Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 14., kedd 12:30

a francia tehetségek mellett spanyol földön is szétnézhetne Zidane,
ott is vannak csiszolatlan gyémántok...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. május 14., kedd 12:27

Donát írta:Még mindig azt mondom, hogy Neymarban nincs annyi alázat, hogy olyan hosszú távon legyen világlegjobbja(vagy top2-3), mint CR, vagy Messi.
]Fogalmunk sincs, hogy mennyi alazat van benne. Fiatalon CR is csak ugralt a labda korul, egy helyben nyomta a biciki cseleket, de sokszor semmit sem ert vele. Idovel felnott, megtanult hasznosabban jatszani (igaz, hogy e miatt kevesbe latvanyos a jateka, mint azelott)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 14., kedd 12:19

De ha ő vétózta meg Hazard leigazolását, akkor mit írjak? amúgy ez nem is hiba (Nem vele képzelte el a támadósorunkat, hanem di Mariával. Van ilyen.), ti használjátok a hibás szót.
Védjétek csak JM-t, attól még az utóbbi hónapokban ugyanúgy szembeköpi a klubot, és itt hagyja a csapatot a szarban, amit nagy részben ő lapátolt össze. Ha akkora nagy karakter lenne, ahogy azt ti állítjátok, maradna bebizonyítani, hogy a kritizálói tévednek. De inkább gyáván lelép.
A Realhoz nem méltó egyélű taktikára inkább nem térnék ki bővebben.

Olyanra sem emlékszem, hogy valaki leírta volna, hogy mindenért José a hibás. Ez is csak a ti fejetekben létezik, mert már ugortok mindenre, és mindenkire, aki véletlenül kritizálni meri a portugált.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. május 14., kedd 12:23-kor.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 12:12

amúgy szoktál informálódni is ezekről vagy csak mindenért José a hibás??.
Ez nyilvánvaló......madridban ekkora bűnbak még nem volt amióta én madridos vagyok, és az nem 3 éve volt.

Mindenért ő a hibás...... :lol: :lol: :lol: de ha nem is mindenért,mert talán a kupa leejtése ramosé volt...bár....itteni gondolkodás szerint,az is JM-é.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Isten......hol élünk?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 12:08

Mondom én. Marad Mourinho, leigazoljuk Kondogbiat Essien helyére és kezdőthet az új szezon
én is ezért írtam, mert még realitása is lehet a dolognak :argue:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 14., kedd 11:56

Benteke nyilatkozta nem rég, hogy nem lenne meglepve, ha Hazard a Realba igazolni a közeljövőben. Utánpótlás válogatottak voltak most meg már a felnőttben tolják, szóval szerintem nem a habokba beszélt.

Ez a goal.comos szavazás meg elég szurkolóknak való. Legjobb példa Fabregas berakás, de én Iscot se érzem annyira jónak, hogy a legjobb szélsőnek válasszák. Ő inkább a BL-ben tündökölt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 14., kedd 11:55

Nagy zsoldos ez a Neymar, ha a Bayernbe igazol. Mindig a legsikeresebb klubot hajkurássza. Az neki mindegy, hogy melyik klub, csak trófák nyerésére esélye legyen.
Hát én ezt most nem értem. Nem ez al ényege az egész labdarúgásnak? Nem erre tette fel az életét, hogy jó legyen, leigazolja egy jó csapat, és kupákat nyerjen a csapatával? :hmmm:
Zsoldos akkor lenne, hogyha a City/PSG vonalon mozogna, szerintem az hogy róluk szó sincs, csak Barca Bayern Real...az én szememben ez épp hogy inkább tiszteletreméltó.
Mondom én. Marad Mourinho, leigazoljuk Kondogbiat Essien helyére és kezdőthet az új szezon
Meg Adánt megtartjuk mert Casillas elmegy, nem? :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 14., kedd 11:53

Mondom én. Marad Mourinho, leigazoljuk Kondogbiat Essien helyére és kezdőthet az új szezon :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 14., kedd 11:48

Nagy zsoldos ez a Neymar, ha a Bayernbe igazol. Mindig a legsikeresebb klubot hajkurássza. Az neki mindegy, hogy melyik klub, csak trófák nyerésére esélye legyen. Őszintén szólva nem lepne meg az átigazolás, de nagyon nem örülnék neki. A BM legnagyobb gondja a következő években Ribery utódjának megtalálása lenne. De ha Neymart leigazolják, akkor ez a gond megoldódott.

Nekünk meg új szélső után kell nézni. :angry:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 14., kedd 11:33

tehát mégsem hazudott
Ha így nézzük, akkor valóban :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 14., kedd 11:30

Realista24 írta:
az nem számít hogy Hazard jópárszor kijelentette hogy először a PL-be akar igazolni és majd csak később szeretne a LaLigában játszani. ezek amúgy nem fontos információk.
Hazard azt nyilatkozta, hogy előbb egy kisebb csapatban szeretne játszani, aztán akar csak egy elit klubba igazolni. Aztán aláírt a Chelseahez.
tehát mégsem hazudott

:D
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 14., kedd 11:28

BBeno írta:amúgy szoktál informálódni is ezekről
Reggel feldíszitem a kis szentélyemet, előveszem a Josés woodoobábumat, és elkezdem bökködni. Aztán elolvasok egy rakás hírt, és mindegyikért Josét hibáztatom, majd bekeretezem őket vörös rúzzsal.
Hazard sokmindent nyilatkozott, köztük azt is, hogy szivesen ideigazolna. A PL-t dicsőítő nyilatkozatok csak ezután jöttek, ez volt 2012-ben. Zidane már 2011-ben hozta volna, de José nemet mondott rá.
Inkább vegyél vissza a stílusodból, mert itt is egy-kettő számok lesznek a nicked mögött. :roll:
Hazard azt nyilatkozta, hogy előbb egy kisebb csapatban szeretne játszani, aztán akar csak egy elit klubba igazolni. Aztán aláírt a Chelseahez.
Amit úgy jelentett ki, hogy a BL-győzteshez iazol. Látni, hogy mennyire akart kiscsapatba igazolni.
Ha Josénak kellett volna, akkor leigazoljuk Hazardot, és nem hosszabítunk egy év után Di Mariaval.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. május 14., kedd 11:32-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 14., kedd 11:25

az nem számít hogy Hazard jópárszor kijelentette hogy először a PL-be akar igazolni és majd csak később szeretne a LaLigában játszani. ezek amúgy nem fontos információk.
Hazard azt nyilatkozta, hogy előbb egy kisebb csapatban szeretne játszani, aztán akar csak egy elit klubba igazolni. Aztán aláírt a Chelseahez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 14., kedd 11:25

tegyuk fel megvesszuk 60ert. olyan media erteke van a sracnak, mint messinek vagy ronaldonak, minden kis azsiainak lenne egy realos neymar meze a szekrenybe,

Gondolod, hogy a mezekből jön vissza a pénz? Ott a nagy bisznisz, hogy a reklámbevételek egy része a miénk. Ami Neymarnál kb 10 cég amivel kapcsolatban áll.

Gazdaságilag nem, hogy nem lenne veszteséges, de pozitívan jönnénk ki belőle. 2-3 év alatt megtérül az ára.
Sportszakmailag meg arról ne is beszéljünk, hogy végre lenne valaki aki JÁTSZA a focit.

Zidane meg baromi nagy öröm. Mikor majd Perezzel karöltve kopogtat Pogbánál... :D :D B-) Csak ne, hogy Londonba menjenek.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 11:24

csoki és realista véleményét osztom. realistának sikerült kicsit meggyőznie neymarral kapcsolatban, pedig ezt sose hittem volna, hogy valakinek valamennyire sikerül :-)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 14., kedd 11:22

Morinhonak nem kellett. Kár már ezzel foglalkozni.
amúgy szoktál informálódni is ezekről vagy csak mindenért José a hibás??. az nem számít hogy Hazard jópárszor kijelentette hogy először a PL-be akar igazolni és majd csak később szeretne a LaLigában játszani. ezek amúgy nem fontos információk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 14., kedd 11:18

ericco írta: Szerintem ez igaz a Barcelonára is. A szponzoroknak az a fontos, hogy gigaklubba igazoljon, az tökmindegy, hogy melyikbe. Konkértan a Nike jobban örülne a Barcanak.
Ne rontsd el, na! :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 14., kedd 11:16

Gerr90 írta:
Neymar legtöbb reklámszerződése tartalmaz egy olyan kikötést, ami szerint amennyiben a játékos a Real Madridhoz igazol, a szerződésekben rögzített összeg jelentős mértékben megnő.
Hoppá-hoppá, ha ez tényleg igaz, akkor jelentősen megnőttek az esélyeink. A pénzéhes, gerinctelen faterja ezt biztosan szem előtt tartja, és mint tudjuk, ő az, akit meg kell kenni.
Szerintem ez igaz a Barcelonára is. A szponzoroknak az a fontos, hogy gigaklubba igazoljon, az tökmindegy, hogy melyikbe. Konkértan a Nike jobban örülne a Barcanak.
Mondjuk Hazardot nem tavaly kezte el nyomni, hanem több, mint 3 éve, amikor még nem 40 milliókat kértek volna érte.
Morinhonak nem kellett. Kár már ezzel foglalkozni.
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 14., kedd 11:09

Neymar legtöbb reklámszerződése tartalmaz egy olyan kikötést, ami szerint amennyiben a játékos a Real Madridhoz igazol, a szerződésekben rögzített összeg jelentős mértékben megnő.
Hoppá-hoppá, ha ez tényleg igaz, akkor jelentősen megnőttek az esélyeink. A pénzéhes, gerinctelen faterja ezt biztosan szem előtt tartja, és mint tudjuk, ő az, akit meg kell kenni.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 14., kedd 11:06

Semmi különbséget? Ég és föld van a két játékos között, könyörgöm. Navas gyors, pontos, intelligens és nem teketóriázik, ha döntést kell hozni. Mérföldekkel jár Di María előtt, akinek a játékteljesítményét leginkább egy meséhez tudnám hasonlítani: hol volt, hol nem volt.
Dm posztján lévő játékostól Madridban én több gólt várnék. Na most Navas eddig még gólt sem lőtt a bajnokságban, de a szezonban is összesen van neki 1 darab. 4000 percenként lő egy gólt...Na nehogymár hozzuk. Régebben, amikor még akár 5 gólt is lőtt, akkor még lehetett volna hozni, fiatalon, és jó irányba elvinni, de neki már vége, túl sokáig maradt a Sevillában. Sosem volt egy óriási tehetség egyébként, a szélen jól megtudta húzni, aztán beadni, ami nálunk mondjuk eleve nem annyira kell. DM-et az első perctől fogva elküldtem volna, de Navasnál még ő is sokkal jobb.

Igazából azért gondoltam Zizut edzőnek, mert igazából be is lehetne válalni mint ahogy annó Guardiolát bevállalták annó. Nem lepődnék meg, ha Raul baratunk is visszatérne Madridba ... Másik része, hogy 10-20 milliókat lehetne spórolni rajta, mert ha jön edző azért is bíztos fizetni kéne nem keveset.
Igazolásokra meg nem merek mondani semmit mert ezek csak találgatások.
Guardiolát se csak úgy bevállalták. Pep már játékosként edző alkat volt, mindig is érdekelte a taktika, pontosan lehetett tudni, hogy ő edzőként fogja folytatni. Zidane meg saját bevallása szerint nem edző alkat, játékos korában mondta még ezt. Nem csodálkoznék, ha soha nem lenne belőle edző.
Ahogy tényleg ne várja senki azt sem, hogy sorba nhozza majd a csiszolatlan gyémántokat....De örülök, ha visszatér.
Hazard (őt azért bőven nem ő fedezte fel, egész Európa figyelte)
Mondjuk Hazardot nem tavaly kezte el nyomni, hanem több, mint 3 éve, amikor még nem 40 milliókat kértek volna érte.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég