Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 22:21

Azért a Dortmund bőven felhasználja majd a Lewa és Götzéért kapott pénzt. Nem kell őket félteni. Szerintem ezt a két ikont most elengedték, de innentől kezdve már csak vásárolni fognak. A hírek szerint Pizzaro, Dzeko, Eriksen közül bárki érkezhet.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 27., hétfő 22:19

Lassan akár már a 2014/2015-ös szezont is elkezdhetnénk tervezni; mert jelenleg úgy állunk, hogy Bale és Gündogan is csak jövőre érkezik!
Akkor következő szezont offolhatjuk is szerintem. Nem jó érzés hogy még el se kezdődött az átigazolási időszak de már senkit se lehet hozni :(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 22:19

Csabi írta:
Tovább folytatódik a vesszőfutásunk;
Azért az ilyeneket nem kéne így benyelni. Hát persze, a legnagyobb riválisukat szó nélkül erősítik, Madridba meg nem engedik el Gündogant, mert szegények szétesnek. :lol: Perez bának le kell rakni az asztalra a 25 milliót és senkinek nem lesz beleszólása csak a játékosnak.
+1. Ráadásul ott van egyből Sahinis, akiről lemondhatnánk. Illetve azon a poszton jobban állnak, mint a két említetten. Bender, Khel, Sahin... Amúgy ők is nagy bevásárlásra készülnek, mert olvastam egy csomó lehetséges érkezőt, mint pl Cristian Erikssen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 27., hétfő 22:14

Azért az ilyeneket nem kéne így benyelni. Hát persze, a legnagyobb riválisukat szó nélkül erősítik
Szó nélkül??????? Klopp konkrétan elküldte a bajorokat a büdös p.csába és nyíltan hadat üzent Guardiolának, amiért ellopta a 2 kedvencét. A dortmundi elnök szerint pedig innentől kezdve nem is fog kivásárlási ár szerepelni egyetlen egy játékos szerződésében sem! Egyébként meg miért ne lenne hihető, minden épkézláb vezető így cselekedne, miután a csapat 2 legnagyobb ászát már elrabolta az ősi rivális; vagy szerinted ezek után a németek majd csak úgy szó nélkül hagyják, hogy szétkapkodják a nehezen felépített csapatukat (Klopp megálljt parancsolt)??? Kötve hiszem, nem véletlenül marad pl. Hummels sem! :coffee:
Kezdenek fogyni a nevek. Szinte minden játékost valami/valaki akadályozza
Lassan akár már a 2014/2015-ös szezont is elkezdhetnénk tervezni; mert jelenleg úgy állunk, hogy Bale és Gündogan is csak jövőre érkezik! :lol: :-* :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 27., hétfő 22:10

Örömhír: Benitez hivatalosan a Napoli edzője. Legalább ő nem lesz Real edző...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 27., hétfő 22:02

Tovább folytatódik a vesszőfutásunk;
Azért az ilyeneket nem kéne így benyelni. Hát persze, a legnagyobb riválisukat szó nélkül erősítik, Madridba meg nem engedik el Gündogant, mert szegények szétesnek. :lol: Perez bának le kell rakni az asztalra a 25 milliót és senkinek nem lesz beleszólása csak a játékosnak.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 27., hétfő 22:01

madridronie írta:
Tovább folytatódik a vesszőfutásunk; a Madrid felvette a kapcsolatot a Dortmunddal Gündogan ügyben és született is egy megállapodás a két klub között, aminek értelmében a németek a jövőben (minden egyes alkalommal) mindenképp értesítik és előnyben részesítik a Real Madridot más klubokkal szemben, amennyiben a játékos eladása mellett döntenek, de erre la. 1 évet várnunk kell (erre kérte a német vezetés a blancókat), hisz a dortmundiak Götze és Lewandowski mellett idén már nem hajlandóak több sztárjuktól megválni! Mondjuk valahol abszolút érthető, de ezzel a török-német is kiesek az idei listáról, öröm az ürömben viszont, hogy bizonyos elővételi opciót szereztünk rá!
Vajon igaz e, ha igen akkor be is tartják azt, mert ha csak szóbeli az elszáll egy kettőre, ha írásos akkor benne vagyok, és hozzuk Reus-al együtt.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 27., hétfő 22:00

Nika91127 írta:Nem tudom volt-e már,de úgy néz ki, nem csak 28 millió euró volt a Neymar-fiú a Barcának? :mrgreen: :mrgreen:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2248607

40 millió aláírási bónusz apucinak...Nem kicsi kenőpénz :-)
Enyhén felstrófoltuk az árát lehet feléért is elvihették volna ha nem jelentkezünk be ha már megszerzik legalább ne olcsó pénzért ezt jól csinálta Perez papa :lol: !
Most ideje lesz, hogy mi is belekezdünk mert több célpontról már tényleg nem maradhatunk le!!!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 21:59

Kezdenek fogyni a nevek. Szinte minden játékost valami/valaki akadályozza. Nem lesz ez így jó. Remélem, hogy az edző érkeztével felgyorsulnak az események.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 27., hétfő 21:56

Amúgy Falcao meg Valdes már hivatalos?
Én még nem láttam sehol!
Tovább folytatódik a vesszőfutásunk; a Madrid felvette a kapcsolatot a Dortmunddal Gündogan ügyben és született is egy megállapodás a két klub között, aminek értelmében a németek a jövőben (minden egyes alkalommal) mindenképp értesítik és előnyben részesítik a Real Madridot más klubokkal szemben, amennyiben a játékos eladása mellett döntenek, de erre la. 1 évet várnunk kell (erre kérte a német vezetés a blancókat), hisz a dortmundiak Götze és Lewandowski mellett idén már nem hajlandóak több sztárjuktól megválni! Mondjuk valahol abszolút érthető, de ezzel a török-német is kiesek az idei listáról, öröm az ürömben viszont, hogy bizonyos elővételi opciót szereztünk rá!
Hát..nem rossz mert így talán több az esély a jövőben egy Gündoganra,Reusra, de így akkor Gündogan is kihúzva..ki maradt?Kondogbia azt szevasz?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 27., hétfő 21:51

El Real Madrid pregunta por Gündogan

El Borussia no quiere que se marchen más jugadores tras Götze y Lewandowski
Tovább folytatódik a vesszőfutásunk; a Madrid felvette a kapcsolatot a Dortmunddal Gündogan ügyben és született is egy megállapodás a két klub között, aminek értelmében a németek a jövőben (minden egyes alkalommal) mindenképp értesítik és előnyben részesítik a Real Madridot más klubokkal szemben, amennyiben a játékos eladása mellett döntenek, de erre la. 1 évet várnunk kell (erre kérte a német vezetés a blancókat), hisz a dortmundiak Götze és Lewandowski mellett idén már nem hajlandóak több sztárjuktól megválni! Mondjuk valahol abszolút érthető, de ezzel a török-német is kiesek az idei listáról, öröm az ürömben viszont, hogy bizonyos elővételi opciót szereztünk rá!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 27., hétfő 21:49

Matt:

Én értem mit akarsz mondani. Könnyű rámondani hogy Khediranal mindenki jobb, de ez ahogy leírtad nagyon távol áll a valóságtól. Képességekben én sem tartom sokra, ráadásul erre Mou rá is tett egy lapáttal azzal hogy box to boxot csinált belőle, szinte Özilnél is hamarabb ért oda a kapuhoz. Egyszerűen ő ezt nem tudja megjátszani, rosszul kezeli a labdát, lassan játssza meg azt , egyszerűen fejben lassú ott ahol minél gyorsabb és pontosabb megoldásokat kellene választani. Abban hogy ő gyengének látszik szerintem Alonsonak is bőven szerepe van. Xabi piszok mélyen játszik, Khediranak így dupla annyi területet kéne bejátszania, ez megint egy halott ötlet.

Én sem vágnám ki Khedirat a csapatból, nem a használhatatlan kategória, mert azért taktikailag használható, nagy munkabírású és azért neki a hozzáállásával sem volt probléma eddig. Viszont az hogy stabil kezdőjátékos azt nem tudom elfogadni, nekünk oda nála egy összességében jobb képességű kell, aki gyorsabban gondolkodik, pontosabban és gyorsabban játssza meg a labdákat, és kezeli le azokat. Egy Modric kreativitású arc kéne, neki viszont az én meglátásom szerint nem nagyon feküdt mikor mondjuk Khediraval vagy Alonsoval játszott középen. Neki a két középpályás előtt kell játszania, nálunk ott tudta kamatoztatni a kreativitását főleg tavasszal. Szóval nevet nem mondanék, de mindenképpen ki kell valaki mást próbálni Khedira helyett, de én Alonsot is rögtön lecserélném.
pont azt nyilatkozta, hogy bármennyire is mi vagyunk a legjobbak neki a játék lehetőség a fontos.
Érhető a gondolkozása. Tisztában van vele ő is hogy kevés a kezdőhöz, padozni meg nem akar jönni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 21:44

Galacticos írta:ilyen játékosokat kell hozni. akik ide is akarnak jönni, akiknek jelent valamit a mez.
nem olyat akinek több kenőpénzt kell nyomni hogy szóba álljon velünk mint a vételára.
pont azt nyilatkozta, hogy bármennyire is mi vagyunk a legjobbak neki a játék lehetőség a fontos. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 21:43

A legnagyobb probléma az, hogy manapság a játékosok szívesebben mennek a Barcába mint a Realba. Ezt az előnyét sajnos a Real az évek során elveszítette. Isco viszont nagyon szimpatikus srác, tőlem jöhet miután Kakát elpasszoltuk.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 27., hétfő 21:35

dannen írta:
az angol marcán így szól: "Real is amongst the best in the world, but my priority is to play." kissé máshogy hangzik így, szerintem ez a pontos. mindjárt nem is akkora nyalás.. :mrgreen:

szerk: heccsat megelőzőtt :-) [/color]
akkor bocs. így kaptam a szöveget nem én fordítottam.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 27., hétfő 21:31

ilyen játékosokat kell hozni. akik ide is akarnak jönni, akiknek jelent valamit a mez.
nem olyat akinek több kenőpénzt kell nyomni hogy szóba álljon velünk mint a vételára.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 27., hétfő 21:29

kicsit sztem ez félrefordítás, arról beszélt, hogy a barca és a real a két legjobb csapat a világon, de neki az a legfontosabb, hogy játéklehetősége legyen, nem az, hogy "play for them"; szóval szeretne ő jönni, csak tudnia kell, hogy kezdő lesz
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 27., hétfő 21:26

Malaga's Isco: "Real Madrid is one of the best teams in the world, if not the best, but my priority is to play for them."
Isco tövig nyalt. szerintem zsebben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 27., hétfő 21:26

A Porto elég szép zsoldosokat tud kinevelni. Előző névsor + Hulk is :hmmm:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 27., hétfő 21:25

Még egy dolog jutott eszembe a Khedira-Luis Gustvao vitához. És szerintem kurva érdekes.

Emlékszünk még Lassana Diarrára? A fejjátékot, a taktikai érzéket és a helyezkedést leszámítva mindenben jobb volt Khediránál. Gyorsabb, nagyobb munkabírású, technikásabb, több labdát szerez... lehetne folytatni a sort. De jobb volt vele a Real, mint Khedirával? Marhára nem. Sokszor inkább volt instabilabb a védelem Lass-szal, mint Khedirával, de jobb sosem volt. Max, amikor olyan balfallosz volt az ellenfél, hogy Lass egyedül meg tudta nyerni a kp-t. De komoly meccsen Lass egyedül sosem nyert kp-t. Ráadásul Lass technikailag zseni volt Khedirához képest, mégsem volt jobb a támadójátékunk.
Lehetne azt mondani, hogy kőbuta volt Lass, ami igaz is, de a feladata is egyszerű volt támadásban, mint a bot. Passzolja le Xabinak, vagy ha előrébb jár, akkor folyjon át rajta a bogyó, s közben ne lassuljon le az akció. Akárhogy is nézzük, ez nem bonyolult feladat, és technikailag alkalmasabb rá Lass. De jobb, volt a támadójátékunk? Nem. És ezt nem lehet Lass butaságával magyarázni...
Luis Gustavo ugyanez. Az, hogy okosabb, mint Lass, az lehet, én ezt nem vitatom, de azok az erényei, mint Lassnak, és mivel Lass támadó és védőfeladatai is a képességeihez mérten egyszerűek voltak, és megoldotta a dolgát, amennyire tudta, mégsem voltunk jobbak vele, mint a hercegünkkel. És pont erre mondom azt, hogy LG nem jobb Khediránál mint, ahogy sok más jelenleg sztárolt vkp sem.
Vannak a Lass típusú és vannak a Khedira típusú vkp-k, ha a dolgot le akarom egyszerűsíteni. Csapata válogatja, hogy melyik rendszerbe, melyikük illik bele jobban. Ide Khedira illik. Az ideális ember persze a 2 ötvözete, de jelenleg Vidal, Schweinsteiger a 2 olyan, aki ezt ötvözi, meg mondjuk még Yaya. És ennyi az össz. Az, aki nem tud többet nyújtani, mint Lass, vagy Khedira, az nem előrelépés Khedirához képest. És ilyen Gündogantól elkezdve, Kondogbián, Pogbán át, LG-ig mindenki.
Tehát a lényeg: a Lass típusú kp-sok egyénileg jobbak Khediránál, ez sosem volt kérdés, de nálunk nem nyújtanának jobb teljesítményt sem támadásban, sem védekezésben Khediránál olyan mértékben, ami meglátszana a csapat hpsszútávú eredményességén. Az meg, hogy látványosabban lohol a csatárok után, és emlékezetes becsúszásokkal szerel, azt én leszarom, ha a csapat nem lesz tőle jobb.

Így már remélem mindenki megérti, hogy mire gondolok, amikor Khedirát védem. Nem Khedira a top vkp, egyénileg vannak nála jobbak, de a jobb játékos nem feltétlenül nyújt többet. Nem Khedirától kell elvárni a szervezést, ő nem képes rá, és a Lass féle vkp-k sem. Pedig a csapat ebben a rendszerben akkor lenne király, ha olyan rohangáló kp-s jönne, aki szervezni is tud.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég