Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. május 3., péntek 12:47

Kerlon írta:Pont annyira, mint nekünk a középpálya megerősítése, akár egy Kondogbiaval is.
Adom a Barca-s dolgot, de szerintem ez a Kondogbia is csak egy felkapott játékos, pár meccsen láttam, de nem hinném hogy ő hozná az évek óta várt megváltást a középpályánk közepére.. Pogba/Vidal kell vagy Gündogan. Szerintem ha jönne Kondogbia, akkor Khedira tuti nem távozna, mivel csak mögé hoznánk, pedig a tuniszi herceg eltakarodása lenne az egyik legfontosabb lépés a nyáron. (Na meg persze Jesé felhozása a nagycsapatba :D )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 12:47

Úgy értette, hogy Marcelot is hozzácsaphatnák az érinthetetlenek közé és nem úgy, hogy ténylegesen hiányzik a listáról. De hiányzik nekünk róla.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. május 3., péntek 12:46

flori írta:marcelo hiányzik róla.
Nem hiányzik Marcelo, legalábbis az angol verzió aktuális kinézete szerint, ahol a cikk címe: The 10 Untouchables", nem pedig 11, ami itt korábban elhangzott:

http://www.marca.com/2013/05/03/en/foot ... 64897.html
haszi írta:Nem tudom volt-e róla már szó, de a Marcan van egy szavazás, az "újakról" is. Carvajalt a szavazók 73%-a hozná, Kondogbiat 37%, Gündogan 65%, Veratti 51%, Bale 89%, Agüero 60% és Ancelottit csupán 38%-a hozná a szavazók közül. Hát elég érdekes eredmények vannak eddig :kivagyhe: ... ami meglep engem az főleg, hogy Verattit ilyen kevesen akarják, na meg persze Ancelottit is.. :hmmm:
Én sem bízom Ancelottiban. Azt hiszem, a népsport blogon olvastam egy írást, amelyben úgy jellemezték Ancelottit, mint a tréner, aki nagyot bukni nem fog, a rá bízott csapattal a miniálisan elvárhatót stabilan hozni szokta, de ha kell valami plusz, például hogy egy nagyon erős, de nem abszolút kiemelkedő keretből világverő gárdát faragjon, akkor az általában nem megy neki.

Nekem is ilyesmi benyomásom van róla. Ehhez még vegyük hozzá, hogy valószínűleg ő sem válik Madridban a sokak által áhított joga bonito letéteményesévé.

Igazából az edzőkérdésben Mourinho-párti voltam és vagyok, de ha menni akar, akkor sajnos nem tudjuk Madridban tartani. Mivel azonban a sajtóban felmerült szakvezetők közül az olasz mesteren kívül szinte mindenki elérhetetlennek tűnik jelenleg, lehet meg fog kelleni békülnünk az ő nevével és filozófiájával. Végülis a Chelsea-szurkolóknak sem maradt más hátra Benítezzel kapcsolatban :mrgreen: Nekünk ekkora békát Ancelotti közelről sem jelentene.

Érdekes, hogy ezügyben Capello nevével sehol sem találkoztam. Igaz, már kétszer is egy év után kellett odébbállnia tőlünk, de egyszer sem Pérez dobta őt :kivagyhe:

José távozása esetére, a preferált nevek (Wenger, Klopp, Laudrup) kiesésével még felmerült bennem Zidane vagy Raúl is, akiket ebben a helyzetben szintén elfogadnék, csak nekik még talán a papírjaik sincsenek meg a munkához.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Manolo 2013. május 3., péntek 12:48-kor.
Vamos Real!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 12:41

haszi írta:Barcanal azért Kondogbia-nál komolyabb nevekkel dobálóznak: Neymar, Hummels, Lewandowski, Isco, De Gea. S szerintem 3 közülük tuti érkező... :roll: Mondjuk ha valami csoda végett, leigazolnánk Lucast és érkezne még Gündogan + egy ge :cens: ijó csatár, akkor már nem bánnám annyira, ha Neymar, Hummels, Isco a katalánoknál kötne ki..
Szerintem a számukra De Gea, Hummels és Neymar lenne erősítés. Bár utóbbi lehet nem. Lewa nem lenne kezdő, mert Messi a center és kétlem, hogy ezen változtatnának. Isconak szerintem még mindig csak egy felkapott 3 hónapja van és ennyi. Hummles és De Gea viszont komoly erősítések a számukra. Pont annyira, mint nekünk a középpálya megerősítése, akár egy Kondogbiaval is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 12:36

Anthony írta:
RealRaúl77 írta:
Ja, szarul jött ki. De nem mérvadó az, hogy mivel a Dortmund ellen volt szar, ezért Albiol szint. Közel sem az.
Albiol messze a keret leggyengébb játékosa. Nem is értem miről beszélünk.
Én meg azt nem értem, hogy miért nekem válaszolod ezt...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5601
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 3., péntek 12:35

morientes írta:Miért,Özilben mit látnak? :roll:
Ez most halál komoly, hogy Özilt ennyire semmibe nézed/nézitek? :hmmm:
Mindenkinek megvan a joga szeretni, nem szeretni valakit, de, hogy Te, hehe meg no1 folyamatosan ennyire lehúzzátok... :ike:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. május 3., péntek 12:33

Barcanal azért Kondogbia-nál komolyabb nevekkel dobálóznak: Neymar, Hummels, Lewandowski, Isco, De Gea. S szerintem 3 közülük tuti érkező... :roll: Mondjuk ha valami csoda végett, leigazolnánk Lucast és érkezne még Gündogan + egy ge :cens: ijó csatár, akkor már nem bánnám annyira, ha Neymar, Hummels, Isco a katalánoknál kötne ki..

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 3., péntek 12:30

morientes írta:Miért,Özilben mit látnak? :roll: vagy Di Mariaban? :roll:
azért özil meg di maría lényegesen jobb playa, mint khedira. mondom ezt úgy, hogy utálom mindkettőt :coffee:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 3., péntek 12:20

RealRaúl77 írta:
zolus írta:Az évad legfontosabb meccsén volt pocsék, az a baj.
Ja, szarul jött ki. De nem mérvadó az, hogy mivel a Dortmund ellen volt szar, ezért Albiol szint. Közel sem az.
Albiol messze a keret leggyengébb játékosa. Nem is értem miről beszélünk.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 3., péntek 12:17

zolus írta:Az évad legfontosabb meccsén volt pocsék, az a baj.
Ja, szarul jött ki. De nem mérvadó az, hogy mivel a Dortmund ellen volt szar, ezért Albiol szint. Közel sem az.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 3., péntek 12:16

A Marca szerint 10 játékos biztosan marad nyáron a Madridnál, ők fogják alkotni a 2013-2014-es csapat gerincét is.
Casillas, Diego López, Sergio Ramos, Varane, Xabi Alonso, Khedira, Modric, Özil, Cristiano Ronaldo and Benzema.
már kb 2x linkeltük.. :agree: marcelo hiányzik róla.
özil mehet többi ok de azt nem értem hogy coentraot mért akarják annyira eladni
alapból maradnia kell mind2nek,semmire nem jutunk,ha a padról majd arbeloa lesz a bhv,callejon meg irányit.

kell a minőségi csere,azért jó annyira a bayern is.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 12:15

GT37 írta:A Marca szerint 10 játékos biztosan marad nyáron a Madridnál, ők fogják alkotni a 2013-2014-es csapat gerincét is.
Casillas, Diego López, Sergio Ramos, Varane, Xabi Alonso, Khedira, Modric, Özil, Cristiano Ronaldo and Benzema.
Azért Marcelot hozzá csapnám ehhez. Khediraval meglepő módon, de én számolnék(nem stabil kezdőként). A spanyol bajnokik zömében bőven jó tehermentesítőnek. Illetve, ha a fiatalok felsülnének, akkor rá számíthatunk egy viszonylag elfogadható szintre. Itt ne azt értsétek, hogy zseni támadó játék meg ilyenek. :D
haszi írta:Nem tudom volt-e róla már szó, de a Marcan van egy szavazás, az "újakról" is. Carvajalt a szavazók 73%-a hozná, Kondogbiat 37%, Gündogan 65%, Veratti 51%, Bale 89%, Agüero 60% és Ancelottit csupán 38%-a hozná a szavazók közül. Hát elég érdekes eredmények vannak eddig :kivagyhe: ... ami meglep engem az főleg, hogy Verattit ilyen kevesen akarják, na meg persze Ancelottit is.. :hmmm:
Verratti szerintem csak itt felkapott. Sehol sem láttam még ennyire felkapott és bennem is elég sok a kérdőjel vele kapcsolatban. 2 Barca elleni meccs kivételével talán pár bajnokin kaptam el, de engem annyira nem győzött meg, mint az itteni 80%-t. Ancelotti detto... Amúgy sokat nem kell adni ezekre a szavazásokra, mert sok a tini pi :cens: csa(fiú,lány) meg vannak már idősek, akik kb a sajtóból élnek meg annyit látnak, hogy ez meg ez gólt lőtt stb stb. Ilyen taktikai dolgok mögé sokan nem látnak, ezért a média megtudja tömni az ilyenek buksiját rendesen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 3., péntek 12:13

özil mehet többi ok de azt nem értem hogy coentraot mért akarják annyira eladni

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 3., péntek 12:11

de mit látnak ezek khedirában? :he:
Miért,Özilben mit látnak? :roll: vagy Di Mariaban? :roll:

Amúgy tegnap írtam,nem kell meglepòdni ha marad a KÖD... :mrgreen:
Azért vannak előtérben olyan nevek mint Kondogbia vagy Pogba,mert ezek a játékosok nem kerülnek túlságosan sokba,ezért jó lesznek Khedira MÖGÉ.Mert a szakma,hangsulyzom a SZAKMA szerint mint Kondogbia,mint Pogba előtt van Khedira.Aztán Veratti HA jön,ő ugye Xabi Alonso alternativája.
Tehát jöhet szerintem,Khedira mögé valaki,aztán Bale mint "nagy igazolás",esetleg Veratti,meg természetesen Carvajal.És ezzel annyi.Khedira meg marad a kezdőben... :mrgreen:
Persze ez függ az új edzőtől nagyban,(ha lesz ilyen.)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. május 3., péntek 12:09

Nem tudom volt-e róla már szó, de a Marcan van egy szavazás, az "újakról" is. Carvajalt a szavazók 73%-a hozná, Kondogbiat 37%, Gündogan 65%, Veratti 51%, Bale 89%, Agüero 60% és Ancelottit csupán 38%-a hozná a szavazók közül. Hát elég érdekes eredmények vannak eddig :kivagyhe: ... ami meglep engem az főleg, hogy Verattit ilyen kevesen akarják, na meg persze Ancelottit is.. :hmmm:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 3., péntek 12:06

A Marca szerint 10 játékos biztosan marad nyáron a Madridnál, ők fogják alkotni a 2013-2014-es csapat gerincét is.
Casillas, Diego López, Sergio Ramos, Varane, Xabi Alonso, Khedira, Modric, Özil, Cristiano Ronaldo and Benzema.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 3., péntek 12:06

most komolyan a dortmundi meccs alapján kell eldönteni h ki távozzon? :lol:
Mer akkor az egész csapatot ki kell cserélni, Khedirától Ronaldóig.

Pepe top5 védő, pont. Mondj nála egyértelmüen jobb megoldást (Varane nem ér). Piqué? Hummels? Vidic? ugyanmár...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5601
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 3., péntek 12:03

zolus írta:Karim szinte egyedül vert ki minket a bl-ből anno a Lyonnal.Most meg?
Azért nálunk is fontos tényező volt a BL-ben. Támadók közül csak CR és Ő hozta azt amit kell.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 12:01

TheodoriK írta:Off: Csak egy BL döntő (cím?) ment el Pepe barátunk formáján. :agree: :taps: :cheers:
CR se játszott jól egyik meccsen se. Adjuk el őt is? Albiolnak mit köszönhetünk? Pár vicces, de megbotránkoztató megmozdulásán? Ember ne csak nézz... Egy meccse volt rossz. Albiolnak, ha egy meccse volt jó idén, abból a kevésből, amikor rátámaszkodtunk. :roll: :vivo:


Azt ugye vágja mindenki, hogy ők is emberek? Nem TUDNAK mindig úgy teljesíteni, ahogy elvárnánk... Na az ilyen mentalitás miatt sem tud a Real sose az egyről a kettőre jutni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 3., péntek 11:56

Egy meccsen szar volt. Na bumm! Kövin jobb lesz.
Az évad legfontosabb meccsén volt pocsék, az a baj.Ha most hétvégén a következő meccsen jobb lesz engem nem vigasztal.De ez nem az ő hibája,Mourinhonak látni,tudni kellett volna milyen passzban van.Nem tudom miért,de itt a Real Madridban valahogy leépülnek a játékosok.Nagyon örültem pl Kaká és Benzema igazolásának.Karim szinte egyedül vert ki minket a bl-ből anno a Lyonnal.Most meg?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég