Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 3., vasárnap 22:45

Nem tudom, hogy ez volt-e már, de a Real Madrid TV elvileg 2014 januárjában fog a csatornákon menni. A csatorna minden országban elérhető lesz. A Real Madrid az első olyan focicsapat, akinek ilyen széleskörű csatornája lesz.
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 3., vasárnap 22:42

Matt:
Talán az a baja a többségnek(egyébként már régen észrevettem,csak nem szóltam,mert ki vagyok én hogy neked szóljak) hogy mindig a negativot "keresed", mondod....mig a többség a pozitivot.

Kincstári optimizmusunk meg mitől ne lehetne? A világ egyik legjobb kerete a miénk,egy minőségi edzővel....egy jó struktúrájú kerettel...amit a korábban mindig azzal fémjelzett diszmondat ölel körül hogy JM után összeomlik minden csapat.....hát mi nem.
JM egy erős,markáns szisztémát hagyott maga mögött,ebből ki kell törni,ezt keresi ez az ember,ki is lépett belőle,azonnal megváltoztatott pár számotokra nem tetsző jellemzőt...majd amikor még hatástalan volt,mert korai volt,kicsit visszavett..és hagyott elemeket JM-tól is....de látszik az elképzelése,csak még döcög......mitől lenne jó? Láttál már valaha olyant hogy egy más szisztéma 2-3 hónapa alatt 2-3 új emberrel jól működött? Én még soha.

Nem kell izgulni......dőlj hátra,és várj még kicsit. Úgy sem tehetsz mást.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 3., vasárnap 22:36

Matt009 írta:Azt meg kifejezetten bírom, hogy Pelle egy Alcorcon elleni 4-0 után le lett itt írva, pedig ő csak a körülmények áldozata volt, majdhogynem kivédhetetlen hibát vétve, míg Ancelotti rengeteget hibázva, amelyeknek jó része előre látható volt, ráadásul a ténykedése mindenféle koncepciót nélkülöz, és még mindig sokan hisznek benne. Mintha sokan nem tanultak volna a korábbi eseményekből...
Mi a kulonbseg? Az hogy Mourinho 5-0ra kapott ki a barcatol.. Megegyszer leirom 5-0ra. Az hogy Pelle 4-0ra egy 3-ad (!!) osztalyu csapattol, ami meg megbocsathato is lett volna, de a BL-ben is siman kizugott. Ezekkel szemben Ancelotti mit csinal? A BL-ben vezetjuk a csoportot, a bajnoksagban is ugy ahogy de behuzzuk a meccseket, a barca se alazott meg.
Az meg hogy semmi okunk a bizakodasra.. Hagyjuk is az egeszet a fenebe, ne is nezzunk tobbet Real meccset, mert ugyis mindenki megver, kiesunk a bajnoksagbol is.
Jo, tudjuk hogy te mindent lattal elore, azt is hogy Coentrao leserul, Carvajalt meg le kell majd cserelni nehogy kiallittassa magat, mint ahogy Bale esernyojet is 100-bol 99 vedo siman lefuleli.
Nem feltetlenul veled meg ezzel kapcsolatban irom, de sokan semminek se tudnak orulni. En orulok annak ha nehezen is de nyerunk, annak hogy az utolso 2 meccsen 10 golt lottunk, annak hogy Ronaldo bomba formaban, Bale es Benzema is kezd belejonni, vagy akar csak egy sima cselnek, egy szebb labdajaratasnak. Viszont sokan azonnal akarnak mindent: nyerjunk, szepen jatsszunk, ne kapjunk golt, rugjunk sokat, mindenki minden meccsen tundokoljon.. Az elet nem ilyen...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 3., vasárnap 22:14

Azt meg kifejezetten bírom, hogy Pelle egy Alcorcon elleni 4-0 után le lett itt írva, pedig ő csak a körülmények áldozata volt, majdhogynem kivédhetetlen hibát vétve, míg Ancelotti rengeteget hibázva, amelyeknek jó része előre látható volt, ráadásul a ténykedése mindenféle koncepciót nélkülöz, és még mindig sokan hisznek benne. Mintha sokan nem tanultak volna a korábbi eseményekből...
A bizalom a szakmai múltjának szól (nálam legalábbis). Nyert a Milannal két BL-t, bajnokságot, Chelsea-vel, PSG-vel is bajnok lett. Védekezni mindegyik csapata tudott. Ami ellene szól, az az, hogy a Milannál eltöltött évek alatt az egy bajnoki cím nem sok. Mondjuk a Juve bundázott ezerrel, úgyhogy nem csoda, hogy nem nyert sokat. :mrgreen:
Pelle mellett azért nem volt ekkora bizalom, mert a Real volt az első nagycsapata. Mondjuk nekem vele sem volt különösebb bajom.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 3., vasárnap 21:59

Jó ötlet, mert lassan átmész egy lehúzó megmondóemberbe, azt meg itt nem szeretjük.
Oké. Vettem a lapot. Visszafogom magam. :mrgreen:

De azért annyit még hozzátennék, hogy komoly okunk a kincstári optimizmusra (tavaszra jó lesz ez, stb...) nincsen. Sokszor volt már ez a szlogen, és egyszer sem lett belőle egy túl nagy durranás. Ahhoz már legalább az alapoknak látszani kéne, de hát nem nagyon vannak.

Azt meg kifejezetten bírom, hogy Pelle egy Alcorcon elleni 4-0 után le lett itt írva, pedig ő csak a körülmények áldozata volt, majdhogynem kivédhetetlen hibát vétve, míg Ancelotti rengeteget hibázva, amelyeknek jó része előre látható volt, ráadásul a ténykedése mindenféle koncepciót nélkülöz, és még mindig sokan hisznek benne. Mintha sokan nem tanultak volna a korábbi eseményekből...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 3., vasárnap 21:25

Inkább azt mondanám, hogy is is. Arbeloa rendszeresen nem fogja az emberét. Beíveléseknél ott áll üresen az embere minden alkalommal...
Fő probléma az az SZERINTEM, hogy most dolgozhat kész kerettel az edző, és a sok rotálás próbálgatás okozta a stabilitás hiányát mostanság...
Majdnem biztos vagyok abban, hogy a következő meccseken Khedira, Alonso, Modric kp lesz, és fokozatosan lesznek beépítve a fiatalok, és ez szerintem okos hùzás. A fiatalok beépítése nagyobb részben szerintem a kupában lesz, meg talán a BL-ben, ha fixen elsők leszünk.
Tisztán látszik, hogy Carló jelenleg a tapasztaltabb játékosokra tämaszkodik, és nem akar hírtelen nagy terheket tenni a fiatalok nyakába. Sokakkal ellentétben nekem ez tetszik. Idén elnézegetem a BL-ben a
Casillas
Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo
Khedira,Alonso,Modric
Bale,Benzema,Cr
felállást.
Jövőre beépül szépen Illarra és Casemiro. Idén pedig Isco és Bale beépítése az első. Isco szerintem a példa rá, hogy miért lényeges a fokozatosság, mert mostanság ő sem az igazi, de remélem mihamarabb beépítik, mert azokat a labdákat az előszezonba nehéz lenne elfeledni... No de mindegy.... Nyugtával a napot :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 3., vasárnap 20:46

jelen esetben a gyenge védekezés azért van, mert még nincs meg a kellő összhang a 4 védő és a kp között, a meccsen is szép jelenet volt amikor Pepe mutogatta Illarának h védekezésnél hová is kell állnia :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 3., vasárnap 20:38

A Real Madrid védelme elképesztően rossz mutatókkal rendelkezik ebben a szezonban. A ligában 12 forduló alatt 16 gólt kaptak Ramosék. Ettől többet az első 10 csapatból csak a Valencia (19) kapott
Szörnyű védelem.
:hmmm:

Én nem szeretem ezt a kifejezést,mert nem a védelem a szörnyű,hanem a védekezésünk,ami nem kizárólag a 4 védő dolga.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62861
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 3., vasárnap 19:56

Off topciba :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 3., vasárnap 19:54

Nem tudom, hogy hova kéne írjam:

Kinek lenne Szegeden egy közös meccsnézéshez? A juve elleni meccset megnézni ! A Vár sörözőben ! :) Jólenne összejönni páran! :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62861
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 3., vasárnap 18:55

Majd írnak, ha ezt az átlagot tartják 10 meccs alatt is...
Miért, Messiék tartják? :smile: :smile:
szerintem hibernáld magad tavaszig
Jó ötlet, mert lassan átmész egy lehúzó megmondóemberbe, azt meg itt nem szeretjük.
Amúgy meg lehet itt erre verni a mellbimbókat
Stílus kolléga, stílus. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 3., vasárnap 18:52

Matt009 írta: Majd írnak, ha ezt az átlagot tartják 10 meccs alatt is...

Amúgy meg lehet itt erre verni a mellbimbókat, csak nem érdemes, mert amíg nincs védelem és középpálya, addig állandósítani ezt a formát nem lehet. De ahhoz egy edző kéne, akinek egyáltalán elképzelései vannak.
nem lehet könnyű ilyen aggodalmasan élni...szerintem hibernáld magad tavaszig :hmmm:
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 3., vasárnap 18:49

Realista24 írta:Bale: 2 meccs, 2 gól, 4 gólpassz
Karim: 2 meccs, 3 gól, 2 gólpassz
CR: 2 meccs, 5 gól, gólpasszt nem tudom, hogy adott-e.

Kár, hogy erről sehol nem írnak, csak a csoda Neymar-Alexis-Messi trióról...
Majd írnak, ha ezt az átlagot tartják 10 meccs alatt is...

Amúgy meg lehet itt erre verni a mellbimbókat, csak nem érdemes, mert amíg nincs védelem és középpálya, addig állandósítani ezt a formát nem lehet. De ahhoz egy edző kéne, akinek egyáltalán elképzelései vannak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 3., vasárnap 18:15

off: Messi legalább nők terén jó ízléssel rendelkezik :D

Blatter már most eldöntötte, hogy mennyi aranylabdája lesz a fiúnak :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 3., vasárnap 18:13

R.M.C.F írta:Blatter ott lehetett?

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ti-2292421

:hmmm:
ő lőtte a képet, azért néz így a kisfiú :lol:
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 3., vasárnap 18:01

Blatter ott lehetett?

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ti-2292421

:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. november 3., vasárnap 11:42

zalkrisz írta:Ez nem az a világ

Már rég nem az a világ van, amikor mi alkotunk valami szépet, valami jót akkor jöjjenek a dics szavak. Á... maximum álmunkban. Viszont a másik oldalnál már rögtön felfedeznek minden apró szépet és arról regélnek hetekig. Ezt már megszoktam, volt rá idő bőven.
Mindenesetre ez a három fiú az elmúlt meccseken nem kicsit adnak. Bármennyire is szervezetlenül játszunk (még) megérdemli mindhárom a dicséretet! Pláne Bale és Benzema akik felfele törnek és ez kell nekünk. Nem érdekel, hogy hány nem jó passza volt tegnap a franciának, de ott volt gólt lőtt, ezt kértük, megkaptuk. Kész. Lesz ez még jobb is, csak ki kell várni.
Ronaldo meg emberfeletti. Jó téma lesz ez.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 3., vasárnap 10:42

Realista24 írta:Bale: 2 meccs, 2 gól, 4 gólpassz
Karim: 2 meccs, 3 gól, 2 gólpassz
CR: 2 meccs, 5 gól, gólpasszt nem tudom, hogy adott-e.

Kár, hogy erről sehol nem írnak, csak a csoda Neymar-Alexis-Messi trióról...
Ne viccelj, még a végén pozitívat kéne sugallni rólunk a médiának, hol élünk mi????? :mrgreen:
Ha ezt ők érték volna el két meccs alatt, akkor trimágusok, meg isten és az angyalok stb, stb... sőt, Neymarnak egy egyszerű passz elég ahhoz, hogy címlapra kerüljön, hát ebből nekünk csak annyi jut, hogy vért izzadva nyertünk, meg elmaradt kiállítás... :lol: Ez nem az a világ :D

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. november 3., vasárnap 10:24

Gabo írta:
Realista24 írta:Bale: 2 meccs, 2 gól, 4 gólpassz
Karim: 2 meccs, 3 gól, 2 gólpassz
CR: 2 meccs, 5 gól, gólpasszt nem tudom, hogy adott-e.

Kár, hogy erről sehol nem írnak, csak a csoda Neymar-Alexis-Messi trióról...
Cé adta a gólpasszt Jesének a Barca ellen.
Szerintem a Rayo és a Sevilla elleni találkozók takarják azt a bizonyos két meccset, azon meg CR nem adott gólpasszt, de persze ez semmit nem von le az érdemeikből. Fantasztikus formában vannak!

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. november 3., vasárnap 10:21

torjack írta:
Az instant 1 hónap off a madridomon :mrgreen:
Azt hittem végleges... :kivagyhe:



:mrgreen:
Az egy elbenzemázott szabály lenne.
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég