Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 10., péntek 4:11

numberone1 írta:jo pofa ez Mou, de azert csak lecserelte Modricot a 65. percben(a mezony legjobbja volt addig) :shutup:
Nyilvánvaló,hogy az utálatodtól nem is látsz reálisan vele szemben......pedig messze a legjobb edzőnk volt az elmúlt 10 évben......neki lehet köszönni hogy újra esélyesként indulunk tornákon.....hogy elverte a mindenki csoda verhetetlen barcáját.....
A modricos dumája is olyan......JM-os......adni a sok tajparasztnak.....odaszúrni a sok ostoba hazudós kis szarjancsinak.....ezt mindig is bírtam benne.......Iker viszont nem bírta ezt úgy tűnik,ő azt szerette ha az edző kussban van,és az állandó mindennapos média támadásokat,szarkavarásokat,negatívkodásokat egy kis mosollyal tűri, mert az a madridizmus........hööööö......vicc.

Sajnos a mai világban inkább divat a kretén, ostoba és hazudós viselkedés mint az őszinte,nyílt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 10., péntek 0:40

morientes írta: Erre nem emlékeztem... :hmmm: akkor viszont vissza az egész. :kivagyhe:
es arra, h az Atletico megnyerte az EL-t Falcaoval, Ramadel lett a torna golkiralya. Iden meg elp :cens: tak a Chelseat a szuperkupaban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 9., csütörtök 22:58

tavalyelőtt igazolta őt az atletico.
tavaly már ellenünk is rúgott gólt mikor cé rúgott nekik egy triplát idegenben a szezon legvégén, egy bomba gól, egy bomba szabadrúgás és egy büntető. és ott falcao fejelt már nekünk egy gólt.
plusz tavaly agüero megnyerte a bajnokságot a citynek és akkor falcao már atleticoban nyomta.
Erre nem emlékeztem... :hmmm: akkor viszont vissza az egész. :kivagyhe:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 9., csütörtök 22:52

morientes írta:
Falcao-t tavaly igazolta az ATMA.
Na akkor az ez a szezon.Akkor nálam ő a legjobb igazolás :-)
Köszi :D
tavalyelőtt igazolta őt az atletico.
tavaly már ellenünk is rúgott gólt mikor cé rúgott nekik egy triplát idegenben a szezon legvégén, egy bomba gól, egy bomba szabadrúgás és egy büntető. és ott falcao fejelt már nekünk egy gólt.
plusz tavaly agüero megnyerte a bajnokságot a citynek és akkor falcao már atleticoban nyomta.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 9., csütörtök 22:48

Falcao-t tavaly igazolta az ATMA.
Na akkor az ez a szezon.Akkor nálam ő a legjobb igazolás :-)
Köszi :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 9., csütörtök 22:46

jo pofa ez Mou, de azert csak lecserelte Modricot a 65. percben(a mezony legjobbja volt addig) :shutup:
Nem volt az olyan nagy baj. Modric amennyire nem volt fix játékos, mostanság szinte mindig kezdő volt, rendszerint végigjátszva a meccset. Mondjuk Modric a Spursben nyomta a 90 perceket hétről-hétre, szóval bírja ő, ha kell.

Avatar
dragostej
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:03
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dragostej » 2013. május 9., csütörtök 22:43

morientes írta:
Csak megtapsoltatta a Bernabeuval :D
Azt lehetett volna a 85.-be is :-) de értem,persze az iróniát :D

Amúgy Falcao mikor jött,ebbe az idénybe?Mer ha igen(most nemtom pontosan)akkor nálam egyértelmű hogy ő lenne.De Iscoval se járt rosszul a malaga.
És természetesen én Modricot is annak tartom,nem kérdés.Pedig hogy nem akartam hogy jöjjön... :-)
Falcao-t tavaly igazolta az ATMA.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 9., csütörtök 22:34

Csak megtapsoltatta a Bernabeuval :D
Azt lehetett volna a 85.-be is :-) de értem,persze az iróniát :D

Amúgy Falcao mikor jött,ebbe az idénybe?Mer ha igen(most nemtom pontosan)akkor nálam egyértelmű hogy ő lenne.De Iscoval se járt rosszul a malaga.
És természetesen én Modricot is annak tartom,nem kérdés.Pedig hogy nem akartam hogy jöjjön... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 9., csütörtök 22:20

Realista24 írta:Decemberben volt a szavazás, úgyhogy abba belefért. Kíváncsi lennék egy újabb szavazásra amúgy.
Szavaztassuk meg itt :mrgreen:
numberone1 írta: de azert csak lecserelte Modricot a 65. percben
Csak megtapsoltatta a Bernabeuval :D
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 9., csütörtök 22:11

jo pofa ez Mou, de azert csak lecserelte Modricot a 65. percben(a mezony legjobbja volt addig) :shutup:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 9., csütörtök 22:09

igen. Így értettem én is. Bár Alba szerintem nem volt a legjobb. Tavaszra azért visszaesett a formája.
Decemberben volt a szavazás, úgyhogy abba belefért. Kíváncsi lennék egy újabb szavazásra amúgy. :-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 9., csütörtök 22:06

morientes írta:
Alba igenis jó igazolás volt.A Real elleni hisztizései nekem sem szimpatikusak,de a szezon többi részén világklasszis teljesítményt nyújt a posztján.Ráadásul "csak" 15 millió euró volt,ami a mai árakhoz viszonyítva aprópénz.
Senki sem mondta hogy Alba rossz igazolás volt,hanem azt hogy Modric nem volt rossz,ahogy azt a sok hülye beállítja.
Amúgy persze hogy nem volt drága,hisz saját nevelés :mrgreen:
igen. Így értettem én is. Bár Alba szerintem nem volt a legjobb. Tavaszra azért visszaesett a formája.
Merci Zizou!

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 9., csütörtök 21:56

beckham96 írta:
pulci írta:Nem tudom nézi-e valaki zuhanyhíradót ahol kedvenc puhl sanyink felvetette, hogy szerinte 3 real madrid szintű játékos van ebben a csapatban casillas, ronaldo és özil és ez a legnagyobb gondja a klubnak... :coffee:
Érdekes felvetés főleg, hogy özilt egy lapon említi casillas és ronaldoval :Đ
Részben azonban igaza is van mert számos olyan poszt van amit nem az igazi real madrid szintű játékosok töltenek fel jobb hv., vkp, egyik szélső poszt és természetesen csatár poszt gondoljunk csak raúlra!
Tényleg arra kéne törekedni, hogy ezeket a posztokra legalább olyan játékos kerüljön akiről később úgy beszélhetünk, hogy méltó volt a klub hagyományaihoz, történelméhez!!!
Már megint okoskodik??? :lol: Ramos? Csak hogy védőt említsek! De itt van még Varane, Marcelo, Coentrao, Benzema, López... ők is idevalók, sőt.
Casillas, Özil, Ronaldo, Varane, Marcelo, Coentrao, Ramos, López, Benzema, Modric, ők azok akiket nem kéne eladni... a többi szerintem mehet. HA nem igazolunk kimondott csatárt, mint amit pl. Agüero játszik, akkor itt lehet tartani még Moratat. Ő még fejlődhet, elvégre 20 éves, Jesét pedig fel kell hozni és megnézni mit csinál...
Hát Coentrában nem vagyok biztos ennyi pénzért a világ egyik legjobbjának kell lennie posztján de fényévekre van attól...
Benzema tavalyi szezonja alapján mindenképp megérdemel egy évet(remélem többet is) de most már nem fér bele több visszalépés vagy bizonyít vagy mennie kell!!!
Marcelot sajnálom legjobban akinek szenzációs szezonja volt tavaly és hosszú évekre övé lenne a poszt remélem újra magára talál mert nagy szükség lenne rá!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 9., csütörtök 21:55

Alba igenis jó igazolás volt.A Real elleni hisztizései nekem sem szimpatikusak,de a szezon többi részén világklasszis teljesítményt nyújt a posztján.Ráadásul "csak" 15 millió euró volt,ami a mai árakhoz viszonyítva aprópénz.
Senki sem mondta hogy Alba rossz igazolás volt,hanem azt hogy Modric nem volt rossz,ahogy azt a sok hülye beállítja.
Amúgy persze hogy nem volt drága,hisz saját nevelés :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. május 9., csütörtök 21:45

ericco írta:
A La Sexta megfejtette, hogy mit mondott Mourinho Modricnak a lecserélése után. “A szezon legrosszabb igazolásától, egész jó játék volt” – mondta a portugál mester a lap szerint. José ezzel arra a Marcán megrendezett szavazásra kíván utalni, amelyben az olvasók a szezon legjobb és legrosszabb igazolására voksolhattak. Előbbi Alba lett, utóbbi pedig a horvát játékos.
Mi már akkor tudtuk, hogy ez a szavazás egy baromság volt. Vagyis a spanyolok véleménye az. Gondolom, a szavazók többsége Barca szimpatizáns volt vagy vak madridista :-)
Alba igenis jó igazolás volt.A Real elleni hisztizései nekem sem szimpatikusak,de a szezon többi részén világklasszis teljesítményt nyújt a posztján.Ráadásul "csak" 15 millió euró volt,ami a mai árakhoz viszonyítva aprópénz.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 9., csütörtök 21:43

hát ez a José parádés :D képzelem ahogy olyan flegmán mondja Modricnak azt ott pacsiznak egyet. a legnagyobb
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 9., csütörtök 21:42

A La Sexta megfejtette, hogy mit mondott Mourinho Modricnak a lecserélése után. “A szezon legrosszabb igazolásától, egész jó játék volt” – mondta a portugál mester a lap szerint. José ezzel arra a Marcán megrendezett szavazásra kíván utalni, amelyben az olvasók a szezon legjobb és legrosszabb igazolására voksolhattak. Előbbi Alba lett, utóbbi pedig a horvát játékos.
Mi már akkor tudtuk, hogy ez a szavazás egy baromság volt. Vagyis a spanyolok véleménye az. Gondolom, a szavazók többsége Barca szimpatizáns volt vagy vak madridista :-)
Merci Zizou!

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 9., csütörtök 21:28

Nzedge írta:Ott van Modric is.
A keret egyik legjobbja,bőven megüti a szintet. :-)
Tudom, hirtelen felindulásból írtam, csak nem olvastam át, amit elküldtem... de azonnal javítottam. :D

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 9., csütörtök 21:27

Ott van Modric is.
A keret egyik legjobbja,bőven megüti a szintet. :-)

szerk: most látom már más is megemlítette..
szerk2: megzavarodtam :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nzedge 2013. május 9., csütörtök 21:31-kor.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 9., csütörtök 21:22

pulci írta:Nem tudom nézi-e valaki zuhanyhíradót ahol kedvenc puhl sanyink felvetette, hogy szerinte 3 real madrid szintű játékos van ebben a csapatban casillas, ronaldo és özil és ez a legnagyobb gondja a klubnak... :coffee:
Érdekes felvetés főleg, hogy özilt egy lapon említi casillas és ronaldoval :Đ
Részben azonban igaza is van mert számos olyan poszt van amit nem az igazi real madrid szintű játékosok töltenek fel jobb hv., vkp, egyik szélső poszt és természetesen csatár poszt gondoljunk csak raúlra!
Tényleg arra kéne törekedni, hogy ezeket a posztokra legalább olyan játékos kerüljön akiről később úgy beszélhetünk, hogy méltó volt a klub hagyományaihoz, történelméhez!!!
Már megint okoskodik??? :lol: Ramos? Csak hogy védőt említsek! De itt van még Varane, Marcelo, Coentrao, Benzema, López... ők is idevalók, sőt.
Casillas, Özil, Ronaldo, Varane, Marcelo, Coentrao, Ramos, López, Benzema, Modric, ők azok akiket nem kéne eladni... a többi szerintem mehet. HA nem igazolunk kimondott csatárt, mint amit pl. Agüero játszik, akkor itt lehet tartani még Moratat. Ő még fejlődhet, elvégre 20 éves, Jesét pedig fel kell hozni és megnézni mit csinál...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég