Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. december 7., szombat 12:33

sírok rajta. :lol: :lol:
Özil: „A Real Madridban játszottam, ahol óriási a nyomás, mivel tényleg minden meccset meg kell nyerni. Ennek köszönhetően a nyomás már nem ijeszt meg. Ezért sem érzem igazán.”
ja nagyon bírta a nyomást tényleg. sőt már annyira megszokta hogy amikor a válogatottal a tornák végére jut akkor hozza igazán amire szüksége van a csapatának. :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. december 7., szombat 12:09

Mert igazából ez megint leginkább gazdasági szempontok alapján eldöntött igazolás lenne -annak ellenére, hogy nem vonom kétségbe a kolumbiai képességeit-, mert egy María-Falcao cserével nem kicsit járnánk jól pénzügyi szempontból, mert egyéb esetben az argentint nem tudnánk annyiért eladni, mint Falcaot idehozni (szvsz). De Maríáért az a 35-40 millió is elég szép összeg lenne.
A Marca egy Di María + 12 millás ráfizetésről beszél csak a pontosság és tisztánlátás végett! :mrgreen:
erős a 8 milla valóban, de ha abba belegondolunk, hogy a csapat alapját, motorját és legfontosabb láncszemét kell megvennünk, akkor azt meg kell fizetni.
nem baxhatjuk el, hogy megint egy diarrát hozunk egy essien helyett.
Egyetértek, valamivel jobb belátásra kell sarkalni az ügynökét Mino Raiola-t, meg az apját és a játékost is, mert bár a srácot állítólag lenyűgözi a Madrid nagysága, presztízse és múltja, véleményem szerint nem mindenáron váltana jelenleg, ugye még 2 és fél év van a szerződéséből (2016 nyár), emellett baromi fiatal, így még bőven ráér ... --> kell egy kis noszogatás, mert ha a játékos igenje már megvan, akkor onnantól kezdve előbb-utóbb az olaszok is beadják majd a derekukat (lsd. Bale) --> Matuidi egyébként már ki is van nézve az olaszok számára ... Pár hónappal később okosabbak leszünk és meglátjuk, hogy reagál a Juve szerződéshosszabbítási ajánlatára, megkeresésére; ha Vidal után hosszabbít ő is akkor nincs miről beszélni la. újabb 2 évig, ha viszont nem akkor Perez papa elkedzheti dörzsölni a tenyerét és aktiválni a Pogba projektet!!! B-) :shifty:
Falcao és Suárez
Nekem mind1, hogy a 2 közül (Kunt csak azért nem veszem ide, mert kizárt, hogy a City elengedje) melyik érkezik Karim mellé és Morata helyett --> támadók terén ismét megkérdőjelezhetetlenül a világ legjobb és első számú csapata lennénk (Cristiano, Karim, Bale, Falcao/Suárez :-* ), ahogy az illik ehhez a klubhoz! :shifty: :agree:
Nem hiszem, hogy Xabi túlzottan háttérbe szorulna ebben az 1-2 évben
Remélem hosszabbít az emberünk; hozzáteszem, szerintem ezen múlik, hogy hány embert és kit igazolnánk a középpályára --> ha Xabi marad és Pogba megszerzése problémás, akkor la. jövő évig (de inkább 2016-ig) várunk a francia szerződtetésével és megyünk Gündoganért, ellenkező esetben (Xabi megy) szerintem mind2 játékosért harcba szállunk.
Vártam, hogy valaki dob egy fordítást a tegnapi sajtótájékoztatóról
Mit szeretnél tudni? Xabival már tárgyal a klub (mindenképp megtartaná a Madrid) és hamarosan kiderül a játékos válasza. CR7 játszani fog a Koppenhága ellen, Morata nyáron mehet kölcsönbe.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 7., szombat 11:41

Anis írta:xabi sem kapna sok szerepet
Nem hiszem, hogy Xabi túlzottan háttérbe szorulna ebben az 1-2 évben még (idénre és jövőre gondolok), persze nyilván nem lesz széthajtva, és agyon játszatva mint Mou-nál volt anno, öregszik, és már akkor is sok volt, de bőven fontos szerepe van még mindig a csapatban. Egyrészt ég és föld a kp mióta visszajött. Nagyon kellett oda, ezt mindenki beláthatja. Másrészt, bár nem emlékszem pontosan, hogy csak egy hír volt, vagy hivatalos is volt, hogy Alonso hosszabbított, de ez sem véletlen, illetve már alapból a törekvések is. Harmadrészt Xabit ugye Illarra fogja majd helyettesíteni, de neki bőven kell még az az 1-2 év, amíg tényleg kiforr az ő játéka, amíg még tanulhat az öregtől, amíg még fejlődik, és tényleg teljesen át tudja majd venni Xabi helyét (ha ez egyáltalán persze megtörténik). De a lényeg ehhez is idő kell.
Lényeg a lényeg Xabi fontos tagja lesz még a csapatnak.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. december 7., szombat 11:37

Télen kizártnak tartom, hogy bárki is elmenjen és bárki is jöjjön a Realba/ból.
és ha valaki lesérül és/eltiltódik egy fontos BL meccs előtt? akkor vajon mi lesz?

Te átgondolod amit írsz? Falcao és Suárez is játszhatna a BL-ben, ergo ugyanott vagyunk, csak lenne egy DM-Falcao/Suárez csere. :roll:

Pogba 8 millás fizuja vicc kategória, max a felét érdemelné az első évben. De ha jönne VALAKI kkp posztra, akkor Casemiro adios, xabi sem kapna sok szerepet, Gündo-pogba párosból (vagy akárki más) csak egy jöhet - sztem.

(nem értem miért emeled ki a "VALAKI" szót... :x ) egyébként meg Xabi miért ne kaphatna szerepet? :roll: Illarra szép, fokozatosan fogja remélhetőleg átvenni a szerepét, addig bőven fontos láncszeme a csapatnak. :roll:


Valami nemváltozik.... :coffee:
erős a 8 milla valóban, de ha abba belegondolunk, hogy a csapat alapját, motorját és legfontosabb láncszemét kell megvennünk, akkor azt meg kell fizetni.
nem baxhatjuk el, hogy megint egy diarrát hozunk egy essien helyett.
Ezzel pedig teljesen egyetértek, nagyon csípem a gyerek játékát, fejjel, jobbal, ballal, lát a pályán, technikás, gyors,erős,jól szerel, jó a lövőtechnikája, tökéletes lenne a realba, varane-al meg benzzel úgyis nagy spanok. :mrgreen: gondolom Marcelo is a legjobb haverjai között lenne. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 7., szombat 11:28

Télen kizártnak tartom, hogy bárki is elmenjen és bárki is jöjjön a Realba/ból.
és ha valaki lesérül és/eltiltódik egy fontos BL meccs előtt? akkor vajon mi lesz?
Kell a Bale-CR-DM trió nyárig minimum, lehet akármilyen tehetséges Jesé, akkor is maradnia kell DM-nak.

Falcao/Suarez párosból én is inkább az utóbbit preferálnám, bár hasonló fajta csatár mint benz: ahogy én látom mindkettő szeret osztogatni is, labdákért visszajárni, gólpasszokat adni ha olyan helyzetben van a csapattárs, stb. Falcaoval lenne egy másik taktikai repertoár, ami volt pl RVN-vel (egy erős, masszív csatár akire fellőni a lasztit és megtartja, lepasszolja, továbbfut és gól :) ). Viszont ha választani kellene akkor Luist választanám.

Pogba 8 millás fizuja vicc kategória, max a felét érdemelné az első évben. De ha jönne VALAKI kkp posztra, akkor Casemiro adios, xabi sem kapna sok szerepet, Gündo-pogba párosból (vagy akárki más) csak egy jöhet - sztem.
De Maríáért az a 35-40 millió is elég szép összeg lenne.
annyit minimum megér, ha özilt is elvitték 50 körül.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. december 7., szombat 11:19

Pogba meg 8 millás fizu meg elég erős... Bár ilyen téren nehéz lesz versenyezni a francia sejkekkel...
Viszont, ha ide akar jönni akkor első sorban azt ne a pénzért tegye....
erős a 8 milla valóban, de ha abba belegondolunk, hogy a csapat alapját, motorját és legfontosabb láncszemét kell megvennünk, akkor azt meg kell fizetni.
nem baxhatjuk el, hogy megint egy diarrát hozunk egy essien helyett.
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 7., szombat 11:11

Vártam, hogy valaki dob egy fordítást a tegnapi sajtótájékoztatórol :(....

Pogba meg 8 millás fizu meg elég erős... Bár ilyen téren nehéz lesz versenyezni a francia sejkekkel...
Viszont, ha ide akar jönni akkor első sorban azt ne a pénzért tegye....

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 7., szombat 11:08

BBeno írta:akkor most döntsük már el ki igazol. HA ancselotti Surárezt akarja akkor hozza őt perez. én is falcao-suárez közül az utóbbi preferálom, de nem lenne gond az sem ha falcao érkezne. bárki is jönne már a télen az lenne a legszebb
Ugyan ez volt az első gondolatom, amikor madridronie írását olvastam. Nem kéne Perezne ennyire önkényeskednie. Carlo az Uruguayival képzeli el a csapatot, biztos megvannak az okok, amiért őt preferálja Falcaoval szemben.. Figyelembe vehetné Perez. Mert igazából ez megint leginkább gazdasági szempontok alapján eldöntött igazolás lenne -annak ellenére, hogy nem vonom kétségbe a kolumbiai képességeit-, mert egy María-Falcao cserével nem kicsit járnánk jól pénzügyi szempontból, mert egyéb esetben az argentint nem tudnánk annyiért eladni, mint Falcaot idehozni (szvsz). De Maríáért az a 35-40 millió is elég szép összeg lenne.
madridronie írta:a játékost pedig évi 8 millás fizetéssel csábítanák a spanyol fővárosba!
Ha ennek van valóságalapja, és tegyük fel meg is történik, azt a 8 milliót az erős túlzásnak érezném, nagyon erősnek.. Sajnos a 40-et nem, nem lesz könnyű elhozni, de még mindig csak egy ígéretről van szó, akiből vagy lesz valami, vagy nem -természetesen az ő képességeit sem szeretném kétségbe vonni. A 8 millió a túlzás neki.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. december 7., szombat 11:01

akkor most döntsük már el ki igazol.
Mindketten, illetve még másoknak is van beleszólása. És így is van ez jól...

Egyébként Suarez fejét nagyon nem bírom, iszonyúra irritál a faszi, de jobb, mint Falcao. Befejezésben és és fejjel gyengébb a kolumbiainál, de ezt bőven ellensúlyozza a cselezési képességével, technikájával, kreativitásával. Mondjuk én sosem voltam elájulva Falcao-tól, ahogy általában nem vagyok egy sima befejezőcsatártól.
Közben a Juve közeli Tuttosport szerint a Real Madrid nagyon komolyan gondolja Paul Pogba megszerzését és apucin keresztül egy 40 millás ajánlatról értesítették az olasz klub vezetőit, a játékost pedig évi 8 millás fizetéssel csábítanák a spanyol fővárosba!
Na mondjuk az a 8 milla kicsit sok lenne...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. december 7., szombat 10:41

akkor most döntsük már el ki igazol. HA ancselotti Surárezt akarja akkor hozza őt perez. én is falcao-suárez közül az utóbbi preferálom, de nem lenne gond az sem ha falcao érkezne. bárki is jönne már a télen az lenne a legszebb
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. december 7., szombat 10:24

Egyes források szerint Ángel Di María elégedetlen a Real Madridban kapott játékpercei miatt, és ügynöke, Jorge Mendes már dolgozik egy távozási terven. A Monaco gárdája érdeklődik az argentin szélső szerződtetése iránt.
Na mi van; Özil után Di María is megelégelte a konkurenciát (a vb. miatt több játéklehetőséget akar) :lol: , az AS és a Marca szerint is nagyon közel a játékos a Monacohoz és csak Carlon múlik a dolog, hogy már télen a franciákhoz igazoljon az argentin; a klubok egyébként egy 35-40 millás vételárban már megállapodtak, ahogy a játékos is a Monaco csapatával! :shifty: A spanyolok azonnal továbbvitték a dolgot és nem tartanak elképzelhetetlennek egy Falcao-Di María cserét sem (annak ellenére, hogy Carlo Suárezt preferálja a nyárra; ugyanakkor a vezetés élen Perez papával a kolumbiai csatár nagy csodálója) ....
El Madrid dará el todo por el todo por Pogba

Según 'TuttoSport', el club blanco va a ofrecer 40 millones por el medio francés
Közben a Juve közeli Tuttosport szerint a Real Madrid nagyon komolyan gondolja Paul Pogba megszerzését és apucin keresztül egy 40 millás ajánlatról értesítették az olasz klub vezetőit, a játékost pedig évi 8 millás fizetéssel csábítanák a spanyol fővárosba!

Ami biztosnak tűnik, hogy a nyáron egy kkp. és egy csatár érkezése borítékolható, főleg hogy Carlo tegnap finoman megpendítette Morata nyári kölcsönadását. B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. december 7., szombat 9:48

Ha vezetünk???Tán tartani az eredményt,asszem...
CR-t hányszopr hoztuk le, hogy tartsuk az eredményt? Bale hasonló kategória lesz...

Ha meg annyira hisztizik akkor meg minek maradt?Vagy Ancelotti minek nyilatkozza folyton hogy neki mennyire fontos Di Maria játéka???
Ancelotti nyilatkozatát ugye nem veszed komolyan? Nyilván nyomja a szöveget mindenkiről, meg persze , neki jól jön, hogy van egy ilyen csereembere. Nem is arról beszéltem, hogy Ancelotti mit akar.
Én se tartóztatom egyébként,csak azt próbáltam szemléltetni hogy az olasz mesternek mennyire fontos.Az a helyzet vele mint Khediraval...
Nem az a helyzet, mert Khedira kvázi fix kezdő volt, DM nem az.

És már egyre konkrétabbak a hírek, bár télen nem hinném, hogy elengednénk az argentint. De nyáron legkébőbb biztos vagyok benne, hogy megy.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 7., szombat 8:11

h3x0r írta:Kozben megkerestem errol a cikket is
Azért az a videó nem rossz alatta :ozil:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 7., szombat 1:07

Becksy23 írta:Engem ami zavar a meccseken az a kurva duda vagy mi, amit egyfolytában fújnak, mintha az szurkolás lenne.
h3x0r írta:tudtommal az MU is a nagyobb derbiken fizet profi/felprofi enekeseknek hogy csinaljak a hangulatot, enekeljenek, stb.
Erről még nem hallottam, és szerintem nem is valós. Viszont azt tervezik hogy kivesznek jónéhány ülőhelyet, és visszahozzák az állóhelyeket. Szerintem ez jó ötlet, többnyire úgyis az álló szurkolók tombolnak, ha lenne nekik erre 1-2 szektor az javíthatná az átlaghangulatot. De az a baj hogy kimegy most 80E ember egy stadionba, abból jó ha 7-8E szurkol, a többi maximum fújjol, meg tapsol. Pedig ha 80%-uk rákezdene... Azt hiszem visszajönne a hangulat.
Kozben megkerestem errol a cikket is

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2013. december 7., szombat 0:47

Engem ami zavar a meccseken az a kurva duda vagy mi, amit egyfolytában fújnak, mintha az szurkolás lenne.
h3x0r írta:tudtommal az MU is a nagyobb derbiken fizet profi/felprofi enekeseknek hogy csinaljak a hangulatot, enekeljenek, stb.
Erről még nem hallottam, és szerintem nem is valós. Viszont azt tervezik hogy kivesznek jónéhány ülőhelyet, és visszahozzák az állóhelyeket. Szerintem ez jó ötlet, többnyire úgyis az álló szurkolók tombolnak, ha lenne nekik erre 1-2 szektor az javíthatná az átlaghangulatot. De az a baj hogy kimegy most 80E ember egy stadionba, abból jó ha 7-8E szurkol, a többi maximum fújjol, meg tapsol. Pedig ha 80%-uk rákezdene... Azt hiszem visszajönne a hangulat.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 6., péntek 23:37

kicsit szomorú hogy valakik elmennek kedvenc csapatuk meccsére szotyizni...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 6., péntek 22:45

Szurkolas teren eddig se az Ultras Sur-al volt a baj, mert ok minden meccset vegig tomboltak. A gond az (volt), hogy a tobbi szurkolo csendben koveti vegig szinte az osszes meccset. Az, hogy az US-t lecserelik fiatalabbakra, szurkolas teren nem sok minden valtozik. A tobbi szurkolo attol meg nem fogja vegig tombolni a meccset. Szerintem az lehet a megoldas, hogy a stadion minden reszeben tobb ember csak a hangulatert felelne, biztatna a kozonseget, stb.
(tudtommal az MU is a nagyobb derbiken fizet profi/felprofi enekeseknek hogy csinaljak a hangulatot, enekeljenek, stb.)
Szerintem kicsit szanalmas, de ha manapsag ez kell ahhoz hogy jo hangulatuak legyenek a meccseink, akkor hajra.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. december 6., péntek 21:05

Várjuk ki, hogy alakulnak a dolgok. Jól is elsülhet, vagy eltűnhet az a kevés szurkolás is a Bernabeúból, ami eddig megvolt.
Hát nem tudom. A sikerhez sokat kellene engednie a klubnak is. Pl. alacsonyabb jegyárak abba a szektorba.
Merci Zizou!

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. december 6., péntek 21:03

Szerintem sem az ultrákkal volt baj, ami a szurkolást illeti, mondjuk más kérdés, hogy mennyire kulturáltan teszik mindezt. Volt szerencsém kimenni a tavalyi Dortmund - Madrid meccsre. Ameddig nem kezdődött a találkozó lehetett hallani a spanyolokat meg előttünk melegítettek a mieink, jókedvük volt vicceltek stb. Aztán a kezdő sípszó után még Ronaldon is lehetett látni, hogy tele lett a gatya annyira szurkoltak a németek, számomra hihetetlen volt. Nem hiszek abban, hogy ezt Madridban is meg tudná valósítani az elnökünk. Az viszont biztos, hogy a Dortmund jó teljesítményében 1/3 arányban ott vannak a szurkolók és le a kalappal előttük, azelőtt nem de azóta szimpatizálok velük és inkább a légkör miatt, mint a játékosok miatt.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. december 6., péntek 21:03

Pérez megbuggyant. Nem azért nincs szurkolás, mert az Ultras Sur nem akart volna szurkolni, hanem azért mert az US jó részét már az ezredforduló elején kitiltották. De mi majd "gyártunk" jólfésült, szépen öltözött jófiú ultrákat
Szerintem pedig jó ötlet, nem feltétlenül kell nácinak lenni és szétverni mindent és mindenkit ahhoz, hogy közben szurkolj a csapatodnak. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég