Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 24., péntek 19:52

Realista24 írta: Továbbra is bizalom és normális középpálya kell Karim mögé. Aztán lehet ámulni.
Bizalom, akkor adjuk még egy évet Özilnek is, DM nek, Khedirának, hátha nekik is jobb lesz. Itt van 3-4 éve nem is tudom, és volt 1 max 1,5 szezonja, ami értékelhető. Mi a garancia arra, hogy a következő éve jó lesz? Semmi, ezért akar Perez is hozni egy csatárt.
Realista24 írta:Ezzel én is így vagyok, de ha idehozzák Cavanit, akkor még egy éve kuka, és game over lesz a srác.
És most hol a szöveg, hogy a Real Madrid a lényeg, nem egy egyes játékosok lelkivilága. Ennyi idő alatt meg kellett mutatnia, hogy nincs szükség másra, csakhát ő pont az ellenkezőjét bizonyítja évek óta.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 24., péntek 19:48

A két klubb között valami szóbeli egyezmény van. Azt hiszem Agüero is ezért nem jött.
És nem fog jönni (sajnos?) Falcao sem.
Benzema tökéletes csak fejben összekéne rakni, mögéje Morata vagy Callejón s csókolom.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 24., péntek 19:47

Nem bánom maradjon még 1 évet Benzema (nyilván marad is), de ha nem mutat valami fejlődést, akkor mérges leszek.
Nem érzem a veszélyt, amikor a pályán van, és sajnos az ellenfél védői sem érzik, nem igazán vannak becsokizva attól, hogy egy Benzema ellen kell játszani. Ennél nagyobb kritikát nehéz mondani statisztika ide vagy oda.
Persze a nagy baj az, hogy nincs alternatíva.
Hátha Zidane/Ancelotti lelket ver belé (bár egy Cavani érkezése biztos sokat "segítene")

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 19:43

Nem kell eladni Karimot. Folyamatos játéklehetőség és bizalom kell neki. Ha megkapja és formába lendül, nem lesz nála jobb kilences.
Ezzel én is így vagyok, de ha idehozzák Cavanit, akkor még egy éve kuka, és game over lesz a srác.
Nem is csoda , mert még Higuaíntól is lomhább , ami azért nagy szó
Higunál nincs lomhább jelenleg a Real támadósorában :agree:

Aki meg nem látja a technikai tudásban a különbséget Cavani és Karim között, azzal felesleges is vitába szállni. :-)
gy levezezve tényleg nem tűnik feltétlen előrelépésnek cavani vagy falcao a franciához képest.
Ehhez mondjuk levezetés sem kellett volna, csak egy kis szem.
Szóval egy lomha tesze-tosza stílust, akinek a legfontosabb teendője, hogy amint hozzá kerül a labda, minél gyorsabban megszabaduljon tőle.
Jujj, ez már szinte fáj.

Továbbra is bizalom és normális középpálya kell Karim mögé. Aztán lehet ámulni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 19:37

hát csak nem érti meg, hogy falcao nem jöhet ide :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 24., péntek 19:32

Jesét Navasért még viccnek is rossz :lol:
remélem ezek a hírek kacsák
bár én Isconak nagyon örülnék, mert így Di Mariát is elengednék talán...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 24., péntek 19:29

falcao meg nem jön ide, értsétek már meg.
Simán jöhetne már egy nagy név, az utolsó CR volt 4 éve. :roll:
Fele akkora feladat sem lenne, mint Figo, csak Perez sajnos már elpuhult... :ike:
Love football, hate antifa.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 24., péntek 19:27

hehe írta:kevered ronaldoval :lol: :lol:

falcao meg nem jön ide, értsétek már meg.
Nem keverem, már csak a hajszálaik mennyisége,hosszúsága miatt sem.
Amúgy valahová igazol az már biztos, Monaco az említett igazolásokkal vszeg kilőve. Marad MU,Chelsea,City,Real.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 19:21

Én végre egy olyan csatárt szeretnék látni a Real Madrid kezdőjében, aki képes magának is kialakítani a helyzetet, labdát megtartani, megjátszani, jobbal ballal veszélyes. És Falcao ilyen.
kevered ronaldoval :lol: :lol:

falcao meg nem jön ide, értsétek már meg.
Kép
Kép
Kép

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 24., péntek 19:14

CS0ki írta:Falcao-tól az akkora meglepetés volt, hogy még most is csodálkozik rajta ő maga is. Egyáltalán nem jellemző rá a cselezgetés, a kényszerítők, a gólpasszok. 16oson belül nagyon veszélyes játékos, azon kívül szőkőévente tud kezdeni valamit a labdával.
Hát azért te sem nézel túl sok Atletico meccset.
Tayo írta: El kell dönteni hogy mi kell nekünk, számomra továbbra is ez a Benzema-vonal jön be, ilyen tipusú csatárt igazolnék.
Szóval egy lomha tesze-tosza stílust, akinek a legfontosabb teendője, hogy amint hozzá kerül a labda, minél gyorsabban megszabaduljon tőle.
Én végre egy olyan csatárt szeretnék látni a Real Madrid kezdőjében, aki képes magának is kialakítani a helyzetet, labdát megtartani, megjátszani, jobbal ballal veszélyes. És Falcao ilyen.
Abban, hogy látványban kevesebbet nyújtanának számomra, abban meg egészen biztos vagyok.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 24., péntek 19:05

CS0ki írta: Na, itt egy konkrét ember, akitől meg tudom kérdezni: mivel több Falcao Cavaninál?
Ez komolyan kérdés mester?? 2 perc alatt levágja az ember, hogy technikásabb, jobban mozog, minőségibb játékos Falcao. Cavani egy munkás tank, aki ha kell hátramegy védekezni is a saját 16osa előtt, és a rangadókon rendre odateszi magát, de amúgy vérgyenge lenne egyénileg egy technikás csapatban.
Avval nem tudok vitatkozni, hogy Karim-nál kevés madridibb csatár van a világon egyénileg, de mit értünk vele az évek során??

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 24., péntek 18:57

annyiból kétélű dolog is, hogy az ellenfél védőitől elviekben a kitüntetett figyelmet is ők kapták, míg a realnál inkább cr.
Persze, azért is írtam, hogy még rengeteg szempont van, amit figyelembe kell venni. Persze könnyű annyit nézni, hogy csatár, hány góla van? Egyiknek 20, a másiknak 40, akkor az utóbbi kétszer olyan jó, szevasz...Aztán hogy emellett 2 vagy 25 gólpassza van, hogy ezen gólok negyedét mások által kiharcolt 11esből lőtte, vagy mindezt 30 meccs alatt le fel cserélgetve, vagy 50 meccset végigjátszva, az senkit nem érdekel. És ezek még statisztikailag meg is fogható dolgok, az, hogy mezőnyben hogy mozog, hogy nyit utat a többi támadónak, hány kulcspasszt intéz, mennyire veszi ki a részét a védekezésből, hány kényszerítőt hoz össze, hány fellőtt labdát tart meg, stb..az meg a statisztikában se nagyon van benne...

Én nem azt mondom, hogy nem lennénk esetleg eredményesebbek egyénileg Benzemánál(ebben sem vagyok azért olyan nagyon biztos), de a csapat eredményessége szempontjából már erősen kételkedem. Abban, hogy látványban kevesebbet nyújtanának számomra, abban meg egészen biztos vagyok.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 24., péntek 18:55

CS0ki írta:
Na, itt egy konkrét ember, akitől meg tudom kérdezni: mivel több Falcao Cavaninál?
Napoli meccseket gyakran nézek , bár nem tudom miért :Đ És a Porto meccseit illetve egy elég sok Atma meccset nézek . Ezek alapján Falcao játéka nekem sokkal jobban tetszik és valamivel technikásabb szerintem mint Cavani . Illetve egyszerűen minőségibb játékos . Most lehet hogy ugyan annyi gólt lőttek kb , viszont látszik a különbség ... Nálam Cavani nem jelentene megoldást , bár nem vagyok játékos megfigyelő lehet ő jobban be válna , ez csak az én véleményem , hogy 65 millát nem ér meg talán 40-et .
Plusz előny Falcaonál , hogy nagy csapatok ellen játszott zseniálisan , nagy meccseken , és mikor kellett akkor oda tette magát. Ilyen meccseken nem lehetett Cavanit látni , talán a Juve ellen i meccsek ahol azt hiszem nem lőtt gólt Cavani.
Plusz előny még a kolumbiainál , hogy Spanyolországban játszik. Ezért ér szerintem Falcao többet , ezért lehet hasznosabb . Bár a 60 millió érte és túlzó , viszont , jó megoldás lehet szerintem.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 24., péntek 18:48

Falcao-tól az akkora meglepetés volt, hogy még most is csodálkozik rajta ő maga is. Egyáltalán nem jellemző rá a cselezgetés, a kényszerítők, a gólpasszok. 16oson belül nagyon veszélyes játékos, azon kívül szőkőévente tud kezdeni valamit a labdával.
És ugye mikor ha nem a kupadöntőn....persze ahhoz is bőven kellett annak a 3 szerencsétlennek a balfaszkodása is... :salute:
Az a véleményem,hogy Benzemat kellene Zidanenak pofánverni,mint tette ezt már,és möge felhozni valamelyik fiatalt,összehozni egy beton,de játékos kp-t,és így nekimenni a szezonnak.Inkább a kp-re kellene igazolni,nagyobb összegekért,mint csatárt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 24., péntek 18:41

CS0ki írta: Ha már statisztika...Ugye nem mindegy mik a körülmények. Gyorsan ránéztem én is, ha már statokról volt szó. Ha csak siműán nézzük, akkor korrekt a helyzet, Cavani 94 percenként lő gólt, Falcao 101, Benzema 147 perc. Csakhogy mondjuk a két említett úriember csapatuk pontrúgás lövője, ami Benzemáról nem mondható el. (ha jön bármelyik, onnantól kezdve róluk se...) Pontrúgások nélkül Cavani 133 perc, Falcao 137, Benzema 147. Így azért már más a helyzet. És akkor csak az érdekesség kedvéért ha idevesszük, hogy gól vagy assist hány percenként, akkor Cavani 102 perc, Falcao 122 percenként érintett valamelyikben, míg Benzema 72 percenként...Úgy, hogy két szóba hozott csatárnak illetve csapataiknak ez egy nagyon fasza idénye volt elméletileg, Benzemának meg a madridnak pedig szar.
És a fenti csatárokra van építve a csapatuk játéka, abszolút bizalmat élveznek, Cavani 9 meccsig nem rúg gólt, és fixen végigjátssza a meccseket. És sokat számíthat az ilyen fokú bizalom.
Nyilván a fenti csak statisztika, az assistok számolása már eleve érdekes lehet, csak azért írogattam, hogy ha valaki a statokkal jön fő érvként, azok azért mesze nem olyan egyértelműek.
Nagyon korrekt, koherens vélemény, teljes mértékben egyetértek, pedig egyáltalán nem szeretem a statisztikákat. Nekem a mutatott játék sokkal fontosabb. Jelenleg Benzemánál jobb opciót nem nagyon találunk. Persze nagyon remélem, hogy nyitva tartjuk a szemünket és amint feltűnik valaki, lecsapunk rá.
Nem is értem, hogy lehet ilyen silány a felhozatala ennek a posztnak. Tudom, hogy manapság - minket leszámítva - szinte mindenhol a KP az elsődleges prioritás, de akkor is, bosszantó, hogy nincsenek igazi klasszis csatárok. Szóval érjük be azzal, amink van és keresgéljünk szépen csendben.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 18:33

kit érdekel falcao?
teljesen mindegy mit csinál vagy mit nem.
a mi szempontunkból lényegtelen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 18:32

így levezezve tényleg nem tűnik feltétlen előrelépésnek cavani vagy falcao a franciához képest.
bár mondjuk ez :

És a fenti csatárokra van építve a csapatuk játéka
annyiból kétélű dolog is, hogy az ellenfél védőitől elviekben a kitüntetett figyelmet is ők kapták, míg a realnál inkább cr.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. május 24., péntek 18:34-kor.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 24., péntek 18:27

most nézem, hogy pedro león jön vissza hozzátok a nyáron kölcsönből.
Meg is van DM helyettese! :D Egyébként valszeg eladjuk 2-3 millióért.
Egyedül Falcao jelentene előrelépést. Agüeroval meg Cavanival nem sokkal lennénk előrébb , mint Higuaínnal vagy Benzemával :kivagyhe:
Na, itt egy konkrét ember, akitől meg tudom kérdezni: mivel több Falcao Cavaninál?
Falcao: 41 meccs 34 gól. Mesterhármas a Európai szuperkupa döntőn. Egy Atletico Madridban nem "rossz" teljesítmény.
Cavani: 43 meccs 38 gól. Azért, ha ez a teljesítmény neked kevés....
Ha már statisztika...Ugye nem mindegy mik a körülmények. Gyorsan ránéztem én is, ha már statokról volt szó. Ha csak siműán nézzük, akkor korrekt a helyzet, Cavani 94 percenként lő gólt, Falcao 101, Benzema 147 perc. Csakhogy mondjuk a két említett úriember csapatuk pontrúgás lövője, ami Benzemáról nem mondható el. (ha jön bármelyik, onnantól kezdve róluk se...) Pontrúgások nélkül Cavani 133 perc, Falcao 137, Benzema 147. Így azért már más a helyzet. És akkor csak az érdekesség kedvéért ha idevesszük, hogy gól vagy assist hány percenként, akkor Cavani 102 perc, Falcao 122 percenként érintett valamelyikben, míg Benzema 72 percenként...Úgy, hogy két szóba hozott csatárnak illetve csapataiknak ez egy nagyon fasza idénye volt elméletileg, Benzemának meg a madridnak pedig szar.
És a fenti csatárokra van építve a csapatuk játéka, abszolút bizalmat élveznek, Cavani 9 meccsig nem rúg gólt, és fixen végigjátssza a meccseket. És sokat számíthat az ilyen fokú bizalom.
Nyilván a fenti csak statisztika, az assistok számolása már eleve érdekes lehet, csak azért írogattam, hogy ha valaki a statokkal jön fő érvként, azok azért mesze nem olyan egyértelműek.

Nem tudjuk, hogy mi történne akkor, ha leigazolnánk valamelyiket. Torres még ligát sem váltott, aztán a korábban egy gyengébb csapatban gólvágó játékosból egy csetlő-botló figura lett.
CR hatását is érdemes idevenni, Rooney mellette nem nagyon tudott 20 fölé menni, CR lépett, Rooneyra épült a támadás, egyből lőtt vagy 35 gólt.

És rengeteg tényezőt figyelembe lehet még venni, objektív és szubjektív szempontokat.
falcao azért nem egy higuain mezőnyben sem. képes kényszeritőzni, oké hogy albiol az albiol de őt is elég durván befűzte a király kupa döntőn. persze nem azt mondom hogy egy cselgép. de szerintem a robbanékonyságával, a ritmusváltásaival falcao is megtudja verni a védőjét 1-1ben.
Falcao-tól az akkora meglepetés volt, hogy még most is csodálkozik rajta ő maga is. Egyáltalán nem jellemző rá a cselezgetés, a kényszerítők, a gólpasszok. 16oson belül nagyon veszélyes játékos, azon kívül szőkőévente tud kezdeni valamit a labdával.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 24., péntek 18:20

Cavani és Falcao -féle erőcsatárok a jelenlegi rendszerünkben Ronaldo mellett nem fognak érvényesülni. Oké, be fogják verni a ziccereiket, de nálunk ez a csapat a portugálra fog épülni amég itt van lehet akárki az edzőnk úgyis alá fogja építeni a taktikát, ez szerintem érthető is nem kell magyarázni. Ezáltal nekünk arra kell törekedni hogy olyanokat keressünk akik kiszolgálják őt és képesek legyenek helyzetbe hozni őt. Ezt Benzema elég jól megcsinálja , ha hozná azt a második szezonos Mourinhos gólátlagot akkor nála nekünk nem kell jobb. Higuain esete más, ő játékban használhatatlan, nem érzi az összjátékot.
cavani játékügyetlenebb mezőnyben, mint benzema
Fúúú ez fődhöz vert
hogy ezen mit csodálkozol azt is kifejthetnéd, mert egyértelmű hogy közel sem ugyanazt a stílust képviselik. Cavani is próbál beavatkozni a mezőnyjátékba de nála ez a felpassz-visszapasszokban kimerül. Keveset kényszerítőzik, nem alakít ki kettő az egyeket , Benzema ezekben az egyik legjobb. Ezért is egyértelmű hogy játékügyetlenebb, mert ő egy erőcsatár aki gyors, lehet futtatni, jó fizikumú, a kapu előtt magabiztos és fejjel is erős. El kell dönteni hogy mi kell nekünk, számomra továbbra is ez a Benzema-vonal jön be, ilyen tipusú csatárt igazolnék.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 24., péntek 18:20

hehe írta: én nem akarok nistelrooy, inzagi, gomez, cavani, falcao típusú csatárokat látni a real madridban.
Szerintem te sem tudnal mas tipusu csatart mondani mivel nincs aki real szintu lenne.
Lehet jonni, h egy normalis vilagban bla-bla-bla. Ez most a normalis vilag, nincsenek Ronaldok meg Romariok csatar posztokra. Egy csatar viszont tenyleg keves egesz szezonban akarki akarmit mond.
Nem tudom, h azt honnan veszed, h Nistelrooy Gomez v Inzaghi szintu labda bepattanos csatar volt. Volt ott eleg "Real szintu" kreativitas, az meg hogy fizikai erejet is kihasznalta ilyen alkata volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég