Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 13., kedd 12:21

Csabi írta:arbeloa pedig 100%, hogy maradnia kell. 1, pénzt nem kapnánk érte. 2, ízig vérig madridista. 3, tehermentesíti carvajalt.
az addig oké, de ennyi erővel akkor tehermentesítse már egy olyan, aki a szintet is megüti, és nem minden pillanatban azt keresi, h az ellenfél melyik balszélsőjét tudja jobban alattomos módon megpakolni.

de ettől függetlenül, én is azt mondom, h maradjon, mert ez a nyár nálunk nem a jobb bekkről fog szólni, ez egyértelmű.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 13., kedd 12:21

én patot fullkomolyan gondolom, a képességei alapján simán a legjobb a posztján a világon.
csak picit kényelmes :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 13., kedd 12:18

lehet csak vibből írtad
Azért a te Patos poénod is ütött. :mrgreen:
Igen, tudom hogy semmi esély nincs Touréra sajnos, de más középpályást én a mai fociban nem látok akiért ölni tudnék... Mondjuk biztos vannak elrejtőzve, Modricsot sem ismertem igazán amíg ide nem jött. na majd jöhet Pogba 100 millióért, lassan kezdek beletörődni...
HA Khedira DM out, akkor a Pogba, Kroos kettős lenne szintlépés.
Szerintem maximum szinten tartás, a jelenlegi Di Maríát jobb játékosnak tartom, mint Kroost.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 13., kedd 12:16

Remy írta:HA Benzema megy, akkor 99%, hogy jön Suarez. Luis mögé meg hoznék egy Bonyt, és meg is lennénk.
én rodrigot hoznám vissza a benficától. moratánál sokkalta jobb, sztem a padot is tűrné, ráadásul sajátnevelés. ( :mrgreen: :lol: bár ez a szöveg a túloldalt divat)
az, h mellette benzema, suarez v akárki más van, nekem mindegy.
de morata menjen, mert én még mindig nemtudom ép ésszel felfogni, h ezért az emberért képesek 15-20 milliókat letenni. legalábbis a hírekre alapozva, de én 10ért is passzolnám.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 13., kedd 12:12

HA Benzema megy, akkor 99%, hogy jön Suarez. Luis mögé meg hoznék egy Bonyt, és meg is lennénk.

HA Khedira DM out, akkor a Pogba, Kroos kettős lenne szintlépés.

Azért ha jól üzletelünk, akkor egy kis ráfizetéssel elég szépen foltozhatnánk be a gyengébb részeket. Legalábbis papíron. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 13., kedd 12:05

hehe írta:benzema csak akkor mehet, ha hozzuk patot. :D
miért akarnánk saját magunkat lejáratni ? :wtf: ( :lol: :lol: :lol: :lol: )
KAG írta:
sander írta:- Benzemáért a MU és az Arsenal 36 milliót adna első körben miközben az Inter 30-at (Benzema piaci ára egyébként 40 millió körül mozog)

- Di Mariáért 40 millió körüli összeget adna a Arsenal, a Manchester City, PSG, Juventus

Vicc mind2ő. . . Egy Benzema szintű csatár a piacon 50-55 millió jelenleg. Nehogy már kevesebb pénzért menjen el mint Higu :lol:
Kemény lenne, eladnánk 36 körül aztán hoznánk egy Agüt vagy Suarezt 70 körül, amikor azért nem 2x jobb csatárok :cens:

Di Mariaért meg egy ilyen szezon után simán lehet kérni a 60 körüli ajánlatot. . . Nehogy már csak minket szopassanak aztán mi meg "jótékonykodjunk"
A piac diktálja az árakat ezt nem lehet kiszámolni. Majd akkor dől el ki mennyibe kerül mikor az első igazolások lementek és körülbelül bekalkulálódnak a játékosok árai. Persze ezt könnyen befolyásolhatja és módosíthatja egy-egy nagyobb összegű igazolás. Illetve azt is vegyük figyelembe hogy a nagyobb klubok drágábban vesznek játékosokat adott esetben amíg nagyon alacsony áron tudnak eladni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 13., kedd 11:54

sander írta:- Benzemáért a MU és az Arsenal 36 milliót adna első körben miközben az Inter 30-at (Benzema piaci ára egyébként 40 millió körül mozog)

- Di Mariáért 40 millió körüli összeget adna a Arsenal, a Manchester City, PSG, Juventus

Vicc mind2ő. . . Egy Benzema szintű csatár a piacon 50-55 millió jelenleg. Nehogy már kevesebb pénzért menjen el mint Higu :lol:
Kemény lenne, eladnánk 36 körül aztán hoznánk egy Agüt vagy Suarezt 70 körül, amikor azért nem 2x jobb csatárok :cens:

Di Mariaért meg egy ilyen szezon után simán lehet kérni a 60 körüli ajánlatot. . . Nehogy már csak minket szopassanak aztán mi meg "jótékonykodjunk"
ZIDANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 13., kedd 11:53

Pellét valamivel meg kéne zsarolni, hogy menjen bele egy Yaya-Sami cserébe
lehet csak vibből írtad, turéra semmi esély sincs, a barcás múltja miatt, ő sem akar idejönni, ráadásul most van topon, felesleges bankot robbantani miatta, amikor 3-4 év múlva ő is ugyanolyan kuka lesz, mint most pl xabi.

másrészt dimaria esetében még céronaldot is meg kell győzni (nem így kéne működnie egy csapatnak :lol: ), mert nagy pajtások, előző nyáron is ő állt ki érte, hogy ne adják el.
- Benzemáért a MU és az Arsenal 36 milliót adna első körben miközben az Inter 30-at (Benzema piaci ára egyébként 40 millió körül mozog)
benzema csak akkor mehet, ha hozzuk patot. :D

ami biztos: a vébé végéig semmilyen mozgolódás nem lesz, max bulvárhírek, hogy bale mekkora fejest ugrott a hajóról a délspanyol tengerpartnál
Kép
Kép
Kép

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 13., kedd 11:51

- Benzemáért a MU és az Arsenal 36 milliót adna első körben miközben az Inter 30-at (Benzema piaci ára egyébként 40 millió körül mozog)

- Di Mariáért 40 millió körüli összeget adna a Arsenal, a Manchester City, PSG, Juventus

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 13., kedd 11:49

ha dm megy, akkor egy pogba kötelező

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 13., kedd 11:47

DM-et sajnálnám eladni, bár ha hozunk a nyakára valakit, akkor tuti, hogy dobbant...
Ezzel vitatkoznék, az érvem meg épp a legutóbbi nyár, amikoris egy bizonyos Gareth Balet hoztak a nyakára 91 millió euróért...
A 40 milliós ár meg vicc érte, de ha befut egy 55 fölötti ajánlat érte, akkor viszont el kéne engedni, épp azért, amit Csabi is mondott: a sok hisztije bomlaszthat. Mondjuk én nagyon sajnálnám, ha elmenne. Na meg fogalmm sincs, ki lehetne megoldás helyette. Pellét valamivel meg kéne zsarolni, hogy menjen bele egy Yaya-Sami cserébe :hmmm:

Amúgy Calderónnak meg jár a pacsi a Garay üzletért, ezt okosan csinálta, pár évig volt egy fasza védőnk viszonylag olcsón, aztán azóta is visszaköszön belőle pármillió euró.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pipita 2014. május 13., kedd 11:52-kor.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 13., kedd 11:39

Június 28-án te már elég szomorú ember leszel :lol: :lol: :lol:
tuuudomtudom, majd a spanyolok meg a németek :lol:

kroosról meg annyit, hogy labdabiztos, erős, gyors. innentől meg bőven jó megoldás a kp-ra.
mert ennyi erővel fel lehet tenni a kérdés, hogy 10 éven kersztül mit láttatok xabialonsoban, gerrardban, lampardban?
kroos minimum megüti ezt a szintet.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 13., kedd 11:38

Én nem engedném el Di Mariat. Ő kellett nekünk arra a posztra nagyon. Nem a legokosabb játékos az biztos de rengeteget fut és ha úgy van akkor 1-2 embert el is tud magával vinni. 15 gólpasszt adott eddig a szezonban és voltak meccsek amikor nagyon kiemelkedően jó volt. A Barcelona elleni hazai meccsen is az egyik -ha nem a legjobb- volt. Minek vegyünk egy hasonló játékost amikor itt van és ráadásul lehet hogy még ezt a szintet sem tudná hozni plusz még anyagilag is rosszabbul járnánk.
Csabi írta:ebben a kroosban mi a tuti annyira? az hogy 98%-os pontossággal passzol oldalra mint xavi? szerintem egy full átlagos arc, akit pep belenevelt a tikken takkenbe.
Ha jól tudom akkor ha mindenki egészséges akkor nem is fér be a kezdőbe. De ettől függetlenül neki szerintem annyira nem való az a játékstílus ( magának a Bayernnek sem de ezt hagyjuk inkább :D ) neki inkább egy kicsit direktebb támadó foci való. Jól rúgja be üresbe a labdát már persze ha van olyan csatár a csapatban aki képes az üres területre bemozdulni. Jó kis lövőtechnikával rendelkezik. Tavaly lőtt egy két nagy gólt a 16-oson kívül. Az egy érintőzésben is nagyon jó főleg a tizenhatos körül. (nem a pep féle egyérintős foci). Ezenkívül a kontravezetéseknél is üres területre nagyon szépen oda teszi a labdát. Ehhez képest idén hátrébb játszik és rá van erőltette hogy egy meccsen adjon 200 alibi passzot a kaputól 1000 méterre majd menjen 4 métert előbbre és ismételje meg a 200 alibi passzot. És még annyi hogy védekezésbe is elég jól besegít.
Géci írta:
Csabi írta:Khedirát kell eladni nagy summáért és venni egy Pogba, Rakitic párost és kész részemről. Meg persze Moratát. DM-et sajnálnám eladni, bár ha hozunk a nyakára valakit, akkor tuti, hogy dobbant...
Khedirát én is eladnám de minek 40 körüli misiért Rakitic a padra ? :hmmm:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. május 13., kedd 11:30

Én a Di María, Khedira párost adnám el a nyáron a kp-ról, de csak ha rendes (napjaink mértékében) mennek el. Konkrétan 100 körül kéne kapni értük, minimum 80-t. Az árukból a helyükre hoznám Pogbat, és Rakiticet (esetleg helyette Kroost). Elől Morata helyére hoznék valakit, ha lehet Suarezt. Egy szezonon át kiprobálnám a Suarez-Benzema-(Castillas arc) osztagot. A védelmet érintetlenül hagynám.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 13., kedd 11:24

hehe írta:marcelot se engedném el, mint friss világbajnokot,
Június 28-án te már elég szomorú ember leszel :lol: :lol: :lol:
Csabi írta:ebben a kroosban mi a tuti annyira? az hogy 98%-os pontossággal passzol oldalra mint xavi? szerintem egy full átlagos arc, akit pep belenevelt a tikken takkenbe.
Én sem értem.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 13., kedd 11:18

Én is Di Marian gondolkodtam el,amikor megláttam ma hogy mennyien akarják.
Nagy lóvéért elengedném,bár akkor két top kp kell venni.Azt meg nemlesz könnyű.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 13., kedd 11:13

Csabi írta:ebben a kroosban mi a tuti annyira? az hogy 98%-os pontossággal passzol oldalra mint xavi? szerintem egy full átlagos arc, akit pep belenevelt a tikken takkenbe.
Szerintem meg pont, hogy Pep alatt lett kicsivel gyengébb. Juppnál és a Leverkusennél is jobban teljesített.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 13., kedd 11:09

ebben a kroosban mi a tuti annyira? az hogy 98%-os pontossággal passzol oldalra mint xavi? szerintem egy full átlagos arc, akit pep belenevelt a tikken takkenbe.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 13., kedd 11:09

Csabi írta:a di maria féle madzagot el kell húzni a milliárdosok orra előtt. érte ki lehet csikarni egy 60 milliós árat is a mai piacon. annyiért én már eladnám, méghozzá azért mert ő mindig is a problémásak közé fog tartozni. ha nem kapja meg amit akar, ha nem játszik eleget, akkor hisztizik és bomlaszt. ez pedig a csapatnak nem jó. idén oké volt, és jó teljesítményt hozott, de ez is csak annak köszönhető, hogy ancelotti kitalálta neki ezt az új pozíciót.

Khedirát kell eladni nagy summáért és venni egy Pogba, Rakitic párost és kész részemről. Meg persze Moratát. DM-et sajnálnám eladni, bár ha hozunk a nyakára valakit, akkor tuti, hogy dobbant...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 13., kedd 11:06

marist valóban csak kemény delláért lehetne eladni, buta mint egy faék, de kevés játékos hajt annyira, mint ő. (mekkora szar már hogy ezt ki kell emelni, ez az érdem :lol: )
viszont akkor egy kroos-pogba csomag kp-ra nyugodtan érkezhet helyette.

illarramendi lehet későn érő típus, de a képességei révén egy lófasz. lehet lenyugszik és magabiztosabb lesz, de korántsem biztos.

marcelot se engedném el, mint friss világbajnokot, elég peches másfél év van mögötte a sérülések miatt.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 244 regisztrált és 0 vendég