Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 25., szombat 1:51

sassdibandi írta: Amint kijöttek a mieink, azonnal ráálltak a " Pepe,Carvalho,Ronaldo,Coentrao,Mourinho portugál gecik, mennyetek haza a kurva portugál anyátokba" éneklésbe.
Itt csak annyit hozzátennék ,h Coentrao akkor még nem is volt a csapat tagja. :mrgreen:
schranzer írta:Bárki jojjon, csak Suarez ne. Egy patkánynak tartja majdnem mindenki a PLben, nemcsak a harapas miatt, amugyis, szineszi tehetsegek adottak, rasszista megnyilvanulasok
Suarez egy nagyon jó csatár, TOP3-as szerintem. De viselkedése miatt én sem hoznám. Én aguerot látnám itt legszívesebben.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 1:33

A kedvedért: még a bemelegítés el sem kezdődött, de a NC már tele volt. Folyamatosan gyalázták énekekkel a csapatunkat játékosonként és csapatként is. ./Madridban ez nem így működik, kezdésre, 5-10 perc alatt telik meg a stadion. Bemelegítés alatt még nagyon néző hiányos./ Casillas mindig az első kiérkező a mieink közül,utána 5-6 perc mire kijönnek a többiek. A túloldalon Casillassal egyidőben jött VV. Mou akkor ült először ott a padon. Amint kijöttek a mieink, azonnal ráálltak a " Pepe,Carvalho,Ronaldo,Coentrao,Mourinho portugál gecik, mennyetek haza a kurva portugál anyátokba" éneklésbe.
Ezt szervezettten énekelték folyamatosan, szektorról szektorra. A gyűlölet szikrázott a stadionban. Ilyet soha, sehol nem éltem meg.Szakadt az eső az elején. Ehhez a VIP páholyban kaptunk egy esőköpenyt. Az első gól szerintem tisztán les volt. Akkor látszott a mieink arcán, amit már előtte láttam egyszer, még előző évben az IBRA 1:0-ás lesgóljánál, hogy itt NINCS pártatlan elbírálás. És látszott rajtuk a BÉNULTSÁG, A HITETLENSÉG,HOGY ILYEN ELŐFORDULHAT a világ nyilvánossága előtt. Üdv.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 1:04

Azt a gyűlöletet, amit ott átéltem a fiammal, soha nem fogom elfelejteni. Ebben az egyik főszereplő Pep volt, a közönség és a bírók.
Ezt fejts ki bővebben légyszives......szeretném.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 0:59

Kedves RMCF!
A barátaimnak hála, ott voltam az 5:0-án. VIP páholyban. Ez 1 külön történet. Előtte már voltam a NC-ban/ Barca-Inter BL csoportmeccs./A barátom igazi Barca szurkoló. A semleges barátom ingyen látta a meccset. Nekünk egy vagyonba került a fiammal és a barcás barátommal. De nagyon bíztam a csapatunkban. ÉS NEM CSALÓDTAM,AZ 5:0 ELLENÉRE SEM. Azt a gyűlöletet, amit ott átéltem a fiammal, soha nem fogom elfelejteni. Ebben az egyik főszereplő Pep volt, a közönség és a bírók. De a mi elnökségünk miért hallgatott utána? Miért nem állt ki igazán a csapat és az edzőstáb mögött? Miért nem nyomatták a sajtónak?
És ez így van a mai napig. Nem érzem, hogy teljes súllyal a csapat mögé állnának. Csak a nagy sablon dumát eresztik mindig.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:29

Akkor Pep Guardiola most gyenge kezdő, vagy tud valamit
ezt hagyjuk....ha JM helyett lett volna edző,akkor a Bl is veszélyben lenne.....de komolyan.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 0:26

Valaki írta,hogy életem a foci. Ennél jobb nincs is a földön. +2
Nekem a sors megadta, hogy a barátom jóvoltából a 90-es évek közepétől minden nagy ligát élőben láthassak. Köszönöm neki, aki azóta, 1 éve már, a csillagösvényen nézi az imádott Fradi és RM meccseket. A kedvenc Gutimat, 14 éves kora óta követtem edzésről, meccsre, stb. Ezért írom, hogy csak Varga Zoltán zseniével mérhető.!!! A másik nagy kedvencemet, R9-t többször láttam élőben is/ Madrid,München,Milano/, ezért mondom Nektek, hogy az elmúlt szezon sikertelensége mögött az elnök gyengesége áll, aki nem tudja, a mai napig sem, hogy mi a legjobb a csapatának. A Galaktikusok itt voltak Pesten,megcsodálhattuk itthon is Őket, és hány titulus fűződik a nevükhöz?? A befektetett pénzhez képest, KEVÉS!! Hány edzőt fogyasztottak el? Akkor Pep Guardiola most gyenge kezdő, vagy tud valamit? Az öreg Jupp tud valamit? Ancelotti a sok titulussal tud valamit? Mou a 3 év alatt elért eredményeivel tudott valamit? Az elnökség igazán akar valamit?? Capello egyenlő 1 év, egy bajnoki cím. Újabb 1 év, újra bajnoki cím. Akkor még Ausztriába is kimentem az edző táborozásukra.Sportorvosként láttam közelről a nagy Újpesti Dózsát,hétköznap és meccsnapon is. Ahhoz képest, valami egészen mást tapasztaltam meg Ausztriában.Bocs, de egy kicsit bepálinkáztam, és félek, hogy megint kisiklik a csapatunk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:24

Zidane csak egy van.....volt.....ilyen 3 volt a labdarúgás egyetemes történelmében SZZERINTEM.....ronaldo és maradona.....
Bármilyen utód,vagy hasonmás puszta vicc csak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 25., szombat 0:20

Most nézem, hogy Zidanénak Enzón fián kivűl még másik két fiai a Real Madrid utánpótlásában. Játszik. Theo a 3. fia még csak 11 éves, de Luca már 16 éves lesz. Ő kapus. Szerintetek lesz valami Enzo Zidanéból? Sokan azt mondják h megrekedt a fejlődésben...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:17

Azzal a faluval(Gógánfa) jó kapcsolata van az én falumnak(Adásztevel)
ezek mik? Ne már hogy ezek helység nevek? Én még nem is hallottam ezekről.......

Huszti nyilatkozata nekem őszinte volt......sajnos nem szabadott volna.....mezey és a bandája ezt nem fogadja el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 25., szombat 0:15

Bárki jojjon, csak Suarez ne. Egy patkánynak tartja majdnem mindenki a PLben, nemcsak a harapas miatt, amugyis, szineszi tehetsegek adottak, rasszista megnyilvanulasok, stb. Nem kell nekunk a botrány, elég volt, hogy Pepe miatt kellett neha szegyenkezni.
Addig is inkabb keressuk azt az "IGAZIT", R9 utódot, csak Suarezt ne hozzuk. Nemannyira jo o, hogy ezeket a patkany tulajdonsagait ezzel hatterbe szoritaná.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 25., szombat 0:12

R.M.C.F írta:Hajnalt szereted? Nekem meg egy nagy haverom legjobb barátja huszti(Párszor beszéltem is vele telefonon).......most nősült egy éve,és elvitte 3 haverját franciaorszába mulatni.....(engem nem vittek)......3 millióért bérelt yachtot 4 napra......a csapatból (4en voltak) 2-ő haverom és ismerem az italos szokásaikat......állítólag monacoban mindenki ezeket nézte ahogy egy sok milliós yachtról valagba húzott gatyában vonultak,csuma részegen, iszonyat mit tolnak egy buliba..fehér makkos cipő......csokornyakkendő...had ne soroljam........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ha kell szerzek fotót.....

:D
Az erős, hogy szeretem, de mivel ő is magyar és én is, ezért érdekelt, hogy játszik és persze szurkoltam, hogy egy komoly csapatban van magyar játékos... És még ki is emelkedett akkoriban. Ráadásul nem volt rossz játékos, de mára eléggé megkopott. Huszti azért unszimpatikus lett mikor a pénzt választotta, de amúgy vele lehetne kapcsolatom... Azzal a faluval(Gógánfa) jó kapcsolata van az én falumnak(Adásztevel) és él itt egy komoly Fradi pártoló család, aki régen a tanárom volt, aztán rajtuk keresztül ilyen dolgok elérhetőek. Na ne offoljunk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 25., szombat 0:12

Hát ha Suarez idejönne akkor a sajtó egyből robbanna.
Pedig szívesen látnám itt, valahogy pórázra kötve, és megértetni vele hogy az első harapásos bunkóságnál komoly büntetés lesz.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 25., szombat 0:10

sassdibandi írta:az uruguayi válogatott évek óta Tabareznek hála, meg a sok tehetséges focistának, nemzetközi spiccen van. Igaza van RMCF-nek, SUAREZ-t már régen habfehérben látnám szívesen. RENDKÍVÜL rasszista állítólag, de zseniális, agresszív, technikája csúcs,bármilyen szögből képes a gólra,MOTIVÁLT. Cavaninál jobb.


Mondjuk amikor én láttam Uruguay meccset,akkor rendre Cavani emelkedett ki a mezőnyből,Suarez pedig alá játszott.Bár csak néhányszor láttam Uru meccset.

Szóval csan annyit akartam mondani,hogy Cavani sem rossz játékos,érdemben összehasonlítani Suarezzel pedig szerintem teljesen fölösleges, ....két más típusu támadóról van szó.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:03

Hajnalt szereted? Nekem meg egy nagy haverom legjobb barátja huszti(Párszor beszéltem is vele telefonon).......most nősült egy éve,és elvitte 3 haverját franciaorszába mulatni.....(engem nem vittek)......3 millióért bérelt yachtot 4 napra......a csapatból (4en voltak) 2-ő haverom és ismerem az italos szokásaikat......állítólag monacoban mindenki ezeket nézte ahogy egy sok milliós yachtról valagba húzott gatyában vonultak,csuma részegen, iszonyat mit tolnak egy buliba..fehér makkos cipő......csokornyakkendő...had ne soroljam........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ha kell szerzek fotót.....

:D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 0:02

még mindig gyenge vagyok, és fogalmam sincs 60 éves koromra, hogy kell idézni Titeket. RMCF-nek: Maradonával kapcsolatban igazad van!! Ő kiismerhetetlen mozgású volt. Minden hájjal megkenve!! De Falcao gyenge senki hozzá képest.
A titulus reményében én biztos megállítottam volna a saját térfelén. Csak a mi bugyuta, gyenge embereink mellől tudta kipasszolni azt a senki Costát. Itt jött Mou döntése, nagyra nőtt kapus sose ér le a laposan kapura küldött lövésre. Pont elment a keze alatt. A sors akarta így???

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 25., szombat 0:00

hala_madrid írta: Én arra várok elsősorban, hogy ki lesz az edző..J.H vagy C.A szerintem ez a legfontosabb.
Szerintem kijelentketo, hogy CA az edzo. Csak napok vagy hetek kerdese, es bejelentik, szerintem ezis csak a valasztasok miatt huzodik, meg gondolom még a PSG tulajjal is megkell allapodni. JHt csak felhoztak mint Bterv, de o egyaltalan nem nyilatkozott ez ugyben, vagy ha igen, akkor is olyasmit, hogy nem jonne ide. Míg CA egyertelmuen kijelentette, hogy a Real Madridba szeretne jonni. Ennyi a kulonbseg,es ez azert lenyeges kulonbseg.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 24., péntek 23:55

R.M.C.F írta:
Lucas Barrios..
Honnan emlékszel rá? na ez az manus......visszazárt,visszapasszolt,lemozgott....sahin és götze meg mint a tom és jerryben úgy mentek hogy a meszelés elporzott alattuk.
2 év egyetem meghozta a hatását.
Oké,de egy egyetem nem tanít meg "látni" a focit.
sassdibandi írta:RMCF-nek: falcao maradonaszerű cseleiről mondod, hogy szép volt. Bocsi, hogy kotnyeleskedek, de egy normális védő az atma térfelén még!!!, síma sárga ellenében, márpedig 2 volt a mieinkből, akit átvert, be kellett volna taposni a fűbe, taktikai faultként, talán a bíró, még sárgát se adott volna.? Én biztos bepaszíroztam volna a fűbe!! A klasszis védőink mért nem tették mrg ezt?
Maradonát sem tudták ott megfogni,se faultolni.......2:2 volt,a németeknek és lélektani előnyben voltak....erre diego oda vissza úgy becsapta őket,mint a lengyel piacon a kofák téged...majd szöktette burucchagat és akkora volt az a jelenet hogy a párját ritkítja....
valaki tegye be linkbe....had nézze sok tahó milyen volt a FOCI.
Életem a foci. Míg a sport tv-n volt szinte az összes komolyabb bajnokság, akkor hétfőn 4től este 10ig összefoglalók mentek... Hollandtól kezdve a spanyolig. Aztán utána is próbáltam nagyjából mindent követni, de már csak a komolyabb csapatokat. Meg főleg Hajnal miatt néztem a Dortmundot, mikor kent egyet távolról a Bayernnek... Barrios amúgy elment pénzt keresni kínába.

Amúgy egyre többet olvasok a fociról és persze a 2 év alatt változtak is a nézeteim... NB3ban is edzettem azóta 1,5 évet, eltöltöttem megye 1-ben egy évet... Sokat számított.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 24., péntek 23:52

az uruguayi válogatott évek óta Tabareznek hála, meg a sok tehetséges focistának, nemzetközi spiccen van. Igaza van RMCF-nek, SUAREZ-t már régen habfehérben látnám szívesen. RENDKÍVÜL rasszista állítólag, de zseniális, agresszív, technikája csúcs,bármilyen szögből képes a gólra,MOTIVÁLT. Cavaninál jobb.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. május 24., péntek 23:49

schranzer írta:Nemtom, en félek, mert ilyenkor Sahin jut az eszembe, es ugye Gundogan helyettesiti Sahint. Azt meg lattuk, Sahin mire volt kepes nalunk, majd a ´Poolban is.
Gündogan sokkal dinamikusabb szerintem, illetve nem sérült.
Sahin ha egészségesen jön és adtak volna neki lehetőséget biztos, hogy jó lett volna. Spíler a srác és nem a BVB-ben fog megöregedni, ezt garantálom.

KP.

Öröm feljönni és Vidal nevét olvasni kis hírben de csalóka is mert az szerepel benne, hogy évek óta csodálja a madrid őt, és mégsem igazoltuk le 10M€-ért. :agree: Én arra várok elsősorban, hogy ki lesz az edző..J.H vagy C.A szerintem ez a legfontosabb. Közben lehet eladni akikre nincs szükség és tárgyalni a hiányposztokra. De igyekezzünk, döntsünk legyen elég idő az edzőnek és a vezetőségnek is igazolni.

Carvajal
Vidal ha 40M tudjuk hozzuk ha nem nem, de akkor kell egy fekete nigger.(Fofana ink. mint Kondogbia)
Gündogan/Verratti/Pogba hármasból legalább kettő, ha vidal nem jön.
Neymar ha nem jön akkor sztem kell Bale mellé jöhet Isco és Jesé fel.

Evvel már megbékélnék, mondjuk ha jönne pluszba egy csatár nem bánnám.
Agüero v Lewa.
Modric - Kroos

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 23:47

Lucas Barrios..
Honnan emlékszel rá? na ez az manus......visszazárt,visszapasszolt,lemozgott....sahin és götze meg mint a tom és jerryben úgy mentek hogy a meszelés elporzott alattuk.
2 év egyetem meghozta a hatását.
Oké,de egy egyetem nem tanít meg "látni" a focit.
sassdibandi írta:RMCF-nek: falcao maradonaszerű cseleiről mondod, hogy szép volt. Bocsi, hogy kotnyeleskedek, de egy normális védő az atma térfelén még!!!, síma sárga ellenében, márpedig 2 volt a mieinkből, akit átvert, be kellett volna taposni a fűbe, taktikai faultként, talán a bíró, még sárgát se adott volna.? Én biztos bepaszíroztam volna a fűbe!! A klasszis védőink mért nem tették mrg ezt?
Maradonát sem tudták ott megfogni,se faultolni.......2:2 volt,a németeknek és lélektani előnyben voltak....erre diego oda vissza úgy becsapta őket,mint a lengyel piacon a kofák téged...majd szöktette burucchagat és akkora volt az a jelenet hogy a párját ritkítja....
valaki tegye be linkbe....had nézze sok tahó milyen volt a FOCI.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég