Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 11:54

mohaola írta:A La Gazetta dello Sport szerint az Inter szeretné megszerezni Luka Modric-ot, arra alapozzák, hogy ha jön Ancelotti és hozza magával Veratti-t akkor a horvátnak nem lesz helye a kezdőbe.
Hát Modric sajnos -és érthetetlen módon- eddig sem volt túl sokszor kezdő. Semmiképp sem adnám el, be kell építeni teljesen a kezdőbe!!
mohaola írta:A Marca szerint Di Maria-ért sorban áll a PSG, Manchester United és a Manchester City is, hátha sikerül egy 40 milliót kihozni belőle.
Tornásszák csak, tornásszák felfele!
mohaola írta: Daily Mail szerint megegyezett egymással Mourinho és Abaromic, akiért az orosz 12 millió eurót fizet, és július 1-én jelentik be.
Máris jobban hangzik mint a 0 :roll: Csak nem tudom mennyire hihetünk a lapnak. :hmmm:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 3., péntek 11:51

A La Gazetta dello Sport szerint az Inter szeretné megszerezni Luka Modric-ot, arra alapozzák, hogy ha jön Ancelotti és hozza magával Veratti-t akkor a horvátnak nem lesz helye a kezdőbe.

:lol: :lol: :lol: :lol:

bebaszna...
Az L'Equipe szerint Veratti ügynöke a tegnapi nap folyamán Madridban tárgylat a Real vezetőivel, a fiatal középpályás Ancelotti kedvence és ha jön az olasz akkor 100%-ra ki lehet jelenteni, hogy ő is jön.
remélem is hogy minnél előbb jön a pakk.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 3., péntek 11:47

Az L'Equipe szerint Veratti ügynöke a tegnapi nap folyamán Madridban tárgylat a Real vezetőivel, a fiatal középpályás Ancelotti kedvence és ha jön az olasz akkor 100%-ra ki lehet jelenteni, hogy ő is jön.

A La Gazetta dello Sport szerint az Inter szeretné megszerezni Luka Modric-ot, arra alapozzák, hogy ha jön Ancelotti és hozza magával Veratti-t akkor a horvátnak nem lesz helye a kezdőbe.

A Marca szerint Di Maria-ért sorban áll a PSG, Manchester United és a Manchester City is, hátha sikerül egy 40 milliót kihozni belőle.

A Daily Mail szerint megegyezett egymással Mourinho és Abramovic, akiért az orosz 12 millió eurót fizet, és július 1-én jelentik be.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. május 3., péntek 11:52-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 11:46

TheodoriK írta:Nem tudom láttad-e Pepe barátunkat a BVB ellen Dortmundban.. de ha látnál is nem csak néznél (értem ezt a meccsekre) akkor magadat bannoltatnád ki innen sürgősen
Szerintem meg te vegyél fel egy szemüveget.. :roll:
TheodoriK írta:Jogos. Ha formában van Kaka akkor ő is jobb Özilnél :) Várjunk 2 évet hátha megint lehoz Pepe egy tisztességes szintet
Miért kellene várni 2 évet..? :kivagyhe: Egy meccsen szar volt. Na bumm! Kövin jobb lesz. És ha van egy 3-4 meccses szarabb periódusa, akkor mivan? Mindenkivel előfordul.. de nem kell várni 2 évet...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 3., péntek 11:37

Csak Pepe formája elvileg változni fog. Remélhetőleg pozitív irányba, mert a műtétje óta tényleg Albiol szint, sajnos.
Albiol képességei viszont nem lesznek jobbak.
Kell Pepe a csapatba, 3. számú kh-nak. Csak nem tudom elképzelni róla, hogy ezt bevállalná, mert hiába nagy Madridista, nem olyan öreg még, hogy egy évben legyen 10+ meccse, azt cső.
Ancelottinál meg szerintem ez várna rá.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 3., péntek 11:36

Pepét kivágni azért túlzás. Dortmundban gyalázatos volt, nem vitás, de a sérülés előtt alapemberként a jobbak között volt. Az neki a pech, hogy a helyettese, Varane azonnal robbantott. Kell ide, nem vitás. Sokkal inkább, mint Albiol.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 3., péntek 11:30

albiol olyan vicc szintre süllyedt le, amióta mourinho itt van, hogy talán egy spanyol középcsapatba beférne, mikor beáll folyamatosan lyukat rugdos, lesnél beragad, lassú stb.
mondjuk már előtte sem volt nagy szám, de hát akkor nem is volt lényeg a középhátvédjeinknél, hogy a megszerzett labdákat megjátsszák

pepét meg lehúzod 1 meccs alapján
persze én is rohadt ideges vagyok/voltam rá, de azért a kiegészítő ember szerepét inkább neki adnám oda, mint a spanyolnak
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 3., péntek 11:23

Off: Csak egy BL döntő (cím?) ment el Pepe barátunk formáján. :agree: :taps: :cheers:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 3., péntek 11:20

Mike írta:énmeg azt nem értem aki elküldené Khedirát. Essien elmegy, Xabi is valószínű, és amúgy is lassan már inkább hátrányt jelent mint előnyt. Ha Khedira is elmenne marad 0 azaz NULLA középpályásunk. Khedirának mindenképp maradni kell. Ezzel nem azt mondom h a kezdőbe. Kiegészítő embernek tökéletes, ő legalább mindig odateszi magát, mégha ügyetlen is kicsit. Ha mindenkinek olyan hozzállása lenne mint neki v Cének, akkor BL döntőt játszanánk.
Egyetértek veled lehet, hogy Khedira nem egy Alonso sem látásban sem technikailag de múltkor BL magazinban mondták, hogy ő fut és szerel legtöbbet a csapatban és hozzáállásával még sosem volt gond nem úgy mint másoknál...
Modricnak nyilván ki kell szorítania de sztem maradhatna ha nem érkezik érte vmi nagyon jó ajánlat!
Nem tudom mennyire igaz, hogy Alonso elmegy ha nem akar hosszabbítani akkor lehet jobb mint hogy ingyen távozzon jövőre, de én azt se bánnám ha maradna még 1-2 évre.
Ha tényleg 100milliót be tudnánk venni eladásokból az jó kiindulási alap lenne Carvajal, Verratti, Gündogan, Agüero megszerzésére csak remélem kupadöntő után felgyorsulnak események :roll:

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 3., péntek 11:20

Kerlon írta:
TheodoriK írta:
Légyszives mást piszkálj azzal a miniatűr botocskáddal :roll: Köszönöm :salute:

Nem tudom láttad-e Pepe barátunkat a BVB ellen Dortmundban.. de ha látnál is nem csak néznél (értem ezt a meccsekre) akkor magadat bannoltatnád ki innen sürgősen :ike:
Pepe, ha formában van klasszisokkal jobb Albiolnál. Egy meccsből nem kéne ilyen dolgot levonni...
Jogos. :x Ha formában van Kaka akkor ő is jobb Özilnél :) Várjunk 2 évet hátha megint lehoz Pepe egy tisztességes szintet :agree:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 11:14

TheodoriK írta:
Légyszives mást piszkálj azzal a miniatűr botocskáddal :roll: Köszönöm :salute:

Nem tudom láttad-e Pepe barátunkat a BVB ellen Dortmundban.. de ha látnál is nem csak néznél (értem ezt a meccsekre) akkor magadat bannoltatnád ki innen sürgősen :ike:
Pepe, ha formában van klasszisokkal jobb Albiolnál. Egy meccsből nem kéne ilyen dolgot levonni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 3., péntek 11:12

Anthony írta:
TheodoriK írta:Szerintem Albiol is bőven lehozza a Pepe szintet szóval azzal sincs baj.
:he:
Ban please, mást nem tudok mondani :D
Légyszives mást piszkálj azzal a miniatűr botocskáddal :roll: Köszönöm :salute:

Nem tudom láttad-e Pepe barátunkat a BVB ellen Dortmundban.. de ha látnál is nem csak néznél (értem ezt a meccsekre) akkor magadat bannoltatnád ki innen sürgősen :ike:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 3., péntek 11:06

Egy megérzés : Kaka nem fog távozni :)
ha jönni fog ancelotti,márpedig jönni fog,akkor nem fog menni kaká,megadja neki az utolsó utáni lehetőséget is.


szerintem di maria bőven ér annyit mint higuain,sőt..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 3., péntek 11:01

TheodoriK írta:Szerintem Albiol is bőven lehozza a Pepe szintet szóval azzal sincs baj.
:he:
Ban please, mást nem tudok mondani :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 10:57

A Real Madrid nagyjából 100 millió eurót szeretne kapni az idén nyáron távozó játékosaiért. Higuaínt 30, Di Maríát 25, Pepét 20, Coentraot 18, Kakát 10 és Adánt pedig 2 millóra tartják Madridban. Megemlítik továbbá, hogy a M.Utd és a PSG mellett City is bejelentkezett Di Maríáért. Eközben a védelem megerősítésére új nevet dobott be az újság mai címlapján: a Real Sociedad 21 éves középső védője Iñigo Martínez lenne a legújabb kiszemelt?
Hátha Pepe tényleg távozna, akkor Martinez szerintem jó megoldás lenne. Nagyon tehetséges és már a második év bizonyít a Sociedadban. Amúgy, ha Di Mariaért ennyi a kérő, akkor simán lehetne tornászni az áron... Higuaínon is egy 5-t. Nem gondoltam volna, hogy Pepe is átadó listás lenne, de végül is érthető.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 10:43

TheodoriK írta:Szerintem Albiol is bőven lehozza a Pepe szintet szóval azzal sincs baj.

WHAT?? :kivagyhe: :kivagyhe:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 3., péntek 10:38

flori írta:Iker, Diego, Marcelo, Varane, Ramos, Xabi, Khedira, Özil, Modric, Cristiano y Benzema
maradhat khedira, de akkor ne legyen betonkezdő, mint idén. ja és vki magyarázza el neki a korlátait.

meg az is jó lenne, ha nem ő vezetné a támadásainkat. :lol: :lol:
TheodoriK írta:Egy megérzés : Kaka nem fog távozni :)
pedig jó lenne már.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 3., péntek 10:37

Lewandowski nekem az EB-n is tetszett. Mondjuk nem hozott ott egy nagy valamit, de szimpatikus volt :D
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 3., péntek 10:33

A Real Madrid nagyjából 100 millió eurót szeretne kapni az idén nyáron távozó játékosaiért. Higuaínt 30, Di Maríát 25, Pepét 20, Coentraot 18, Kakát 10 és Adánt pedig 2 millóra tartják Madridban. Megemlítik továbbá, hogy a M.Utd és a PSG mellett City is bejelentkezett Di Maríáért.
Szerintem teljesen jól vannak belőve az árak.. Talán Di Maria-ból kilehetne hozni egy ötössel többet, de amúgy korrekt.

Coentrao-t viszont nem adnám el.

Szerintem Albiol is bőven lehozza a Pepe szintet szóval azzal sincs baj.

Egy megérzés : Kaka nem fog távozni :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 10:13

Toky írta:De Marcelo nem sokára felépül, és sokunk szerint (de ami fontosabb, az edzők szerint is) jobb képességű Ő
És szerintem is, nálam is ő lenne a kezdő.
Toky írta:Garay kb 10 millió lenne. A játékjogának a fele még a mienk.
Igen ezzel tisztában vagyok, de ha nézed azt, hogy nem kapunk 10 milliót azzal, hogy máshova megy, és még ki is fizetünk 10 milliót, hogy ide jöjjön, így 20 milliótól esünk el.
Toky írta:Azt már többen is írtuk, hogy jobb, ha erre felkészültök, hogy a következő 1 évben építkezés lesz.
Én ezt mondjuk nem is bánom, ha tényleg olyan koncepciót, és szellemiséget, játékot, és taktikákat építünk fel, ami megfelelő egy Real Madridhoz, a szurkolóknak, amiért megéri várni. Egy kreatív, támadó szellemiségű, sok gyors kis passzos játék (nem a Barca féle tiki-taka, lehet ezt is szépen művelni).. De ha nem ilyen irányba megyünk el... :roll: Csak rendben, hogy a szurkolók felkészülnek erre, és elfogadják, de a vezetőségben is lesz elég türelem? Mert az, hogy Mou megkapta, nem jelenti azt, hogy más is meg fogja ugyanúgy kapni..






Az érinthetetlenekhez:
mínusz khedira és nekem megfelel.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég