Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 26., vasárnap 14:48

Realista24 írta:Van jobb is. Ugyanaz az újság hozta le, hogy ugyanaz a négy játékos közül választhat a Tottenham és a Liverpool is
Viszik CRt Suarezért? :shifty:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 14:43

Aha...hihető.....meg modric és pepe mehet kondogbiáért nem?
Van jobb is. Ugyanaz az újság hozta le, hogy ugyanaz a négy játékos közül választhat a Tottenham és a Liverpool is :lol:

Real Madrid are willing to offer a raft of players to Tottenham to convince them to sell Gareth Bale. The Daily Star Sunday says the Spanish giants have a raft of players to use as bargaining chips – including Gonzalo Higuain, Karim Benzema, Angel di Maria and Diego Lopez.

The Daily Star Sunday says Real believe Suarez, 26, could be available for as little as £35million if he decides to quit Anfield and have a raft of players to use as bargaining chips – including Gonzalo Higuain, Karim Benzema, Angel di Maria and Diego Lopez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 26., vasárnap 14:42

Nem, csak példának hoztam fel.......de nem egy elvetemült ötlet lenne a médiától.....és hány ember bevenné, hogy ennek van realitása. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 26., vasárnap 14:41

Realista24 írta:A Daily star keményen tolja. Benzemát és DiMaríát adnának Suarezért. :lol: :lol: De Higut és Lópezt is vihetik, ha az kell.
Van már játékosunk akit még nem hoztak szóba senkivel? :lol:
Aha...hihető.....meg modric és pepe mehet kondogbiáért nem?
Ezt tényleg komolyan megírta valamelyik újság? :x :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 26., vasárnap 14:39

Aha...hihető.....meg modric és pepe mehet kondogbiáért nem?

Csótányok....tudatlan mosdatlan sajtó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 26., vasárnap 14:39

Nem tudom mikor jártam ott utoljára,de erre a vörös ördögös hírre muszáj volt visszanéznem az óoldalra... :lol: :lol: :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 14:36

A Daily star keményen tolja. Benzemát és DiMaríát adnának Suarezért. :lol: :lol: De Higut és Lópezt is vihetik, ha az kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

szabazs
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:01
Kedvenc játékosaid: Raúl, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szabazs » 2013. május 26., vasárnap 14:28

Patóval mi a helyzet, tudja valaki? Mióta visszakerült Brazíliába, nem nagyon hallani róla. Talán megpróbálná még egyszer az európai karriert és áron alul hozhatnánk. Benzema mögé ideális lenne, kis kockázat, nagy nyerési lehetőség.
Cavaninál szerintem nagyobb potenciál van benne, a csapatba is jobban illene, olcsóbb és fiatalabb is.
Szerintetek?

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 26., vasárnap 14:23

Ez a Gofri pont olyan, mint az Arsenalos Diaby. 0 technikai tudás, esetélen mozgás, ennek ellenére mind a ketten bátran vállalkoznak.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. május 26., vasárnap 14:18

Pont ilyen videóval érvelni Kondogbia mellett, amiben egy labdát nem tudott normálisan levenni :/ .

Ennél még Khedi mesterhez is jobban ragad a labda.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 26., vasárnap 14:10

El Real Madrid ficha a Casemiro
Ez esetben itt lenne az ideje első lépésként minimum egy 4-5 kilótól nagyon gyorsan megszabadulni a jóllakott óvodásnak! :sly: :roll: :-*
Eddig szerintem aki tényleg napirenden volt az Casemiro, aki jönni fog kiegészítő embernek, illetve talán Kondogbia, de róla is elhalkultak a pletykák, illetve elképzelhető, hogy Ők egymás alternatívái.
Na az lesz akkor nagyon sovány, már csak az eltérő stílusuk miatt is! :ozil: E kettő (Casemiro, Kondogbia) mellé nagyon-nagyon kell még valami veretesebb név is, különben ........... :rock:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2013. május 26., vasárnap 14:05

Galacticos írta:..
FFW Scouting Report: Geoffrey Kondogbia ..
nézzétek végig a videót, még négy perces sincs, megéri megnézni.
Hát én eddig nemtudtam sokmindent a gyerekről, de megnéztem ezt és pár videót, ami után nyiltan állíthatom, hogy nemkell ide! Full bizonytalan játék, rövid, eladott labdák, pattan előtte a labda össze-vissza, illetve ami ebbe a videóba is van, hogy 3-an maradtak kapussal +1 védővel, ő meg elbaltázza. :/ Háááát nemtudom, én nemvagyok oda Khediráért, de a német jóval fölötte áll (persze még mindig pár emelettel lejebb, mint ami nekünk kellene). Massziv játékos Kondogbia, de ez nem jelenti azt, hogy egy jó középpályás. :(
Szerintem egyértelmüen Xabi pótlékot kell keresnünk.Erre szerintem a legalkalmasabb, meg ehhez viszonyítva a leginkább megszerezhetőbb, az Gündogan. Egy jól kialakított taktikával Modric-Xabi páros elég lenne a középpályán, de valószínüleg mozgalmasabb játék lenne, ha Gündogan becsúszna melléjük és 3-an mozgatnák a játékot. :hmmm:

Támadó ügyre meg azt mondom, hogy annyiszor maradtunk már le TOP csatárokról, amikor kellettek volna, legalább most szerezzük meg azt a Cavani fickót, hamár Falcao,Agüeronak annyi. :-@

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. május 26., vasárnap 14:03

Ancelottinak sem lenne ellenére, hogy Liverpoolból Madridba költözzön a csatár, aki egy korábbi nyilatkozatában utalt arra, hogy bár 2016-ig köti szerződés a Vörös Ördögökhöz, benne van a pakliban a váltás.
Másik madridista oldalon simán levörösördögözi a Liverpoolt a cikkíró sporttárs :mrgreen:

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 26., vasárnap 14:02

Verratti-Gündogan kettősből kell valamelyik. Inkább Gündogan, személy szerint nekem kreatívabb a srác,jobban tetszik a játéka, de Verratti se lenne melléfogás sztem.

Amit, sajnálok az Neymar de nagyon

Bale: lehet, hogy nagyon kellene, de most egyszerűen még nem szimpatikus srác. Mondjuk DM-nél jobb ez látszik, szóval valószínű nyernénk rajta de ennyiért?! Ez a tottenham mindig lehúz minket.

Amit nagyon szeretnék, hogy Modric maradjon és azt, hogy az Igazolásokkal ne baszakodjunk augusztus végéig hanem az alapozásra legyen teljes a keret.

U.i: Isco, Cavani, Gündogan... jöjjenek
Higuain, DM mehetnek

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 26., vasárnap 14:02

Elnézést de mit akartok Kondogbiákkal? Ide Vidalok kellenének, kész, kiforrott játékosok, nem ígéretek. Pont a középpályára kellenek nagy kaliberű arcok, nem kényszermegoldások. Gündogant nem ismerem, nem nyilatkozok róla, nem vágom miben jó, de Kondogbia nálam Khedira 2.0, de az biztos hogy nem Real-kezdő szint. Talán Verratti lenne jó megoldás, de egy jól megszervezett csapat nélkül ő is meghalna. Amúgy miért nyomatja mindenki ezeket a neveket? Volt róluk cikk, hogy valóban, komolyan érdeklődünk irántuk? Mert ez kimaradt az életemből.. 
Jah hát így gondolod ezt te meg én,de mikor leírok ilyeneket,megkapom hogy értetlen hülye vagyok,mikor kidobnék sok milliót ilyen Vidal féle emberekre,aki-szerintük-vagy beválna,vagy nem...mindig azzal jönnek(egyesek),akkor miért nem igazolunk tehetségeket olcsón.Amikor meg megkérdem,mégis kikre gondolnak,olyankor egy,mondom EGYETLEN EGY nevet nem látok soha...azaz egyszer valaki megemlítette Belhandat,aztan később kiderűlt,azt se tudja kicsoda... :roll: (nem Number1-re gondoltam,ő ismeri)
Egyébkènt Gündogan,azok alapján amit láttam,meggyőző,a tegnapi meccsből meg nem kell kiindulni,mert a bayern kp-ja megette tegnap a dortmundét,Svájstájgerrel az élen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. május 26., vasárnap 14:05-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 26., vasárnap 13:57

Az igazolásokról pár szót, csak röviden:

Az mitől mérce, hogy khedirától jobb valaki? Khedira gyenge mint a másnaposok gyomra.....nem mérvadó, oda olyan kell aki gyors,jól kezeli és jól passzolja a megszerzett labdákat.....és sokat is szerez.

Verratti, miért jön elő mindig? Szerintetek egy most berobbant fiatal képes lehet egy madridot kormányozni? Vagy akár radírozni is? varane 10 évből egy......"nálunk", mi nem vagyunk ráállva ezekre. Na de nem az a fő okom hanem:

ki gondolja hogy a Psg eladná őt? Miért adná el? egy city,psg,chelsea azt adja aki nem kell nekik....azok meg nálunk nem lehet prioritás vegyük észre. Onnan nem lehet jó boltot kötni, mert a selejteket adják oda, vagy annyira irreális áron(mivel számukra a piac monoply játékpénzekkel) hogy NEM éri meg sehogy sem, főleg egy fiatalra rátenni egy olyan terhet mint sok játékosra pl 30-40 millás árcédulával járó iszonyat elvárást a média,a drukker és önnön által.

Olyanokkal érdemes kezdeni akikre van reális esély......nyilván várni kell, mert carlo még nem kapott zöld utat, és a sejk gondolom nem könnyíti meg a dolgát, de ez várható volt, egy ilyen pénzembernek elég ciki hogy a vezető edzője egy füttyentésre dobna mindent, carlo nyilatkozataiból egyértelműen lejön, hogy más nem érdekli CSAK a madrid......pedig ott minden adott,de egy sejk nem tudja mit jelent a real madrid, vagy az hogy manchester u.....nemtudja, hogy a pénzen kivül más is fontos lehet, ő ezt nem fogja megértei soha.

Ha carlo meglesz akkor lépünk majd, addig várakozó van, de elkésve nem vagyunk.

Kell egy vagy két kp-ás és egy higu helyett egy gólképes center, nálam ez a fő.....ha ezek megvannak bőven lehetnek komolya elvárásaink....bőven.

:agree: :agree:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 26., vasárnap 13:56

RaúlRealMadrid írta:Mert szerintetek Pérez nem fog válaszolni Neymarra? Aha... hát akkor nem ismeritek. Ha 90 milkáért jön akkor annyiért, de meg fogja venni.
Ebbe lehet, hogy igazad van csak lehet nem idén.
Én hagyom magam meglepni nem számítok túl nagy sikerekre köv. szezonban de még bármi történhet remélem pozitívan csalódok...

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 26., vasárnap 13:49

Mike írta: Verratti-Gündogan kettőst.
És hogy hozol valakit, ha nem akar jönni? Megfenyegeted a családját, vagy hogy gondoljátok ezt?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 26., vasárnap 13:48

Azért kicsit fura azt olvasni, hogy nekünk "Vidalok" kellenek. Kellenének, esetleg, de nincsenek. Egyetlen Vidal van, és őt két éve elszalasztottuk. Egyszerűen nincs más olyan játékos (legalábbis én nem tudok róla), aki csak megközelíti az ő szintjét, ezen a poszton. Szóval nincsenek Vidalok, így bárki mást választunk, fel kell készülnünk rá, hogy gyengébb lesz.
Én is őt szeretném, és csak a népmesében van olyan, hogy "semmi pénzért nem eladó", de mi nem fogunk (ennyire) irreálisan sokat fizetni érte.
Még Pogbára is több esélyt látok. Őt inkább eladnák, mivel még fiatal és így simán benne van, hogy nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. Ha pedig ez megtörténik és jövőre nem megy ennyire neki, az ára is lezuhan.
Így viszont természetesen számunkra is nagyobb rizikó.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 26., vasárnap 13:47

A keretben elférne, fokozatosan lehetne próbálgatni, de rá építeni nem lehet szerintem.
persze hogy nem. essien szerepét venné át, fiatal, jó fizikumú az ára is jó. szerintem nem lőhetünk vele nagyon mellé, ha meg beválik, jól száll be azokon a meccseken amiken lehetőségek kap akkor meg csak nyerünk vele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég