Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. május 8., szerda 15:32

PEEtör írta:Kondogbiát megvenné a fél fórum, Khedirától meg hajukat tépik...hát megnézném mit csinálnának, ha összejönne a sevillai transzfer (istenments).

Bennem speciel mindig meghal egy darab, amikor ezt a franciát meg a csapatot olvasom egy mondatban.
Én sem tartom őt túl sokra,és nagyon nem lennék elégedett,ha hozzánk igazolna.A vele kapcsolatos hírek kb. akkora aggodalmat váltanak ki bennem,mint tavaly a L.Biglia-val kapcsolatos pletykák. :D Ráadásul a Sevillából nem fogunk olcsón igazolni,szerintem amennyiért elengednék Kondogbiát,annyiért találunk egy jobb képességű embert is bőven.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 8., szerda 15:27

A hírek szerint a Barcelona is szeretné megszerezni Gündogan-t a Dortmund-ból, akiért 25 milliót sem sajnálnának adni
Minek vennék meg? Megvették tavaly is Songot, aztán kb 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy hány meccsen játszott. Oda tök felesleges vásárolniuk, amikor ott van Buszkecc, mert őt úgyse fogja senki se kiszorítani abból a pozícióból. Cseréjének meg ott van Song.

Vidal meg biztos nem egy rossz játékos, el is határoztam, hogy megnézek egy Juve-meccset, de 20 percnél nem tudtam tovább nézni ezt a híg fos olasz focit. Pogba detto, egyszerre kezdtek azon a meccsen.

Verratti még talán, de Gündogan egyértelműen instant get, ugyanúgy, ahogy Lewandowski, ha Higany dobbant. Aztán meg jól megbeszélni a bankokkal, hogy mennyi pénzt fogunk visszatörleszteni nekik és bankot robbantani egy sztárigazolás érdekében.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 8., szerda 15:23

Semmi garancia arra, hogy egy jó kp-val Benzema is szárnyalna aztán meg egy sérülésről ne is beszéljünk aztán nézhetnénk Moratát a BL döntőben...
Egy stabil középpályával a támadóknak egyszerűbb dolga lenne sokkal. Ezért kellene egy jó labdaszerző ember, meg egy aki jól megjátssza a megszerzett labdát. Utóbbi itt van, Modric személyében például.

Szárnyalás címszó alatt mit értesz? 3-4 gól meccsenként? Szerintem bőven jó az, ha már konstans hozna jó teljesítményt, netalán meccsenként 1 gólpassz, következőn meg 1-2 gól. De ehhez meg olyan emberek kellenek, akik tudnak is labdát átvenni, üresbe mozogni, cselezni és jól lőni. Lássuk be, a jelenlegi keretbe kevés ilyen ember van..

Nem mondom, hogy Benzema az atyaúristen, de még 1 év kijár neki, hogy bizonyítson.. Csak rajta áll, hogy tud-e élni majd vele.
#happyshitting

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 8., szerda 15:19

Itt most Özilt, Kaká-t és DM-et is középpályásnak számolod?
Igen, mivel nem csatárok.
Semmi garancia arra, hogy egy jó kp-val Benzema is szárnyalna aztán meg egy sérülésről ne is beszéljünk aztán nézhetnénk Moratát a BL döntőben...
Valóban nincs, de arra sem, hogy egy másodhegedűs beválna. Ha igazolunk, igazoljunk jól, ne dobjunk ki 20 milliókat tucatra, csak ennyit akartam kifejezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 8., szerda 15:19

Realista24 írta: Továbbra is gondok vannak az olvasással, de segítek.
:lol: :lol:
A szerkezto a hibas.szoval Neymar 90-ert hozhato :mrgreen:

Nem szamit, h Neymar a barcaba akar e menni vagy sem, de mar csak azert is, h ala tegyunk a katalanoknak. Viszont ha sem Bale sem Neymar v Gotze akkor gondba leszunk a jobboldalunkal. Hacsak nem kacsa ez a 90 misi es Bale. :roll:
Kicsit sok erte, es meg enyhen fogalmaztam.Johet Belhanada mas mar nincs a piacon. :agree:
Reust direkt nem irtam, mert ha hozzuk Gundogant esetleg Levat(remelem nem), akkor Reus targytalan lenne.

szerk:
Adebayor jöhetne. Imádott itt lenni,nem? Kérdés,hogy most vállalná-e a másodhegedűs szerepét.
egyebkent nem elvetendo otlet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. május 8., szerda 15:21-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 8., szerda 15:17

kelemen.istvan írta: Adebayor jöhetne. Imádott itt lenni,nem? Kérdés,hogy most vállalná-e a másodhegedűs szerepét.
Vállalná! Mondta is anno, hogy akár a padot is koptatná, csak had maradjon itt. Az átigazolási szezon utolsó perceiben is, éjfél előtt, várta a telefont, hogy csörrenjen, de sajnos nem így történt. Nagyon bírom a tagot :salute:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 8., szerda 15:16

Ha a középpályát úgy rendbe tennénk, ahogy kell én bizony nekimennék a szezonnak egy Benzema-Morata kettőssel.
Hát attól mentsen meg minket a Jóisten... :kivagyhe:
Semmi garancia arra, hogy egy jó kp-val Benzema is szárnyalna aztán meg egy sérülésről ne is beszéljünk aztán nézhetnénk Moratát a BL döntőben...
Számomra még mindig Agüerö kéne vagy Lewa!

Neymar vagy Bale nekem mindegy de inkább az utóbbi :agree:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 8., szerda 15:14

Realista24 írta:
Ki lenne a normális 2. számú csatár, aki nem kerül 15-20-nál nagyobb összegbe?
Látod ez a baj. Te csak azért kiadnál 15-20 milliót, hogy egy tucatjátékos legyen a padon és meglegyünk létszámban.
Ha a középpályát úgy rendbe tennénk, ahogy kell én bizony nekimennék a szezonnak egy Benzema-Morata kettőssel. De ez már csak az én kattanásom.
Itt most Özilt, Kaká-t és DM-et is középpályásnak számolod?? Mert hogy a Benz-Morata kettős bődület karcsú lenne sztem még spanyol kupában is ha sorozatról beszélünk

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 8., szerda 15:12

Gomez...Benteke--így kell írni? :roll: Torres még csak csak emészthető kategória. Lewa hülye lenne amúgy 2.számú csatárnak jönni. Adebayor jöhetne. Imádott itt lenni,nem? Kérdés,hogy most vállalná-e a másodhegedűs szerepét.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 8., szerda 15:04

Hát ha ezért Neymár gyerekért kiadunk 90 et a helyszínen tökön döföm magam... Kiadni 1 túl sztárolt brazil gyerekért ennyit aki Európában még semmit nem mutatott a legnagyobb baklövés lenne. Akkor inkább Bale. Az legalább megnyerte ugyan azokat a címeket egyszerre amit annó CR! Ami nem kis dolog Angliában ( ha jól olvastam eddig vele együtt 3 valakinek sikerült). Teszem hozzá azért érte sem adnék 60-70 nél többet, de maradok a 60-nál...
Továbbra is gondok vannak az olvasással, de segítek.
Tottenham vezetősége 90 millió euróra “árazta” be Balet, és ezt túlzónak tartja.
Bale van egy mondatban a 90 millióval, nem Neymar.
A lap szerint Pérez a héten próbálja kideríteni, hogy milyen úton tudná a brazilok csillagát Madridba csábítani.
Neymarral kapcsolatban nincs ár megjelölve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 8., szerda 15:01

Realista ez csak 1 boldog rész volt a nagyon-nagyon sok közül amikor sokat köszönhettünk neki. Ezt elvileg nem kéne, hogy neked magyarázzam meg. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ő 1 ikon itt, és az is marad! Volt az idén kezdetén pár szar meccse, de nem csak neki hanem az egész csapatnak, amit senki sem vesz figyelembe... :roll:
Hát ha ezért Neymár gyerekért kiadunk 90 et a helyszínen tökön döföm magam... Kiadni 1 túl sztárolt brazil gyerekért ennyit aki Európában még semmit nem mutatott a legnagyobb baklövés lenne. Akkor inkább Bale. Az legalább megnyerte ugyan azokat a címeket egyszerre amit annó CR! Ami nem kis dolog Angliában ( ha jól olvastam eddig vele együtt 3 valakinek sikerült). Teszem hozzá azért érte sem adnék 60-70 nél többet, de maradok a 60-nál...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 8., szerda 14:55

Azért én nem örülnék, ha csak úgy fizetnénk a Barcának 10 milliókat, mert Neymar és az apukája túl kapzsi volt, és mindenféle előszerződéseket aláfirkantottak Rosellékkel.
Amúgy még mindig szinte teljesen biztosra veszem, hogy a Barcába igazol.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 8., szerda 14:51

Ki lenne a normális 2. számú csatár, aki nem kerül 15-20-nál nagyobb összegbe?
Látod ez a baj. Te csak azért kiadnál 15-20 milliót, hogy egy tucatjátékos legyen a padon és meglegyünk létszámban.
Ha a középpályát úgy rendbe tennénk, ahogy kell én bizony nekimennék a szezonnak egy Benzema-Morata kettőssel. De ez már csak az én kattanásom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 8., szerda 14:49

Remy írta:
Realista24 írta: Atyaég...a Real Madridról van szó, hála az égnek, hogy Higu elmegy erre ilyen neveket hoznál ide :roll:
Ki lenne a normális 2. számú csatár, aki nem kerül 15-20-nál nagyobb összegbe? Normális csatárokból sincs elárasztva a piac. (ésszerű keretek között)
Eleve nem értem miért beszélünk második számú csatár érkezéséről? Olyan jól teljesített idén a két fiú, hogy ne akarjunk eléjük senkit hozni? Nem!
Higu megy, de Benzema sem érdemli meg a bérelt helyet. Olyan ember kell, aki akár a kezdőben ragadva is megállja a helyét. A listádon viszont csak egy ilyen ember van, aki ráadásul viszonylag könnyen hozható lenne, és szerintem simán van akkora kaliber, mint az agyonsztárolt Cavani.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 8., szerda 14:47

Realista24 írta:
hogyha kifizetjük neymarért a 90 et és átvállaljuk a 100 millás tartozást akkor az mennyi?
Milyen száz millió?
Van baj, rendesen.
szememmel biztosan

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 8., szerda 14:46

Úszómester írta:hogyha kifizetjük neymarért a 90 et és átvállaljuk a 100 millás tartozást akkor az mennyi?
barátok között is csak 10 milla az a 100.

és neymar sem 90 millió hanem bale lett annyira beárazva. persze ha bárki is hisz ezeknek a szennylapoknak.

a lényeg ha hozzuk neymart akkor ki kell fizetni még +10 milliót a katalánoknak. már ha ez a 10 millió valóban létezik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2013. május 8., szerda 14:50-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 8., szerda 14:46

Realista24 írta: Atyaég...a Real Madridról van szó, hála az égnek, hogy Higu elmegy erre ilyen neveket hoznál ide :roll:
Ki lenne a normális 2. számú csatár, aki nem kerül 15-20-nál nagyobb összegbe? Normális csatárokból sincs elárasztva a piac. (ésszerű keretek között)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 8., szerda 14:46

Úszómester írta:hogyha kifizetjük neymarért a 90 et és átvállaljuk a 100 millás tartozást akkor az mennyi?
10 millió, nem 100.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 8., szerda 14:46

hogyha kifizetjük neymarért a 90 et és átvállaljuk a 100 millás tartozást akkor az mennyi?
Milyen száz millió?
Van baj, rendesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 8., szerda 14:45

ja vak vagyok bocs 10 milla :D bocs mégegyszer
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Úszómester 2013. május 8., szerda 14:46-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég