Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 31., hétfő 23:04

BBeno írta:A Real Madrid 2 éves szerződést kínál Ashley Colenak, aki az idény végeztével szabadon igazolhatóvá válik.

Egy jó órával később kellett volna ez a komment :Đ

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 31., hétfő 23:01

BBeno írta:A Real Madrid 2 éves szerződést kínál Ashley Colenak, aki az idény végeztével szabadon igazolhatóvá válik.
Forrás?

Amúgy nemár..úgy tudnám jellemezni mint a nyugdíjasokat akik a buszon közlekednek..lassú, körülményes, nagy a szája és sokat fogyaszt..valami ambíciózus fiatalt hozzunk aki Marcit is a jobbra ösztönzi és nem fog végelgyengülésben elhunyni a 73. percben
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. március 31., hétfő 22:49

A Real Madrid 2 éves szerződést kínál Ashley Colenak, aki az idény végeztével szabadon igazolhatóvá válik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 30., vasárnap 19:14

Nem nevezném fegyelmezetlennek, kicsit szeleburdi, de nem vészes. 
Emlékszem, mikor idekerült, rúgott egy nagy gólt, majd késett egy edzésről, Conte két hétre kirakta a keretből, azóta elsőnek érkezik. Conte szépen megneveli, nincs balhéja, játékra koncentrál. A Napoli elleni felpattant gól után bevallotta, véletlen volt. 
Balotelli+Agy=Pogba
Én nekem még mindig nem meggyőző a srác,nem látom benne az új Patrick Vierat,nálam még mindig nem derült ki hogy robbant e de úgy istenigazából hosszabb távon,vagy eltűnik a süllyesztőbe mint oly sok igéretes honfitársa.
Én váltig állítom,hogy Ramires lenne a megfelelő megoldás Modric,Illarra,Xabi vagy akár Isco mellé,meg lehet nézni mit lehoz a chelsea-be hétről hétre,egyfajta szürke eminenciás,de baromira hasznos.Az más kérdés hogy Mou sose válna meg tőle,a Real kedvéért meg pláne nem.Ahogy Vidaltol sem Conte,azt hiszem...
Egyébként nekem DM bizonyította a barca ellen,hogy top csapat ellen is tud nyújtani kiemelkedőt,egyre inkább kezd meggyőzni az argentin...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 29., szombat 15:52

Undianot nem fogják merni kiküldeni. Valószínűleg Matheu Lahoz fogja vezetni.
Pedig a katalánok azt rebesgetik, hogy a Szövetség legszívesebben a Kupadöntőre is Mallencot küldené, csak egyelőre nem tudják, hogy bemerjék-e ezt vállalni! :lol: :-* :lol:
Raiola közbe növeli Pogba árát: Pali maradni akar.
Kérdés meddig ? :shifty: A világbajnokság után döntenek, illetve értékelik majd a lehetőségeiket! Mindenesetre a véleményem az hogy, ha full egyértelmű lenne a helyzete, akkor már rég hosszabbított volna és gyorsan rövidre zárta volna a dolgokat! :hmmm: B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 28., péntek 21:07

BBeno írta:Kupa döntőre most melyik sporit küldik ki? múltkor valaki olyasmit írtak aki nem annyira utál minket erre most olvasom fb-n hogy megint az undiano-t szervezték ki a döntőre . valaki tud erről valamiT?
Undianot nem fogják merni kiküldeni. Valószínűleg Matheu Lahoz fogja vezetni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 28., péntek 20:27

Drake írta:Asszem Mateu Lahoz fogja vezetni a kupadöntőt.
Pedig undiano sokkal jobb lett volna... nektek :mrgreen:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. március 28., péntek 20:25

BBeno írta:Kupa döntőre most melyik sporit küldik ki? múltkor valaki olyasmit írtak aki nem annyira utál minket erre most olvasom fb-n hogy megint az undiano-t szervezték ki a döntőre . valaki tud erről valamiT?
Asszem Mateu Lahoz fogja vezetni a kupadöntőt.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. március 28., péntek 19:59

Kupa döntőre most melyik sporit küldik ki? múltkor valaki olyasmit írtak aki nem annyira utál minket erre most olvasom fb-n hogy megint az undiano-t szervezték ki a döntőre . valaki tud erről valamiT?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 28., péntek 19:02

Kerlon, egyet értek a mondataiddal. Most CR és Bale gyengesége a legnagyobb gond

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 28., péntek 17:43

Szasztok lányok! Isco amúgy jól beszél, most vissza kell találni a helyes útra és várható volt, hogy nem játszunk egész évben veretlenül, sajnos a sevillai zakó nem kellett volna, de benne volt, mert elég nagy meccseket szoktunk nyomatni ellenük, sajnos ( de inkább nem) zh-m volt másnap, szóval nem láttam a szenvedésünk... Mondjuk a lényegen nem változtat, mert egy ideje már lehetett látni, hogy nem jól, hanem eredményesen játszunk. 2014 nehezen indult, de az ellenfeleket egy-két góllal megerőszakolva csak hoztuk a meccseinket, aztán jött Di Maria és Benzema nagyszerű remeklése, amikor döcögött a szekér rendesen és szerintem a Schalke ellen teljesedett ki, akik rém gyengének bizonyultak ellenünk. Utána, de már előtte is sokszor érződött, hogy nem azok vagyunk, akik kis újból kiráznak egy helyzetet, akkor amikor akarnak... Na most kijött az már a sevilla ellen, hogy könnyen szarba kerülhet a csapat egy jól, szervezetten védekező csapat ellen, főleg, ha nincs meg a csapat jelenlegi legveszélyesebb embere és talán kulcs embere: Di Maria. Sajnos Alonso kivénült, Modric szerintem önmagához képest egy ideje már gyengén teljesít, Ronaldo és Bale meg egyszerűen agyatlanul mindent megpróbál oldani úgy, hogy "majd én megcsinálom".

Sajnos Jesé és Khedira is hiányzik most a csapatból. Illaramendivel nekem nincs bajom, mert kellene neki a rutin, mert a tehetsége megvan szerintem Alonso pótlására (már most többet kéne játszatni az öreg helyett), viszont egyszerre a pályán nagyon kevesek, ezért a hétvégén Khedirával is többre mehettünk volna, mint bármelyik baszkkal.

Az is nagy kár, hogy Isco se remek, így előre már nincs is értelmes csere lehetőségünk...

Amin biztosan változtatnék az most már López és Casillas helyzete. Jön a BL hajrá, ami egyértelműen Casillasé, aki jól védett a két kupa sorozatban és most kellene eljönni az időnek, hogy hétről hétre, vagy hétvégéről szerdára már ő védjen. Az egyik azért, hogy tuti formába legyen a hajrára a másik az, hogy López már közel nem véd úgy, mint mikor kiszorította a vetélytársát. A gólokról a legtöbb esetben persze nem tehet, de egy bravúr védésére nem emlékszem, viszont volt már pár potyája, hibája a tavasszal.


Záró soraim pedig azok, hogy jó kor kaptunk ki. Még ki lehet javítani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2014. március 28., péntek 10:47

Raiola közbe növeli Pogba árát: Pali maradni akar.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2014. március 28., péntek 10:18

wZoLee7 írta:Senkit sem akarok megbántani, de az ott egy olasz liga...valahogy minden téren kevesebb kell ott egy játékostól...egy komolyabb bajnokságban szerintem a szellemi terhelést sem bírná még, vagy inkább egy komolyabb csapatban. A Juve jó, de nemzetközi szinten egy Galata elintézte őket. Xabi lassan kiesik kp-ról, és akkor egyedül Modric marad ott aki fejben is ott tud maradni végig. DM-et ismerjük, Illarra és Isco meg még túl fiatal. Ez lenne Pogbával is. Ezért preferálom inkább Gündogant (egészségesen) és Vidalt
Nem mi tehetünk róla, hogy harmadik éve nincs ellenfelünk, pedig a Roma nagyon arra hajazott é velején, aztán pukk(szerintük csalunk megint)
A Bl-t olaszosra vettük, mint tavaly, idén ráfáztunk. Jövőre jobb lesz, meglesz a 32., felvarrhatjuk a harmadik csillagot, szóval helyre állítjuk otthon a rendet.
Csöndben hozzáteszem, szurkolok a Galatasaraynak, hogy jussanak bl főtáblára és újra kapjuk meg őket.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 28., péntek 9:44

wZoLee7 írta:Senkit sem akarok megbántani, de az ott egy olasz liga...valahogy minden téren kevesebb kell ott egy játékostól...egy komolyabb bajnokságban szerintem a szellemi terhelést sem bírná még, vagy inkább egy komolyabb csapatban. A Juve jó, de nemzetközi szinten egy Galata elintézte őket. Xabi lassan kiesik kp-ról, és akkor egyedül Modric marad ott aki fejben is ott tud maradni végig. DM-et ismerjük, Illarra és Isco meg még túl fiatal. Ez lenne Pogbával is. Ezért preferálom inkább Gündogant (egészségesen) és Vidalt
Meggyőződésem, hogy ha Juve a legjobb 8 között lenne akkor jelenleg méltó ellenfele lenne bármelyik csapatnak. Ők elcseszték a csoportmeccseiket, mert nem hajtottak eléggé, pedig abban a csapatban több volt.

Én valamiért Kroost jobban preferálnám, de hozzáteszem, hogy Pogba nekem nagyon szimpatikus játékos csak hirtelen nem tudom hova tenni. Ára is az egeket veri, de valamiért az az érzésem, hogy nagyon jó lenne, de nekem Kroos kicsit letisztultabb játékos. Mind a 2 játékosban van valami ami megfog. A legjobb az lenne ha mind a kettő jönne :Đ ... Illarra szerintem Alonso poszton nagy jó lesz, és jövőre Khedira is lesz. A kérdés az, hogy ő megy vagy marad (bár szerintem marad). Gündogant amennyire akartam, hogy jöjjön jelenleg annyira nem preferálom, főleg így, hogy konkrétan egy egész szezont kihagyott... A hírek szerint DM-el szerződést fogunk hosszabbítani így egyértelmű, hogy ő is marad.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 28., péntek 9:19

Senkit sem akarok megbántani, de az ott egy olasz liga...valahogy minden téren kevesebb kell ott egy játékostól...egy komolyabb bajnokságban szerintem a szellemi terhelést sem bírná még, vagy inkább egy komolyabb csapatban. A Juve jó, de nemzetközi szinten egy Galata elintézte őket. Xabi lassan kiesik kp-ról, és akkor egyedül Modric marad ott aki fejben is ott tud maradni végig. DM-et ismerjük, Illarra és Isco meg még túl fiatal. Ez lenne Pogbával is. Ezért preferálom inkább Gündogant (egészségesen) és Vidalt

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2014. március 28., péntek 8:52

nmate írta:Igen, egyedül az szól Pogba ellen, hogy fegyelmezetlen. Pedig eszméletlen mi potenciál rejlik benne, de ezt már megszokhattuk manapság, aki tehetséges az vagy buta, vagy sérülékeny.
Amúgy nagyon is hiányposztra érkezne, Modric mellett melózó állat lenne. Isco sajnos nem hinném, hogy elbírná a 3. posztot, de nagyon szeretném ha így lenne.

Di Maria meg akármennyire is jó az utóbbi időben, nem vagyok benne biztos, hogy egy konstans kezdő szerepkör hosszútávon feküdne neki. Sőt, rosszul fogalmaztam. Szinte biztos, hogy nem feküdne neki. Mindenesetre az esélyt megérdemli majd, de számolni kell vele, hogy nem jön be.
Nem nevezném fegyelmezetlennek, kicsit szeleburdi, de nem vészes.
Emlékszem, mikor idekerült, rúgott egy nagy gólt, majd késett egy edzésről, Conte két hétre kirakta a keretből, azóta elsőnek érkezik. Conte szépen megneveli, nincs balhéja, játékra koncentrál. A Napoli elleni felpattant gól után bevallotta, véletlen volt.
Balotelli+Agy=Pogba

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 28., péntek 8:40

Igen, egyedül az szól Pogba ellen, hogy fegyelmezetlen. Pedig eszméletlen mi potenciál rejlik benne, de ezt már megszokhattuk manapság, aki tehetséges az vagy buta, vagy sérülékeny.
Amúgy nagyon is hiányposztra érkezne, Modric mellett melózó állat lenne. Isco sajnos nem hinném, hogy elbírná a 3. posztot, de nagyon szeretném ha így lenne.

Di Maria meg akármennyire is jó az utóbbi időben, nem vagyok benne biztos, hogy egy konstans kezdő szerepkör hosszútávon feküdne neki. Sőt, rosszul fogalmaztam. Szinte biztos, hogy nem feküdne neki. Mindenesetre az esélyt megérdemli majd, de számolni kell vele, hogy nem jön be.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2014. március 28., péntek 8:28

Én sem értek egyet az árával, de keresni akarunk rajta, vagy megtartani. Persze 50 millióval is ellenénk, de ha van egy PSG, aki fizetne többet, hát akkor lehúzzuk őket. Mint tavaly csinálta a Tottenham veletek, Bale sem ér 100 milliót, de szerintem senki sem. Szürreális összegek emberekért, de ha már ide fajult, akkor követjük a példát. Sajnálom, ha elmegy, de Vidal marad, Pogba helyére pedig ebből az összegből tudunk igazolni, illetve balhátvédet, meg egy sztárjátékost.
Khedira nem kell nekünk :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 27., csütörtök 18:28

Pedig Pogba nem DM mostani posztja...ő annál hátrébb játszik. Az a helyzet, hogy Pogba semennyire sem lenne jó választás. Drága, és mentálisan kb Balo szintjén áll a csávó, ha drága igazolás lesz elszáll vele a ló és egy senki lesz...DM helyére talán Vidal jobb választás lenne, de Modric is feljebb léphet és Pogba vagy Vidal már bőven elvan Modric helyén.
Viszont a híreket olvasgatva látom DM könnyen maradhat. Kár, hogy ő is csak akkor van jó formában ha kifelé áll a rúdja vagy nagyobb fizetés van kilátásban.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 27., csütörtök 17:18

Pogba egyertelmuen nem alonso helyen lenne jo, hanem di mariaen...de ot meg latjuk h hogy is tud jatszani. Masik oldalrol megmazt is tudjuk h olyan mint az idojaras...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég