Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 28., kedd 9:25

A szezon vége: „A Real Madrid nem volt túl sikeres a trófeákat illetően, de sikerült olyan szinten lennünk, ami elvárható tőlünk.”
ez csak most szúrt szemet. ha ez a real szintje, az elég szomorú lenne :roll:
Nah erről pofáztam reggel. Megint semmi. Na sebaj majd aug 31-én.
ha megint beleesünk ebbe a hibába, az szánalmas lenne. hihetetlen, hogy mennyire nem tudunk igazolni.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 9:22

Anthony írta:Nah szóval a Perez interjúban természetesen nincsen semmise :)
Hivatalosan nem kerestünk senkit, se edzőt se játékost. Zidane fontos szerepet fog kapni, nahát, ezt is tudtuk. Nade sebaj, majd az elnökválasztás után.
Nah erről pofáztam reggel. Megint semmi. Na sebaj majd aug 31-én. :-@

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 28., kedd 9:15

Nah szóval a Perez interjúban természetesen nincsen semmise :)
Hivatalosan nem kerestünk senkit, se edzőt se játékost. Zidane fontos szerepet fog kapni, nahát, ezt is tudtuk. Nade sebaj, majd az elnökválasztás után.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 9:15

Realista24 írta:Elbeszélünk egymás mellett. Én ezekre reagáltam, mert úgy állították be Cét, mintha csak a szabadrúgásokhoz állna oda a pályán.
Sztem is akkor jöhetne csak az a baj, hogy akkor CR következő évben távozna:) Szted tudna úgy robotolni mint a Bayernben az összes játékos. Sajnos nem! Egy meccsen lehet de állandóan tuti nem és Heynkes azt nem tűrné is Bayernben sem tűrte el. Hozzáteszem, csak így lehet Bl-t nyerni, 11 ember támad 11 ember védekezik.

Ha nem tud beallni a sorba akkor mehet amerre lat... egy jatekos sem nagyobb, mint a klub...

de nem hinnem hogy ezzel problemaja lenne... mar reg lekellett volna szoktatni arrol hogy csak tamadnia kelljen
Sztem az jogos, hogy Ő viszi a hátán a csapatot és NEM csak a szabadrúgásokhoz áll Oda. Szívét lelkét kiteszi a pályán, ez mind igaz. DE sztem akkor sem olyan a védőmunkája amilyen kellene. Ennyi.
Amúgy az egész nagyon viszonylagos, mert hát ha minden támadásunk rá épül Ő az aki ismétlem, viszi hátán csapatot, akkor nem is várhatjuk el, hogy úgy védekezzen mint egy állat, ez sztem nagyon kényes pont az egész csapatra kivetítve.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 28., kedd 9:11

Di Maríát vinné a Monaco
viszlát!
Törökök csábítják Pepét
jó ajánlat esetén mehet
Heynckes két évre ír(na) alá
lehet eleve jobban járnánk vele?
Carvalho Monacoban!
ez teljesen mindegy, úgysem lesz jövőre madridban.
A Juventus újabb erőket mozgósít Pipitáért
csak vigyék már :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 28., kedd 9:06

Ronaldot mindenképp rá kell szedni a hosszabbításra. Nincs mese, legfotnosabb játékosunk, és szeretném, ha még hosszú évekig maradna. Mindenképp abba az irányba vinném el a tárgyalásokat, hogy ha annyira nem biztos a jövőjében, akkor az új szerződésbe beletennék egy opciót, hogy ha 2015 nyarán még mindig nem érzi jól magát a Realban, tárgyalhat más csapatokkal, de azoknak rendesen perkálniuk kell érte. Legalább azt a kb 90 milliót, amennyiért érkezett.
Viszont ha nincs új szerződés, sajnos el kell adni. Még mi sem engedhetjük meg magunknak, hogy jövőre 40 millióért, esetleg két év múlva ingyen igazoljon máshova.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 9:06

Elbeszélünk egymás mellett. Én ezekre reagáltam, mert úgy állították be Cét, mintha csak a szabadrúgásokhoz állna oda a pályán.
Sztem is akkor jöhetne csak az a baj, hogy akkor CR következő évben távozna:) Szted tudna úgy robotolni mint a Bayernben az összes játékos. Sajnos nem! Egy meccsen lehet de állandóan tuti nem és Heynkes azt nem tűrné is Bayernben sem tűrte el. Hozzáteszem, csak így lehet Bl-t nyerni, 11 ember támad 11 ember védekezik.

Ha nem tud beallni a sorba akkor mehet amerre lat... egy jatekos sem nagyobb, mint a klub...

de nem hinnem hogy ezzel problemaja lenne... mar reg lekellett volna szoktatni arrol hogy csak tamadnia kelljen
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 9:04

Realista24 írta:
Szted úgy robotolt mint Robben vagy Ribery a Barcelona ellen??? Még a dortmund ellen se volt az igazi. lehet, hogy jobban megnyomja az ilyen fontos meccseken de koránt sem mondanám nagy védekező munkának.
Amúgy lehet nem is ez lenne a dolga de ez már a többi játékoson múlik mennyire veszik át tőle a védekező munkát. Mondjuk úgy hogy sehogy, ÖZil 0, Benz 0, Higuain 0 védekező munka
Válaszoltál is magadnak a kérdésre. Egy ember hiába robotol, ha a másik 10 szarik bele. Nagyon rossz végét fogtátok meg a dolognak, de persze adjuk el, ha nem szereli a Getafés támadót. :x
Robben a 80 perceb olyan sprintet vágott visszafelé amit nálunk az 5 perceb látni csak. Ilyen nálunk soha nem lesz, de ne legyen igazam mert akkor jön a 10.
Ilyen nem lesz, hanem ilyenre már volt példa, nem is egyszer.
Én nem azt mondom, hogy Ő a hibás Én azt mondom, hogy alapjában nem ilyen mentalitású játékosaink vannak. Viszont addig nem lesz 10. Szerény véleményem szerint.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 9:00

Szted úgy robotolt mint Robben vagy Ribery a Barcelona ellen??? Még a dortmund ellen se volt az igazi. lehet, hogy jobban megnyomja az ilyen fontos meccseken de koránt sem mondanám nagy védekező munkának.
Amúgy lehet nem is ez lenne a dolga de ez már a többi játékoson múlik mennyire veszik át tőle a védekező munkát. Mondjuk úgy hogy sehogy, ÖZil 0, Benz 0, Higuain 0 védekező munka
Válaszoltál is magadnak a kérdésre. Egy ember hiába robotol, ha a másik 10 szarik bele. Nagyon rossz végét fogtátok meg a dolognak, de persze adjuk el, ha nem szereli a Getafés támadót. :x
Robben a 80 perceb olyan sprintet vágott visszafelé amit nálunk az 5 perceb látni csak. Ilyen nálunk soha nem lesz, de ne legyen igazam mert akkor jön a 10.
Ilyen nem lesz, hanem ilyenre már volt példa, nem is egyszer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 8:56

Realista24 írta:
Ha nem tud beallni a sorba akkor mehet amerre lat... egy jatekos sem nagyobb, mint a klub...

de nem hinnem hogy ezzel problemaja lenne... mar reg lekellett volna szoktatni arrol hogy csak tamadnia kelljen
Ti miről beszéltek? :lol:
Az, hogy a ligameccseken nem védekezik, kit érdekel. Fél lábbal verni kéne azokat, amikor kellett, akkor viszont úgy robotolt, mint senki más a csapatból. Ha még három-négy ilyen lett volna a csapatban, akár idén, akár tavaly, lenne egy Bl címünk.
Szted úgy robotolt mint Robben vagy Ribery a Barcelona ellen??? Még a dortmund ellen se volt az igazi. lehet, hogy jobban megnyomja az ilyen fontos meccseken de koránt sem mondanám nagy védekező munkának.
Amúgy lehet nem is ez lenne a dolga de ez már a többi játékoson múlik mennyire veszik át tőle a védekező munkát. Mondjuk úgy hogy sehogy, ÖZil 0, Benz 0, Higuain 0 védekező munka (az hogy előle zavarnak az édeskevés). PL: Gomez, Müller, A saját 16-osán belül védekezett a Barcelona ellen. Robben a 80 perceb olyan sprintet vágott visszafelé amit nálunk az 5 perceb látni csak. Ilyen nálunk soha nem lesz, de ne legyen igazam mert akkor jön a 10.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 28., kedd 8:54

Realista24 írta:Ti miről beszéltek?
Az, hogy a ligameccseken nem védekezik, kit érdekel. Fél lábbal verni kéne azokat, amikor kellett, akkor viszont úgy robotolt, mint senki más a csapatból. Ha még három-négy ilyen lett volna a csapatban, akár idén, akár tavaly, lenne egy Bl címünk.
+1

És minek védekezne,ha Khedira ott van? :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 8:48

Ha nem tud beallni a sorba akkor mehet amerre lat... egy jatekos sem nagyobb, mint a klub...

de nem hinnem hogy ezzel problemaja lenne... mar reg lekellett volna szoktatni arrol hogy csak tamadnia kelljen
Ti miről beszéltek? :lol:
Az, hogy a ligameccseken nem védekezik, kit érdekel. Fél lábbal verni kéne azokat, amikor kellett, akkor viszont úgy robotolt, mint senki más a csapatból. Ha még három-négy ilyen lett volna a csapatban, akár idén, akár tavaly, lenne egy Bl címünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 28., kedd 8:47

Gaborone1 írta:akkor CR következő évben távozna
akkor távozna.. Szerintem mindenki elbirná viselni azt,h CR távozik a 10. viszont meglenne.. A Real Madrid nagyobb és fontosabb minden személynél.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. május 28., kedd 8:46

Ha vki tud robotolni, s a pályán beállni a sorba, az pont CR. Tőle nem félek!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 28., kedd 8:45

Gaborone1 írta:
adamzz írta:Heynckes? Ha azt a habitust,játékot,akarást elhozza münchenből akkor máris jöjjön!
Sztem is akkor jöhetne csak az a baj, hogy akkor CR következő évben távozna:) Szted tudna úgy robotolni mint a Bayernben az összes játékos. Sajnos nem! Egy meccsen lehet de állandóan tuti nem és Heynkes azt nem tűrné is Bayernben sem tűrte el. Hozzáteszem, csak így lehet Bl-t nyerni, 11 ember támad 11 ember védekezik.

Ha nem tud beallni a sorba akkor mehet amerre lat... egy jatekos sem nagyobb, mint a klub...

de nem hinnem hogy ezzel problemaja lenne... mar reg lekellett volna szoktatni arrol hogy csak tamadnia kelljen :ike:

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 8:34

adamzz írta:Heynckes? Ha azt a habitust,játékot,akarást elhozza münchenből akkor máris jöjjön!
Sztem is akkor jöhetne csak az a baj, hogy akkor CR következő évben távozna:) Szted tudna úgy robotolni mint a Bayernben az összes játékos. Sajnos nem! Egy meccsen lehet de állandóan tuti nem és Heynkes azt nem tűrné is Bayernben sem tűrte el. Hozzáteszem, csak így lehet Bl-t nyerni, 11 ember támad 11 ember védekezik.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 28., kedd 8:23

Heynckes? Ha azt a habitust,játékot,akarást elhozza münchenből akkor máris jöjjön!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 8:11

Én még éjfél után nézegettem a marcát és CR szerződéséről is beszélt valamit, de fingom sincs, hogy mit...
Soha nem akarták eladni, mert miért is adnák el a világ legjobbját.
CR7 példaértékű játékos, nincs senkivel problémája. Ő a legjobb a világon és ezért a legjobban fizetett játékossá akarja tenni.

De fordítva lesz a teljes cikk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 28., kedd 8:01

Én még éjfél után nézegettem a marcát és CR szerződéséről is beszélt valamit, de fingom sincs, hogy mit...

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 7:50

Őszintén szólva rendkívül idegesít ez az egész ami a Real körük megy ismét untalan és untalan. A vezetőség is egy tunya tökölős p-cs osztag. Minden valamirevaló csapat már elkapkodta a valamire való játékosokat, mi meg Ancelottikkal, Zidane-kal pöcsölünk. Nem mondom, fontos dolgok ezek de a helyén kéne kezelni és nem erről olvasgatni 2 hétig, hogy most jön ez az edző vagy amaz. vagy Zidane mi a p*cs*met fog éppen csinálni a csapatnál. Ahelyett, hogy mihamarabb rendbe tennénk a csapatot, itt tökölnek.
Plusz, megint kezdődik ez Bale-saga mint tavaly Modrical. Majd Augusztus végén jön amikor már rég itt kéne lennie (ha egyáltalán ő kell nekünk), vagy beszélhetünk bármilyen más igazolásunkról. Már rég konkrétumokról kéne beszélni, de homályba vész minden.
3-4 hiányposztunk van ahova már meg kéne lennie fixen az igazolásoknak. Helyette csak repkednek itt a nevek de nem történik semmi. Bayern, Monaco, Barcelona, Juventus, már rég megtették a lépéseket ami kell a következő szezonra, hogy legyen idejük összeszokni, felkészülni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 170 regisztrált és 0 vendég