Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 24., péntek 23:40

R.M.C.F írta:
Kerlon írta:Szerintem abszolút nem túlzó Suarez 40 milliós ára. Egy vadállat minden téren. Rendkívül technikás gyors, veszélyes, veszélyes a kapura :mrgreen: stb.

Nem vagyok az a fajta aki húz valaki felé.....mármint fórumtag...és Te is régen olyan voltál....hogy.... :D :D na már ezt írtam.
De érdekes hogy sok mindent mennyire együtt látunk,ez a manus nagyon jó.....csak unszimpi,mert köcsög kicsit......de előbb vágja fel a saját ütőerét mint odaadja a labdát gólhelyzetbe bárkinek is......
2 év egyetem meghozta a hatását. :mrgreen: Amúgy én már rég kampányolnék mellette, ha nem lenne ekkora egy idióta. Benzemából pont az éhség hiányzik, ami Suárezben meg van. Ha pályára lép vérben forog a szeme ez fix. :D


Lucas Barrios... Lewa lett a végzete, mint Hajnalnak Kagawa. :mrgreen: Szerintem amúgy Sahinnak a sérülés nagyon betett és még Dortmundban se tudták teljes mértékben helyrehozni. Gündogan, viszont tényleg jobb lehet nála.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 24., péntek 23:38

Gerr90 írta: Igazából én nagyon bíztam Sahin sikerében, de szerintem összehasonlítva, Gündogan jobb. Fizikálisan erősebb, nem egylábas, és tipikusan olyan játékos benyomását kelti, akit le sem lehet lőni, úgy hajt. És ezek csak azok a tulajdonságai, amikben jobbnak tartom Nurinál. Aztán lehet befürödnénk, de én tennék egy próbát vele.
Szerintem Sahin pontosan az a fajta jatekos, aki csak a Dortmundban jó. Annak a gépezetnek a láncszeme, tudja mi a feladata, mikor ki hol van, csukott szemmel is. Es ettol felek Gundogannal kapcsolatban, mondjuk nemnagyon kovetem a jatekat, de a javára legyen, hogy a valogatottban is jol szerepelt, ha jol tudom, bár ezt is csak hallottam.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 24., péntek 23:36

RMCF-nek: falcao maradonaszerű cseleiről mondod, hogy szép volt. Bocsi, hogy kotnyeleskedek, de egy normális védő az atma térfelén még!!!, síma sárga ellenében, márpedig 2 volt a mieinkből, akit átvert, be kellett volna taposni a fűbe, taktikai faultként, talán a bíró, még sárgát se adott volna.? Én biztos bepaszíroztam volna a fűbe!! A klasszis védőink mért nem tették mrg ezt?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 23:36

Én anno láttam a sahin götze párost a dortmundban.....mint a mérgezett egerek....úgy mentek hogy az eszem megállt....plusz volt egy dél amerikai támadó aki a kisjátékban is tök jó volt ott....és visszalépett segíteni.

Csak a nevére nem emlékszem...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 24., péntek 23:31

schranzer írta:
Gerr90 írta:Ha igazak a hírek (bár május végén korai még bármiféle következtetéseket levonni a hivatalosan július 1.-én kezdődő átigazolási szezonról), akkor ezerrel rá kell repülni Gündoganra. Az ő esetleges megszerezhetőségét legalább még nem cáfolták hírek. Nagyon jó a pali, Modric egyik társaként (3 kp-t képzelek) zseniális lenne. Mondjuk a Dortmund miért adná el az egyik legjobbját? Götze out, Lewa out (lesz), szóval nagyon a pénzhiány sem lehet indok.
Nemtom, en félek, mert ilyenkor Sahin jut az eszembe, es ugye Gundogan helyettesiti Sahint. Azt meg lattuk, Sahin mire volt kepes nalunk, majd a ´Poolban is.
Igazából én nagyon bíztam Sahin sikerében, de szerintem összehasonlítva, Gündogan jobb. Fizikálisan erősebb, nem egylábas, és tipikusan olyan játékos benyomását kelti, akit le sem lehet lőni, úgy hajt. És ezek csak azok a tulajdonságai, amikben jobbnak tartom Nurinál. Aztán lehet befürödnénk, de én tennék egy próbát vele.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 24., péntek 23:30

miró írta:beszarás mit találtam..2011.jan.27-i hír.


A Real Madrid volt játékosa, Guti egy nyilatkozatában elmondta, hogy véleménye szerint nem jó túl erős egyéniségnek lenni a fővárosi csapatnál. Szerinte ez a jellemvonás a klubon belül több meghatározó embernek is kiválthatja az ellenszenvét. Ez az a tényező,ami akár a mostani edző, Jose Mourinho vesztét is okozhatja.


megmondta a tanár úr akkor is már..
Haha, ez komoly :D :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 23:28

Kerlon írta:Szerintem abszolút nem túlzó Suarez 40 milliós ára. Egy vadállat minden téren. Rendkívül technikás gyors, veszélyes, veszélyes a kapura :mrgreen: stb.

Nem vagyok az a fajta aki húz valaki felé.....mármint fórumtag...és Te is régen olyan voltál....hogy.... :D :D na már ezt írtam.
De érdekes hogy sok mindent mennyire együtt látunk,ez a manus nagyon jó.....csak unszimpi,mert köcsög kicsit......de előbb vágja fel a saját ütőerét mint odaadja a labdát gólhelyzetbe bárkinek is......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 24., péntek 23:25

Gerr90 írta:Ha igazak a hírek (bár május végén korai még bármiféle következtetéseket levonni a hivatalosan július 1.-én kezdődő átigazolási szezonról), akkor ezerrel rá kell repülni Gündoganra. Az ő esetleges megszerezhetőségét legalább még nem cáfolták hírek. Nagyon jó a pali, Modric egyik társaként (3 kp-t képzelek) zseniális lenne. Mondjuk a Dortmund miért adná el az egyik legjobbját? Götze out, Lewa out (lesz), szóval nagyon a pénzhiány sem lehet indok.
Nemtom, en félek, mert ilyenkor Sahin jut az eszembe, es ugye Gundogan helyettesiti Sahint. Azt meg lattuk, Sahin mire volt kepes nalunk, majd a ´Poolban is.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 24., péntek 23:22

Szerintem abszolút nem túlzó Suarez 40 milliós ára. Egy vadállat minden téren. Rendkívül technikás gyors, veszélyes, veszélyes a kapura :mrgreen: stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 23:20


A Juventus állítása szerint a világ összes pénze se lenne elég a szerződtetéséhez, érinthetetlen és nem eladó!
Kb 3x láttam játszani....és jogos....a manusz nagyon jó.....labdakezelés csillagos 5ös,passzok 5ös......előre játszik.....sok gólpassz......mi kell még?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 24., péntek 23:19

beszarás mit találtam..2011.jan.27-i hír.


A Real Madrid volt játékosa, Guti egy nyilatkozatában elmondta, hogy véleménye szerint nem jó túl erős egyéniségnek lenni a fővárosi csapatnál. Szerinte ez a jellemvonás a klubon belül több meghatározó embernek is kiválthatja az ellenszenvét. Ez az a tényező,ami akár a mostani edző, Jose Mourinho vesztét is okozhatja.


megmondta a tanár úr akkor is már..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 24., péntek 23:19

Ha igazak a hírek (bár május végén korai még bármiféle következtetéseket levonni a hivatalosan július 1.-én kezdődő átigazolási szezonról), akkor ezerrel rá kell repülni Gündoganra. Az ő esetleges megszerezhetőségét legalább még nem cáfolták hírek. Nagyon jó a pali, Modric egyik társaként (3 kp-t képzelek) zseniális lenne. Mondjuk a Dortmund miért adná el az egyik legjobbját? Götze out, Lewa out (lesz), szóval nagyon a pénzhiány sem lehet indok.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 24., péntek 23:17

Toky írta: És azt írta az újság valahol, hogy a támadórészleg megerősítése PRIORITÁST élvez a középpályánál?
Nem írja sehol, ezt én csak abból kovetkeztettem ki, hogy a kozeppalyas hirek háttérbe szorultak, a tamadoreszleges hirekkel szemben, mivel ezekrol hallani tobbet, de ez csak saját vélemény, es kovetkeztetés. Aztán biztos hogy folynak a kozeppalyarol is tárgyalások.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 23:17

Adom amit írsz, de ezzel az a baj, hogy valaki írt ma 1 hírt
Én voltam, tessék! :mrgreen: --> Bale is igen messze egyelőre Madridtól!
He is on the club's list of possible signings
Luis Suárez linked with Real
L. Suárez is felkerült a lehetséges csatárigazolások közé; ára 40 guriga, ami a vezetők egy része szerint nevetséges és túlzó! :Đ :lol:
Persze, le, de inkább ne is találgassunk hogy mennyiért.
A Juventus állítása szerint a világ összes pénze se lenne elég a szerződtetéséhez, érinthetetlen és nem eladó!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 24., péntek 23:19-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 23:12

Kerlon írta:Én örülnék, ha Gündogan és Kondogbia jönne, de talán még Zidane Sportigazgatóúr is betudna dobni egy nevet a francia bajnokságbeli tehetséges játékosok közül. Egy ember mindenképpen jönni fog Essien helyére, szóval szerintem ne parázzatok az már részben megoldhatja a problémákat. Khedirát nem lesz nehéz lefociznia. + még ott van Casemiro is, akiből lehet még valaki.

Én casemiroban nem hiszek.....aki lassú,az spanyolban nem tud megélni...az menjen olaszba,ott elmegy.

A francia liga,tényleg tele van tehetséggel.....ez igaz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 24., péntek 23:08

R.M.C.F írta:Azért egy fontos dolgot sokan nem szeretnek figyelembe venni......egy kp-ás és egy támadó között nagy különbség van marketing értékben.....vidal marketing értéke nem nagy......egy védőé még kisebb....ezért is alakult ki anno a zidanes i pavones összetétel.

Bale.......a TH kivételével brutál mindenki alulértékeli és itt jön be a média hamis oldala....ez a manus nagyon jó......ahogy zidane is mondta,messihez és cráhez ma csak ő mérhető.....egyetértek.......ha egy csapat egyik oldalon cr-t a másik oldalon balet tudja adni.....akkor az ellenfél véresre vakarja az arcát az idegességébe mert hogy kell rájuk 3 ember minimum az biztos.
Adom amit írsz, de ezzel az a baj, hogy valaki írt ma 1 hírt, hogy valami PL ligás reklámhoz arcát adta 1 évre ami azt jelenti, hogy erre várni kell 1 évet... Jövőre viszont tuti, hogy itt köt ki, mert Zizu meg Perez is oda van érte plussz Bale szereti a Madridot meg ha jól tudom CR a példaképe ha jól emlékszem... A lényeg, hogy idén kicsit költünk kp-ra meg CR szerződés hosszabbítása a cél gondolom én. Jövőre meg gondolom majd robban 1 Bale-Vidal pack :shifty:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 24., péntek 23:02

Nem Perez akar csatárt, hanem az edző...ha egyáltalán igazak a hírek.
Hát ebben azért nem lennék 100%-ig biztos; Falcaot, Lewandowskit ki környékezte meg korábban??? :hmmm: Csatárt a vezetés kollektíve igazolna (máskülönben Pipita is már tavaly nyáron megkapja a hőn áhított új szerződését) ez szinte 100, az egy más kérdés, hogy az edző az adott posztra egy konkrét névvel és kívánsággal is előállt!
Simán jöhetne már egy nagy név, az utolsó CR volt 4 éve. :roll:
Fele akkora feladat sem lenne, mint Figo, csak Perez sajnos már elpuhult...
Hát persze! :lol: Ehhez 2 dolog!
1) Figót koránt sem volt akkora nagy varázslat leigazolni, mint azt itt sokan beállítják és képzelik --> egyrészt Figó kényelmetlenül érezte magát már a katalánoknál (nem kapta meg a beígért fizut sem) és egyáltalán nem volt ellenére a váltás; másrészt jogilag is elég világos és egyszerű volt Perez helyzete --> semmi mást nem csinált csupán kiderítette a portugál szerződésben foglalt kivásárlási árat és letette szépen az asztalra, ami bár világrekordnak számított, de egyáltalán nem volt mission impossible! Figó ügyben inkább a Barca és az akkori vezetésük volt nagyon amatőr, naiv és béna! A többi "Galaktikus" szerződtetésénél szintén kulcsfontosságú volt, hogy a játékosok maguk akartak csatlakozni, ami után már a klubokkal is könnyebben ment a tárgyalás + ugye minden egyes aláírt új ARANYLABDÁS szerződéssel után így volt ez a játékosokkal is! Akkoriban a világ 10 legjobb focistájából 5 itt rúgta a pöttyöst, ki ne csatlakozott volna hozzájuk szívesen, a 2000 évek eleji nemzetközi sikerekről nem is beszélve!?! Most mi a helyzet???

2) Azóta eltelt több mint egy évtized, ami koránt sem a Real Madridról szólt (98-2002 között 3 BL. azóta meg ...) és most már pénz tekintetében sem egyedülálló a klub a helyzete sem az átigazolási piacon, sem pedig a szerződésekben biztosított fizuk terén, sőt (arab sejkek, orosz olajmágnások + a nagy múltú elit)! Az akkori hype átköltözött Barcelonába, ennek köszönhetően maradunk le nagy valószínűséggel pl. Neymarról; míg bizonyos klubok (Atma, Valencia) tanultak a Figó ügyből és ahol tudnak szimpla irigységből keresztbe tesznek a Real Madridnak! :ike:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 24., péntek 22:56

Én örülnék, ha Gündogan és Kondogbia jönne, de talán még Zidane Sportigazgatóúr is betudna dobni egy nevet a francia bajnokságbeli tehetséges játékosok közül. Egy ember mindenképpen jönni fog Essien helyére, szóval szerintem ne parázzatok az már részben megoldhatja a problémákat. Khedirát nem lesz nehéz lefociznia. + még ott van Casemiro is, akiből lehet még valaki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 24., péntek 22:55

schranzer írta:...
Akkor még egyszer beírom a kérdést, kiemelve a lényeget:
Toky írta:Mert az újság ezt írja, akkor máris az a prioritásunk? :roll:
Vitattam én, hogy érdeklődünk Cavani, Falcao, Lewandowski, Bale, Neymar, Isco iránt? Nem.
Te viszont biztosan állítod, hogy "mert most a támadókról szólnak a hírek, akkor az a prioritás". Közben ugyanúgy vannak hírek középpályásokról is.
schranzer írta:Na, akkor csak az ujsag irja ezt??
És azt írta az újság valahol, hogy a támadórészleg megerősítése PRIORITÁST élvez a középpályánál?

Ezek az ügyek nyugodtan mehetnek párhuzamosan is. Különösen úgy, hogy mi olyan embereket pécéztünk ki, akik csapataik erősségei (vagy rövid időn belül lehetnek), mint Vidal vagy Verratti. Nem olyan könnyű őket leigazolni (ha ugyan lehet), így a másik klubot időbe telik puhítani. Biztos vagyok benne, hogy Pérez mindent megtesz, amit a szabályok és a jó ízlés enged. Nem csak támadó, de középpályás részlegen is. Az meglehet, hogy olyan irreális követelést tesznek, amit végül nem áll módunkban teljesíteni, de ez a jövő zenéje.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 22:51

Azért egy fontos dolgot sokan nem szeretnek figyelembe venni......egy kp-ás és egy támadó között nagy különbség van marketing értékben.....vidal marketing értéke nem nagy......egy védőé még kisebb....ezért is alakult ki anno a zidanes i pavones összetétel.

Bale.......a TH kivételével brutál mindenki alulértékeli és itt jön be a média hamis oldala....ez a manus nagyon jó......ahogy zidane is mondta,messihez és cráhez ma csak ő mérhető.....egyetértek.......ha egy csapat egyik oldalon cr-t a másik oldalon balet tudja adni.....akkor az ellenfél véresre vakarja az arcát az idegességébe mert hogy kell rájuk 3 ember minimum az biztos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég