Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 26., hétfő 20:13

Steve írta:
Realista24 írta: Nincs szükség védőkre, mostantól támadni kell.
Vinidzsii, Rodri és befőttesüvegAzar már felkészültek. :rock: :rock:

Ez lesz életük szezonja. 30gól felett minimum mindegyik.
Harman egyutt sem lesznek 30 felett :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 26., hétfő 20:02

Realista24 írta: Nincs szükség védőkre, mostantól támadni kell.
Vinidzsii, Rodri és befőttesüvegAzar már felkészültek. :rock: :rock:

Ez lesz életük szezonja. 30gól felett minimum mindegyik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 26., hétfő 19:55

Nincs szükség védőkre, mostantól támadni kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 26., hétfő 19:53

Szerintem meg Mendyt beteszik belso vedonek a szelen meg Marci es Miguel oldjak meg, ha kell Mendy ki tud segiteni. Rohadt sokan vannak a keretben, nem fog erkezni senki. 2-3 embernek kellne tavozni, poszttol fuggetlenul h egy valaki jojjon.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. július 26., hétfő 18:34

En Koundé-ra szavaznek Varane potlasara.

A srac brutalisan gyors es eroszakos. Jol vedekezik 1vs1-ben es jol is helyezkedik. Labdaugyes es szereti segiteni a tamadosakat. Nalam o inkabb Ramos-ra hajaz. Nem egy langaleta igy fejjel verheto, de cserebe gyors es eros. Emellett meg piszok fiatal es ismeri a Ligat is. 50-60 kozott jo valasztas lehetne.

Nachot szeretem imadom de nem kezdo Real Madrid szint. Tipikusan jo beugro aki neha szenzacios rovid tavon es nagyon megbizhato vedo, de hosszutavon kijon, hogy nem eleg stabil. Voltak nagyon jo periodusai, de szeret eltunni is. Szelen meg arbeola szint. Hozza amit tud, de semmi extra.

Militaoban latok fantaziat. O kb kikopott Varane. Gyors eros es sallagmentes akinek vannak gyermeteg hibai.

Alabat pedig meg nem tudjuk mennyire lesz jo. Azt nem hiszem, hogy tanar lesz hatul, de o viszont bevetheto majdnem mindenhol a vedelembe illetve a ko-n is Case helyett. Lehet balhatved lesz, ha mendy serult vagy gyenge format fut, bar azt hiszem ott mar nem igazn futkarozna szivesen.

Vallejot meg hagyjuk is…. Nagyon igeretes volt a srac, de a tizedet sem hozta annal a potencialnak ami josolva volt neki.

Kelleni fog a Varane Ramos paros utan egy Konunde is. Lesz egy karanten es mar rogton vallejo a CB….

En a Kounde Alaba/Militao kettost jatszatnam. Jobb oldalon Lucas sztem kifejezetten jol muzsikalt. O lenne Dani backupja.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 26., hétfő 18:31

Más források szerint meg nem tervezünk senkit igazolni Varane helyére. Nekem ez az opció hihetőbb amúgy.

Ha lenne rá keret felőlem Kounde vagy Torres is jöhetne, vagy valami olcsó olasz védőt scoutolhatna Ancelotti. Nacho kiérdemelte tavaly, hogy ne 4.számú legyen idén, hanem minimum első számú beugró - csak azért nem kezdő, mert Alabát kizárt, hogy padra szántuk. De szerintem nem hozunk senkit, aztán vmelyik Castillás vagy Vallejo lesz a 4. opció. A pénz meg megy a Mbappé alapba.

Di Marzio szerint amúgy 50 millió + bónuszok lesz Varane ára, orvosi a napokban.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 26., hétfő 18:03

ziro4vr írta: Én inkább fehér embert keresnék majd a védelem közepébe, már hosszú távra nézve hogy ki lehet majd Militao párja hosszabb távon.
Pau Torres, De Ligt, nem nagyon tudom milyen opciók lehetnek még.
egyetértek, szerintem bármelyik jó lehet

a lényeg hogy ne Kounde
én teljesen hasonló karakternek látom mint Militao, szerintem nem lennének jó páros :hmmm: (lásd Varane-Militao)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 26., hétfő 17:42

Berti írta:
realistahuni írta: Nem értem mire vannak oda sokan ezért a Koundéért. KH posztra szerintem erősen alacsony a gyerek, plusz itt van Nacho nekünk aki szintén hasonló tulajdonságokkal bír.
Most akkor már centik alapján ítélünk?

Kounde már több, mint Nacho szint és innen csak fejlődni tud.
Perez után szabadon :lol:

A lényeg hogy darabra is kevesen vagyunk. Láttátok mennyi sérülés volt idén, Pintus ide Pintus oda, de marad a szupcsi covid helyzet, bármikor bekövetkezhet hasonló sérüléshullám + covid/karantén.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 26., hétfő 16:58

Berti írta:
realistahuni írta: Nem értem mire vannak oda sokan ezért a Koundéért. KH posztra szerintem erősen alacsony a gyerek, plusz itt van Nacho nekünk aki szintén hasonló tulajdonságokkal bír.
Most akkor már centik alapján ítélünk?

Kounde már több, mint Nacho szint és innen csak fejlődni tud.
Raadasul igen, ket cm nem oszt, nem szoroz.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 26., hétfő 16:57

realistahuni írta: Nem értem mire vannak oda sokan ezért a Koundéért. KH posztra szerintem erősen alacsony a gyerek, plusz itt van Nacho nekünk aki szintén hasonló tulajdonságokkal bír.
A tavalyi evben Koundenak voltak a legjobb statisztikai a ligaban.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 26., hétfő 16:44

realistahuni írta: Nem értem mire vannak oda sokan ezért a Koundéért. KH posztra szerintem erősen alacsony a gyerek, plusz itt van Nacho nekünk aki szintén hasonló tulajdonságokkal bír.
Most akkor már centik alapján ítélünk?

Kounde már több, mint Nacho szint és innen csak fejlődni tud.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 26., hétfő 15:31

RealAsensio írta:
Realista24 írta: @lequipe confirms: Man United have made an offer of €45m + bonuses for Raphael Varane.

Perez wants €60m for Varane, but Manchester United have offered €45m with easy bonuses and the deal may be completed with that offer.
Vicc baszki, lejaro szerzodes ide vagy oda. Hol van a tobbi klub, akik licithaborut csinalnanak? Vagy ennyire nem kell senkinek Varane, hogy ne erje meg feljebb tornaszni az arat? Ott a PSG, a City, a Chelsea, a Bayern, nekik nem kell, nem eri meg nekik 60-70 milliot? Nem hiszem el baszki...
Many clubs wanted Varane but he only wanted Manchester United.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. július 26., hétfő 15:15

Nem értem mire vannak oda sokan ezért a Koundéért. KH posztra szerintem erősen alacsony a gyerek, plusz itt van Nacho nekünk aki szintén hasonló tulajdonságokkal bír.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 26., hétfő 15:06

Real Madrid are monitoring Kounde to replace Varane.
[@lequipe]

The €50m from Varane does NOT link to Mbappé. Real Madrid needs another central defender. [@fburgos4]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 26., hétfő 15:04

Pad'em írta:
RealAsensio írta:

Vicc baszki, lejaro szerzodes ide vagy oda. Hol van a tobbi klub, akik licithaborut csinalnanak? Vagy ennyire nem kell senkinek Varane, hogy ne erje meg feljebb tornaszni az arat? Ott a PSG, a City, a Chelsea, a Bayern, nekik nem kell, nem eri meg nekik 60-70 milliot? Nem hiszem el baszki...
A PSG most vitte el Ramost, Bayern Upát, City támadókra fogja költeni a 100 millióit, Chelsea-t állítólag érdekelte de valamiért úgy néz ki nem szálltak be, plusz Varane a MU-t akarja. Azt, hogy hogy lehet Madridból Manchesterbe vágyódni nem tudom... :D Mondjuk amilyen pénzeket akasztanak ott, lehet elviselném a fish&chipst, teát, szar kaját még szarabb időt

Azért az tényleg vicces, hogy az Arsenal vmi nevenincs angol bekket vett 50-ért, a MU meg egy Varane-t fog. Jól járnak nagyon.
Szerintem teljesen ertheto a valasztasa. Munak van multja, vilagszerte hatalmas szurkolotabora van es ugyebar pl. Egyertelmuen a pl a legjobb bajnoksag perpillanat, rengeteg rangado, sok klasszis jatekos. Itt megnyert mindent, nagyon fiatalon kerult hozzank, en abszolut megertem ot. Kicsit orulok is, hogy Mbappe nem ilyen fiatalon jott vegul a Monacobol, mert siman erezhette volna o is igy magat. Naggelsman fogamazta meg, hogy ha mar ilyen fiatalon nagy klubokhoz kerulne, mi lenne kesobb? Varhatoan az, mint a franciankkal, kiegne hamar es mashol keresne a motivaciot.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. július 26., hétfő 15:03

Realista24 írta: Én nem értelek titeket.

Egész szezonban azon sírtatok, hogy két éve szar Varane.
Most eladjuk 50-60 millióért úgy, hogy jövőre ingyen léphetne, most meg ezért.

Itt volt 10 évet.
Nálunk megfáradt, Ramos is eltűnt mellőle, ami meg is látszik rajta.
Mást akar.
Jön érte 50 milla.
Olyan poszton játszik, ahol most megvagyunk és a piacon is vannak jó opciók.

De azért fuera Perez.
Én nem mondom hogy fuera Perez, engem csak az zavar, hogyha ez fordított esetben lenne, akkor nekünk 100 millióba kerülne minimum ez a transzfer. Meg egy támadó árához képest ez valami egészen elképesztően nevetséges. Nagyjából minden csapatba beférne fix kezdőnek Varane... Hazard is 100 körül volt úgy, hogy 1 év volt vissza a szerződéséből, nem? Persze, a védők sosem lesznek azon a polcon, mint a támadók, de akkor is.

Tudtok nagyobb nevű középhátvédekről, akik szerződés lejárta előtt 1 évvel váltottak? Mennyi volt ott az átigazolási díj?

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 26., hétfő 14:59

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Én inkább fehér embert keresnék majd a védelem közepébe, már hosszú távra nézve hogy ki lehet majd Militao párja hosszabb távon.

Pau Torres, De Ligt, nem nagyon tudom milyen opciók lehetnek még.
De Ligt, én rá szavazok.

En is a hollandra szavaznek, de most elhozhattuk volna egy evre akar kolcsonbe is a szenegalit, mivel a Napoli nagyon szabadulni akar tole. Ha leserul Militao, vagy Nacho hosszabb tavon, akkor hatalmas nagy bajban leszunk. Mendyrol sok olyan hirt lehet hallani, hogy hasonloan serulekeny lehet, mint Carvajal. Konkretan ott tartunk, hogy lesz egy Lucas-Nacho-Militao-Marci vedosorunk jovore. Alaba es Nacho ilyen szempontbol jo, hogy jollyjoker, de nalam ez mindig nagyon keves.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 26., hétfő 14:46

RealAsensio írta:
Realista24 írta: @lequipe confirms: Man United have made an offer of €45m + bonuses for Raphael Varane.

Perez wants €60m for Varane, but Manchester United have offered €45m with easy bonuses and the deal may be completed with that offer.
Vicc baszki, lejaro szerzodes ide vagy oda. Hol van a tobbi klub, akik licithaborut csinalnanak? Vagy ennyire nem kell senkinek Varane, hogy ne erje meg feljebb tornaszni az arat? Ott a PSG, a City, a Chelsea, a Bayern, nekik nem kell, nem eri meg nekik 60-70 milliot? Nem hiszem el baszki...
A PSG most vitte el Ramost, Bayern Upát, City támadókra fogja költeni a 100 millióit, Chelsea-t állítólag érdekelte de valamiért úgy néz ki nem szálltak be, plusz Varane a MU-t akarja. Azt, hogy hogy lehet Madridból Manchesterbe vágyódni nem tudom... :D Mondjuk amilyen pénzeket akasztanak ott, lehet elviselném a fish&chipst, teát, szar kaját még szarabb időt

Azért az tényleg vicces, hogy az Arsenal vmi nevenincs angol bekket vett 50-ért, a MU meg egy Varane-t fog. Jól járnak nagyon.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 26., hétfő 14:31

Én nem értelek titeket.

Egész szezonban azon sírtatok, hogy két éve szar Varane.
Most eladjuk 50-60 millióért úgy, hogy jövőre ingyen léphetne, most meg ezért.

Itt volt 10 évet.
Nálunk megfáradt, Ramos is eltűnt mellőle, ami meg is látszik rajta.
Mást akar.
Jön érte 50 milla.
Olyan poszton játszik, ahol most megvagyunk és a piacon is vannak jó opciók.

De azért fuera Perez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. július 26., hétfő 14:14

Realista24 írta: @lequipe confirms: Man United have made an offer of €45m + bonuses for Raphael Varane.

Perez wants €60m for Varane, but Manchester United have offered €45m with easy bonuses and the deal may be completed with that offer.
Vicc baszki, lejaro szerzodes ide vagy oda. Hol van a tobbi klub, akik licithaborut csinalnanak? Vagy ennyire nem kell senkinek Varane, hogy ne erje meg feljebb tornaszni az arat? Ott a PSG, a City, a Chelsea, a Bayern, nekik nem kell, nem eri meg nekik 60-70 milliot? Nem hiszem el baszki...
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég