Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
gerzsoooo
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2013. május 20., hétfő 12:28

Azoknak akik pedig 10-20 millióért eldobnák Khedirát/Higut azoknak azt tudom mondani, hogy ők 0 üzleti érzékkel rendelkeznek, és pont az ilyen szemlélet miatt van az, hogy a Real drágán vesz, és aránytalanul olcsón ad el. Jó üzleti politikával ezekért a játékosokért 30+ milliót is lehet kapni. Persze könnyű, mert Perez majd úgyis vesz 40-50 milláért új arcot. Csak az a rossz hír, hogy a 30-40-50 millás arcok semmivel sem jobbak, mint Higu/Khedira, csak mivel ők nem itt játszanak és noname klubokban jól teljesítenek, azt hisszük, hogy ők majd jobbak lesznek.
Igen. Ezt nagyon adom. Most sokkal inkább tehetségeket kellen igazolni és okosan elpasszolni azokat a játékosokat akik menni akarnak.

Sahin bele lehetne venni Gündogan üzletbe - 5 millio és Sahin Gündoganért
Garayval lenne egy jó védőnk 5 millioért akivel lehetne Pepet pótolni (érte 20 millio körül is kaphatnánk)
Carvajal megint 5 millio lehetne - bár szerintem ha Denist és Jeset odaadnák így fejlődni (nekik nem kellene az első keretben a padon szürkülni - be kell robbanjanak valahol ahol van lehetőségük játszani) akkor eltekintenének az 5 milliótól is
Ha Pepe megy simán meg kellene próbálni egy Pepe és 15-20 millio Agueroert üzletet
Inigo Martinezt megint meg kellene próbálni. Őt kivásárolni nem lenne olyan borzalmas 10 millio körül.
Albiolt meg pénzt Banegaért meg lehetne próbálni szerintem még bele is menne a Valencia.
Higuaint pedig csak és csak játékosért kellene odaadni ha Juve akkor Vidal/Pogba, ha Tottenham akkor Bale/Dembele, ha Arsenal akkor Wilshere.
Di Mariat úgyszint ha menni akar akkor kell üzletelni kell vagy nagyon jó áron. Helyére nekem pl. Belhanda vagy Sociedad másik nagy tehetsége Griezmann már régóta nagy kedvencem és nem nagyon felkapottak így viszonylag jó áron hozhatóak.
Védekező középpályásnak még Obiang jöhetne mint tehetség a Sampdoriától Ő se lenne drága. Egy Verrati, Gündogan, Alonso, Modric, Banega, Obiang sor pedig nem kevés lehetőséget és minőséget adna...
Az a baj hogy esélyt nem látok az okos taktikus igazolásra... Pedig most kis veszteséggel egy marha jó csapatot lehetne összerakni.

Los Blancos
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 20., hétfő 12:24

Azoknak akik pedig 10-20 millióért eldobnák Khedirát/Higut azoknak azt tudom mondani, hogy ők 0 üzleti érzékkel rendelkeznek, és pont az ilyen szemlélet miatt van az, hogy a Real drágán vesz, és aránytalanul olcsón ad el. Jó üzleti politikával ezekért a játékosokért 30+ milliót is lehet kapni. Persze könnyű, mert Perez majd úgyis vesz 40-50 milláért új arcot. Csak az a rossz hír, hogy a 30-40-50 millás arcok semmivel sem jobbak, mint Higu/Khedira, csak mivel ők nem itt játszanak és noname klubokban jól teljesítenek, azt hisszük, hogy ők majd jobbak lesznek.
és mért adunk el olcsón? mert innen csak a szar selejt megy... és sajnos Khedira, Higuaín, Di María azok.
Bebizonyították.

nem hiszem, hanem tudom, hogy egy Verratti, Gündogan már most fényévekkel jobb mint Sami. Neymarhoz képest sehol sincs DM és mondjuk Falcao, Agüero kettőshöz se negyon hasonlítsuk Gonzalo barátunkat.

Nagytakarítás kell!
José mellett menni-e kell a tucat embereknek is.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 20., hétfő 12:16

Facebookon most olvasom, hogy Beckham személyével visszavonul az utolsó galaktikus, akit Pérez igazolt. A k :cens:va isten ba :cens: za meg de öreg vagyok... :( :( :-@ :'(
Én már akkor öreg voltam,mikor a galaktikusok galaktikusok lettek,azabaj.... :lol: :lol: :lol:

Neymar kapcsán meg nem nagyon értem a felvetést,mi az hogy nem tolerálja a klubot,meg ilyesmi... :roll: Próbálja a legjobbat kihozni a helyzetből,ez van,ilyen a világ,könnyen eltaposnak ha nincs benned egy kis gátlástalanság...a santos lehetett volna kicsit rafkósabb.Az a helyzet hogy a temlomos
lovagok kora,meg az idealizmusé lejárt... :hmmm:

Ami meg a Khedira és Higu dolgot illeti,nem azért akarják őket eladatni a népek,mert szikrázik a düh bennük,és őket akarják megtenni bűnbaknak,hanem azért mert mindenki látja,hogy nem Real Madrid szint egyik sem.Akár mekkora nadridista is Higuain(jelentsen ez bármit)akkor sem üti meg azt a tudásbéli szintet,ami elvárható...
És addig kell eladni,míg hajlandó valaki megadni érte a 25-30m ájrót...mert most még el lehet annyiért.Most még.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Matt009
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 20., hétfő 11:40

Mike írta:
Tarack írta:Olyan költekezés mint 2009-ben szinte elképzelhetetlen. Ebben a válságos időkben 100 millió is túlzónak tűnik szerintem elképzelhetetlen hogy két sztárnál többet igazoljon az öreg.
nem olyan elképzelhetetlen. Ha csak a várható összegeket nézzük akkor:
Verratti for Khedira
Gündogan for DM
Carvajal for Kaká
Falcao for Higu+Pepe/Coentrao/+egy kis apró

és akkor még ott van Garay akiért ha jóltudom kapunk mi is valahány százalékot, és Sahin akivel nemtom milyen szerződés van most, meg még biztos van pár ilyen játékosunk. Adán is elmegy...

és akkor még saját zsebből nem is vettünk senkit.
Az tök jó, csak nincs megfelelő minőségű kh/bhv csere, illetve van 1 db szélsőnk 2 posztra csere nélkül.
Vagy 4-3-3 a remélt felállás? Akkor még nagyobb a gond. 4 ember van 3 kp-s posztra, és ha Özillel szélsőként számolunk, akkor is csak a kezdő van meg, csere szélső nincs.

Annyira idegesít engem ez az elvakult DM, Higu, Khedira utálat, ami nyilván a sikertelen szezon miatt a tetőfokára hágott, és a sok vérpistike nem lát a dühtől, csak eladni mindenkit, akire valamilyen szinten rá lehet kenni a csapat gyengélkedését. Csak senki nem realizál 2 dolgot (tisztelet a kivételnek):
- Egy csapat erőssége nem csak a kezdő erősségétől függ, hanem a pad minőségétől. Idén sok meccs azon ment el, hogy nem volt játékos a padon, aki lendített volna a csapat játékán.
- Ugyanez a csapat egy évvel korábban a fent említett nehezékkel is alázott spanyolhonban, és a BL-ben is egész meggyőző volt.

A különbség hol mutatkozott? Marcelon. Az ő előretolt bhv játéka miatt mi pszeudo 3-3-3-1et játszottunk, és ez miatt a kp-n relative meg volt az áhított 3. kkp-s. Marcelo helyét pedig Ramos tanárilag biztosította. Tehette, mert Marcelo előrébb történő szűrőmunkája a kp-nkat erősebbé tette, és így kisebb volt a nyomás hátul.
Marcelo hiányát tetézte a belső viszály, és a leeresztés, ami a korán elbukott bajnoksággal járt. Miért mentünk túl az MU-n? Mert fel voltunk pörgetve a köztes Barca meccsekkel. A BL későbbi szakaszában már nem volt ez a felpörgetett lelkiállapot, és leeresztettünk. Ennek az oka a Galata elleni idegenbeli meccs, a BVB elleni kiesés és a kupa elvesztése is. Lehet bűnbakot kreálni a KHÖD kvarrtettből, de nem csak ők buktak itt meg, hanem CR-en, Varane-on és Modricon kívül megbukott mindenki, ha nem teljesítménnyel, akkor hozzáállással vagy viselkedéssel (Ramos, Iker).

Bocs, hogy kicsit feldúlt hangvételűre sikeredett, és ezek a dolgok nem csak neked szólnak Mike, hanem mindenkinek, aki a düh miatt ki akarja árusítani azt, amit nem biztos, hogy ki kellene.

Nem..., soha nem lesz így. Az utolsó tündérmese, amiben én hittem az Sahin leigazolása volt...

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 20., hétfő 11:30

madridronie írta:A Santos vezetői egyszerűen nagyon amatőrök, míg a Barca-Neymar család picit élelmes (egyben pénzéhes is) és gerinctelen volt az adott ügyben; kb. ennyit erről...
Ehhez vegyük hozzá még azt is, hogy Neymar telibeszarja, hogy mit tett érte idáig a Santos. A legtöbb játékos, mikor eligazol a nevelőegyesületésből azt szeretné, hogy az is jól járjon. Ebben az esetben erről szó sincs, Neymar csak a saját érdekeit és akaratát tartja szem előtt. Apuka meg csak simán pénzéhes.
Merci Zizou!

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 20., hétfő 11:24

Remélem ez a Lichsteiner igazolás nem komoly.
Öntsünk gyorsan tiszta vizet a pohárba; nem mi érdeklődünk utána, hanem a Juventus vele szeretné csökkenteni Pipita árát! :roll: :-*

A Santos meg nem érti, hogy hogy csak 17 millát ajánl Neymarért a Barca; mikor egy évvel korábban 42 milláért ment el Lucas Moura a Sao Paulo csapatából?!? Istenem, ezek a brazilok nagyon s......-ek, arról persze már megfelejtkeznek, hogy a csávónak jövőre lejár a szerződése és télen szabadon tárgyalhatna akárkivel! A Santos vezetői egyszerűen nagyon amatőrök, míg a Barca-Neymar család picit élelmes (egyben pénzéhes is) és gerinctelen volt az adott ügyben; kb. ennyit erről... :taps: :ike: :taps:
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 20., hétfő 11:14

http://www.marca.com/2013/05/19/en/foot ... 88220.html
Azért jó látni, hogy végre Spanyolországban is elismerik. Kegyetlen lehetett számára a szezon elsô fele. Az elhúzódó tárgyalások, a felzárkózás, a mellôzése, utána pedig a szavazás eredménye.

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 20., hétfő 11:10

Tarack írta:Olyan költekezés mint 2009-ben szinte elképzelhetetlen. Ebben a válságos időkben 100 millió is túlzónak tűnik szerintem elképzelhetetlen hogy két sztárnál többet igazoljon az öreg.
nem olyan elképzelhetetlen. Ha csak a várható összegeket nézzük akkor:
Verratti for Khedira
Gündogan for DM
Carvajal for Kaká
Falcao for Higu+Pepe/Coentrao/+egy kis apró

és akkor még ott van Garay akiért ha jóltudom kapunk mi is valahány százalékot, és Sahin akivel nemtom milyen szerződés van most, meg még biztos van pár ilyen játékosunk. Adán is elmegy...

és akkor még saját zsebből nem is vettünk senkit.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 20., hétfő 11:06

Tarack írta:
mohaola írta:Az új projekt miatt nem elképzelhetetlen egy olyan költekezés mint anno 2009-ben véghez vitt Perez,
hírek szerint Bale, Verratti, Gundogan, Carvajal, Rooney vagy Falcao az akiket az elmúlt hetekben emlegettek mint lehetséges igazolások
Olyan költekezés mint 2009-ben szinte elképzelhetetlen. Ebben a válságos időkben 100 millió is túlzónak tűnik szerintem elképzelhetetlen hogy két sztárnál többet igazoljon az öreg.
Ne is tegye tele a csapatot sztárokkal, én jobban örülnék egy fiatal, ígéretes vonulatnak.

Tarack
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. május 20., hétfő 11:02

mohaola írta:Az új projekt miatt nem elképzelhetetlen egy olyan költekezés mint anno 2009-ben véghez vitt Perez,
hírek szerint Bale, Verratti, Gundogan, Carvajal, Rooney vagy Falcao az akiket az elmúlt hetekben emlegettek mint lehetséges igazolások
Olyan költekezés mint 2009-ben szinte elképzelhetetlen. Ebben a válságos időkben 100 millió is túlzónak tűnik szerintem elképzelhetetlen hogy két sztárnál többet igazoljon az öreg.

mohaola

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 20., hétfő 10:46

Az új projekt miatt nem elképzelhetetlen egy olyan költekezés mint anno 2009-ben véghez vitt Perez,
hírek szerint Bale, Verratti, Gundogan, Carvajal, Rooney vagy Falcao az akiket az elmúlt hetekben emlegettek mint lehetséges igazolások.

Ha minden igaz akkor Ancelotti is a 4-2-3-1 felállást fogja preferálni, de nem elképzelhetetlen egy 4-3-3 vagy 4-4-2 felállás sem.

Villa Boas továbbra is azt hangoztatja, hogy Bale marad a Tottenham-ba, annak ellenére hogy nem jutottak be a BL-be.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

NathanBarley
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: NathanBarley » 2013. május 20., hétfő 10:25

Remélem ez a Lichsteiner igazolás nem komoly. Nem követtem a juve minden meccsét, de amit a BL hozott idén a srác, az nem Real Madrid szint.

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 9:47

CS0ki írta:Sajnálom Carvajalt, hogy szívesen játszana a Bayerben, de leszarom, hozni kell vissza és kész.
Ha lerak ele a Real egy ajanlatot, en nem tudom elkepzelni hogy visszautasitsa azt. Szerintem ez inkabb csak a Real vezetosegen mulik, hogy szamolnak-e vele vagy sem. A Leverkusennek sincs ebbe semmi beleszolasa mint tudjuk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Gerr90

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 20., hétfő 9:28

Casso írta:
CS0ki írta:Jól, persze...
Abban a játékrendszerben ahol Higu nem csatár és Arbeola helyett egy Stephan Lichtsteiner szaladgál azt én már előrelépésnek, fejlődésnek tekintem. Higu nálam sehol nem 25-30 hanem egy 15-20 milliós csatár. Ha valaki kiad érte ennyit akkor már jól járunk vele. Annak örüljünk, hogy egyáltalán érdekel valakit.
Elég érdekes megközelítés, fôleg úgy, hogy a két vad juventus drukker spanom szerint idén már nem volt Lichtsteiner az igazi, és már egy ideje helyette keresik az alternatívákat. A fickó a sebességébôl él, szerinted meddig fogja ezt tudni nyomni, fôleg úgy, hogy bô fél év múlva 30 éves lesz? Nem mindenki gép, mint Ronaldo.
Meg aztán ott van nekünk Carvajal, aki szinte biztos, hogy visszajön. Majdnem 10 évvel fiatalabb, fejlôdôképes, olcsó és máris kiemelkedôen teljesít egy elismert ligában (pedig idén nem is olyan gyenge a Budesliga, mint jövôre lesz, miután lerabolják a legtöbb csapatot).
Nálam nem kérdés, ki a favorit.
De hát itt mindig az kell, aki nincs. Akit a Madrid néz ki az sosem látszik jó választásnak. Lásd a Modric ügyet.
Egyébként ez nem ellened szólt, csak észrevettem a jelenséget.

zolus
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 20., hétfő 9:16

Arbeola helyett egy Stephan Lichtsteiner szaladgál
:taps: Arbeloa helyett mindegy ki játszik,az már fejlődés!

Casso

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 20., hétfő 9:11

CS0ki írta:Jól, persze...
Abban a játékrendszerben ahol Higu nem csatár és Arbeola helyett egy Stephan Lichtsteiner szaladgál azt én már előrelépésnek, fejlődésnek tekintem. Higu nálam sehol nem 25-30 hanem egy 15-20 milliós csatár. Ha valaki kiad érte ennyit akkor már jól járunk vele. Annak örüljünk, hogy egyáltalán érdekel valakit.

szilamer
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 20., hétfő 9:11

zolus írta:Állítólag ma minden eldöl a Perez-Mourinho megbeszélésen.Nagyon kíváncsi vagyok.Ettől a két embertől azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy Jose itt marad még egy szezont.Csak azért is.
Még az kell ide... Mou tönkreteszi a madridizmust.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"

Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

zolus
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 20., hétfő 9:00

Állítólag ma minden eldöl a Perez-Mourinho megbeszélésen.Nagyon kíváncsi vagyok.Ettől a két embertől azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy Jose itt marad még egy szezont.Csak azért is.

accel

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 20., hétfő 8:36

CS0ki írta:Igazából már most kezdek aggódni, mert kb akárkit kötnek össze Ancelottival, mint az "első igazolása" ide, fognom kell a fejemet...
sztem pérez nem fog neki olyan hatalmat adni, mint mounak. és amúgy is zidane lesz az átigazolás felelős, nem? :hmmm:

adamzz
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 20., hétfő 8:26

CS0ki írta:Monaco meg nem akar bejelentkezni nálunk pár falábúért? Egy jó Higu mehetne hozzájuk 35-ért.
Úgy látszik ott kicsire nem adnak. Csak 50-60 milliós játékosok fognak érkezni hozzájuk... :D
hehe írta:
RaúlRealMadrid írta:Facebookon most olvasom, hogy Beckham személyével visszavonul az utolsó galaktikus, akit Pérez igazolt. A k :cens: va isten ba :cens: za meg de öreg vagyok... :( :( :-@ :'(
én úgy tudom, hogy azért gravesen még játszik vmi alsóbb ligában hobbiból :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :mrgreen: De ő legalább csak egy évig boldogitott minket, nem ugy mint a tuniszi hercegünk...

Vissza: “Labdarúgás”