Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. július 29., csütörtök 16:24

Ha Öde Carlónál sem tud állandó szerephez jutni, akkor végleg el kell engedni..
De, hogy lássuk mit is tud, ahhoz nem ártana itt tartani legalább egy évre.. :D
Iscóval ellentétben, azért ő még semmit nem tett le habfehérben.
Iscó legjobb "évei" viszont pont Carlo papa alatt voltak, aztán Zizunál kb. posztja sem volt(bár az első Zizu érában nem volt olyan gyenge még..).
Fizikálisan rendbe lesz rakva, erre Ostor a garancia, ha fejben is rendbe rakja Carlo, akkor szerintem visszakaphatunk valamit a régi Discóból, főleg hogy gondolom kaparni fog, hogy beférjen majd a spanyol keretbe a VB.-re..
Vagy túlságosan naiv vagyok, hogy várok még valamit Iscótól? :D

Amiben szinte biztos vagyok, hogy visszaesés lesz az előző szezonhoz képest, az a sérülések száma..
Anno volt valami stat, hogy az internél töredéke sérülés volt az egész szezonban, mint nálunk, pontos számokra nem emlékszem, de óriási különbség volt.
Ha nem lett volna annyi hiányzónk (folyamatos izomsérülések :-@ ) és rendben lett volna az erőnlét, akkor szerintem pontokkal behúzzuk a bajnokságot. :|
Én emiatt várom nagyon a szezont, főleg a második felét, mert kíváncsi vagyok, hogy Pintus mire megy majd a srácokkal.
(Közben azért egy Bappa beeshetne augusztusban.. :mrgreen: )

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 29., csütörtök 13:49

Berti írta:
alexoxladjackoxi írta:

Tavaly is a helyzetek kidolgázásával álltunk nagyon hadilábon, meg ha Rowe kidől akkor lőttek is a szezonnak, szóval nem ártana még egy kreatív ember, de ezerszer inkább tenném le Maddisonért azt a 60 millió körüli összeget, amit kér a Leicester, mint Ödegaard-ért 40-et. Maddison évek óta hozza magát a PL-ben, másik opcióm pedig a diszkont áron hozható Aouar lenne. De semmiképp nem a norvég...
Kétlem, hogy Maddison bármiben is jobb lenne, mint Martin. A tavalyi csapattársakkal ő is csak kinlodott volna.
Oké, mindenképp kell a 10-es, de kit raksz padra Roweot vagy a frissen vásárolt artetaráhegyezi Odegaardot? Üzletileg nem látom értelmét, ha komolyabb szerepet szánnak Rowenak.

Aouar pedig inkább 8-as, nem? :hmmm:
Aouar és Rowe is el lenne a balszélen, ha marad a 4-2-3-1. Egyébként Öde és Rowe is volt fenn együtt a tavasszal. Nincs az kőbevésve, hogy egy irányító típusú játékos nem lehet a szélen. Öde mondjuk erre alkalmatlan szerintem, ahogy Özil is az volt mondjuk, de Aouarnak pl. nem állna rosszul, őt sokszor Iniestához hasonlítják, aki ugye szintén játszott szélső támadót annak idején. De nálunk is gyakran előfordult, hogy az egyik szélen egy kreatív ember kapott szerepet még a Wengeri időkben, hol Rosicky, hol Nasri, hol Cazorla... Bár azt sem tartom kizártnak, hogy végül 4-3-3 lesz. Lényeg, hogy Ödegaard engem egyáltalán nem győzött meg. Valamit javultunk vele, de nem volt átütő. Maradjon csak nálatok. :mrgreen:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 29., csütörtök 13:46

Berti írta:
alexoxladjackoxi írta:

Tavaly is a helyzetek kidolgázásával álltunk nagyon hadilábon, meg ha Rowe kidől akkor lőttek is a szezonnak, szóval nem ártana még egy kreatív ember, de ezerszer inkább tenném le Maddisonért azt a 60 millió körüli összeget, amit kér a Leicester, mint Ödegaard-ért 40-et. Maddison évek óta hozza magát a PL-ben, másik opcióm pedig a diszkont áron hozható Aouar lenne. De semmiképp nem a norvég...
Kétlem, hogy Maddison bármiben is jobb lenne, mint Martin. A tavalyi csapattársakkal ő is csak kinlodott volna.
Oké, mindenképp kell a 10-es, de kit raksz padra Roweot vagy a frissen vásárolt artetaráhegyezi Odegaardot? Üzletileg nem látom értelmét, ha komolyabb szerepet szánnak Rowenak.

Aouar pedig inkább 8-as, nem? :hmmm:
Ode jobban mozgatja a csapatot, Maddison technikasabb. De egy szint mindketto, Smith Rowe pedig mar bizonyitotta, hogy lenduletet visz a csapatba, ugyes gyerek. Aouar posztjat es jatekstilusat figyelembe veve egy francia Kroos.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 29., csütörtök 13:40

alexoxladjackoxi írta:
Berti írta:

En sem igazan értem, plane amiatt hogy ott van Smith Rowe, aki a 10-és mezszámot is megkapta idén.
Tavaly is a helyzetek kidolgázásával álltunk nagyon hadilábon, meg ha Rowe kidől akkor lőttek is a szezonnak, szóval nem ártana még egy kreatív ember, de ezerszer inkább tenném le Maddisonért azt a 60 millió körüli összeget, amit kér a Leicester, mint Ödegaard-ért 40-et. Maddison évek óta hozza magát a PL-ben, másik opcióm pedig a diszkont áron hozható Aouar lenne. De semmiképp nem a norvég...
Kétlem, hogy Maddison bármiben is jobb lenne, mint Martin. A tavalyi csapattársakkal ő is csak kinlodott volna.
Oké, mindenképp kell a 10-es, de kit raksz padra Roweot vagy a frissen vásárolt artetaráhegyezi Odegaardot? Üzletileg nem látom értelmét, ha komolyabb szerepet szánnak Rowenak.

Aouar pedig inkább 8-as, nem? :hmmm:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 29., csütörtök 13:36

Csabi írta:
alexoxladjackoxi írta: Már kezdtem örülni, hogy Ödegaard nem fog jönni. Nem értem mit vannak Artetáék belebuzulva, egyáltalán nem volt valami erős félszezonja, engem semmiképp nem győzött meg. Egyáltalán rajtunk kívül van érte komoly érdeklődő? Mert azért az is beszédes, hogy egy lassan angol középcsapatnak mondható gárdán kívül senki nem hegyezi rá a cerkát. Még kölcsönbe sem örülnék neki, nem még ha fizetnénk is érte.
a marca szerint az arsenal érdeklődik, de vannak még más kérők is.

spoiler: nincsen.

Pedig a bvbben kurva jo lenne amugy. Brandt ugyis eligazol olaszba, tokeletesen megallna a helyet ott, ugyis ott a nagy spanja is.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 29., csütörtök 13:25

Berti írta:
alexoxladjackoxi írta: Már kezdtem örülni, hogy Ödegaard nem fog jönni. Nem értem mit vannak Artetáék belebuzulva, egyáltalán nem volt valami erős félszezonja, engem semmiképp nem győzött meg. Egyáltalán rajtunk kívül van érte komoly érdeklődő? Mert azért az is beszédes, hogy egy lassan angol középcsapatnak mondható gárdán kívül senki nem hegyezi rá a cerkát. Még kölcsönbe sem örülnék neki, nem még ha fizetnénk is érte.
En sem igazan értem, plane amiatt hogy ott van Smith Rowe, aki a 10-és mezszámot is megkapta idén.
Tavaly is a helyzetek kidolgázásával álltunk nagyon hadilábon, meg ha Rowe kidől akkor lőttek is a szezonnak, szóval nem ártana még egy kreatív ember, de ezerszer inkább tenném le Maddisonért azt a 60 millió körüli összeget, amit kér a Leicester, mint Ödegaard-ért 40-et. Maddison évek óta hozza magát a PL-ben, másik opcióm pedig a diszkont áron hozható Aouar lenne. De semmiképp nem a norvég...

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 29., csütörtök 13:03

alexoxladjackoxi írta: Már kezdtem örülni, hogy Ödegaard nem fog jönni. Nem értem mit vannak Artetáék belebuzulva, egyáltalán nem volt valami erős félszezonja, engem semmiképp nem győzött meg. Egyáltalán rajtunk kívül van érte komoly érdeklődő? Mert azért az is beszédes, hogy egy lassan angol középcsapatnak mondható gárdán kívül senki nem hegyezi rá a cerkát. Még kölcsönbe sem örülnék neki, nem még ha fizetnénk is érte.
En sem igazan értem, plane amiatt hogy ott van Smith Rowe, aki a 10-és mezszámot is megkapta idén.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 29., csütörtök 12:03

alexoxladjackoxi írta: Már kezdtem örülni, hogy Ödegaard nem fog jönni. Nem értem mit vannak Artetáék belebuzulva, egyáltalán nem volt valami erős félszezonja, engem semmiképp nem győzött meg. Egyáltalán rajtunk kívül van érte komoly érdeklődő? Mert azért az is beszédes, hogy egy lassan angol középcsapatnak mondható gárdán kívül senki nem hegyezi rá a cerkát. Még kölcsönbe sem örülnék neki, nem még ha fizetnénk is érte.
a marca szerint az arsenal érdeklődik, de vannak még más kérők is.

spoiler: nincsen.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 29., csütörtök 11:53

Már kezdtem örülni, hogy Ödegaard nem fog jönni. Nem értem mit vannak Artetáék belebuzulva, egyáltalán nem volt valami erős félszezonja, engem semmiképp nem győzött meg. Egyáltalán rajtunk kívül van érte komoly érdeklődő? Mert azért az is beszédes, hogy egy lassan angol középcsapatnak mondható gárdán kívül senki nem hegyezi rá a cerkát. Még kölcsönbe sem örülnék neki, nem még ha fizetnénk is érte.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 29., csütörtök 11:46

Odegard felőlem menjen amerre lát, tényleg remélem hogy eladjuk.

De az a legalja, hogy az évek óta semmit sem mutató Isconak akarnak adni újabb és újabb lehetőséget. Aki mellesleg jövőre 30 éves lesz és lejár a szerződése.

Húzzon már el mind a kettő.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 29., csütörtök 11:38

Realista24 írta:
Remy írta:

Tök jó, de kire és mire költjük, meg mikor? Az összes új impulzust elbasszuk, aztán marad minden a régiben. Isco és társaik.
És mivel jobb itt tartani egy olyan játékost, aki saját magáról nem hiszi el, hogy képes kezdő lenni. Akkor én miért higyjem el? :lol:
Persze, ez érthető. És igazából itt most pont nem érdekel, hogy Martin vagy nem Martin. Csak rohadtul unom, hogy megint jön egy újabb szezon és még mindig a selejtet kell nézni a kezdőben vagy a padon.

Se Brahim, se Kubo, se Martin, se Hakimi, se Regu nem kapott épkézláb esélyt. Lehet, hogy nem lennénk velük sem előrébb, de hátrébb sem.

Az meg, hogy pénzt lehet X játékosból csinálni szép és jó, csak eddig semmi látszatja nincs annak, hogy elengedtünk vezért, eladtunk klasszist, illetve fiatalokat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 29., csütörtök 11:30

Remy írta:
Csabi írta: jólvan, adjuk már el az arsenalnak és cső. belőle lehet hozni 40 milliót reálisan.
Tök jó, de kire és mire költjük, meg mikor? Az összes új impulzust elbasszuk, aztán marad minden a régiben. Isco és társaik.
És mivel jobb itt tartani egy olyan játékost, aki saját magáról nem hiszi el, hogy képes kezdő lenni. Akkor én miért higyjem el? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 29., csütörtök 11:29

Remy írta:
Csabi írta: jólvan, adjuk már el az arsenalnak és cső. belőle lehet hozni 40 milliót reálisan.
Tök jó, de kire és mire költjük, meg mikor? Az összes új impulzust elbasszuk, aztán marad minden a régiben. Isco és társaik.
nem akar maradni ő sem nagyon. picsog nonstop úgy hogy még az arsenalban sem volt kitudjami. menjen akkor, inkább mint, hogy egy mariano legyen belőle, 5 évig szívja a klub vérét.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 29., csütörtök 11:27

Csabi írta: jólvan, adjuk már el az arsenalnak és cső. belőle lehet hozni 40 milliót reálisan.
Tök jó, de kire és mire költjük, meg mikor? Az összes új impulzust elbasszuk, aztán marad minden a régiben. Isco és társaik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 29., csütörtök 11:15

jólvan, adjuk már el az arsenalnak és cső. belőle lehet hozni 40 milliót reálisan.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 29., csütörtök 10:55

Nem tudom Ödét honnan lehet kiszorítani, mert jelenleg a helye Blanco és Ceballos mellett van a pad szélén.
Ott van Kroos, Modric és Valverde 2 helyre, utánuk meg a maradék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 29., csütörtök 10:48

Na és most olvasom, hogy most épen Isco fogja kiszorítani Odegaardot :lol:
Imádom a nyarat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 28., szerda 19:46

MorataMartin írta:
LaMartin írta:
De, ő lesz:)
Ismerem, ismerjük az öreget. Ő anno mondta nekem még 2018 tavaszán, hogy Cristiano Ronaldo biztosan távozni fog (bejött), aztán 2020 telén mondta, ha Zizou nem nyer bajnokságot kirúgják (picit később bejött). Azt mondta az, hogy Zidane-t odakint nem szerették, nem tartják jó edzőnek a La Fabricánál, mert nem tud a fiatalokkal bánni.
Ha azt is megmondta, hogy nyerünk zsinórban 3BL-t, és 5 év alatt négyet, akkor légyszi add meg a számát! Lottóhoz is ért?

Köszi!

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. július 28., szerda 17:03

LaMartin írta:
MorataMartin írta:

Nem Tóth-Zele Józsefnek hívják?
De, ő lesz:)
Ismerem, ismerjük az öreget. Ő anno mondta nekem még 2018 tavaszán, hogy Cristiano Ronaldo biztosan távozni fog (bejött), aztán 2020 telén mondta, ha Zizou nem nyer bajnokságot kirúgják (picit később bejött). Azt mondta az, hogy Zidane-t odakint nem szerették, nem tartják jó edzőnek a La Fabricánál, mert nem tud a fiatalokkal bánni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 28., szerda 16:34

ziro4vr írta: Na lehet találtunk egy hitelesebb forrást mint R24 kamu kebabosa. :mrgreen:
Aki pont ugyanazt mondta, amit mindenki ír? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég