Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 23., csütörtök 7:49

madridista siempre írta:Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba, Spanyolországba,Real Madridba. David Luiz is jelenleg az egyik legjobb választás lenne, ha ők ketten és modjuk Bale jön, én elégedett leszek a nyárral.
Én sem ellenzem Isco leigazolását, de ha Modric kárára jönne, akkor nagyon messze elkergetném Madridtól..
szerda, 22:20
Amennyiben Péreznek nem lesz ellenfele az elnökválasztásokon, úgy már június 2-án meghosszabbodik mandátuma. Egyes spanyol információk szerint ez esetben pedig, június 3-án bejelentésre fog kerülni, hogy Ancelotti lesz a Real Madrid edzője. Amennyiben akad kihívója Péreznek, akkor meg kell várni a június 16-ai szavazás végeredményét.
Nagyon remélem, hogy nem lesz kihívója! Amúgy csak én érzem kibaszásnak ezt az egész "elnökválasztásizósdit" ? Normál esetben, ha tényleg szükség van szavazásra, meg van kihívó, meg minden ahogy kell, akkor azért eléggé hazavágja a nyár elejét..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Zidane5
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 19., vasárnap 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Hierro, R.Carlos, Batistuta, Davids, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane5 » 2013. május 23., csütörtök 7:21

Kercsó írta:Luizt ugyan minek és hova?
haza kell hozni Carvajalt és az az egy igazolás kell védőposztra.

Isconak meg nagyon örülnék. :-)
Teljesen egyetértek, D. Luiz felesleges, amíg van egy Ramos, Varane belső párosunk és a padon még ott ül Pepe, Albiol. D.Luiz a padra túlzás és azért látva a fenti kettőst a kezdőbe is,mert Ramos a szélen kevésbé hasznos,mint középen. Védőnek én is Carvajalt hoznám, hogy végre legyen valaki azon az oldalon a favágó Arbeola helyett. Isco technikás, fiatal, spanyol, így szerintem jó igazolás lenne, mellé a középpályára még Vidal/Verratti és Gündogan kellene, és akkor elég sok variációs lehetősége lenne az edzőnek. Előre jöhetne még Agüero (ő szerintem mindenképpen kell), Bale/Neymar és kész is a csapat. Di Maria, Higuain, Khedira, Kaká, pedig out, de szép is lenne..
Casillas- Carvajal, S. Ramos, Varane, Marcelo- Vidal, Gündogan, Modric- Bale, C.Ronaldo, Agüero

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 23., csütörtök 7:17

Nagyon merem remélni, hogy Isco érkezése nem Modric távozását vetíti előre, mert akkor mérges leszek.

Az AS felmérése szerint a szurkolók 57%-a még mindig hisz Florentino Perez-be hogy ő a megfelelő személy a Real Madrid elnökének.

David Luizt meg Pepe távozása miatt emlegetik mint lehetséges útódja.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 23., csütörtök 7:10

madridista siempre írta:Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba, Spanyolországba,Real Madridba. David Luiz is jelenleg az egyik legjobb választás lenne, ha ők ketten és modjuk Bale jön, én elégedett leszek a nyárral.
eleg erdekesn latod, a dolgokat. Modrichoz hasonlo tipusu embert nem tudnek mondani, remelem marad meg jopar evig es kezdo. Isco kanyarban nincs hozza. David Luzit hoznad de Modricot meg elkuldened. :lol:
Dante,Pepe jobb mint ez tul hajpolt Luiz. Ha vki ide illik az Modric.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 23., csütörtök 7:00

Luizt ugyan minek és hova?
haza kell hozni Carvajalt és az az egy igazolás kell védőposztra.

Isconak meg nagyon örülnék. :-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 23., csütörtök 6:45

Pont fordítva gondolom, D Liuz gyenge,míg modric illik a madridba,ha valaki.....akkor ő volt az aki focizott is tavaly.....sajnos a többi nem is igazán értette mit akar sokszor.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

madridista siempre
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 18:45
Kedvenc játékosaid: Raúl González, Jesé Rodríguez
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, Videoton FC
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridista siempre » 2013. május 23., csütörtök 6:38

Nagyon örülnék Isco leigazolásának, Spanyolország legnagyobb tehetsége és egyértelmű hogy Real Madridban a helye, aminek vezére, Iniestája,David Silvája lehet később.rövid és hosszú távon is jó igazolás lenne.még Modricot is eladnám hogy jöjjön, nem azért mert a horvát nem Real szintű, hanem egyszerűen szerintem nem illik a csapatba, Spanyolországba,Real Madridba. David Luiz is jelenleg az egyik legjobb választás lenne, ha ők ketten és modjuk Bale jön, én elégedett leszek a nyárral.
¡Gracias Raúl! http://www.youtube.com/watch?v=npS093rBZ7A
Real Sociedad San Sebastián ~ Universidad Deportiva Las Palmas, S.A.D.

Hattrick: Videoton BK

Casillas-Dani Alves,David Luiz,Ramos,Marcelo-Xabi Alonso,Toni Kroos-Jesé,David Silva,Ronaldo-Suárez

Mario Cirolo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:48
Kedvenc játékosaid: Raul, David Silva, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mario Cirolo » 2013. május 23., csütörtök 1:01

Én nagyon örülnek Isconak, szerintem van akkora tehetseg, mint Gotze. Raadasul Modriccsal nem is egy poszton jatszik, szoval nem értem miert jelentene az ő leigazolasa, a kis horvat tavozasat. Canaleshez meg ne hasonlitsuk, mert Canales egy 0 Racingban jatszott es nem lőtt 3 nem akármilyen gólt a Bl-ben, + volt két nagyon sulyos serulese is. Raadasul Isco tavaly nem erdemtelenul megkapta az Európai Goldenboy dijat, amit elotte olyan jatekosok kaptak, mint Gotze, Aguero, vagy Messi.
Iker-Daniel-Raphael-Sergio-Marcelo-Arturo-Luka-Gareth-Isco-Cristiano-Karim

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 23., csütörtök 0:26

schranzer írta:Az esetleg nemlehet, hogy azert eroltetik Isco szerzodtetését, mert ha pl. Alonso, Callejon vagy Arbeloa hármasbol tavozik tolunk valaki, akkor kevés lesz a spanyol a csapatban, vagy nincs valami ilyen szabály, hogy melyik sorozatban mennyi jatekosnak kelle lennie a saját országból? Ezzel nemvagyok tisztában, de mintha valami ilyesmirol hallottam volna már ...
A spanyol bajnokságban/kupában tudtommal nincs ilyen szabály.
A BL-ben van az, hogy kell lennie minimum 4 saját nevelésnek* és minimum 4 ország nevelésnek** a 25-ös első számú keretben. Ha ezt nem sikerült teljesíteni, akkor annyival kevesebb nevezhető.
*saját nevelés == 21. életévének betöltése előtt, minimum 3 évet (nem muszáj összefüggőnek lennie) lehúzott a klubnál (utánpótlás/felnőttek). Nálunk most: Casillas, Lopez(?), 3. kapus, Arbeloa, Callejón.
**ország nevelés == ugyanaz mint a saját, csak klub helyett az országban kellett játszania. (És ugye a 4-en felüli saját nevelés is idefér.) Nálunk ilyen most: Ramos, Albiol, Alonso
És azt se felejtsük el, hogy nem 25-ös kerettel dolgozik az első csapat, hanem kevesebbel, így a maradék helyen Castillások vannak, akik a saját nevelés státuszba beleférnek (pl Nacho és Morata is nevezve volt, emlékeim szerint).

Ha valakit kihagytam, az jelentkezzen! :D

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 23., csütörtök 0:23

madridronie írta:
Az esetleg nemlehet, hogy azert eroltetik Isco szerzodtetését, mert ha pl. Alonso, Callejon vagy Arbeloa hármasbol tavozik tolunk valaki, akkor kevés lesz a spanyol a csapatban,
Vagy esetleg Cavani (illetve Lewandowski /Agüero) mellett mondjuk ő rá célozhatott napokkal ezelőtt José Ángel Sánchez, amikor is azt mondta, hogy Pipita távozása esetén 2 "csatár" is érkezik! Hozzáteszem a hírek szerint Morata is távozik méghozzá sanszos, hogy pont az Isco buli keretében a Malagához! :hmmm:
Akkor viszont az sem kizárt, hogy Benzema tényleg kikerült az érinthetetlenek közül. (engem nem nagyon zavarna, ha tudnánk pótolni, de nem tudjuk...)
Viszont szeretném, ha ez nem lenne igaz, mert akkor talán Modric esetleges eladása is realitást jelenthetne. Ezt pedig szerintem senki nem akarja.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 23., csütörtök 0:12

Az esetleg nemlehet, hogy azert eroltetik Isco szerzodtetését, mert ha pl. Alonso, Callejon vagy Arbeloa hármasbol tavozik tolunk valaki, akkor kevés lesz a spanyol a csapatban,
Vagy esetleg Cavani (illetve Lewandowski /Agüero) mellett mondjuk ő rá célozhatott napokkal ezelőtt José Ángel Sánchez, amikor is azt mondta, hogy Pipita távozása esetén 2 "csatár" is érkezik! Hozzáteszem a hírek szerint Morata is távozik méghozzá sanszos, hogy pont az Isco buli keretében a Malagához! :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 22., szerda 23:58

Az esetleg nemlehet, hogy azert eroltetik Isco szerzodtetését, mert ha pl. Alonso, Callejon vagy Arbeloa hármasbol tavozik tolunk valaki, akkor kevés lesz a spanyol a csapatban, vagy nincs valami ilyen szabály, hogy melyik sorozatban mennyi jatekosnak kelle lennie a saját országból? Ezzel nemvagyok tisztában, de mintha valami ilyesmirol hallottam volna már ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 22., szerda 23:57

Amúgy se értem, hogy miért tárgyalnánk pont most, amikor edzőnk nincs, elnökünk meg csak félig. Ki tárgyalna ilyenkor? Tudom, hogy zajlanak a háttér munkálatok, de kétlem, hogy ilyen "mélyen".
Én meg nem; sanszos, hogy idén nem akarunk ismét a tavalyi hibába esni, ráadásul a pletykák szerint bőven lesznek változások és nem kevés tennivaló is! Emellett azt hiszem ilyen szövegek hallatán Perez fejében meg se fordult, hogy nem ő lesz a klub elnöke a következő 4 éveben is! :mrgreen: -->
Mourinho helyettesítése: „Sokat gondolkodtunk a következő edző személyéről, és több név is szerepel a listánkon.”

Ancelotti: „Mindenek előtt szeretném kifejezni tiszteletemet a Paris Saint-Germain és a klub igazgatóinak irányába. Néhány nappal ezelőtt volt egy megbeszélésünk velük és érdeklődtünk Ancelotti szerződéséről illetve annak esetleges felbontásáról. Azt a választ kaptuk, hogy ez jelenleg nem lehetséges, mi pedig tiszteletben tartjuk a válaszukat. Ez nem olyan dolog, amit egyik napról a másikra meg lehet oldani, így nem tudok erről többet mondani.”

Úgy döntöttem, hogy újra harcba szállok az elnöki pozícióért és a következő napokban benyújtom a hivatalos jelentkezésemet.”

Az ideális új edző: „Még tanulmányozzuk a lehetőségeinket, de szeretném tisztázni, hogy egyelőre egyetlen edzővel sem kötöttünk semmiféle szerződést. A következő napokban tovább dolgozunk az ügyön.” By Perez még hétfőn
Most olvasom, hogy csak 20 milliót ajánlott a Barcelona Neymarért. Úgy néz ki a Barcelona vezetőinek van eszük és nem dobálóznak nagyobb pénzzel érte. Nem fog itt érte senki sem 50 milliókat ajánlani. 30 millióért már elfogják engedni akármelyik csapathoz
Amit a Santos vissza is dobott (nem lesz elég 2 bari meccsel sem :lol: :lol: :lol: )! Egyébként ez már a "kenőpénz" 40 milla feletti + 20 milla --> ergo már 60 milla körül jár a buli katalánéknál! :-* A brazilok sportigazgatója szerint a Madrid pedig még csak ezután fog robbantani!
Nem is értem miért Iscot hajkurásszák 30-35 milliókért..
Jó kérdés, mindenesetre komoly találkozó lehetett --> a Malaga részéről a sport (Mario Husillos), illetve az általános igazgató (Vicente Casado) továbbá Isco apja és a család ügyvédje (Rafael Comino) is jelen volt ezen a Bernabeun beli tárgyaláson! :hmmm:
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 23., csütörtök 0:00-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 22., szerda 23:53

Corleone írta:
pheco írta:Egyébként Iscot miért akarják ennyire hozni? Kezdőbe szerintem bőven gyenge, padra meg drága igazolás. Ennyi erővel DM maradhatna padra... Remélem nem cseszik el ezt a nyarat is. Carvajal, két középső kp, egy támadó. Ez a minimum ami kellene. Nem is értem miért Iscot hajkurásszák 30-35 milliókért..
Szerintem ez inkább amolyan tudatos lépés a spanyol szurkolók felé, akik ha jól tudom nem titkoltan több spanyol nemzetiségű játékost (illetve saját nevelést) szeretnének a csapatban látni. A "szakmai" okokon túl én még ezt gondolom egy nyomós érvnek, mert valljuk be, régen volt már a keretnek tagja egy fiatal, igazán tehetséges spanyol tálentum. Isco tehetséges játékos, sokra viheti még, a jövő embere lehet.
Én személy szerint nem lennék ellene, de nem is tartom most létszükségesnek az ő szerződtetését.
Nem volt az olyan rég. Canales pont ilyen volt, és bárcsak ne igazoltuk volna le, mert semmi jó nem származott belőle neki. Ha eleve szépségtapaszt akarunk csak, akkor ne legyen fiatal, ígéretes játékos. Az nem zavar, ha mások hívnak minket játékostemetőnek, de ne legyünk már tényleg az. És Isco tuti nem fog beférni a kezdőbe...

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. május 22., szerda 23:50

Kerlon írta:Amúgy se értem, hogy miért tárgyalnánk pont most, amikor edzőnk nincs, elnökünk meg csak félig. Ki tárgyalna ilyenkor?
a hírek alapján 95%, hogy jön ancelotti, nem kizárt, hogy erre az üzletre (is) áldását adta már. meg szerinted pérez nem marad a posztján? dehogynem. :)
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 22., szerda 23:50

Ezekben a pillanatokban is a Santiago Bernabéu stadionban tárgyalnak a Real Madrid képviselői a Málaga igazgatóival, valamint Isco apjával a játékos átigazolásának ügyében. A Málaga ugyan ragaszkodik a 35 millió eurós kivásárlási árhoz, de minden bizonnyal meg fognak állapodni a felek! (penamadridista.hu)

Szerintem egyszeru. Kakára már nemszámítanak, ezért megveszik Iscot, egy minosegi potlas, akivel lehet rotálni Ozilt. Ennyi szerintem az elkepzeles.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 22., szerda 23:49

pheco írta:Egyébként Iscot miért akarják ennyire hozni? Kezdőbe szerintem bőven gyenge, padra meg drága igazolás. Ennyi erővel DM maradhatna padra... Remélem nem cseszik el ezt a nyarat is. Carvajal, két középső kp, egy támadó. Ez a minimum ami kellene. Nem is értem miért Iscot hajkurásszák 30-35 milliókért..
Szerintem ez inkább amolyan tudatos lépés a spanyol szurkolók felé, akik ha jól tudom nem titkoltan több spanyol nemzetiségű játékost (illetve saját nevelést) szeretnének a csapatban látni. A "szakmai" okokon túl én még ezt gondolom egy nyomós érvnek, mert valljuk be, régen volt már a keretnek tagja egy fiatal, igazán tehetséges spanyol tálentum. Isco tehetséges játékos, sokra viheti még, a jövő embere lehet.

Én személy szerint nem lennék ellene, de nem is tartom most létszükségesnek az ő szerződtetését.
#happyshitting

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. május 22., szerda 23:45

ez az Isco remélem csak vicc.. drága és egyáltalán nincs rá szükség.. Carvajal mindenképp kell, Arbeloa mehet vagadlózni vissza angliába, ha jön Carlo reméljük Verrati is Xabi mellé/helyére a legjobb választás bár 30 alatt nem kapnánk meg.. csatár posztra meg hozzanak már egy tökös gyereket aki nem szarik be ha belekell rúgni a labdába h gól legyen.. én Neymarra szavazok valahogy úgy érzem nem szabad másnak adni..megbánnánk.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 22., szerda 23:36

Egyébként Iscot miért akarják ennyire hozni? Kezdőbe szerintem bőven gyenge, padra meg drága igazolás. Ennyi erővel DM maradhatna padra... Remélem nem cseszik el ezt a nyarat is. Carvajal, két középső kp, egy támadó. Ez a minimum ami kellene. Nem is értem miért Iscot hajkurásszák 30-35 milliókért..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 22., szerda 23:34

Felőlem jöhet Isco, de max egy 20-asért. Amúgy se értem, hogy miért tárgyalnánk pont most, amikor edzőnk nincs, elnökünk meg csak félig. Ki tárgyalna ilyenkor? Tudom, hogy zajlanak a háttér munkálatok, de kétlem, hogy ilyen "mélyen".
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég