Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. november 17., vasárnap 9:57

Most az komoly,hogy Alonsoval is lett valami? :roll: :lol:
Na ez kezd egy kicsit sok lenni már.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. november 17., vasárnap 9:02

Mint mindenki más is, ott is pénzért melóznak. Az ottaniak kicsit közelebb vannak a tűzhöz, jobban vágják ki hozható el és ki nem. Annyi minden befolyásolhat egy igazolást, amire mi még csak nem is gondolunk. Ettől függetlenül akár ez is előfordulhat, hogy egy jó ötlet nem válik be! Pl. Fauber, Gravesen, Cicinho, Drenthe. Vagy akár Makelele eladása.

Rohadtul sajnálom Khedirát, ezt bár némileg magának köszönheti, nem érdemelte. Ha Carlo nem ilyen önfejű, akkor most nem lennénk annyira meglőve! Annyi szerencsénk van, hogy most van lehetőség próbálgatásra, null kilométeres arcok beépítésére!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 16., szombat 21:59

peti_madrid írta:Visszahozzuk Faubert-t aztán keziccsókolom :D:D:DDD

Ö is azt igazolja,hogy a vezetőség sokszor hoz olyan amatőr döntést,ami miatt jogos az a felvetés amit itt sokan kinevetnek(hogy itt okoskodunk mig ők ott nagy tudásúak......egy nagy fenét azok) hogy mi mit akarunk magyarázni itt...egy sz*r fórumon.
Hát valószinű sokan itt többet tudnak a madridról,mint pár ottani aki csak pénzért melózik másért nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. november 16., szombat 21:25

Visszahozzuk Faubert-t aztán keziccsókolom :D:D:DDD

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 16., szombat 19:59

Isco tul sok labdat szor el es vedekezesben se olyan eros mint mondjuk jelenleg Modric (mert az o helyen jatszana, Modric meg atmenni a jobbosra Khedira helyere). Ennek ellenere en is kiprobalnam oke egyutt.

Alapvetően nem ott kellene isconak játszania,innentől meg kér is minősíteni,mert sokkal feljebb van a posztja.
Modric nem jó jobbon,inverzben tud a legjobban játszani,a TH-ben is és nálunk is bal belsőben érzi jól magát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. november 16., szombat 14:16

Pfff... Keresztszalag. Szezonnak annyi. Beszaras hogy szinte mindig semmi tettel rendelkezo baratsagos valogatott meccsen jonnek az ilyenek. Kell ez a focistaknak meg az evi 60 tetmerkozes melle!!! :taps: :taps: A FIFA megb*szhatja az anyja anuszrozsajat, persze csak ha engem kerdeznek... Annyi haszna van az ilyen meccseknek mint egy darab szaraz kutyasz*rnak egy tanyer forro huslevesben.


Most hogy szofisztikaltan es visszafogottan kifejtettem a velemenyemet, elmondanam azt is hogy tartok attol hogy ellenkezo elojelt kaphat az a folyamat amit az utobbi nehany meccsen lattunk, megpedig hogy kezdett osszeallni a KP. Kivancsi vagyok mit talal ki Carlo mester. :hmmm:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 16., szombat 14:05

Mert jelenleg akar mikor irsz hosszabban, az elso gondolatom az, hogy vajon most mi nem tetszik Matt-nek.
Ez könnyen lehet, hogy így van másoknál is. De a jelen lévő pozitívumok, amik 1-1 jó meccsen kiütköznek lényegében elhanyagolhatóak a negatívumokhoz képest. Az elmúlt közel félév fejlődése során azt lehet látni, hogy a kp gyenge (legnagyobb baj, ha ez javulna, akkor a többi baj is szignifikánsan kisebb lenne), a védelem szintén gyenge (pedig papíron a védelem benne van a top 3 legerősebb védelem között a klubcsapatokat tekintve), és ezekben nem történik változás. Egyedül a támadósor fejlődése kiemelendő, mert az látványos, de inkább köszönhető Bale jelenlétének és közepesen jó játékának (tudom, hogy még jobb is lehet), semmint edzői húzásnak, vagy a kp javulásának.

Mellesleg én a kp-t nem az átlaghoz mérem. A Real játékát nem azokhoz kell hasonlítani, akiknél jobbak vagyunk, hanem azon csapatokhoz, akik jelenleg jobbnak tűnnek. Ez jelenleg 2-3 csapat. Ebből látszik, hogy én nagyon erősnek és jónak tartom a csapatunkat, de én addig nem leszek elégedett, amíg miénk nem lesz a legerősebb csapat, vagy a csapatunk nem lesz minimum 50-50% os esélyes a legjobb csapatokkal. Mert akkor lehet azt mondani, hogy a Real a méltó helyén van. Jelenleg azért van 2-3 csapat, akik ellen féltem a Realt.

Ja és még egy dolog. 224 milliós csatársorral és kb.: 500 milliót érő kezdővel nem elfogadható az, hogy a spanyol bajnokság 3. helyén állunk. Tudom, hogy ez nem a végeredmény, és nagyon meg lennénk lepődve, ha az Atma előttünk végezne, de a jelenlegi szituáció tarthatatlan. És nem azért vagyunk itt, mert a csapat nincs kész, és sok pontot szórunk el kicsik ellen, hanem mert elbuktunk 2 rangadót. A rangadókon pedig a legkevésbé szokott számítani az adott forma, vagy a csapat építés aktuális szintje.
ezeket nagyon elhiszitek :lol:
Februárra kijózanodnak. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 16., szombat 13:21

a többiért nem lenne AKKORA kár, mert pótólhatók.
Hogy mivaaaan? :roll: Mindenkiért kár aki megsérül,ez nem a FIFA hogy kidőlt,na majd berakunk helyette mást...inkább ne sérüljön meg senki,én meg azt mondom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. november 16., szombat 13:06


hát most agyatlan helyett agyatlan.. ugyanott vagyunk :roll:
na de amit a kedira topikba írtam, "Nulla perces kazemiróval is UGYANOTT vagyunk" mint kedirával, hát ha még be is épül
Attòl, hogy sokszor ismételsz meg egy nyilvànvalò ostobaságot még nem válk igazzá, hanem ugyanùgy baromság marad.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 16., szombat 12:57

GT37 írta:
torjack írta:Majd elhozzuk Dembelét a Spurs-ből. Úgyis remekül tudunk velük bizniszelni. Deal, GT?


:mrgreen:
:lol:
Ha cserébe odaadjátok Modricot, akkor mehet. :agree: :mrgreen:
Esetleg egy használt Khedirát fel tudunk ajánlani. :mrgreen:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. november 16., szombat 12:55

Lass
Ő kéne ide igazán vagy Gago kölcsönbe egy fél évre ... Esetleg Gravesent visszahívni egy fél évet még játszani :hmmm:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. november 16., szombat 12:38

Igen, igazad van, sok labdát szór el...hm
Sztem Ronaldo több labdát szúr el, mint ő( félre ne értse senki, Isco nem jobb mint Cr).
Dm. Vannak meglátásai, de ha ő lenne középen, akkor is ugyanúgy instabil lenne a kp, és Isco azért jobb, tehát én DM-et nagy meccseken köépen kizárnám.
Casemiro. Ő esetleg megszorongathatná Iscot. Védekezésben jobb, támadásban gyengébb. De még nincs szinte semilyen tapasztalata, lassan kell beépíteni, aztán majd meglátjuk.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 16., szombat 12:38

Cobra11 írta:Én csak abban bízom hogy Ancelotti nem DM-et akarja Khedira helyére belső középpályásnak. Nagyon rossz ötlet lenne mert szegénynek nincs agya. Amit az idén nyújt az nagyon szép és jó, sokszor visszazár adja befelé a labdákat meg sok sok ilyesmi viszont középre már agy is kell és nem lehet azt csinálni mint a szélen.
hát most agyatlan helyett agyatlan.. ugyanott vagyunk :roll:
na de amit a kedira topikba írtam, "Nulla perces kazemiróval is UGYANOTT vagyunk" mint kedirával, hát ha még be is épül
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 16., szombat 12:35

torjack írta:Majd elhozzuk Dembelét a Spurs-ből. Úgyis remekül tudunk velük bizniszelni. Deal, GT?


:mrgreen:
:lol:
Ha cserébe odaadjátok Modricot, akkor mehet. :agree: :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 16., szombat 12:33

De Valaki biztos jön.
Majd elhozzuk Dembelét a Spurs-ből. Úgyis remekül tudunk velük bizniszelni. Deal, GT?


:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 16., szombat 12:32

attareal írta:Hát, remélem Cr-el nem csinálnak semmit, meg Modriccal, a többiért nem lenne AKKORA kár, mert pótólhatók.
Egy CR-Modric serulesnel eleg durvan visszaesne a csapat teljesitmenye.
oroszisti írta:Aztán télen valaki biztos jön , és biztos nem Vidal,Pogba,Gündogan lesz.(Bl miatt) Olyan jön aki Bl-ben nem játszott. És szerintem fél év kölcsön lesz egy ilyen Essien kaliberű játékos vagy meg ilyen Kondogbia vonulatra gondolok(aminek semmi értelme) ... De Valaki biztos jön.
Lass :D
attareal írta:Miért temetitek Iscot?
Isco tul sok labdat szor el es vedekezesben se olyan eros mint mondjuk jelenleg Modric (mert az o helyen jatszana, Modric meg atmenni a jobbosra Khedira helyere). Ennek ellenere en is kiprobalnam oke egyutt.
Cobra11 írta:Én csak abban bízom hogy Ancelotti nem DM-et akarja Khedira helyére belső középpályásnak. Nagyon rossz ötlet lenne mert szegénynek nincs agya. Amit az idén nyújt az nagyon szép és jó, sokszor visszazár adja befelé a labdákat meg sok sok ilyesmi viszont középre már agy is kell és nem lehet azt csinálni mint a szélen.
Mert Khediranak olyan sok agya van :lol: Ez is elterjedt a forumon, hogy DM-nek nincs agya. Pedig baromi jo meglatasai vannak, csak az utobbi evben szinte vegig dekoncentralt volt, rossz donteseket hozott.
Felszabadult egy hely a kezdoben, amire o es Isco a legnagyobb eselyesek. Ezzel egyutt a padon is felszabadult egy hely, amibol Casemiro profitalhat. Az eddigiek alapjan legtobbszor Illarra, Isco es DM voltak a cserek. Isco vagy DM kezdobe kerulesevel a Jese-Morata-Casemiro harmas is jol jarhat.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. november 16., szombat 12:12

Én csak abban bízom hogy Ancelotti nem DM-et akarja Khedira helyére belső középpályásnak. Nagyon rossz ötlet lenne mert szegénynek nincs agya. Amit az idén nyújt az nagyon szép és jó, sokszor visszazár adja befelé a labdákat meg sok sok ilyesmi viszont középre már agy is kell és nem lehet azt csinálni mint a szélen.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. november 16., szombat 12:10

h3x0r írta: Khedira serulese: orulok hogy kikerul a kezdobol, mert egyszeruen nem valo oda. A seruleset viszont sajnalom, mert a jelenlegi keretben helye van, arrol nem is beszelve, hogy nyaron joval olcsobban tudnank csak eladni.
ki potolhatja? Szerintem DM fog jatszani a helyen, Iscoval a helyen szerintem nem eleg stabil a kozeppalya (habar ezt is kiprobalhatnank parszor), mig Casemiro nincs jatekban.
Miért temetitek Iscot?
Mintha a Sevilla ellen, olyan szar lett volna a kp, meg....
Igen, nem annyira stabil, igen gyengébb a védekezés, de egy óriási + a támadásban, és Dm, inkább Isco.
Casemirot ha szépen lassan beépítjük, akkor a tavaszi rangadokra már jó lesz, de sztem Isco megfogja csinálni azt, amit várunk tőle.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. november 16., szombat 12:07

Na érdekesen várom a fejleményeket :D Sajnálom Khedirát ilyet senkinek se kívánok , és akár mennyire nem tartom ide valónak érdekes lesz. Casemiro semmit nem játszott vajon őt bemeri dobni Ancelotti ? (muszáj lesz) Télig biztosan. Aztán télen valaki biztos jön , és biztos nem Vidal,Pogba,Gündogan lesz.(Bl miatt) Olyan jön aki Bl-ben nem játszott. És szerintem fél év kölcsön lesz egy ilyen Essien kaliberű játékos vagy meg ilyen Kondogbia vonulatra gondolok(aminek semmi értelme) ... De Valaki biztos jön.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. november 16., szombat 12:02

Hát, remélem Cr-el nem csinálnak semmit, meg Modriccal, a többiért nem lenne AKKORA kár, mert pótólhatók.
De én, végigimádkozom mind a 4-5 napot, hogy ne legyen több sérülés.

Kíváncsi vok nagyon, hogy mit fognak játszani nélküle.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 253 regisztrált és 0 vendég