Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 17., péntek 11:58

MorataMartin írta:Összességében ti elégedettek a 2009 óta tartó Perez-érával?
Én azt mondanám, hogy részben igen mert 2009-10-ben összeállt egy olyan csapat amivel meg lehetett volna nyerni BL-t akár tavaly akár idén is!
Idehoztuk a világ számomra legjobb és legkomplettebb játékosát aki sorban döntegeti rekordokat azonban kellett volna melléje még egy klasszis csatár ill. játékosok hiányposztokra...
Másrészt 4 év alatt 1 bajnokság és 1 v. 2 kupa kicsit szegényesnek tűnik és nehéz elviselni, hogy még a döntőbe sem sikerült jutni BL-ben :/
Mostantól nem lehet kifogás meg kell erősíteni a csapatot a 3-4 hiányposzton így is nagyon nehéz lesz egy még ideinél is erősebb bayern ellen és többiek is erősíteni fognak.
Összefoglalva nem vok teljesen elégedett mert ilyen kerettel és lehetőségekkel meg kellett volna nyerni elmúlt 4 évben BL-t és amíg ez nem történik meg addig nem lehet Perez elnöksége sem teljesen sikeres...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 17., péntek 11:52

még talán jackson martinezt kellene bepróbálni, biztos olcsóbb lenne, mint cavani
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 17., péntek 11:51

Mert nekünk nem kellett sem Lucas, sem Hazard. Götzen nem számítom, megértem, hogy szerett volna még Németországban maradni. Cavanival meg talán csak annyival elszünk előrébb mint Higuval, hogy mezőnyben többet fog melózni, de összjátékban nem hiszem, hogy sokat nyernénk vele. Ráadásul 60 millió :roll: Barca ennyiért kb Neymart fogja leigazolni.
Ráadásul KP-ra is fogynak a lehetőségek. Vidal és Pogba Conte maradásával egyre esélytelenebb, ha egyáltalán volt rájuk valamennyi esély. Verrattihez úgy néz ki, ragaszkodik a PSG Ancelottitól függetlenül. Maradt Kondogbia, Gündogan... Pirlo :mrgreen:
Ven tudom. Esélyt látok arra, hogy Di Maria marad, mivel nem tudunk jobb megoldást igazolni a helyére. Hihetetlen, hogy lemaradtunk az összes tehetséges tini tkp-ról, akiket a fórumon már évek óta emlegetünk. Nem tudom, ki a hibás, de ez óriási öngól volt.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 17., péntek 11:40

Én két jó hírt is várok az estétől: kupagyőzelmet és Mourinho távozását.
Nah megint Cavaniznak, és besírok ha idejön az az ember. Lesz még itt kutyavilág.
Ahogy középpályásoknál, úgy a támadóknál is látszólag fogynak a lehetőségek. Neymarnál azt sikerült elérni talán, hogy a Barca többet fizessen érte. Falcao továbbra sem jöhet ide, Bale-t nagyon enm akarják eladni(és a magánélete miatt is valószínű angliában maradása), Lewandowski-t viszi a Bayern valszeg, vagy Mourinho a Chelsea-be. Agüeroról most nem nagyon van téma, de őt nehéz lesz kivásárolni a Cityből. Iscot viszi a Citybe Pellegrini, meg nem is nagyon kell nekünk. Reus nem nagyon akar váltani a nyilatkozatai szerint. Igazából Cavani az, aki konkrétan minket preferál, és megoldható az igazolása, mondjuk sok pénzért.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 17., péntek 11:32

Nah megint Cavaniznak, és besírok ha idejön az az ember. Lesz még itt kutyavilág.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 17., péntek 11:32

Ezzel pedig nagyon egyet értek. A világ legjobban fizetett edzőjéről beszélünk. Évi nettó 13 millióért igazán elviselhetné azt a kis nyomást a sajtó részéről. A nagy nyomást csak magának köszönheti. Osztotta ő eleget a hiénákat akkor is, mikor ment a szekér.
Én sem értem ezt a túlzott hisztit tőle azóta amióta itt van a sajtóval szemben . Nyilván a 80%-a a médiának szemét emberekből áll , de José tisztában volt azzal hogy melyik csapat kispadjára ült le és hogy itt a média mekkora nyomást rak a mindenkori Real Madridra és edzőjére. Olaszországban ugyanúgy savazták őt, aki ilyen stílust képvisel mint a portugál az viselje hogy a média legtöbbször kikezdi. Túl sok erejét lekötötte Mourinhonak a média elleni harc, ez is egy ok amiért belebukott az itteni munkájába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tayo 2013. május 17., péntek 11:33-kor.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 17., péntek 11:28

Csak én várom ennyire a kupadöntőt, hogy napok óta úgy izgulok, hogy még aludni nem tudok?
én nem annyira várom, nem fogom tudni megnézni (ha nem a digisport adta volna akkor talán) és valahogy rossz előérzeteim vannak.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 17., péntek 11:21

Csak én várom ennyire a kupadöntőt, hogy napok óta úgy izgulok, hogy még aludni nem tudok? :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 17., péntek 9:29

Szerintem Mourinho ezt tudatosan csinálja. Év közben alig nyilatkozott már, nem foglalkozott a sajtóval. Hirtelen, mikor megkezdődtek a tárgyalások a Chelseavel, elkezdett újra nyilatkozni, de szinte csak olyanokat, amivel ellehetetlenítette a folytatást a Madrid kispadján. Talán így próbálja elérni, hogy a Real inkább lemondjon a kivásárlási árról, és könnyebben tudjon Londonba igazolni. Kihozza a szituból a legjobbat.
VanillaSky írta:Így van! Perez nyugodtan magához rendelhetné Mourinhot és a kezébe adhatná a bohócsapkát. Ebben a cirkuszban Ő az udvari bolond. A horribilis fizetése mellé párosuló középszerű idénybeli teljesítményével legyen kész bűbáj az újságírókkal való eszmecserék folyamán. Így igen, Perez hibázott, mikor nem csapott az asztalra.
Ezzel pedig nagyon egyet értek. A világ legjobban fizetett edzőjéről beszélünk. Évi nettó 13 millióért igazán elviselhetné azt a kis nyomást a sajtó részéről. A nagy nyomást csak magának köszönheti. Osztotta ő eleget a hiénákat akkor is, mikor ment a szekér.
Merci Zizou!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 17., péntek 8:59

Nagyon jó edző, de egyáltalán nem Real-kompatibilis.
talán ez eddig mou-val kapcsolatban a legtömörebb és mégis leglényegebbre törőbb mondat, amit olvastam. egyszerűen nem tudja kezelni a real madriddal járó nem hétköznapi dolgokat. ide nem elég az, ha 90 percet szenvedve, néha-néha kontrázva nyer 1-0-ra a csapat, ide szépjáték ÉS győzelem kell.
a másik, hogy valószínűleg se a játékosokat, se a médiát, se önmagát nem tudja kezelni. egyszerűen kicsúszott a keze alól az irányítás már akkor, mikor ramosékkal volt az a kis balhéja, no meg a médiásokkal. hiába sír a szája, hogy senki nem védi meg, magának generálta, ő csinálja, persze a média se szent, mert mindig mindent elővesz, de hát a többi edző ezt mégis tudja kezelni :roll: az, hogy nem megy el a sajtótájékoztatóra, az meg olyan ,mint amikor egy kis gyerek bedurcizik és bezárkózik a szobájába.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 17., péntek 8:52

Azt sem hiszem el,hogy egy elnök nem tudja ezeknek az elejét venni, pl azzal hogy ilyen esetekben kiáll, és erre hivatkozva szankciókat tesz kilátásba......
Így van! Perez nyugodtan magához rendelhetné Mourinhot és a kezébe adhatná a bohócsapkát. Ebben a cirkuszban Ő az udvari bolond. A horribilis fizetése mellé párosuló középszerű idénybeli teljesítményével legyen kész bűbáj az újságírókkal való eszmecserék folyamán. Így igen, Perez hibázott, mikor nem csapott az asztalra.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 17., péntek 8:34

R.M.C.F írta:Nem tudom jól láttam-e, de újságíró tépi JM képét,meg köpködi mert nem tart sajtótájékoztatót.....

Eleve vicc ami ott folyt,de túlzás ez az egész, aránytalan,rosszindulatú bagázs,mindig is utáltam a médiát,mert kotlott kutyaként viselkedtek velünk,a problémáink nagy részét nekik köszönhetjük(persze vannak szakmai bajok is).

Azt sem hiszem el,hogy egy elnök nem tudja ezeknek az elejét venni, pl azzal hogy ilyen esetekben kiáll, és erre hivatkozva szankciókat tesz kilátásba......
JM megint igazat kell adnom,a RM-ot senki sem védi,a média pedig a végsőkig elmegy a mi kárunkra is hogy nyerészkedjen....a csapat régóta szív ebből.
Szerintem nem olyan nagy kérés tőle, hogy üljön oda és beszélgessen el a sok újságíró majommal. Lehet, hogy nem élvezi, sőt lehet, hogy hülyébbnél hülyébb kérdéseket kap, de annyi pénzért igazán kibírhatja. Főleg, hogy ez a bevett szokás és mi, szurkolók örülünk az ilyesminek.
Ez már polgárpukkasztás részéről, makacsság, amit nagyon nem kedvelek egy emberben. Csodálkozunk, hogy az ilyen viselkedése miatt kikezdik?
Persze mondhatod, hogy előbb kezdte a média, de ez egy olyan régi történet, aminek a legelejére szerintem már maga Mou sem emlékszik.
Ha tényleg olyan intelligens ember lenne, tudná kezelni a bunkó médiát, és nem hagyná magát provokálni. Szerintem elszakadt benne valami az utóbbi időben. Már-már infantilisen viselkedik. Először azt nyilatkozza, hogy nála mindig az játszik, aki a legjobb formában van aztán meg azt, hogy bármi történjen, amíg ő marad az edző Lopez lesz a kezdő. Hogy fér össze ez a kettő? Sehogy.
És ez csak egy a sok furcsaságból, a legújabb.
Nagyon jó edző, de egyáltalán nem Real-kompatibilis.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 17., péntek 7:24

Nem tudom jól láttam-e, de újságíró tépi JM képét,meg köpködi mert nem tart sajtótájékoztatót.....

Eleve vicc ami ott folyt,de túlzás ez az egész, aránytalan,rosszindulatú bagázs,mindig is utáltam a médiát,mert kotlott kutyaként viselkedtek velünk,a problémáink nagy részét nekik köszönhetjük(persze vannak szakmai bajok is).

Azt sem hiszem el,hogy egy elnök nem tudja ezeknek az elejét venni, pl azzal hogy ilyen esetekben kiáll, és erre hivatkozva szankciókat tesz kilátásba......
JM megint igazat kell adnom,a RM-ot senki sem védi,a média pedig a végsőkig elmegy a mi kárunkra is hogy nyerészkedjen....a csapat régóta szív ebből.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 17., péntek 7:05

MorataMartin írta:Összességében ti elégedettek a 2009 óta tartó Perez-érával?
Igen. Mindenképpen jobbak vagyunk, mint Pérez előtt. Minőségi játékosokkal vagyunk tele, ezeket meg kell tartani, a többit ki kell szelektálni, nyáron valami olyasmit várok, mint 2009-ben és jövőre jöhet a 10. :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 17., péntek 6:28

MorataMartin írta:Összességében ti elégedettek a 2009 óta tartó Perez-érával?
a bajnoki címet és 2-3 fájdalmasabb barca elleni győzelmet kivéve én igen. :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 17., péntek 0:50

realfan91 írta:Beckham...respect.
Csatlakozom.
realfan91 írta:Sztem egy rövid hírt megérdemelne. :)
Az oldal FB oldalára ki volt rakva. :-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 17., péntek 0:46

Beckham...respect. Egy legenda vonul vissza az év végén. Sztem egy rövid hírt megérdemelne. :)

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 17., péntek 0:01

Összességében ti elégedettek a 2009 óta tartó Perez-érával?

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2013. május 16., csütörtök 22:55

azért ez elég durva:http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... ig-2245257 :-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 16., csütörtök 22:53

Kerlon írta: Gündogan simán pótolta Sahint és most már a német válogatottban is stabil kerettag és már egyszer leírtam tavaly is, hogy simán betömte Sahin helyét. Verrattiról meg annyit tudni, hogy a Barca ellen volt két vállalható meccse...

A németeket meg már pofátlanul alul értékelitek. Nem megbántásból írom, de amit itt össze Fabinhoztatok meg Casemiroztatok az már kicsit röhejes. Az egy dolog, hogy bejön nektek a stílusa vagy szimpatikus egy játékos, de a helyén kéne kezelni a dolgokat. Akkor már hozzuk Monizt edzőnek a Fradiból vagy Coulibalynak lejár a szerződése... Stb.
Akkor nezzel olaszvalogatott meccseket, a mostaniak semmivel nem rosszabbak mint a nemetek. Peldaul ajanlom neked Veratti valogatott meccset a Hollandok ellen.... Aki szinten kerettag az olasz valogatottban.
Kercsó írta:nem mondtátok, csak utaltatok rá, hogy jobb a brazil, mint Khedira :D
tényleg meredek a dolog.
A mondandok inkabb a kepessegekre volt kihegyezve. Khedira palyaja csucsan van, Casemiro meg csak most szagolt bele egy mas vilagba. Annyival jobb Khedira, h fizikalisan es eronletben erosebb es tapasztaltabb.

Remy,Kerlon a masik dolog, h Khedira helyett senki nem Casemirot akarja hanem Pogbat,Gundogant,Vidalt,Verattit, Kondogbiat.Casemirot cserenek, annak meg boven jo, Khedirabol ha penzt lehet csinalni akkor hajra. 6 milla Kazmerert es 23 milla Khediraert erzed a kulonbseget, mert en jatekukban igen.

szerk:
És hogyan, amikor Mourinho nem ad Neki lehetőséget? :kivagyhe:
Amúgy ha Khediránál jobb játékos hozható a posztjára, akkor Khedirát el kell adni. A padon sokat esne a piaci értéke. Majd hozni kell Casemiro-t vagy egy hasonló árú tehetséget a padra. Ahogy olvastam Casemirot senki sem a kezdőbe követeli.
Miért? Mert építkezünk, mert kell a pénz és kell, hogy tűrje a padot.
Akkor nem csak en latom ezt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. május 16., csütörtök 22:56-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég