Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. július 26., szombat 18:04

Azért írják sokan DM-re, hogy idény legjobbja - legalábbis szerintem, mert nagyon sokszor ő csúszott-mászott és hajtott akkor is a csapatból, amikor mindenki gyatrán játszott. Nem egy meg nem két meccset mentett meg azzal, hogy beindult, szétkapta a védelmet, és kiosztott egy gólpasszt. Nem tudom, hogy ezzel valójában az idény legjobbja volt-e, de ha igen, szerintem akkor sem akkora túlzás. Ramos is az idény hőse volt, a BL döntőn nem lett volna hosszabbítás, ha ő nincs...viszont a hosszabbítás első góljában vastagon benne volt ismét csak Angel. De rajtuk kívül Modric is nagyon jó volt, Bale is kellemes meglepetés volt - bevallom, annyira nem ismertem a játékát mielőtt idekerült. Nekem az egész csapat az idény hőse volt, és felülmúlták messze az elvárást...mégis csak új edző volt, új szisztémával, és több új játékossal - vagy éppen megváltozott posztokkal.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 26., szombat 17:57

VanillaSky írta:halkan megjegyzem ezt nagyon egy emberes műveletként van beállítva, de benne voltt Ramos, CR meg Pepe is!)
Megkérdezhetem, honnan a pékből jelentheted ezt ki ilyen magabiztosan? Lehozta valamelyik szennylap két egymást követő napon?

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 26., szombat 17:51

h3x0r írta:
tubatibi írta:Eladjuk a tavalyi szezon legjobb játékosát. :agree:
Eladjuk Modricot? :-@
köszi h3x0r, néha már azt hiszem, én bolondultam meg.

az argentín jól feltalálta magát egy kényszer szülte pozícióban, és felülmúlta a nagyon alacsony elvárásokat. egyértelműen jobban jártunk vele, mint egy sérülése előtti Khedirával. a legjobb tulajdonságai érvényesültek ebben a szerepkörben, az amúgy súlyos hiányosságait pedig többnyire jól tudták kompenzálni a csapattársak.

hogy ez az erősen vegyes, kicsit pozitív összkép hogyan fordult át olyan nézetekbe, hogy neki köszönhetjük a Bl-t, ő volt a szezon legjobbja, ő Európa legjobb középpályása?

ezt a hipszter-hatásnak tudom be. az 51 gólos (!!!) Ronaldo, az 51 tökéletes meccset lehozó, Redondo legszebb éveit idéző Modric vagy az egész évben oroszlánként kűzdő, a legfontosabb pillanatokban megmentőként előlépő Ramos túlságosan nyilvánvaló választás. valami nagyon okosat kell mondani. Di Maria olyan alternatív. aztán amikor elég sokan mondják, hirtelen közvéleménnyé válik.

magához képest hasznos volt, de elképesztően sértőnek érzem az idény igazi hőseire nézve ezeket a nevetségesen durva túlzásokat.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 26., szombat 17:32

A csapatbontó tevékenységeit se felejtettem még el.
Elöljáróban, felőlem Casillas mehet amerre akar, megszolgálta az idejét és senkit nem kell csakis azért tutujgatni, mert a múltban sokat tett a csapatért, DE ha a tizeniksz éve alatt semmi mást nem tett volna csak azt, hogy eltakarítja Mourinhot, már szép emlékeket őriznék róla! :salute: (halkan megjegyzem ezt nagyon egy emberes műveletként van beállítva, de benne voltt Ramos, CR meg Pepe is!)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 26., szombat 17:19

tubatibi írta:Eladjuk a tavalyi szezon legjobb játékosát. :agree:
Eladjuk Modricot? :-@
Zsombor írta:
tubatibi írta:Majd néztek, amikor egy Xabi-Modric-Kroos kp-val állunk fel. :hmmm:
Hát, én nem látok ennyire bele Ancelotti fejébe, de már júliusban temetni a középpályánkat, elég szokatlan. :lol:
Igy belegondolva, szerintem egyaltalan nem szokatlan a forumon.
miVida írta:Modric tud Xabi posztján játszani? Védekezik, de irányít és adja a hosszú labdákat... :hmmm: (vagy Xabi nem azt csinálta? :D ) na mert ha igen, akkor Khedira helyett el tudok képzelni egy Vidalt, és akkor jöhet a 433 Modric-Kroos-Vidal, elől pedig a BBCvel (elsősorban)
Elozo szezon elejen, amikor Xabi es Illarra is betegeskedett, Modric jatszott azon a poszton. Raadasul nem is rosszul.
Prométheusz írta:ez a hiszti, és gyűlölethullám, ami Ikert itt övezi.. őrület. hihetetlen.

azért emlékeztetlek, hogy nem kell nagyon visszamenni az időben, hogy keress valami kupát, amit Casillassal nyertünk. épp ebben a szezonban volt kettő..

lehet kopott a tudása, lehet, hogy népszerű most nem szeretni, meg belerúgni egyet. de azért ne tartsunk már ott, mintha egy fakezű nyolcvanéves mosogatónő lenne..
Szerintem meg ezeket pont hogy az o erdekeben is mondjuk. Inkabb menjen el most, minthogy meg egy even keresztul a padon uljon es/vagy a sajat mitoszat rombolja. Tudni kell a csucson abbahagyni, foleg ugy, hogy megnyertuk a Tizediket.

LuizNazario
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2014. július 26., szombat 16:43
Kedvenc játékosaid: Ronaldo09,Cr7,Redondo,Zidane,Figo,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LuizNazario » 2014. július 26., szombat 17:04

Szevasztok Madridista testvérek! Ne aggódjatok szerintem az igazolások miatt.Egy dologban biztos vagyok:Perez történelmet akar írni!Azt akarja mi legyünk az elsők akik megvédik a cimet.Voltak nagy hibai a múltban de ő is tanul.Most jó csapat van mellette.Zidane,Carlo.Szerintem nagyon jók az igazolásaink eddig,penge játékosokat vettünk és még nincs vége.Di maria tényleg nagyon jó volt de nem hozott még le 2jó szezont egymas utàn és vannak hibái.Többek között az ami az előnye kiszámithatatlan.Kroosal sokkal labdabiztosabbak leszünk(persze hiányozhat di maria,de nem biztos hogy fog is.)és még jöhetnek is emberek.Szerintem is Pogba lenne a csúcs!:)Róla nem beszélnek mostanában a juvénál:).Ha elmegy mariska meg khedira pluszban leszünk anyagilag azt meg Perez nem türheti:)Falcao meg tökéletes lenne kölcsönben.Sokkal jobban érzi a kaput mint Benzema.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. július 26., szombat 17:02

"A CNN bejelentette, hogy már 415 ezer James mezt adott el az Adidas, ami 12 millió eurós bevételt jelent a klubnak."
















:mrgreen: :mrgreen: :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 26., szombat 16:45

Caye írta:Ennyi erovel Casillas is mehet a Monacoba.
A kérdés, hogy tényleg kell-e nekik, vagy csak kitalációk voltak azok a hírek.
miVida írta:ahogy ez történt is az előző szezonban a Copa del Rey és Bajnokok Ligája esetében is... oh wait!
Engem ezekben a sorozatokban sem győzött meg igazán, elvétve volt kiemelkedő teljesítménye. Különben is, az elmúlt pár évet vettem inkább figyelembe.
Prométheusz írta:Atyaúristen.... durván visszaesnek az esélyek... hát jót röhögtem..

ez a hiszti, és gyűlölethullám, ami Ikert itt övezi.. őrület. hihetetlen.

azért emlékeztetlek, hogy nem kell nagyon visszamenni az időben, hogy keress valami kupát, amit Casillassal nyertünk. épp ebben a szezonban volt kettő..

lehet kopott a tudása, lehet, hogy népszerű most nem szeretni, meg belerúgni egyet. de azért ne tartsunk már ott, mintha egy fakezű nyolcvanéves mosogatónő lenne..
Egyáltalán nem divat tartani Casillas teljesítményétől, egyszerűen ez a helyzet. Szerintem nem csak az elmúlt idényben hagyott kívánnivalót maga után a teljesítménye, és nem javuló tendenciát mutat. Régóta így gondolom, persze nem kötelező erre emlékezni, de csak felfrisíteném a memóriád, hogy másokkal egyetemben már Iker sérülése, és Lopez érkezése előtt tartottunk pl. a MU mecsenkénti 30-40 ívelésétől a BL-ben. Nem tartom fakezű senkiházinak, de látom, hogy jelenleg nincs benne az elitben, és a madridi környezetben már nem is lesz. Talán máshol. Emellett a képességeit mindig elismertem, de mostani helyzetében szerintem bizony elmehet rajta egy-két kupa. A csapatbontó tevékenységeit se felejtettem még el.
Értelmetlen számomra, hogy miért kell idekeverned a gyűlöletet és a hisztit.
Nem kéne ennyire nevetségesnek nézni mások véleményét, csak mert te máshogy gondolod. Szóval csak visszább azokkal az agyarokkal :ike:
Merci Zizou!

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. július 26., szombat 16:36

Prométheusz írta:de azért ne tartsunk már ott, mintha egy fakezű nyolcvanéves mosogatónő lenne..
Rosszabb. Őt nem követelné senki se a kapuba :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. július 26., szombat 16:26

ericco írta:Keylor Navas leigazolásának csakis Casillas távozása esetén van értelme. Ha mégis Lopeznek kell mennie, semmivel sem kerülünk előrébb. Ikert akármennyire is bírom, már nem tudok bízni benne, és szerintem Ancelotti sem, viszont ha ismét leültetik a padra, újra csak a feszültségkeltés lesz egész szezonban. Főleg a sajtó és a szurkolók részéről. Ha eladjuk, akkor max pár hétig lesznek negatív hangok, aztán elcsitulnak.
Ha pedig kezdő lesz, akkor tök mindegy, hogy Navas vagy Lopez ül a padon, arról nem is beszélve, hogy ebban az esetben durván visszaesnek az esélyeink az egyes kupák megszerzésére.
Atyaúristen.... durván visszaesnek az esélyek... hát jót röhögtem..

ez a hiszti, és gyűlölethullám, ami Ikert itt övezi.. őrület. hihetetlen.

azért emlékeztetlek, hogy nem kell nagyon visszamenni az időben, hogy keress valami kupát, amit Casillassal nyertünk. épp ebben a szezonban volt kettő..

lehet kopott a tudása, lehet, hogy népszerű most nem szeretni, meg belerúgni egyet. de azért ne tartsunk már ott, mintha egy fakezű nyolcvanéves mosogatónő lenne..
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 26., szombat 16:14

Ha pedig kezdő lesz, akkor tök mindegy, hogy Navas vagy Lopez ül a padon, arról nem is beszélve, hogy ebban az esetben durván visszaesnek az esélyeink az egyes kupák megszerzésére.
ahogy ez történt is az előző szezonban a Copa del Rey és Bajnokok Ligája esetében is... oh wait!
annyira nem durva a helyzet azért :)

(viszont tény és való hogy újításra van szükségünk a kapuban és Navas jó lesz erre 1-2 szezonra, addig pedig hát ha felemelkedik egy újabb ifjú titán... vagy mi (én mondjuk Oblakot bugáznám el HA beválik az Atléticonál, de Courtois is csak 24 lesz 2 év mulva) :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. július 26., szombat 16:07

sajnos pedig most már úgy látom, hogy Diego fog távozni. Az Arsenal szerződtette Ospinát, így már nem kell nekik Iker. A klub jó eséllyel Diego Lopez távozását akarja kikényszeríteni a Monacohoz.
Ennyi erovel Casillas is mehet a Monacoba.
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 26., szombat 15:55

A hírek, amik eddig megjelentek, mind Casillas távozásáról szóltak. López távozásáról konkrétumot nemolvastam eddig, sot, olyasvalamit nyilatkoztak ugynokével, hogy o biztosan marad a klubnál. És tudjuk jól, hogy ezeknek a híreknek, amelyek egyre tobbszor elhangzanak, valami valosagalapjuk van. Ugyh ha Keylor érkezik, akkor Iker fog távozni, valószínuleg.
sajnos pedig most már úgy látom, hogy Diego fog távozni. Az Arsenal szerződtette Ospinát, így már nem kell nekik Iker. A klub jó eséllyel Diego Lopez távozását akarja kikényszeríteni a Monacohoz.
But he is a good boy...

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. július 26., szombat 15:46

ericco írta:Keylor Navas leigazolásának csakis Casillas távozása esetén van értelme. Ha mégis Lopeznek kell mennie, semmivel sem kerülünk előrébb. Ikert akármennyire is bírom, már nem tudok bízni benne, és szerintem Ancelotti sem, viszont ha ismét leültetik a padra, újra csak a feszültségkeltés lesz egész szezonban. Főleg a sajtó és a szurkolók részéről. Ha eladjuk, akkor max pár hétig lesznek negatív hangok, aztán elcsitulnak.
Ha pedig kezdő lesz, akkor tök mindegy, hogy Navas vagy Lopez ül a padon, arról nem is beszélve, hogy ebban az esetben durván visszaesnek az esélyeink az egyes kupák megszerzésére.
A hírek, amik eddig megjelentek, mind Casillas távozásáról szóltak. López távozásáról konkrétumot nemolvastam eddig, sot, olyasvalamit nyilatkoztak ugynokével, hogy o biztosan marad a klubnál. És tudjuk jól, hogy ezeknek a híreknek, amelyek egyre tobbszor elhangzanak, valami valosagalapjuk van. Ugyh ha Keylor érkezik, akkor Iker fog távozni, valószínuleg.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 26., szombat 15:35

Keylor Navas leigazolásának csakis Casillas távozása esetén van értelme. Ha mégis Lopeznek kell mennie, semmivel sem kerülünk előrébb. Ikert akármennyire is bírom, már nem tudok bízni benne, és szerintem Ancelotti sem, viszont ha ismét leültetik a padra, újra csak a feszültségkeltés lesz egész szezonban. Főleg a sajtó és a szurkolók részéről. Ha eladjuk, akkor max pár hétig lesznek negatív hangok, aztán elcsitulnak.
Ha pedig kezdő lesz, akkor tök mindegy, hogy Navas vagy Lopez ül a padon, arról nem is beszélve, hogy ebban az esetben durván visszaesnek az esélyeink az egyes kupák megszerzésére.
Merci Zizou!

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 26., szombat 15:24

Modric tud Xabi posztján játszani? Védekezik, de irányít és adja a hosszú labdákat... :hmmm: (vagy Xabi nem azt csinálta? :D ) na mert ha igen, akkor Khedira helyett el tudok képzelni egy Vidalt, és akkor jöhet a 433 Modric-Kroos-Vidal, elől pedig a BBCvel (elsősorban)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 26., szombat 15:11

tubatibi írta:Majd néztek, amikor egy Xabi-Modric-Kroos kp-val állunk fel. :hmmm:
Ez annyira nem hangzik rosszul, mind a hárman hihetetlen labdabiztosak, és védekezni is szoktak, hárman csak dolgoznak annyit, mint 1 vkp.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 26., szombat 15:08

tubatibi írta:Majd néztek, amikor egy Xabi-Modric-Kroos kp-val állunk fel. :hmmm:
Hát, én nem látok ennyire bele Ancelotti fejébe, de már júliusban temetni a középpályánkat, elég szokatlan. :lol:
tubatibi írta: Amire vajmi kevés esély mutatkozik jelenleg. :)
Én Perez fejébe se látok bele, te valamit tényleg tudhatsz.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 26., szombat 15:07

tubatibi írta: Amire vajmi kevés esély mutatkozik jelenleg. :)
Én, mint kis naív fruska abban bízok, hogy eladjuk a németet és az argentínt, hogy jöjjön Pogba vagy esetleg Vidal.

Ha elmegy DM, Khedira marad és a lét Falcaora költjük, itt fogok anyázni kitiltásig. :lol:
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 26., szombat 15:04

Majd néztek, amikor egy Xabi-Modric-Kroos kp-val állunk fel. :hmmm:
(Ha jön Pogba)
Amire vajmi kevés esély mutatkozik jelenleg. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég