek vissza a helyükre ezek a csapatok. Pénzen nem lehet történelmet, tradíciót vagy kupákat venni, ezerszer láttuk már. Leeshet véletlen, de csak ideig-óráig tartósak ezek a sikerek, akik tényleg nagy játékosok és nem csak ki szeretnék maxolni karrierjük pénzügyileg (Wijnaldum..) mind ezekhez a klubokhoz vágynak.
Én ebben a kérdésben pesszimistább vagyok, vagy te (ti) vagy túl romantikus? Azért ha nem unják meg az arabok, akkor hosszútávon a tradíció is tud jönni pénzzel, lásd Chelsea. Lassan 20 éve van ott Abra, és már elképzelhetetlen a big 6 (korábban big 4) nélkülük. 2 BL is jött, és bár kétségtelenül a legracionálisabban költenek újgazdagék közül, de emlékszünk honnan indultak a közvéleménynél. Jelenleg nem úgy tűnik, de potencionálisan ez benne van a Citynek és a Párizsnak is. Megunni meg megint nem hiszem, hogy megunnák. Azért ezek a csapatok mögött nem is egy-egy mecénás van, mint a Malaga, Anzsi Mahacskala vagy mondjuk az Inter esetében, hanem egész országok. Nincs mit megunni, max elnököt cserélni. Ilyen szempontból is max a Chelsea lehet veszélyben.
Lemegy a náluk rendezett vb, addig nem esik le semmilyen bl és a bajnokságért is izzadni kell és keresnek ezek maguknak inkább másik sportot.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 7., hétfő 15:09

flori írta: Ez meg a másik. Néha nem is értelek titeket, nyilván rossz a pénzügyi helyzet, de soha nem lesz a City vagy a PSG az előbbiek szintjén. Nagyobb úr lett a pénz, de ha véletlen megunja valamelyik sejk ezt a játszadozást, akkor mennek vissza a helyükre ezek a csapatok. Pénzen nem lehet történelmet, tradíciót vagy kupákat venni, ezerszer láttuk már. Leeshet véletlen, de csak ideig-óráig tartósak ezek a sikerek, akik tényleg nagy játékosok és nem csak ki szeretnék maxolni karrierjük pénzügyileg (Wijnaldum..) mind ezekhez a klubokhoz vágynak.
Én ebben a kérdésben pesszimistább vagyok, vagy te (ti) vagy túl romantikus? Azért ha nem unják meg az arabok, akkor hosszútávon a tradíció is tud jönni pénzzel, lásd Chelsea. Lassan 20 éve van ott Abra, és már elképzelhetetlen a big 6 (korábban big 4) nélkülük. 2 BL is jött, és bár kétségtelenül a legracionálisabban költenek újgazdagék közül, de emlékszünk honnan indultak a közvéleménynél. Jelenleg nem úgy tűnik, de potencionálisan ez benne van a Citynek és a Párizsnak is. Megunni meg megint nem hiszem, hogy megunnák. Azért ezek a csapatok mögött nem is egy-egy mecénás van, mint a Malaga, Anzsi Mahacskala vagy mondjuk az Inter esetében, hanem egész országok. Nincs mit megunni, max elnököt cserélni. Ilyen szempontból is max a Chelsea lehet veszélyben.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 7., hétfő 14:06

Realista24 írta:
Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
Ha állják a fizut, mehet mind.
Faxt!
Inkább adjuk el őket.

Az a baj mire mindenkit kipróbál Ancelotti lejár a nyár, és akkor utolsó napokban kell felültetni őket a legolcsóbb charter járatokra..

Legalább a spanyoljaink kipihentek lesznek, köszi Enrique :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 7., hétfő 14:05

Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
Odri maradjon, a többi mehet nyugodtan, valami kötelező vételi záradékkal, vissza se jöjjenek..
Brahimban látok-láttam fantáziát, neki lehet még egy jó szezon, sok perccel jót tenne, aztán kiderül, hogy futballista ő is..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62881
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 7., hétfő 14:02

Pad'em írta: AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
Ha állják a fizut, mehet mind.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 7., hétfő 14:02

Ez a Milan úgy tolja mint a hajléktalanok a fornettinél zárás előtt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7306
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 7., hétfő 13:55

AC Milan want to extend Brahim’s loan. They also want Jovic, Mariano, Odriozola and Ceballos on loan as well. @diarioas
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 7., hétfő 12:09

Anthony írta: Mindent be fognak vetni a PSG-nél, hogy ne menjen el.

Idén nyáron 100%, hogy nem adják el, és onnantól lesz egy egész szezonjuk, hogy rábírják a szerződéshosszabbításra.

Olyan eszközeik vannak, amivel senki sem tud versenyezni. Az egy dolog, hogy 2x akkora fizetést adnak, mint máshol, de miért ne tudnának akármennyi pénzt, szállodát, hajót hozzávágni apukához arab pénzből, ami sehol sem jelenik meg a klub kiadásában? Financial fair playt úgy tartják be papíron, ahogy akarják.
Teljesen mindegy mit vetnek be, ha mashol akar jatszani akkor kifuttatja a szerzodeset es viszlat. Egy szezon van meg belole azt kiuli a padon is ha kell. A jatekoson mulik innentol.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. június 7., hétfő 12:07

Lehet itt arcoskodnia az arabnak, de Mbappé nem az a kaliber akivel csak úgy ki lehet cseszni vagy feltenni a lelátóra anélkül, hogy mindenki megutálná a PSG-t. Ráadásul a jövendőbeli játékosaik előtt is leírnák magukat, fiatalon garantáltan nem igazolnának oda nagy sztárok.
Egyetértek, kicsit más kávéház a francia, mint mondjuk Verratti esete. Lehet itt izmoskodni, de attól még mindig farmer liga a francia a többihez képest. Az idei égés után pláne nem lenne ekkora arcom.

Kicsit én is elengedtem ezt az Mbappé bizniszt idénre, főleg ZZ távozása miatt, de attól függetlenül én fehérben látom őt, majdnem annyira egyértelmű, mint anno CR-nél. Itt van a jövője. Lehet, hogy nincs pénz és szar a helyzet, de a csapatot és Perezt is nyomja a súly, hogy iszonyatosan szar a támadórészleg, valamit változtatni kell, akár hitel árán is. Ha a teknős kicsit akaratosabb lesz és lépne idén, akkor csinálhat bármit az elnök, ekkora nevet nem fog tudni csak úgy zsarolni.
Egy El Clásicón játszani, nem ugyanaz, mint a Real vagy a Barca ellen játszani egy BL meccsen. Egyik vagy másik előtt bajnoknak lenni vagy egyikkel vagy másikkal BL-t nyerni, továbbra is a legfelső polc.
Ez meg a másik. Néha nem is értelek titeket, nyilván rossz a pénzügyi helyzet, de soha nem lesz a City vagy a PSG az előbbiek szintjén. Nagyobb úr lett a pénz, de ha véletlen megunja valamelyik sejk ezt a játszadozást, akkor mennek vissza a helyükre ezek a csapatok. Pénzen nem lehet történelmet, tradíciót vagy kupákat venni, ezerszer láttuk már. Leeshet véletlen, de csak ideig-óráig tartósak ezek a sikerek, akik tényleg nagy játékosok és nem csak ki szeretnék maxolni karrierjük pénzügyileg (Wijnaldum..) mind ezekhez a klubokhoz vágynak.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. június 7., hétfő 12:02

Csabi írta:
Which clubs in terms of ambition and project, can compete with PSG today?”
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Valahol igaza van,keves ilyen klub van akik ilyen megrogzotten uldozik a bl projektet ennyi befektetessel es megse :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 7., hétfő 11:57

Which clubs in terms of ambition and project, can compete with PSG today?”
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. június 7., hétfő 11:53

Egyáltalán nem vagyok optimista se Bappe se Haaland ügyében már mint hogy idén letudjuk igazolni őket. Sőt azután se lesz egyszerű. Bappet majd helyre teszi az arab valamilyen eszközzel: pénz, kompromittáló anyag akármi... A másikért meg 200 körül fog kérni a Dortmund úgy hogy nem pálya. Másrészt Perez nem teheti meg hogy nem igazol egy szem támadót sem az idei szezon után. Szóval tipre a következők közül lehet az érkező: Lautaro, az új Frankfurti sztárcsaptár, Hurrikán vagy éppen az EB meglepetés sztárja (a lá James)...

Aztán lepjen meg az öreg.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 7., hétfő 11:51

Lehet itt arcoskodnia az arabnak, de Mbappé nem az a kaliber akivel csak úgy ki lehet cseszni vagy feltenni a lelátóra anélkül, hogy mindenki megutálná a PSG-t. Ráadásul a jövendőbeli játékosaik előtt is leírnák magukat, fiatalon garantáltan nem igazolnának oda nagy sztárok.

Csak be kéne tartatni azt a FFP-t és az utolsó aduász - a határtalan lóvé - is kikerülne a kezükből. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég