Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 18., csütörtök 6:50

Toti írta:örülök, h wengert kezditek elfelejteni, semmi extra az az ember. madridban meg nem menő a pedofília.
:lol: , hát azért nem tudom, de amikor elkapok 1-1 Arsenal meccset, akkor mindig látok szép, felépített támadásokat, amik azért eléggé hiányoznak innen. Ez a mostani Arsenal is többre hivatott, de 2 selejt belsővédővel + 1 Giroudal a csatársorban nem lehet mit csinálni. Pedig lenne bennük potenciál.

Én még mindig szeretném őt, de valószínűleg Ancelotti lesz. Túl sok a hír róla. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 18., csütörtök 6:25

Raúl kéne Morientesszel, annak tapsolnék.
de az mitől lenne jó? én nem értem. sztem szakmailag semmi sem indokolja őket.

örülök, h wengert kezditek elfelejteni, semmi extra az az ember. madridban meg nem menő a pedofília. :shifty:

de tényleg nehéz ez. vagy itt marasztalni a portugált, akivel van egy biztos/megszokott játékunk, akivel a barca ellen mostmár nem fossuk össze magunkat, de sajnos fejlődni már nem fogunk és khedirák kirobbanthatatlanok.. vagy hozni ancelottit, akivel egyúttal jönne a bizonytalanság is először.

ha mindenképp váltás lesz én is +1el ancelotti mellett állok.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 1:28

Adjuk csak el a dortmundnak, ne jojjon vissza.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 17., szerda 23:41

Sahin nem csere játékos. Ő mindig játszani akar.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 17., szerda 23:39

Kerlon írta: Szerintem egy Khedira szintet simán megütne,
Hát az rohadtul nem elég. Ne Khedira legyen a mérce. Bőven elég, hogy egy Khedira szintű játékos itt van, mégpedig személyesen magát tisztelhetjük.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 23:34

H20 írta:
Kerlon írta: nem lehet minden játékos a keretben vidal meg tököm tudja még ki... Cserének simán jó lenne.
Akkor már hozzunk inkább valami fiatal ígéretet, kb. ugyanazt tudná nyújtani, padon ülne az egész szezonban. :kivagyhe:
Drága és komoly temetőzés lenne a vége. Ráadásul Sahin szerintem nem teljesen elveszett a poszton. Szerintem egy Khedira szintet simán megütne, ráadásul ő a kapu közelében se veszélytelen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 17., szerda 23:29

H20 írta:Klopp nem tudom.
én nála attól fosnék hogy mivel német ezért a németeket favorizálná itt továbbra is. özillel annyira még nincsenek nagy problémáim, de khedira..
H20 írta:Raúl kéne Morientesszel, annak tapsolnék.
én nem tudom miért gondolom így de nekem tök fura lenne vagy nem tartanám jó ötletnek, hogy egy olyan legyen az edzőnk aki együtt játszott egy csapatban a mostani játékosaival korábban. raúlnál ugye ott lenne casillas, ramos, benzema, ronaldo stb.stb. persze lehet hogy amúgy meg ez tök jó, nem tudom. denekem inkább az az érzésem hogy furán jönne le.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 17., szerda 23:21

Az a durva, hogy én most egyetlen edzőt sem tudnék megnevezni, akire 100%-osan azt mondanám, hogy jöjjön, és örülnék.
Olaszt nem akarok, Boas gyenge még, Laudrup is... Klopp nem tudom. :roll:

Raúl kéne Morientesszel, annak tapsolnék.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 17., szerda 23:17

Egész úton hazafelé azon gondolkodám,miként nézne ki Ancelotti a Real kispadján.. :D

Nos,barátkozom a gondolattal. Végigfuttattam: Beníteztől kiráz a hideg,ha már a nevét látom/hallom,görcsbe rándul a gyomrom. Sok meccsen teljesen vak,nem látja át a pályát,kicsit beszari edző,bár néha azért meghúzza a váratlant,mégsem érzem elég karizmatikusnak a Real Madridhoz.

Villas-Boas a másik kis ördög,akit látni sem akarok. Semmilyen téren nem kiemelkedő,a sztárokat nem tudja kezelni,CR-rel,Ramosszal és Ikerrel biztosan nem bírna,illetve talán a portugálokkal még so-so...

Klopp nagyszerű volna,bár említettétek,hogy ő saját családot épített fel a Dortmundban,azért a Real Madrid más kategória.

Az a helyzet,hogy ide Mourinho tökéletes edző,rengeteg munkával felépített maga köré egy csapatot,ami működik. Más kérdés,hogy a teljesítményünk ebben a szezonban visszaesett,de talán egy BL-re jók vagyunk.

Ancelotti megnézném a kispadon,na. Ha másért nem,hát azért minimum,mert változások állnának be,új szelek fújnának,és új igazolások is lennének.

De ha marad Mourinho,azt sem bánom. :-)
:goat:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 17., szerda 23:07

Kerlon írta:
hehe írta:hagyjatok már ezzel a sahinnal :lol: :lol: :lol:
nem lehet minden játékos a keretben vidal meg tököm tudja még ki... Cserének simán jó lenne.
Akkor már hozzunk inkább valami fiatal ígéretet, kb. ugyanazt tudná nyújtani, padon ülne az egész szezonban. :kivagyhe:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 21:59

hehe írta:hagyjatok már ezzel a sahinnal :lol: :lol: :lol:
nem lehet minden játékos a keretben vidal meg tököm tudja még ki... Cserének simán jó lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 17., szerda 21:56

Real Madrid overtake Manchester United in football rich list
Csak egy kis érdekesség. :roll:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 17., szerda 21:54

Sahint szerintem is felejtsük el.
Ami Ancelottit illeti, minél többet játszom el a gondolattal, annál kevésbé tűnik hülyeségnek.
Nyerni tud, az idei játékunknál pedig már művészet lenne Madridhoz méltatlanabbat mutatni.
Real Madrid overtake Manchester United in football rich list
Pedig már csak ez maradt az MU-nek :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. április 17., szerda 21:57-kor.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 17., szerda 21:53

hagyjatok már ezzel a sahinnal :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 17., szerda 21:48

mondjuk ha jönne ancelotti és vmi hasonlóképp állnánk fel, én nem bánkódnék. :mrgreen:

-----------ramos--varane----------
---carvajal--------------marcelo---
------------pogba--------------------
---------------------modric----------
--götze-------benzema--------cé--
---------------agüero----------------

benzema hátrébbtolt csatár lenne, amolyan irányító. ha meg védekezni kell akkor átállhatunk az egyik csatár levételével és xabi behozatalával 4-3-3-ra. de igazából nem is a felállás a lényeg, hanem, hogy ne olyanok legyen a pályán, akik alibiznek pl. özil és társai.

egyszóval nem lennék szomorú, ha jönne ancelotti. bár én is jobban örülnék wenger vagy klopp érkezésének. izgalmas nyár lesz az biztos. :-)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 17., szerda 21:43

Mondjuk elég sok BVB meccset néztem, és amikor játszott olyan alibinek tűnt...
nem tudom, kicsi fura, nagyon visszavontan játszik.
Persze így is volt meccse amikor 2 gólpassz 2 gól. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 21:34

H20 írta:Nekem nem hiányozna Sahin most már, teljesen másban kell gondolkodni szerintem.
Agüero, és sokan mások.. :D
Hát a nyilatkozat szerint Mourinho is számolt volna már vele, de ugye ez vagy így van vagy nem. :mrgreen:
De szerintem lehetne vele számolni főleg, ha olyan felállást akarunk, amiben Modric, Alonso és egy benga állat szerepel a kpn, mert akkor kellenek a normális csere lehetőségek és azért Sahinban szerintem van bőven fantázia. Bár már én is eltemettem magamban egyszer pedig nagy fanja vagyok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 17., szerda 21:27

Nekem nem hiányozna Sahin most már, teljesen másban kell gondolkodni szerintem.
Agüero, és sokan mások.. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 17., szerda 21:24

Jaja, vágom én. Ezért én nem is azok közé tartozom, akik mindenáron 433-at akarnak látni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 17., szerda 21:20

Ancelotti mindig is nagy híve volt a túl biztosított középpályának. :mrgreen:
4312 nyomatott szinte mindig.
Én a híres karácsonyfájára emlékszem inkább, a 4-3-2-1-gyel.. :hmmm:
Egyébként meg tökmindegy a felállás, teljesen lényegtelen. A játékfelfogás, az a fontos, meg hogy milyen típusú játékosok vannak az adott felállásban. Fel lehet állni két 4-3-3-ban két marceloval a két szélen, kiadva utasításban, hogy rohangáljanak fel, támadásban aktívan vegyenek részt. Meg fel lehet állni két arbeloával, akiknek kiadod, hogy a félpályán ne menjenek át...
Ugye a chelsea is 4-3-3-at játszott Mourinhoval, meg a barca is azt játssza az utóbbi években. Van különbség?
Jó ez a Sahin cikk. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele, de mondjuk, ha 433ra váltunk, akkor jöhetne ő is vissza, mert a stílusa alapján elférne stabil cserének. I think so.
A hírek alapján olyan vásárlási opció van a szerződésében, amit biztos kipenget a Dortmund. És a szövege alapján ő sem akadályozná ezt meg...Sahint elfelejthetjük.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég