Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. augusztus 3., kedd 16:42

Realista24 írta:
Hosszabbít, de záradékkal, hogy a Realba igazolhat olyan 150 millióért.
Erről nemrég azt olvastam, hogy illegális Franciaországban, szóval ha hosszabbít akkor game over. Vagy belátják augusztus végén, hogy buknak 150 milliót ha nem adják el, vagy január 1-jén tárgyalhatunk vele. Spanyolok kincstári optimizmusa reméljük nem csak valami légből kapott delírium :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 3., kedd 11:06

wZoLee7 írta:
lestat írta:

Szoval ha nem hosszabit ingyen hozzuk.
Vagy már tudnak valamit és hosszabitani fog. Akkor viszont sosem fog váltani.

Mondjuk én idén már Haalandra pörögnék rá,Mbappe meg ha akar jöjjön jővöre ingyen.
nem lesz idén semmilyen Haaland, a dortmund nem engedi el őt is. Kivárás lesz az utolsó pillanatig MBappera, és igazából teljesen mind1. Egy maga nem fog csodát tenni, ha jön lesz egy éve ide szokni és jövőre alakítunk új csapatot, ha nem jön akkor marad minden ahogy tavaly. Mi Vini, Asensio és Bale erejében bízunk, tudjuk mire képesek, szóval ez egy nagyon átmeneti év lesz Mbappeval is meg nélküle is.
Dortmund elnöke azt mondta hogy Haaland először azt mondta maradna, most azt hogy menne.
Közölte vele hogy legyen kicsit akkuratusabb a jövőjével kapcsolatban és akkor lehet tovabblepni és tervezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. augusztus 3., kedd 10:47

lestat írta:
Realista24 írta: Strong words from @le_Parisien For all of those who haven't understood, or don't seem to understand, particularly in Spain, Mbappé will stay at PSG this year.
Szoval ha nem hosszabit ingyen hozzuk.
Vagy már tudnak valamit és hosszabitani fog. Akkor viszont sosem fog váltani.

Mondjuk én idén már Haalandra pörögnék rá,Mbappe meg ha akar jöjjön jővöre ingyen.
nem lesz idén semmilyen Haaland, a dortmund nem engedi el őt is. Kivárás lesz az utolsó pillanatig MBappera, és igazából teljesen mind1. Egy maga nem fog csodát tenni, ha jön lesz egy éve ide szokni és jövőre alakítunk új csapatot, ha nem jön akkor marad minden ahogy tavaly. Mi Vini, Asensio és Bale erejében bízunk, tudjuk mire képesek, szóval ez egy nagyon átmeneti év lesz Mbappeval is meg nélküle is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 3., kedd 10:43

lestat írta:
Realista24 írta: Strong words from @le_Parisien For all of those who haven't understood, or don't seem to understand, particularly in Spain, Mbappé will stay at PSG this year.
Szoval ha nem hosszabit ingyen hozzuk.
Vagy már tudnak valamit és hosszabitani fog. Akkor viszont sosem fog váltani.

Mondjuk én idén már Haalandra pörögnék rá,Mbappe meg ha akar jöjjön jővöre ingyen.
A hír tegnap az volt, hogy ez az utolsó éve a PSG-ben. Szóval véleményem szerint két verzió van:
Nem hosszabbít és ingyen jön.
Hosszabbít, de záradékkal, hogy a Realba igazolhat olyan 150 millióért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. augusztus 3., kedd 10:40

Realista24 írta: Strong words from @le_Parisien For all of those who haven't understood, or don't seem to understand, particularly in Spain, Mbappé will stay at PSG this year.
Szoval ha nem hosszabit ingyen hozzuk.
Vagy már tudnak valamit és hosszabitani fog. Akkor viszont sosem fog váltani.

Mondjuk én idén már Haalandra pörögnék rá,Mbappe meg ha akar jöjjön jővöre ingyen.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 3., kedd 10:27

Strong words from @le_Parisien For all of those who haven't understood, or don't seem to understand, particularly in Spain, Mbappé will stay at PSG this year.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. augusztus 2., hétfő 21:43

tic tac

Mbappé to Real Madrid is happening, either this summer or the next, yes or yes scenario. It's up to PSG's board now, if they'll accept to release him now for money or lose him for free in a few months. Real Madrid conveys great optimism. [@RMadridistaReal]

✅ Information confirmed by @le_Parisien: This will be Mbappé's last season at PSG, as he's not renewing.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. augusztus 2., hétfő 19:05

Kerlon írta:
R. Carlos írta:

Áhh és váltanánk 4-4-2-re. Két szélen Hazarddal meg Bale-el, elől meg Benzema, CR-rel :mrgreen: baszó ismét :mrgreen:
Kroossal, Modriccal középen, hátvédbe Marcelo, Alaba, Nacho, Carvajal, aztán az átlagélektor 32 lesz. :mrgreen:
A kapuba azért akkor már csak elhoznám Buffont :mrgreen:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 2., hétfő 18:35

R. Carlos írta:
Realista24 írta: CR jön vissza/vissza akar jönni. :mrgreen:
Napi trash.
Áhh és váltanánk 4-4-2-re. Két szélen Hazarddal meg Bale-el, elől meg Benzema, CR-rel :mrgreen: baszó ismét :mrgreen:
Kroossal, Modriccal középen, hátvédbe Marcelo, Alaba, Nacho, Carvajal, aztán az átlagélektor 32 lesz. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 18:32

Sierra írta:
Realista24 írta: CR jön vissza/vissza akar jönni. :mrgreen:
Napi trash.
Ez mótvá májusban is nem? :D Már lejárt lemez :smile:
De ez mai friss, mint B verzió Mbappe nem erkezese esetén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. augusztus 2., hétfő 18:27

Realista24 írta: CR jön vissza/vissza akar jönni. :mrgreen:
Napi trash.
Áhh és váltanánk 4-4-2-re. Két szélen Hazarddal meg Bale-el, elől meg Benzema, CR-rel :mrgreen: baszó ismét :mrgreen:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. augusztus 2., hétfő 17:16

Realista24 írta: CR jön vissza/vissza akar jönni. :mrgreen:
Napi trash.
Ez mótvá májusban is nem? :D Már lejárt lemez :smile:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 2., hétfő 16:59

Nekem tetszene a BBC Two, kicsit retro adás lenne, de még mindig jobb mint a mostani szar ami adásban van. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 2., hétfő 16:54

Realista24 írta: CR jön vissza/vissza akar jönni. :mrgreen:
Napi trash.
Évi 5 millióért visszajöhet és elfogadja, hogy Vinicius cseréje lesz. :kalapos: :kalapos: :kalapos:

Ja meg a 24-es mezszámot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 15:13

CR jön vissza/vissza akar jönni. :mrgreen:
Napi trash.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 2., hétfő 12:18

Csabi írta:
füst írta: Amint megláttam, hogy hétfő kora reggel már a másik pöcse a téma, egyből tudtam, hogy jól indul a hét.
:lol: :lol: :lol:

más miatt is: Carlo Ancelotti is really impressed with Miguel Gutierrez, he's ready to give him an important role this season, despite having Mendy and Marcelo in the squad. The player is also confident of making a leap in his development. [@diarioas
]
Már tavaly is látszott, hogy kész a gyerek, rutin kell meg játék idő neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. augusztus 2., hétfő 12:00

füst írta: Amint megláttam, hogy hétfő kora reggel már a másik pöcse a téma, egyből tudtam, hogy jól indul a hét.
:lol: :lol: :lol:

más miatt is: Carlo Ancelotti is really impressed with Miguel Gutierrez, he's ready to give him an important role this season, despite having Mendy and Marcelo in the squad. The player is also confident of making a leap in his development. [@diarioas
]

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. augusztus 2., hétfő 10:10

Amint megláttam, hogy hétfő kora reggel már a másik pöcse a téma, egyből tudtam, hogy jól indul a hét.
Varane búcsúlevele is patent lett, valahogy így kell méltó módon klubot váltani. Hiányozni fog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 10:03

Remek zárszó. Olyan lesz ez, mint Varane távozása, mindenki jól jár.
A fórumról eltűnik egy hülye.
A hülye azt hiszi, hogy nyert.
Én meg ráhagyom, mert hülye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 2., hétfő 10:03

Marky írta:
raul 4 ever írta: A testzsír témátokhoz még annyi, hogy egy ideális világban, ahol a játékos nem tojik bele, minden focista úgy kéne kinézzen, mint Vini kb.. Zéró gramm zsír a bőre alatt, izom mindenhol. Hambi és Disco Stew meg képesek Németszilárdra engedni magukat ha olyan kedvük van.. A profi nem ilyen.
Viniben szerintem ezert az egy dologert lehet meg valamennyire bizni. Nem budos neki a munka, a palyan es azon kivul is beletesz mindent, ha a technikai kepzettsege megkozelitene a jo szintet, mar o lenne a legnagyobb kincs.

Egyebkent nehez osszehasonlitani a 20-as evei elejen levo Vinit a 30 kozeli Iscoval es Hazarddal, mert teljesen mas eletszakaszban vannak, Vininek lehet eleg a napi edzesmunka melle meg 1-1 ora a kondiban, az idosebbeknek pedig tudatosan oda kellene figyelni most mar mindenre.
Pintus munkajatol sokat varok ezen a teren, a 17 es 18-es BL cim evei alatt olyan fizikalis allapotban volt mindenki, hogy Zidane raert a meccsek vegen cserelni, amivel tobb parharcot is le lehetett simazni. A PSG elleni tisztan elottem van, ahogy Asensio es Lucas vonalszelsokent bejottek, a farado vedelem nem tudott lepest tartani veluk es eldontottek a meccset.

Ja, a témában nem téged néztelek a hülyének :D

Am. meg pont ez az, hogy összelehet és kell is vetni Hazardot egy ifivel, mert ha profi (lenne), akkor az öregedést iszonyat edzésmunkával kompenzálná. CR ugye pl. tervezetten adott le mindig izmot szezononként, hogy ne kopjon a sebessége.
Persze, nem fair, egy Űrlényt összehasonlítani Hazarddal, de a klasszisságnak ez is része, ápolod-e a tested, AKARSZ-e top maradni és azért MINDENT megtenni.. Vagy amíg a tested bírja, ellötyögsz, azt majd lesz valahogy.. -->csak akkor minden vagy, de klasszis nem..

Igen, tök jó példa az Ase-LV csere, a tökéletes fizikum az alap, azt max mellette nem tudsz focizni, de az még mindig többet számít, ha 90-120 percig bírod, mint ha levesznek a pályáról, mert nincs hozzá fizikum.


@R24: lőddmáki! vagy előbb egy szavazás?! :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég