Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 30., szerda 20:25

Gutit pedig Mourinho űzte el az teljesen más kategória
azért jó lenne utánajárni a dolgoknak, mielőtt egy ilyet beböfögsz
guti már mourinho érkezése előtt elköszönt, és a portugálnak már nem volt ilyen játékosra szüksége
de jobb mint López
csak majdnem rajta ment el a decima
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 30., szerda 20:21

... :kivagyhe: ... :hmmm: mi van??
1. 2002 óta véd aktívan, azóta Ő a kapusunk (jó talán 2001-02es szezon óta) de ha előbb akkor az csak erősíti a pontom)
2. Raúlt se csak elküldtük vagy megpróbáltunk pénzt csinálni belőle, Casillasnak is meg kell adni a döntést... Gutit pedig Mourinho űzte el az teljesen más kategória.
3. Ha lenne Courtois akkor nem kéne Navast megvenni, lenne egy fiatal hálóőrünk akié a jövő... most vettünk egy Navast, aki 28 lesz jövőre... sokáig ő se lesz jó, mert nem magas (tudniillik (mielőtt kötekedsz) a magas kapusok tudják kompenzálni a korukat a centijükkel)
4. én nem vagyok oda Casillasért, de jobb mint López (aki noha magas, de nem jobb), Navast pedig majd meglátjuk - egyelőre érte sem vagyok oda, saját magának csinálja a védeni valóit...

Tehát Casillast nem illik kilökni, majd elmegy magától ahogy Raúl is tette, aki már közel nem volt világklasszis szint amikor távozott, Casillas pedig még mindig ott van a Top10ben legalább!!
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 30., szerda 20:15

BlancoMark írta:El akarják kerülni a tavalyi feszültséget amit okozott, hogy két kezdőszintű kapusunk van, erre idehoznak Casillas nyakára még egy talán Lópeznél is jobb kapust. Érti bárki ezt a döntést?
Ugyan ezt akartam feltenni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 30., szerda 20:05

miVida írta:nem lehet csak úgy kihajítani a kukába azt a Casillast aki 2002 óta itt véd és nem is akárhogy.
nem 2002 óta véd itt.
miVida írta:Azért még is csak a Real Madrid vagyunk, vannak hagyományok és legendák, akiket tisztelni kell.
raúl, guti.
csak hogy a közelmúltat mondjam.
miVida írta:de legalább nekik van egy Courtois-juk
tehát ha nekünk lenne courtoisunk akkor hagyhatnánk szerinted a hagyományokat? meg azt a casillast aki "2002" óta itt véd?
ez a múlt. elmúlt.
észre kell neki is venni hogy a csapat az első. ahogy minden szurkolónak a csapatnak kéne elsőnek lennie nem pedig casillasnak.
szép volt, jó volt, de már lefelé vezet az út és a csapatérdeke azt kívánja hogy távozzon.

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. július 30., szerda 19:42

miVida írta:
Realista24 írta:Lopez elkuldeseben semmi meglepő nincs.
Nem bíznak benne, Ikert ilyen hamar nem rakják ki. Logikus lépés, Diego tobbet érdemelt.
Iden pedig szepen elbucsuztatjuk a kapitányt.
nekem ez teljesen tiszta sor. nem lehet csak úgy kihajítani a kukába azt a Casillast aki 2002 óta itt véd és nem is akárhogy. Azért még is csak a Real Madrid vagyunk, vannak hagyományok és legendák, akiket tisztelni kell. Még egy olyan csürhe banda mint a Chelsea se hajítja ki Cech-t, pedig ő már rég nincs azon a szinten... de legalább nekik van egy Courtois-juk :vivo:
Viszont tovabb kell tudni lepni. Casillas mar sosem lesz a regi, a sajat dontese nyoman kene a csucson abbahagyni, nen oedig padozni meg egy evet vagy hallgatni mindenhonnan, hog ez az Iker mar nem az az Iker hozzateszem egyik kedvenc jateosom, de mar en is elengednem. Kell a valtas.
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 30., szerda 19:35

Realista24 írta:Lopez elkuldeseben semmi meglepő nincs.
Nem bíznak benne, Ikert ilyen hamar nem rakják ki. Logikus lépés, Diego tobbet érdemelt.
Iden pedig szepen elbucsuztatjuk a kapitányt.
nekem ez teljesen tiszta sor. nem lehet csak úgy kihajítani a kukába azt a Casillast aki 2002 óta itt véd és nem is akárhogy. Azért még is csak a Real Madrid vagyunk, vannak hagyományok és legendák, akiket tisztelni kell. Még egy olyan csürhe banda mint a Chelsea se hajítja ki Cech-t, pedig ő már rég nincs azon a szinten... de legalább nekik van egy Courtois-juk :vivo:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 30., szerda 19:19

Délután megnéztem a Róma elleni meccset. Hát nem bántam meg, hogy ezért hajnalban nem keltem fel. Nem volt egy igazán jó meccs. A meghatározó játékosainkra nem volt panasz, de Isco játéka most sem tetszett. Igazán nem éreztem jónak a "hamis 9"-es posztján, de a bal oldalon sem győzött. Érzésem szerint sokszor feleslegesen cipelte a labdát. Carvajal se volt éppen a legjobb bal oldalon meg is lepett, hogy nem Arbeloa játszott ott. A Castillás srácok többsége megborzasztó. Nem csodálom h kiesetek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 30., szerda 17:43

Lopez elkuldeseben semmi meglepő nincs.
Nem bíznak benne, Ikert ilyen hamar nem rakják ki. Logikus lépés, Diego tobbet érdemelt.
Iden pedig szepen elbucsuztatjuk a kapitányt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 30., szerda 17:42

lopez jött 3.5 ért. kezdőbe verte magát. jön navas 10 millióért és ha a padra akkor csak iker műve van benne. nem kezdő szint iker már. el kell fogadnia neki is. leléphetett volna tisztességgel de nem. ő inkább marad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 30., szerda 17:39

BlancoMark írta:El akarják kerülni a tavalyi feszültséget amit okozott, hogy két kezdőszintű kapusunk van, erre idehoznak Casillas nyakára még egy talán Lópeznél is jobb kapust. Érti bárki ezt a döntést?
két kb egyforma kapusnál nehéz volt eldönteni ki védjen, de ha Navas a jobb akkor már nem lesz nehéz :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 30., szerda 17:36

BBeno írta:Sami Khedira: "Augusztus 5-én megkezdem a felkészülést a következő szezonra a csapatommal, a Real Madriddal."
Ügynöke megint Elmondta hogy a hosszabbítás a cél...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 30., szerda 17:35

Sami Khedira: "Augusztus 5-én megkezdem a felkészülést a következő szezonra a csapatommal, a Real Madriddal."
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 30., szerda 17:34

El akarják kerülni a tavalyi feszültséget amit okozott, hogy két kezdőszintű kapusunk van, erre idehoznak Casillas nyakára még egy talán Lópeznél is jobb kapust. Érti bárki ezt a döntést?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 30., szerda 17:27

hát akkor bye bye López. nagy kapus vagy. de sajnos Iker felett nem bír a klub mint kiderült. VIVA DIEGO. SAN DIEGO.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 30., szerda 13:54

Akkor olvassátok el az interjút...
Először akkor gondoltam rá, amikor a szerződésemmel kapcsolatos tárgyalások megfeneklettek a Bayernnél. Mindig is a München volt nekem az első, korábban soha nem gondoltam rá, hogy más klubokkal is beszéljek, de aztán mikor nem tudtunk megegyezni,
Szerintetek miben nem tudtakl megegyezni, de tényleg?

Ha megkapja a szép magas fizetését az elején, szépen hosszabbít, de nem kapta meg, erről elég sok hír volt korábban. Onnantól meg eldöntötte, hogy vált, nem feltétlenül azért, hogy minnél több pénzt keressen, csak csalódott a bayernben, és ezért akkor elmegy máshova, ahol a legmagasabb szinten játszhat. Ez pedig a madrid volt, még ha esetleg pénzben kapott volna többet máshol is.
Én véletlenül sem azt mondtam, hogy a pénz miatt jött ide, hanem hogy a bayernnél amioatt nem maradt, mert nem kapta meg azt a pénzt, amit akart tőlük.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 30., szerda 13:07

CS0ki írta:
Ha elolvastad Kroos interjúját és a korábbi híreket, akkor nagyjából sejtheted, hogy nettó 10 milla sem lett volna elég, mert szintet akart lépni.
A mostani interjúban is elmondta, hovgy onnantól jött egyáltalán képbe a váltás gondolata, hogy nem ikerült megegyezni a hosszabbítás részletein. Nyilván nem az öltözőszekrény helyén nem tudtak megegyezni...
Ez a kettő eléggé üti egymást, kétlem, hogy a Bayern ne tudna legalább olyan fizetést biztosítani neki mint mi.
Az én teóriám a mai napig az, hogy amikor kért Pep-től 1-2 jó szót az érdekében, akkor tőle is elutasítást kapott, ez pedig nem jött be neki....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 30., szerda 13:04

Tudtommal Kroos azon akadt ki, hogy az újonnan érkező üdvöskék, mint Götze és Alcantara többet keresett és szerinte ő is megérdemelte volna ezt, de elsőre nem kapta meg, utána lett más a szitu, amúgy én se gondolom azt, hogy ő csak a pénz miatt váltott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2014. július 30., szerda 13:08-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 30., szerda 12:54

A mostani interjúban is elmondta, hovgy onnantól jött egyáltalán képbe a váltás gondolata, hogy nem ikerült megegyezni a hosszabbítás részletein. Nyilván nem az öltözőszekrény helyén nem tudtak megegyezni...
Koncepció, játékfelfogás, új játékosok, stb.
Nem hiszem, hogy nála a pénz lett volna a motiváció. Lehet tévedek, de ha az, akkor nem ír alá 4,5ért, hanem elfogadja Mourinho ajánlatát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 30., szerda 12:51

Ha elolvastad Kroos interjúját és a korábbi híreket, akkor nagyjából sejtheted, hogy nettó 10 milla sem lett volna elég, mert szintet akart lépni.
A mostani interjúban is elmondta, hovgy onnantól jött egyáltalán képbe a váltás gondolata, hogy nem ikerült megegyezni a hosszabbítás részletein. Nyilván nem az öltözőszekrény helyén nem tudtak megegyezni...

Bayern meg nem geci egyáltalán, megpróbálják kihasználni a lejáró szerződést, ahogy mi is tettük Kroos-szal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 30., szerda 12:47

Hát kellett volna egy kicsit zsírosabb szerződést Tonika orra alá tolni, és akkor nincs ilyen probléma.
Ha elolvastad Kroos interjúját és a korábbi híreket, akkor nagyjából sejtheted, hogy nettó 10 milla sem lett volna elég, mert szintet akart lépni. Ez a szint a Real Madrid volt. Chelsea nettó 8-at ajánlott pl.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég