Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 16., csütörtök 20:21

numberone1 írta:Azt lathattuk, h Casemiro mar feludulest jelentett Khedira utan, pedig nem nagy szam a brazil. Ha csak Gundogant, Casemirot es Kondogbiat hozzzuk, akkor sem leszek annyira elegedetlen. Nem egy Vidal-Pogba-Veratti vonal, de meg be is valhat.... Kondogbia-Modric-Gundogan harmas messze nem lenne elveszett, a padon meg Alonso-Casemiro kettos.
Már többször is leírtam, hogy szerintem a középpályára a Modric-Vidal/Pogba-Verratti hármas lenne a lehető legjobb végkifejlete a nyári átigazolási szezonnak. De akkor sem akadnék ki, ha az általad vázolt trió kötne ki nálunk.
Modric ugye adott, Gündogan játéka pedig egyre jobban tetszik nekem. Robosztus és ügyes az emberünk, tetszetős párosítás. Kondogbia viszont nem tudom, hogy megüti-e a mércét. Kétszer láttam eddig játszani, nem volt elveszett, de ha esetleg valaki többet látta, írhatna róla egy objektív véleményt. Pogbához viszonyítva milyen? Hozzá jóval többet volt szerencsém, akkor lenne viszonyítási alapom.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 16., csütörtök 19:20

Matt009 írta: Kb. én is így vagyok ezzel. Nem hiszek se Verratti, se Vidal leigazolásában. Pogba még talán összejöhetne, de így ő is necces lesz. És akkor még eladjuk Khedirát a Chelseanek, és itt állunk 2 db kkp-val, akik közül az egyik már kiöregedő félben van, a másik pedig védekezni nem igazán tud, és legoptimálisabban 4-3-3ban érzi magát...

Marad Kondogbia és Gündogán, akikről nekem az a véleményem, hogy jelenleg mi náluk jobb játékost keresünk a kezdőbe. Szerintem például anno Sahin sokkal jobb játékosnak tűnt, mint jelenleg Gündogán, és láttuk mi lett Sahinnal is... Szép lesz ez a nyár is...
Azt lathattuk, h Casemiro mar feludulest jelentett Khedira utan, pedig nem nagy szam a brazil. Ha csak Gundogant, Casemirot es Kondogbiat hozzzuk, akkor sem leszek annyira elegedetlen. Nem egy Vidal-Pogba-Veratti vonal, de meg be is valhat.... Kondogbia-Modric-Gundogan harmas messze nem lenne elveszett, a padon meg Alonso-Casemiro kettos.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 16., csütörtök 17:48

Mondjuk sok szempontból szerintem Gündogán jobb, már csak sebességét nézve példának, illetve jobban használja mindkét lábát. Továbbá Sahinról is egy kicsit könnyen mondtunk le...
Igen+nekem nem tűnik sérülékenynek sem a fazon,olyan Hakan Sükür feelengje van(tudom más poszt)de ez is olyan mintha szét tudná rúgni a világot... :D
Boszporusz bikája 2.0 :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 16., csütörtök 17:43

Marad Kondogbia és Gündogán, akikről nekem az a véleményem, hogy jelenleg mi náluk jobb játékost keresünk a kezdőbe. Szerintem például anno Sahin sokkal jobb játékosnak tűnt, mint jelenleg Gündogán, és láttuk mi lett Sahinnal is... Szép lesz ez a nyár is...
Sahin nagyon is jó játékos lenne, csak sajnos sérülten jött és Mourinho nem tudta vagy nem akarta beépíteni. Fogadni mernék rá, hogy a következő szezonra a BVBnél újra formába fogják hozni

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 16., csütörtök 17:09

Marad Kondogbia és Gündogán, akikről nekem az a véleményem, hogy jelenleg mi náluk jobb játékost keresünk a kezdőbe. Szerintem például anno Sahin sokkal jobb játékosnak tűnt, mint jelenleg Gündogán, és láttuk mi lett Sahinnal is... Szép lesz ez a nyár is...
Mondjuk sok szempontból szerintem Gündogán jobb, már csak sebességét nézve példának, illetve jobban használja mindkét lábát. Továbbá Sahinról is egy kicsit könnyen mondtunk le...

Ilettve mindkettő szóba jövő játékos azért kellően fiatal még, fejlődőképesek. És nálam(meg talán a vezetőségnél is) ez azért átmeneti évnek fog számítani, nem akkora nagy gond, ha lassan pörögnek fel.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 16., csütörtök 16:55

beckham96 írta:HIVATALOS!
David Beckham visszavonul...
Isten veled David, hiányozni fogsz! :'(
:salute:

más: Gündogant azért eltudom képzelni Khedira helyett.Szóval egy Verratti,Gündogan csomag sem hangzik nekem olyan rosszul.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 16., csütörtök 16:51

beckham96 írta:HIVATALOS!
David Beckham visszavonul...
Isten veled David, hiányozni fogsz! :'(
Én birom a tagot,a hosszú indításai,szabadrúgásai élményszámba mentek.A 99-es BL menetelésben is megtette a magáét,mégha a döntőbe nem is játszott jól.Tetszik hogy a világhírnév ellenére is meg tudott maradni annak a londoni srácnak aki volt.Nyilván lesznek olyanok akik ebben nem értenek velem egyet,de ez a véleményem....
A Real Madridhoz is hozzátette a magáét,ha nem is annyira a futball,de a marketing szinten mindenképp... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 16., csütörtök 16:49

CS0ki írta:Conte marad a Juventusnál és a La Gazzetta dello Sport szerint ehhez az kellett, hogy Vidal-t és Pogbát nem adhajták el. Eddig sem láttam túl sok esélyt a leigazolásukra, a pletykák is elhalkultak róluk, szóval lassan lehet az alternatívákban gondolkodni.
Verratti, Kondogbia és Gündogán maradt talán (van még valaki, akiről szó volt?). Őszintén szólva én Verrattira sem látok sok esélyt, de majd kiderül.
Kb. én is így vagyok ezzel. Nem hiszek se Verratti, se Vidal leigazolásában. Pogba még talán összejöhetne, de így ő is necces lesz. És akkor még eladjuk Khedirát a Chelseanek, és itt állunk 2 db kkp-val, akik közül az egyik már kiöregedő félben van, a másik pedig védekezni nem igazán tud, és legoptimálisabban 4-3-3ban érzi magát...

Marad Kondogbia és Gündogán, akikről nekem az a véleményem, hogy jelenleg mi náluk jobb játékost keresünk a kezdőbe. Szerintem például anno Sahin sokkal jobb játékosnak tűnt, mint jelenleg Gündogán, és láttuk mi lett Sahinnal is... Szép lesz ez a nyár is...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 16., csütörtök 16:32

beckham96 írta:HIVATALOS!
David Beckham visszavonul...
Isten veled David, hiányozni fogsz! :'(
Nem volt egy labdazsonglőr nem is volt a kedvencem, de sokat tett a fociért és nagyon nagy alázattal játszott mindig!Respect! :salute:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 16., csütörtök 16:29

HIVATALOS!
David Beckham visszavonul...
Isten veled David, hiányozni fogsz! :'(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 16., csütörtök 15:24

Verratti, Kondogbia és Gündogán maradt talán (van még valaki, akiről szó volt?). Őszintén szólva én Verrattira sem látok sok esélyt, de majd kiderül.
Banegarol volt még szörmentén asszem,de őt se gondolnám hogy hozzuk... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 16., csütörtök 15:14

Conte marad a Juventusnál és a La Gazzetta dello Sport szerint ehhez az kellett, hogy Vidal-t és Pogbát nem adhajták el. Eddig sem láttam túl sok esélyt a leigazolásukra, a pletykák is elhalkultak róluk, szóval lassan lehet az alternatívákban gondolkodni.
Verratti, Kondogbia és Gündogán maradt talán (van még valaki, akiről szó volt?). Őszintén szólva én Verrattira sem látok sok esélyt, de majd kiderül.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 16., csütörtök 14:53

RealMadridFanatic írta:Na egy kis frissítés a sok Neymar és Ancelotti hír mellé.

A defensacentral szerint több európai klub mellett a Real is figyelemmel kíséri Bobley Anderson-t. Valami teljesen ismeretlen arc, 21 éves, a WAC Casablanca, egy marokkói klub játékosa. Támadó középpályás, ha minden igaz. Állítólag 2 millió körül van az ára.

Bár eléggé kacsa szagú, vagy a Castillába jönne, itt van egy kis ízelítő a srácról.
Videók alapján nem ítélek, sosem láttam játszani, nem is hallottam róla.
Viszont az, hogy a Castilla feljutott a másodosztályba, nem csak több tapasztalatot biztosít az ifik számára, de vonzóbb célpontot is más tehetségeknek. Amit Casemiroval eljátszottunk, mással is megtehetjük. Eljött, abban a reményben, hogy ha teljesít, a felnőtt keret tagja lehet. Ez másoknál is bejöhet.
Illetve, ha Jeset felhoznánk és Denist vinné több csapat is, eleve erősíteni kell a kereten.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 16., csütörtök 14:47

ezt a Bobley Andersont zavarja a talaj... :roll:
A CalcioMercato szerint a Chelsea ajánlatot készül tenni Sami Khediráért. A német válogatott játékosért 23 millió eurót fizetne a londoni klub. Amennyiben maga a játékos szeretne csapatot váltani, úgy a Real Madrid hajlandó lenne elengedni egy általuk is elfogadhatónak vélt ajánlat esetén.
ohaduram :happy:

amúgy, most hogy Benitez megnyerte az EL-t tuti kirúgják.
csak hogy tartsák a hagyományt. :Đ
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 16., csütörtök 14:21

Na egy kis frissítés a sok Neymar és Ancelotti hír mellé.

A defensacentral szerint több európai klub mellett a Real is figyelemmel kíséri Bobley Anderson-t. Valami teljesen ismeretlen arc, 21 éves, a WAC Casablanca, egy marokkói klub játékosa. Támadó középpályás, ha minden igaz. Állítólag 2 millió körül van az ára.

Bár eléggé kacsa szagú, vagy a Castillába jönne, itt van egy kis ízelítő a srácról.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 16., csütörtök 14:12

Marcelo a sérülése alatt fejleszthette ki. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. május 16., csütörtök 14:05

Kerlon írta:
Alexaszaszin írta:OFF :Đ :

http://www.youtube.com/watch?v=2swCwiezmBM
Hopp, a Mickey egeres esernyő...Elcsórták, biztos nem telik rá. :lol: :D
Marceloék kézfogásának kitalálása gondolom nem 2 percet vett igénybe. :lol: Ez lesz a titkos madridista kézfogásunk. :mrgreen:
Sokat gyakorolhatták, elég zökkenőmentesen ment. Biztos edzésen a program része... :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 16., csütörtök 13:58

Alexaszaszin írta:OFF :Đ :

http://www.youtube.com/watch?v=2swCwiezmBM
Hopp, a Mickey egeres esernyő...Elcsórták, biztos nem telik rá. :lol: :D
Marceloék kézfogásának kitalálása gondolom nem 2 percet vett igénybe. :lol: Ez lesz a titkos madridista kézfogásunk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 16., csütörtök 13:52

Vicc már ez az egész neymar saga. Vigye el a barca a tarajos görényt mi meg elhozzuk bale-t. Csak jelentsék már be Verratti és Ancelotti/Heynckes érkezését. Khedira meg mehet londonba, istenem életem legszebb napja lesz amikor a portugál lekoccol a némettel a hónalja alatt, a lúzer. :lol:

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. május 16., csütörtök 13:47

OFF :Đ :

http://www.youtube.com/watch?v=2swCwiezmBM
Hopp, a Mickey egeres esernyő...Elcsórták, biztos nem telik rá. :lol: :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég