Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2021. szeptember 30., csütörtök 8:08

Hogy működik ez a fizetési sapka? Azaz értem mi a cél, de pld a katalánéknál szinte negyedére esett vissza a keret. Van egy csomó élő szerződésed, játékosokkal és stábbal, és a Messis kálvária alatt írták, hogy spanyoloknál nem lehet akármennyivel csökkenteni a fizetést. Mit teszel? Kirúgsz embereket és kifizeted a záradékban lévő végkielégítést?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. szeptember 28., kedd 12:28

Generációs embereknél el kell felejteni a felállást. Cr se volt sokat a szélen mégis szélső volt. A mostani Benzemát nem szabad kivenni a kapu elől. Ez 3 igazi góllövő nekik az a dolguk. Ha szélsők lennének akkor is folyamatosan befele mozognának a kapu fele nem oldschool vonalszélsők. Ez a 3 ember szépen tud forogni és oda mennek ahova akarnak mert mindegy melyik érkezik az akció végére. A széleket meg a mögöttük levő embeteknek kell megoldani pont úgy mint mindig Marci és Carvajal is.

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. szeptember 28., kedd 12:21

Az UEFA tovább vergődik:
https://www.marca.com/futbol/real-madri ... b45ba.html
Google fordítóval:
Az UEFA elfogulatlanság hiányában Ruiz de Lara eltiltását kérte, mivel "nem úgy viselkedik, mint bármely bírótól vagy bírótól elvárható kellő pártatlanság a joghatósági feladatainak ellátása során, ami egyértelmű részrehajlást bizonyít a felperes European Super követeléseivel szemben." League Company SL " - érvel az UEFA jogi osztálya, amely megsérti az Aleksander Ceferin által vezetett testület védelemhez való jogát.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 28., kedd 12:15

Anthony írta:
markmadrid írta: Rudigert amikor megvette a Chelsea botranyosan jatszott. Nem is fert be a kezdobe egy ideig, de most talan a 2. Brutalisan komoly szezonjat tolja le. Rengeteget fejlodott es jelenleg szerintem a PL. Egyik ha nem a legjobb vedoje. Nem olyan elegans mint Dijk, de cserebe atjatszhatatlan. Nem tudom, hogy negy vedos renszerven is ennyire TOP lenne vagy ez a 3 vedos emeli ki ennyire, de ingyen hatalmas fogas lenne.
Csalóka nagyon szerintem. Tuchel rendszere a védekezésre épül, akár 8 ember is védekezik állandóan, egy ilyen felállásban jobbnak tűnnek a védők, mint amilyenek egyénileg valójában. Más rendszerben nem lesz ennyire kiemelkedő.
Lampard alatt is top volt.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. szeptember 28., kedd 11:59

markmadrid írta: Rudigert amikor megvette a Chelsea botranyosan jatszott. Nem is fert be a kezdobe egy ideig, de most talan a 2. Brutalisan komoly szezonjat tolja le. Rengeteget fejlodott es jelenleg szerintem a PL. Egyik ha nem a legjobb vedoje. Nem olyan elegans mint Dijk, de cserebe atjatszhatatlan. Nem tudom, hogy negy vedos renszerven is ennyire TOP lenne vagy ez a 3 vedos emeli ki ennyire, de ingyen hatalmas fogas lenne.
Csalóka nagyon szerintem. Tuchel rendszere a védekezésre épül, akár 8 ember is védekezik állandóan, egy ilyen felállásban jobbnak tűnnek a védők, mint amilyenek egyénileg valójában. Más rendszerben nem lesz ennyire kiemelkedő.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. szeptember 28., kedd 11:51

--------Haaland----Bapppé

Vinyó----Cama-----Fede----?

Jövőre csak csere lenne nálam Benzema, bármennyire is élete formájában van (bár addig még van egy fél év, lehet itt sérülés, meg visszaesés is). Egyszerűen nem szabad egy 34 éves játékost preferálni 2 ilyen támadó helyett. Tanulgassanak tőle a fiatalok 1 évig, aztán mehet Lyonba levezetni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. szeptember 28., kedd 11:51

A nagyobb kérdés sztem inkább az, hogy akarnak-e egy csapatban játszani. Mindkettő a legjobb szeretne lenni egyéni szinten is.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 28., kedd 11:46

Benzema nyáron 34,5 lesz, nem baj ha nem fog minden meccset végignyomni jövőre.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 28., kedd 11:39

Berti írta:
Pad'em írta: Dortmund sporting director Hans-Joachim Watzke:

“Haaland is an independent personality. Anyway, at some point he will play for one of the best clubs in the world, although he is already playing in one. But I know, of course, that Real Madrid seduces him."
Csak a rendszer rejtély nekem, amiben Benz-Mbappe-Haaland egyszer lenne a pályán. :hmmm:
Benzit szélre kitolni nem a legjobb választás, de másképp sehogy sem megoldható.
2 csatáros rendszerben (Benz-Haaland), úgy hogy balosok Vini a jobboson Mbappe, nagyon sok meló maradna a két belső középpályásra. Úgy sem jó.

Ti hogy láttok rá alternatívát?
Benziben még 1-2, max 3 év van valószínű, ha abból az utolsót már lyonban tölti ki, akkor ez nem lesz olyan nagy probléma.. :'( :'(
Egyszerre mind a 3 valószínű nem működne, vagy max olyan bl győztes interes 3 csatárszerűséggel, de az is csak az életük szezonját futó kp +Maicon miatt adta ki..
Szerintem jöhet a norvég, nem lesz már nagy összeférhetetlenség.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. szeptember 28., kedd 11:37

Berti írta:
Pad'em írta: Dortmund sporting director Hans-Joachim Watzke:

“Haaland is an independent personality. Anyway, at some point he will play for one of the best clubs in the world, although he is already playing in one. But I know, of course, that Real Madrid seduces him."
Csak a rendszer rejtély nekem, amiben Benz-Mbappe-Haaland egyszer lenne a pályán. :hmmm:
Benzit szélre kitolni nem a legjobb választás, de másképp sehogy sem megoldható.
2 csatáros rendszerben (Benz-Haaland), úgy hogy balosok Vini a jobboson Mbappe, nagyon sok meló maradna a két belső középpályásra. Úgy sem jó.

Ti hogy láttok rá alternatívát?
Kisebb csapatok ellen nyomatnám a 4-2-3-1-et, hasonlóan miint a Mallorca ellen.
------------Haaland
Vini----------Benz--------Bappa
-------Cama-----Fede------

Nagyobb csapatok ellen 4-3-1-2-vel próbálnám fárasztani az ellenfelet, majd a fáradt védőkre ráereszteném a Vini-Rodry-Cama futóbolondokat.
-----Babba---Haaland
----------Benz----------
Kroos----Case----Fede

Aztán néha egy kis 4-3-3, ellenféltől függően, meg azért Benzint is lehet pihentetni néha addigra lassan 35 éves korára.
Vini----Haaland----Bappe

Ha Vini néha visszatér régi önmagához, akkor a Hambis is kaphat esélyt bizonyítani, mert valószínű itt boldogít minket még pár évig. Nem beszélve az örökifjú Modricról és egy esetleges újabb érkező belső középpályásról, pl. Pogácsa. B-) :kalapos:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. szeptember 28., kedd 11:26

Mbappé nem jön,a norvég viszont a klub legjobb góllövője lesz kevesebb mint 9 szezon alatt. :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 28., kedd 11:17

Pad'em írta: Dortmund sporting director Hans-Joachim Watzke:

“Haaland is an independent personality. Anyway, at some point he will play for one of the best clubs in the world, although he is already playing in one. But I know, of course, that Real Madrid seduces him."
Csak a rendszer rejtély nekem, amiben Benz-Mbappe-Haaland egyszer lenne a pályán. :hmmm:
Benzit szélre kitolni nem a legjobb választás, de másképp sehogy sem megoldható.
2 csatáros rendszerben (Benz-Haaland), úgy hogy balosok Vini a jobboson Mbappe, nagyon sok meló maradna a két belső középpályásra. Úgy sem jó.

Ti hogy láttok rá alternatívát?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 28., kedd 10:55

Dortmund sporting director Hans-Joachim Watzke:

“Haaland is an independent personality. Anyway, at some point he will play for one of the best clubs in the world, although he is already playing in one. But I know, of course, that Real Madrid seduces him."
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. szeptember 27., hétfő 18:31

Rudigert amikor megvette a Chelsea botranyosan jatszott. Nem is fert be a kezdobe egy ideig, de most talan a 2. Brutalisan komoly szezonjat tolja le. Rengeteget fejlodott es jelenleg szerintem a PL. Egyik ha nem a legjobb vedoje. Nem olyan elegans mint Dijk, de cserebe atjatszhatatlan. Nem tudom, hogy negy vedos renszerven is ennyire TOP lenne vagy ez a 3 vedos emeli ki ennyire, de ingyen hatalmas fogas lenne. Valoban nem olyna nagy nev meg mindig, de tenyleg durva mennyire komoly lett.

Plusz az eloretoresei sem semmi :D neha olyan bombakat ereszt meg, hogy huhh

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 27., hétfő 12:57

Pad'em írta:
el magico írta: Pedro Porro meg a City játékosa, kölcsönben van a Sportingnál, sosem láttam még játszani.
8.5m-ért meg fogja venni a Sporting a Citytől. Elvileg benne látjuk Carvajal helyettesét.

Rüdiger meg bőven lehetne kezdő is, nem feltétlen kell padra igazolni. Militao-Alaba egyelőre jónak tűnik, de mögéjük/melléjük sztem bőven elférne. Inkább valami ilyesmi megoldásra szavaznék, mint vagyonokat költeni Pau/Koundé/de Ligt féle bekkekre. Persze ha marad lóvé Haaland és Mbappé leigazolása után, akkor tőlem vehetünk még hátvédet is :D
Rüdiger az elmúlt szezonban egyértelműen felső polcra játszotta magát, nem fog padra igazolni.
Pont emiatt nem hoznám.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 27., hétfő 12:47

el magico írta: Pedro Porro meg a City játékosa, kölcsönben van a Sportingnál, sosem láttam még játszani.
8.5m-ért meg fogja venni a Sporting a Citytől. Elvileg benne látjuk Carvajal helyettesét.

Rüdiger meg bőven lehetne kezdő is, nem feltétlen kell padra igazolni. Militao-Alaba egyelőre jónak tűnik, de mögéjük/melléjük sztem bőven elférne. Inkább valami ilyesmi megoldásra szavaznék, mint vagyonokat költeni Pau/Koundé/de Ligt féle bekkekre. Persze ha marad lóvé Haaland és Mbappé leigazolása után, akkor tőlem vehetünk még hátvédet is :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 27., hétfő 12:30

A jelenlegi helyzethez képestbnagy előrelépés lenne ha Rüdiger mehetne be középre, Alaba meg szélre.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. szeptember 27., hétfő 11:57

Atalt már Zizou idején is pletykálták, pár videó alapján inkább tűnik szélsőnek/támadó szellemű jobbhátvédnek.
Pedro Porro meg a City játékosa, kölcsönben van a Sportingnál, sosem láttam még játszani. De valószínűleg egyik sem lenne méreg drága. Pau Torres már annál inkább, egyik legfelkapottabb spanyol ígéret, és szerintem ő is többre vágyna a padozásnál.
Pad'em írta: Rüdiger jöhetne, rutinos, nem akkora név, hogy ne lehetne padra tenni, szerintem van benne ráció, csak hát 10 milliós fizut akar...

Nem akkora név, de vajon ezt ő is így gondolja?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. szeptember 27., hétfő 11:30

Ha már a hátvèdsor, akkor nekem az a Pau Torres gyerek elèg betonnak tűnt.
Ligát ismeri, spanyol is, fiatal is, nem lenne rossz vètel. :)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 27., hétfő 10:50

Pad'em írta: Jobbhátvéd posztra Youcef Atalt figyeljük állítólag, Nice 25 éves algír játékosát.
Meg Porrót.

Real Madrid see Sporting Club's Pedro Porro as an option at rightback for the future, capable of securing the position for many years. Their interest increases due to the physical problems of their current RBs. @ojogo
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég