Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 10., péntek 14:33

kupát sem emelhette volna magasba.

Komolyan azt se bánom ha nem nyerjük meg, ennyi öröme se legyen ennek a tahó murinnyónak.Semennyire nem tudnék most örülni a győzelemnek, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hogy egymásután háromszor búcsúztunk a béell célegyenesbe. :x :vivo: Lehet ge*i vagyok, de milyen durva lenne, ha pont edzőbá utolsó tétmeccsén törné meg a hosszú átkot az Atletico. :mrgreen: ami mellesleg nagyon érik...
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 10., péntek 14:27

Ha a hírek igazak voltak,és tényleg Iker szivárogtatott(szinte biztos) akkor nem lepődnék meg egy ilyen húzáson......

Kár hogy soha sem fogjuk megtudni a teljes igazat,mivel JM már jelezte NEM FOGJA elmondani......Iker meg biztos nem, mivel nagyon úgy tűnik,ő eléggé sáros ezekben.

Nagyon jó lenne tudni mi is történt..... :kivagyhe: :kivagyhe:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 14:05

Realista te jobbnál-jobb híreket varázsolsz ide elénk.
Nem véletlen rúgott ki teletipp :lol:

Amúgy tessék erősen kételkedni a hír valóságában. A sajtó vs Mou harc újabb lépcsőfokát vélem felfedezni ebben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 10., péntek 14:03

Realista24 írta:Egy spanyol forrás (CC) szerint Mou azt tervezte, hogy nem nevezi Casillast a Király-kupa döntőjébe és így nem vehetett volna át sem érmet, kupát sem emelhette volna magasba. Elvileg a vezetőség gyorsan helyrerakta a portugált, hogy ezt nem teheti meg.
Realista te jobbnál-jobb híreket varázsolsz ide elénk.
Azt hittem ennél jobban nem áshatja el magát már nálam ez az ember, sikerült újra meglepnie. :vivo: Erre már nincsenek szavak.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2013. május 10., péntek 13:59

Realista24 írta:Egy spanyol forrás (CC) szerint Mou azt tervezte, hogy nem nevezi Casillast a Király-kupa döntőjébe és így nem vehetett volna át sem érmet, kupát sem emelhette volna magasba. Elvileg a vezetőség gyorsan helyrerakta a portugált, hogy ezt nem teheti meg.
Ha ez igaz,akkor a szememben végérvényesen egy utolsó senki lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 13:54

Egy spanyol forrás (CC) szerint Mou azt tervezte, hogy nem nevezi Casillast a Király-kupa döntőjébe és így nem vehetett volna át sem érmet, kupát sem emelhette volna magasba. Elvileg a vezetőség gyorsan helyrerakta a portugált, hogy ezt nem teheti meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 10., péntek 13:33

pulci írta:Jól mondod, hogy elmúlt időben lemaradunk mindenkiről, annyira nem vagyok elszállva Pereztől mint ahogy itt páran..Igen 2009-ben összeállított egy nagyon jó társaságot de azóta azért mások viszik a prímet chelsea, bayern és a többiek sokkal jobban igazolnak. Nem tudom mekkora szerepe van ebben Josénak, hogy megelégedett-e a kerettel egy biztos, hogy most nyáron Pereznek meg kell újítania a keretet ha nem akarja, hogy köv. időszakban is bukdácsoljunk ezt most még Moura tudja fogni de most már cselekednie kell...
Én ezt inkább Mou számlájára írnám. Ő akart magának nagyobb hatalmat, ami kiterjedt az igazolásokra is (jött is pár Mendes arc). A mostani keret nagy része José szája íze szerint alakult. Meg 2009 után páran már előre láttuk, hogy az elkövetkezendő pár évben nem mi leszünk az átigazolási piac császárai. Annyira a Real sincs tele. Ahhoz képest José érkezésekor még szépen költöttünk. Sokat kockáztattunk, és nem igazán jött be. Kaká, Di Maria, Khedira így együtt olyan 110 millióba kerültek. A legdrágább peremember lett, a másik két jómadár pedig simán nem szint + Sahin, Canales is 10-10 millió. Coentrao pedig csak drága volt, de kellett ő ide. Özilt csak az ára miatt nem számítom ide, teljesítményben még van mit törlesztenie bőven. Ezt a 130 milliót (Kaká, Di Maria, Khedira, Canales és Sahin) mondanom sem kell, hogy értelmesebben is el lehetett volna költeni. Mondjuk ha Sahint helyett akkor a Bundesliga második legjobb játékosát igazoljuk le, akinek egy év volt hátra a szerződéséből, ő Vidal (a Juve 12 milliót fizetett érte, ha jól tudom, Pogbáért pedig semmit). Ráhajtunk valamelyik feltörekvő támadótehetségre (Lucas, Neymar, Götze, Hazard), és még mindig maradt volna pénz jobb hátvédra, vagy még egy értelmes emberre a KP-ra.
A mostani csapat húzóemberei még mindig azok, akiket Perez (Valdano) hozott ide, vagy ránk maradtak a Calderon korszakból. Mourinho igazolásai nem sültek el túl jól, hiába erőltette őket. A legjobbat (Modricot) pedig sikerült beépítenie, mikorra a bajnokság elment, és fél lábbal kint voltunk a BL-ből.
Sokan véditek itt Mourinhot, de a hibáiból, hülye húzásaiból egy elég szép kis listát lehetne írni.
Pereznek ehhez nem sok köze volt.
Lucas nem kellett Mounak, Hazard sem.
Mou kérte, hogy ő alakíthassa a keretet, itt az eredménye.
Realista leírta rövidebben :-) Ide számolnaám David Silvat is. Helyette Di Maria kellett.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 13:30

Jól mondod, hogy elmúlt időben lemaradunk mindenkiről, annyira nem vagyok elszállva Pereztől mint ahogy itt páran..
Pereznek ehhez nem sok köze volt.
Lucas nem kellett Mounak, Hazard sem.
Mou kérte, hogy ő alakíthassa a keretet, itt az eredménye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 10., péntek 13:10

ericco írta:Párszor már megszívtuk a B lehetőségekkel.
Nem hiába volt mindenki pipa (a fórumon is), hogy a Neymar, Lucas, Götze, Hazard vonalból mindenkiről lemaradtunk. Egy nevet illett volna elhoznunk.
Aztán Mou lehet tartja magát az igéretéhez, és marad még egy évet. Jön Kondogbia Essien helyére (+ Carvajal), Di Maria, Higu végül marad, és indulhat az új szezon :roll: :mrgreen:
Jól mondod, hogy elmúlt időben lemaradunk mindenkiről, annyira nem vagyok elszállva Pereztől mint ahogy itt páran..
Igen 2009-ben összeállított egy nagyon jó társaságot de azóta azért mások viszik a prímet chelsea, bayern és a többiek sokkal jobban igazolnak. Nem tudom mekkora szerepe van ebben Josénak, hogy megelégedett-e a kerettel egy biztos, hogy most nyáron Pereznek meg kell újítania a keretet ha nem akarja, hogy köv. időszakban is bukdácsoljunk ezt most még Moura tudja fogni de most már cselekednie kell...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 12:51

Falcaohóz még annyit, hogy a Le 10 Sport szerint 60 millió eurót fizetnének az Atmának. Az Atma közben pedig Villát is szívesen leigazolná, akinek olyan fizut adnának, mint amennyit most kap a katalánoknál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 10., péntek 12:47

Sokat érünk egy Ferrarival, ha egy beszari sofőr vezeti, aki csak 70-80 al mer menni vele, persze a trabantokat leelőzi,
de amint egy másik szintén erős csapat került velünk szembe lényegében csomagolhattunk is.
Hát többet érünk mint hogy ha még mindig egy Trabantunk lenne .... Fel épített egy Ferrarit , újra az elitben vagyunk ,majd egy az új edző remélhetőleg ki használja a csapat erősségeit és nem 80-al fog menni ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 10., péntek 12:38

Realista24 írta:
erről írtam pár percre, én azt olvastam, hogy:
De ezután még állítólag odaszólt a padra Mounak/padra, hogy b :cens: meg
itt a videjó :-)
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 12:23

erről írtam pár percre, én azt olvastam, hogy:
De ezután még állítólag odaszólt a padra Mounak/padra, hogy b :cens: meg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 10., péntek 12:22

Toti írta:most nem tudom mennyire volt róla szó vagy megint média koholmány, de a gólöröm után tényleg azt mondogatta cé mourinhora kinézve, h "foda se"? :mrgreen:

Az mit jelent??

:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 10., péntek 12:19

Gerr90 írta:Ha Falcao tényleg elmegy a Monacoba, akkor furcsább ember, mint Hulk... pedig ez nagy szó. Akkor is teljesen ki voltam akadva. Nem értem, hogy az ilyen tehetséges emberek miért csak a pénzt nézik. Amúgy is van nekik elég, de így hol a sikeréhség? A motiváció, az elismerés utáni vágy? Mert szerintem egy sportolót nem csak a fizetése kell motiváljon, hanem a megnyerhető trófeák és érmek. A megszerezhető dicsőség.
Az ő dolga eldönteni, hogy mi motiválja és, hogy hova igazol. Amúgy a Monacoval is lehet majd trófeát nyerni. Gondolom nem ő lesz az egyetlen komoly igazolásuk

Amúgy szerintem nem is biztos, hogy más klub is ajánlott érte annyi pénzt

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 12:17

most nem tudom mennyire volt róla szó vagy megint média koholmány, de a gólöröm után tényleg azt mondogatta cé mourinhora kinézve, h "foda se"?
erről írtam pár percre, én azt olvastam, hogy:
Yo aquí, yo aquí”, azaz „Itt maradok!”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 10., péntek 12:14

most nem tudom mennyire volt róla szó vagy megint média koholmány, de a gólöröm után tényleg azt mondogatta cé mourinhora kinézve, h "foda se"? :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 10., péntek 12:13

Ha Falcao tényleg elmegy a Monacoba, akkor furcsább ember, mint Hulk... pedig ez nagy szó. Akkor is teljesen ki voltam akadva. Nem értem, hogy az ilyen tehetséges emberek miért csak a pénzt nézik. Amúgy is van nekik elég, de így hol a sikeréhség? A motiváció, az elismerés utáni vágy? Mert szerintem egy sportolót nem csak a fizetése kell motiváljon, hanem a megnyerhető trófeák és érmek. A megszerezhető dicsőség.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 10., péntek 12:06

Realista24 írta:
Tavaly orosz kézbe került a klub és nagy csapatot akar építeni. Ráadásul hatalmas előnyük van, mert nem kell a fizetés után adózniuk. 2 éven belül akár komoly csapatuk lehet
Tisztában vagyok a Monaco helyzetével. Itt arról van szó, hogy alapból kiesik egy év, és utána is kérdéses, hogy mi lesz a Monacóval. Falcaonak meg mindegy, hogy hol kap nettó 8-10 milliót szerintem.
Meg már annyira nem is fiatal hogy éveket várjon... :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 12:03

Tavaly orosz kézbe került a klub és nagy csapatot akar építeni. Ráadásul hatalmas előnyük van, mert nem kell a fizetés után adózniuk. 2 éven belül akár komoly csapatuk lehet
Tisztában vagyok a Monaco helyzetével. Itt arról van szó, hogy alapból kiesik egy év, és utána is kérdéses, hogy mi lesz a Monacóval. Falcaonak meg mindegy, hogy hol kap nettó 8-10 milliót szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég