Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 11., szombat 13:49

amíg ott megkapja az évi 12-15 millióját
Pulci, ez konkrétan nem igaz; a Santosban jelenleg 7,2 millát keres nettóban. A fenti összeget a reklám és egyéb bevételekkel együtt éri el a tarajos!
csak nehogy majd ezzel egy reakció induljon be, hogy majd akkor a keret többi tagja is több pénzt követeljen mondván, hogy ő még csak egy zöldfülű itt nálunk, mégis többet keres, mint mi
A csapat e tekintetben nyávogós, sírósabb része (Pipita, Di María) Neymar esetleges érkezésekor (érkezésével) vélhetően és remélhetőleg már nem Madridban rontja majd a levegőt! :cheers: Özil, Cristiano szerződését a tervek szerint most nyáron turbózzák fel (előbbiét nettó 6, míg a portugálét 15 millára), míg a többiek már tavaly, vagy idén (Marcelo) ki lettek pipálva ezen a téren! Ha a csapat húzóemberei; Iker, S. Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Özil, Benzema, CR7 le vannak rendezve (már pedig le lesznek), a többiek már nem fognak ugatni; ebben biztos vagyok! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 11., szombat 13:45

madrid és barca meccseken már nekem is feltűnt nem egyszer hogyha pl. mi rúgunk egy les gólt akkor elkezd a kommentátor magyarázni hogy a játékvezető nekünk fúj nem is nyertünk volna ha nem adja meg stb
ha meg a barca rúg egy les gólt akkor kb ennyi a kommentár:hát igen

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 11., szombat 13:40

R.M.C.F írta:Jogos.....teljesen azonosan érzünk,én mondjuk vissza se tudnám fogni magam ha egy hegyi van ott,úgy leosztanám hogy a maradék szarkafészek is kihullna a haja helyéről.....de lehet fel is képelném azt az ócska bazári majmot.
Levente nem mértékadó,egy buta seggfej,aki lázong a madrid ellen,egy tifusz az a manusz.
Ez a Hegyi egy külön fogalomtár, egyszerűen szavak nincsenek rá. Ahogyan ülök békésen a tévé előtt, rágcsálom a rágcsálni valót, béke van ott legbelül, elkezdődik a műsor és még mindig békés vagyok. Meglátom hegyit, akivel nincsen problémán addig, míg meg nem szólal. Nos miután kinyitja a száját és nem evésre használja, hanem elkezdi a szövegeit nyomni ezzel a legtöbb tévé nézőt maga mellé állítani úgy, hogy a beszédét szent írásnak tartják, hát el száll az utolsó szent békés és nyugodt gondolatom is. Utálat a csávó. Ennyivel van lejjebb a sort 1 a Digitől, az utóbbinál legalább olyan embereket próbálnak behívni a műsorokba, akik legalább egy csipetnyit értenek a focihoz és nem ömlesztik a hülyeségeket.

A Ronaldo témához:

Nem hiszem, hogy van olyan buta a portugál, hogy csak a pénzfejében elhagyjon minket, NEM! Legalábbis remélem. Ha viszont, tegyük fel mégis elmegy, akkor szép kis summa fejében pótolni lehetne. Persze azért ez sem olyan egyszerű. Mindenesetre remélem, hogy nem megy el.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 13:32

realbeckham írta:
BBeno írta: mit csináljon csóri? elnyomásban él ott. mindenki csak ömleszti a szart a Realról. már beletörődött. mondhat akármit 4-en támadnak vissza. nem szabad sport1-2-t nézni ha nincs meccs. linkelhetnék videókat hogy emnyire értenek a realhoz. de mindenki ismeri őket... pepe fantom kiállítása, ganxtáék ronci ócsárolása, stb stb
Ez igaz, főleg Hajdú annyira súlytalan, unalmas, semmitmondó ürge, hogy esküszöm, lehet, h nem is Madrid drukker, csak valami fizetett alak, hogy legyen má' egy Madridos is a stábban. Egy szurkoló nem így nyilatkozik, meg folyik bele a témába. ELLENBEN Szebeni! Bírom a tagot, hogy bemegy a Fiesztába, vagy napi/heti helyzetbe egy Real mezbe, vagy melegítőbe, és megmondja a frankót a Barcáról, meg kiáll vitatkozni akárkivel, ráadásul földim is. Vitatkozni, ez a lényeg. Nem beletörődöm faszi. Nemrég, Levivel, meg Nacsával vitázott Messiről meg a Realról. A két majom persze elviccelte, mert ők humoristák, Szebenin meg látszott, hogy forrong. Szóval van a Sport1/2 nél azért jó, és értékelhető személyiség is, de a 90% -a, a vendégeknek egy bohóc. Farkas Norbit amúgy én kifejezetten csipázom. Jó orgánum, intelligens, van érzéke a médiához, tehetséges. Horvát Terikén, meg az ember legszívesebben elalszik, mikor meccset közvetít. Suttog, krákog, nem szólal meg 10mp-ig, nem pártatlan.

Jogos.....teljesen azonosan érzünk,én mondjuk vissza se tudnám fogni magam ha egy hegyi van ott,úgy leosztanám hogy a maradék szarkafészek is kihullna a haja helyéről.....de lehet fel is képelném azt az ócska bazári majmot.
Levente nem mértékadó,egy buta seggfej,aki lázong a madrid ellen,egy tifusz az a manusz.
Farkas Norbi... :hmmm: régebben mindig real ellen statolt,meg finomba okoskodott ellenünk,elég ha annyit tesz egy barcás divat hogy a negativakat nekünk adja, a pozitivakat az ellenfélnek,mint most is volt egy meccs,ahol a lest csomószor elmondta,hogy érvénytelen a gólunk,majd a az ismétlésnél lászott hogy nem les......erre nem szól semmit,nem is javítja ki magát.....hallgat.....de ez nem Farkas volt,valaki más.
Egyébként írtam egyszer neki a sport tvhez emailt,amire válaszolt a saját email címéről :agree: , leírtam hogy átlátszó ahogy a madrid felé minuszol,a barca felé meg plusszol......magyarázkodott,hogy ő tiszteli a madridot bla..bla..mert ő kiment madridba és puskásról is csinált anyagot bla...bla....persze én is kimennék a munkámban barcelonába és szívesen csinálnék kubaláról anyagot ha még búsásan meg is fizetnek.......elnézést kért,és biztos nem én miattam,de talán azóta átgondoltabb a fazon,nem nagyon veszem észre hogy lefelé kerekít állandóan nálunk.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 11., szombat 13:28

ezzel CR7 mögött a legjobban fizetett játékos lenne a csapatban
csak nehogy majd ezzel egy reakció induljon be, hogy majd akkor a keret többi tagja is több pénzt követeljen mondván, hogy ő még csak egy zöldfülű itt nálunk, mégis többet keres, mint mi :kivagyhe:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 11., szombat 13:24

Remy írta:Hagyjuk már ezt a FIFA stílust. Hiába lenne pénzünk, ami egyébként most is van, ha a csapat nem akarja eladni a játékosait. Hiába tudnánk hozni Lucast ha még szóba se kerül, és a PSG nem akarja eladni. Vidallal szintúgy... Nem minden a pénz. CR-t meg nem lehet pótolni jelenleg senkivel.
hülyeség...

igaz h van pénzünk, de szted ha kapnánk még mellé kb 120 milliót (ennél kevesebbért szóba sem állnék senkivel), akkor csak ülnénk rajta? Lucas és Vidal sem lenne mozdíthatatlan. Főleg az utóbbi nem, mikor van ott egy fiatal Pogba. Jó ajánlat esetén eladnák. Lucas meg azért nem kerül szóba mert kerülne kb 60-ba, annyi meg most nincs még pluszba.

nem akarom én eladni Ronaldot, remélem még sokáig itt lesz, de ha választhatnék a két variáció közül, akkor a már előbb felvázoltra esne a választásom. Nem kell ahhoz Messi meg CR egy csapatba h BL-t nyerjenek.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 11., szombat 13:23

Minden ilyen katalán sport meg el mundo 120 milliós hír full baromság.
A 120 talán valóban kicsit túlzó (a Marca, AS 70-100 milláról ír); de véleményem szerint ez a fenti összeg nem csupán az átigazolási díjat foglalja magába, hanem annak járulékos költségeit (esetleges kompenzáció, adók, fizetés stb.) is! Arról nem is beszélve, hogy a legfrissebb hírek szerint ebből a Neymar kérdésből Perez presztízs kérdést csinál --> jöttök itt a 45 millás kivásárlási árral, ami tudtommal még a 2011-es szerződéshosszabbítása előtti összeg egyébként és emeltek azon 60 millára; de ezentúl is ugye mindenki annyit ér, amennyit fizetnék érte! Perez ez utóbbit, na meg a Santos és Neymar papa (minél nagyobb az átigazolási díj, annál nagyobb pénz üti apuci markát is) pénzéhségét kívánja meglovagolni (elvileg a tarajos játékjoga sem kizárólag az övék) nem kívánatos helyzetbe kényszerítve így a Barcát --> az öreg hajlandó minden tekintetben túllicitálni a katalánokat, emellett a játékosnak is nagyobb, jobb fizetést biztosítana, mint a "csodanevelde" Barca (nettó 10 gurigát, úgy hogy a reklámbevételeinek 70%-át is megtarthatná a játékos, ezzel CR7 mögött a legjobban fizetett játékos lenne a csapatban)! Mindezt 2 nagyon egyszerű okból --> 1) a játékos Cristianohoz hasonló erényeket csillogtat marketing és sportszakmai szempontból egyaránt (Madridban a fejesek jövedelmező, minden szempontból kifizetődő és nyereséges üzletet látnak Neymarban) , 2) minden pénzt megér az öregnek, hogy a Barcát és Rosellt elbukni lássa ebben a történetben! :shifty: :mrgreen: :-*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 11., szombat 13:26-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 11., szombat 13:22

beckham96 írta:Csak én vagyok nagyon para és csak én izgulok nagyon? :(
Félek, hogy a UTD tényleg komolyan gondolja ezt a szponzoros-igazolásos-Ronaldos dolgot. :mrgreen:
Nem nagyon tudok olyan szponzort elkepzelni aki letesz 1000millio eurot az asztalra. A MU-nak meg nincsen annyija.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 11., szombat 13:16

Mike írta:
beckham96 írta:Félek, hogy a UTD tényleg komolyan gondolja ezt a szponzoros-igazolásos-Ronaldos dolgot. :mrgreen:
esélytelen

de ha mégis, akkora lóvét kaszálnánk amiből olyan szinten rendbe lehetne tenni a keretet h nem éreznénk meg. Csak a CR-ért kapott pénzből lehetne hozni a Vidal-Gündogan-Lucas pakkot, és akkor még akiket amugy is szeretnénk, Verratti, Neymar...
Hagyjuk már ezt a FIFA stílust. Hiába lenne pénzünk, ami egyébként most is van, ha a csapat nem akarja eladni a játékosait. Hiába tudnánk hozni Lucast ha még szóba se kerül, és a PSG nem akarja eladni. Vidallal szintúgy... Nem minden a pénz. CR-t meg nem lehet pótolni jelenleg senkivel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 11., szombat 13:13

beckham96 írta:Csak én vagyok nagyon para és csak én izgulok nagyon? :(
Félek, hogy a UTD tényleg komolyan gondolja ezt a szponzoros-igazolásos-Ronaldos dolgot. :mrgreen:
Szerintem nincs miért izgulnod. Okosabb gyerek CR, annál, hogy elmenjen. A legjobb helyen van, a legnagyobb csapat/egyéni lehetőségekkel. Az utóbbi nyilatkozatai alapján sincs mire izgulni. Fergie sincs már olyan szinten jelen. Felőlem egész nap az angol tv-k a reklám helyett, CR-es buzdításokat is közvetíthetnének, legfeljebb mosolyogni lehet rajtuk. Amúgy sztem egy "picit" a UTD szétesik most. Rooney már el is kezdte...
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 11., szombat 13:12

beckham96 írta:Félek, hogy a UTD tényleg komolyan gondolja ezt a szponzoros-igazolásos-Ronaldos dolgot. :mrgreen:
esélytelen

de ha mégis, akkora lóvét kaszálnánk amiből olyan szinten rendbe lehetne tenni a keretet h nem éreznénk meg. Csak a CR-ért kapott pénzből lehetne hozni a Vidal-Gündogan-Lucas pakkot, és akkor még akiket amugy is szeretnénk, Verratti, Neymar...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 11., szombat 13:10

beckham96 írta:Csak én vagyok nagyon para és csak én izgulok nagyon?
Nyugodjááá' meg, nem lesz itt semmi MU... :coffee:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 11., szombat 13:05

Csak én vagyok nagyon para és csak én izgulok nagyon? :(
Félek, hogy a UTD tényleg komolyan gondolja ezt a szponzoros-igazolásos-Ronaldos dolgot. :mrgreen:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 11., szombat 13:03

BritishKnight írta:Miért kell 4 kapus az Espanyol ellen? :lol:
mondta mou egy régebbi nyilatkozatában, hogy azért nevez mindenkit a bővebb keretbe, mert nem akar senkit sem egyedül hagyni az edzőközpontban. így elutazhat mindenki. :-)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 11., szombat 12:58

BritishKnight írta:Miért kell 4 kapus az Espanyol ellen? :lol:
sztem berakja mindegyiket, ultimate defensive tactic :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 11., szombat 12:56

120 milliós hir full baromság
Na-na.
45 a Santosnak, és 75 jatt a papának. :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 11., szombat 12:56

BritishKnight írta:Miért kell 4 kapus az Espanyol ellen? :lol:
Lehet Lópezt kezdeti, Adánt rakja a padra, Jesús meg akkor ülne a padra, ha López megsérülne.

Ikert meg csak formalitás miatt nevezte. Szerintem.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 11., szombat 12:55

BritishKnight írta:Miért kell 4 kapus az Espanyol ellen? :lol:
Ha veletlenul 2 kapust is kiallitanak, vagy leserul, meg akkor sem kell beallitani Iker-t... :hmmm:


Szerintem amugy Neymarral mar tuti megegyezett valamelyik klub, es a kis genyoja beint a Santosnak, es januarban ingyen elsetal... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sonic 2013. május 11., szombat 12:56-kor.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 11., szombat 12:52

BBeno írta: mit csináljon csóri? elnyomásban él ott. mindenki csak ömleszti a szart a Realról. már beletörődött. mondhat akármit 4-en támadnak vissza. nem szabad sport1-2-t nézni ha nincs meccs. linkelhetnék videókat hogy emnyire értenek a realhoz. de mindenki ismeri őket... pepe fantom kiállítása, ganxtáék ronci ócsárolása, stb stb
Ez igaz, főleg Hajdú annyira súlytalan, unalmas, semmitmondó ürge, hogy esküszöm, lehet, h nem is Madrid drukker, csak valami fizetett alak, hogy legyen má' egy Madridos is a stábban. Egy szurkoló nem így nyilatkozik, meg folyik bele a témába. ELLENBEN Szebeni! Bírom a tagot, hogy bemegy a Fiesztába, vagy napi/heti helyzetbe egy Real mezbe, vagy melegítőbe, és megmondja a frankót a Barcáról, meg kiáll vitatkozni akárkivel, ráadásul földim is. Vitatkozni, ez a lényeg. Nem beletörődöm faszi. Nemrég, Levivel, meg Nacsával vitázott Messiről meg a Realról. A két majom persze elviccelte, mert ők humoristák, Szebenin meg látszott, hogy forrong. Szóval van a Sport1/2 nél azért jó, és értékelhető személyiség is, de a 90% -a, a vendégeknek egy bohóc. Farkas Norbit amúgy én kifejezetten csipázom. Jó orgánum, intelligens, van érzéke a médiához, tehetséges. Horvát Terikén, meg az ember legszívesebben elalszik, mikor meccset közvetít. Suttog, krákog, nem szólal meg 10mp-ig, nem pártatlan.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
BritishKnight
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 13:56
Kedvenc játékosaid: Messi, Xavi, Iniesta, Pinto
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Dortmund

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BritishKnight » 2013. május 11., szombat 12:48

Miért kell 4 kapus az Espanyol ellen? :lol:
Visça el Barça
#RESPECT


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég