Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 31., péntek 19:39

Mike írta:
hehe írta:és most.
brazília-mehikó u20 toulonból :iszunk: :cheers: :box:
úgyérzem holnap már be is dobsz pár új nevet az álomcsapatodba :lol:

Suarez meg úgy kb egy 20assal olcsóbb lenne mint Cavani, azt rááldozhatjuk a kp-ra.
hát mindig nézem a korosztályos brazil meccseket és sajnos évek óta gyenge a felhozatal... :(
valami hiányzik. talán már túl jól élnek, túl korán megkapnak mindent már kisgyerek kortól, ezért nincs bennük az a kényszer és akarat, ami egy romárioban vagy ronaldoban volt, hogy ha sikerült napi egyszer enni, már örült...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 31., péntek 19:36

hehe írta:és most.
brazília-mehikó u20 toulonból :iszunk: :cheers: :box:
úgyérzem holnap már be is dobsz pár új nevet az álomcsapatodba :lol:

Suarez meg úgy kb egy 20assal olcsóbb lenne mint Cavani, azt rááldozhatjuk a kp-ra.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 31., péntek 19:31

és most.
brazília-mehikó u20 toulonból :iszunk: :cheers: :box:
Kép
Kép
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 31., péntek 19:28

Élt egy eszközzel... ami nem helyes. De Pepe ámokfutása mikor 3 x rúgott bele (felé) a földön fekvő ellenfélbe az jobb?
Mégis úgy védik itt páran mint a testvérüket :)
Én örülnék, ha egyik sem játszan a Madridban. B-)

De hát kinek mi fontos, ki mit zavar...Sportszakmai szempontból előrelépés lenne, bár másfél évig azért az angol ligában is voltak gondjai, főleg a labda hálóba juttatásával, de az idei szezonja elég fasza volt.Hmm, lent olvasva a statot még mindig vannak gondjai a helyzetkihasználással ("Konkrétan idén 187-szer lőtt kapura, 23 ment be." )

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 31., péntek 19:23

Egyszerűen van más lehetőség, ami összeegyeztethető a klub filozófiájával
Falcao -> monaco
Lewandowski -> bayern
Agüero szerződést hosszabbított
Cavani 60 millió

rajtuk kívül pedig nem nagyon van opció, legalábbis én nem tudom, kit lehetne még hozni.
nem beszélve arról, hogy Suarez mindegyik felsorolt játékosnál jobb.
Mellesleg Suareztől nagyobb ziccerhibázót én nem ismerek, sokkal többet hagy ki, mint a csatáraink vagy Özil
ez meg egyszerűen nem igaz, legalábbis az utóbbi időben semmiképp. a szezon elején mondjuk tényleg sok helyzetet cseszett el, de az a különbség, hogy a mi csatáraiknak általában kidolgozták a helyzeteket, ezzel szemben Suarez nagyon sokszor magának alakította ki azt...

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. május 31., péntek 19:14

Akkor minden vizilabdás pl. unintelligens? Ott elég gyakori a harapdálás :)

Élt egy eszközzel... ami nem helyes. De Pepe ámokfutása mikor 3 x rúgott bele (felé) a földön fekvő ellenfélbe az jobb?
A vízilabda egy fizikális sport amit igazi férfiak játszanak(ellentétben a mai focival), nem lepődök meg, hogy ilyen előfordult már a folyamatos kontakt miatt, de hogy gyakori lenne? ez egyszerűen nem igaz. A Pepe esete annyival jobb, hogy az legalább egy "emberi" reakció, de az is mélységesen elítélendő. de a harapás az nem befogadható az én gyomromnak egyáltalán, az a kutyák dolga.
realistahuni írta:
tényleg ilyen embereket akarunk fehér mezben?
Ne, inkább elégedjünk meg olyannal aki nem tud egy labdát levenni, vagy olyannal akinek több fészbuk pózerképe van mint gólja, és 25 éves létére még mindig pólyáztatni kell.
Hát ezt nem hiszem el, hol írtam, hogy Higu vagy Benzema maradjon? Egyszerűen van más lehetőség, ami összeegyeztethető a klub filozófiájával, már ha van még neki olyan. Mellesleg Suareztől nagyobb ziccerhibázót én nem ismerek, sokkal többet hagy ki, mint a csatáraink vagy Özil, akiket meg szoktatok találni. Konkrétan idén 187-szer lőtt kapura, 23 ment be. nálunk már megvan a lövőgép, a világ TOP2 játékosa. Lehet jobb lenne egy biztos befejező, mint RvN volt anno. Bár én nem tudom, annyira nem értek a focihoz, csak szeretem.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 31., péntek 19:08

Azért azt is vegyük számításba, hogy remélhetőleg itt nem lesz annyiszor a fallosz rossz oldalán, így nem lesz annyira frusztrált. hogy harapdálni támadjon kedve. Bár évi 4-5 el clasico mostanában mindig kinéz :mrgreen:
Merci Zizou!

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. május 31., péntek 19:02

Nzedge írta:Ha nálunk is képes lesz hasonlókra, akkor nem igazán fog érdekelni,hogy mennyire kultúrátlan az emberünk.. :mrgreen:

És van egy olyan érzésem,hogy itt a Madridban nem lesz önző,és k*csög se.
egyetertek :agree:
Csak mar lenne le zarva az elnokvalasztas, es jojjon Carlo/Jupp, en szemely syerint Heynkessnek jobban orulnek :D
Addig amugy is minden csak spekulacio szerintem.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 31., péntek 18:56

tényleg ilyen embereket akarunk fehér mezben?
Ne, inkább elégedjünk meg olyannal aki nem tud egy labdát levenni, vagy olyannal akinek több fészbuk pózerképe van mint gólja, és 25 éves létére még mindig pólyáztatni kell.
Love football, hate antifa.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 31., péntek 18:56

Nzedge írta:Ha nálunk is képes lesz hasonlókra, akkor nem igazán fog érdekelni,hogy mennyire kultúrátlan az emberünk.. :mrgreen:

És van egy olyan érzésem,hogy itt a Madridban nem lesz önző,és k*csög se.
Mint mondottam: Klasszis! :)

realmadridfan

Akkor minden vizilabdás pl. unintelligens? Ott elég gyakori a harapdálás :)

Élt egy eszközzel... ami nem helyes. De Pepe ámokfutása mikor 3 x rúgott bele (felé) a földön fekvő ellenfélbe az jobb?
Mégis úgy védik itt páran mint a testvérüket :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 31., péntek 18:53

Ertem, h mit mond Galacticos, es adom amit kp-rol ir. Na nem a Isco-Ozil kombot, mert akkor tenyleg nulla vedekezesunk lesz. Mukodhetne a Thiago-Gundogan-Modric hrmas. Vedekezesben sokkal jobb lehetne mint a mostani Khedira-Alonso-Ozil harmasnal, elore jatekban meg had ne ecseteljem, h mennyivel lenne oktatobb. Ezt a harmast ha osszetudnank szoktatni(marha jonnenek) + Bale es CR is besegitene a vedekezesbe, Benzema meg ugyis letamad egesz meccsen( v Suarez aki szinten letamad) konnyen megvalosithato lenne egy jo csapat vedekezes. A spanyol csapatok 90%ka ellen nem is kellene olyan eget vero csapat vedekezes..... foleg, h az elso v masodik gol utan megrogynanak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 31., péntek 18:49

Ha nálunk is képes lesz hasonlókra, akkor nem igazán fog érdekelni,hogy mennyire kultúrátlan az emberünk.. :mrgreen:

És van egy olyan érzésem,hogy itt a Madridban nem lesz önző,és k*csög se.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. május 31., péntek 18:43

Csak gondoljatok bele, milyen fokú unintelligencia szükséges ahhoz, hogy megharapjon(!) valaki egy másik embert. ilyet csak a cigányok csinálnak. Legalább ütötte volna meg, az "kulturáltabb" valamivel. Mint focista, elismerendő, de tényleg ilyen embereket akarunk fehér mezben? Az a baj, hogy ismerem magam már, amint pályára lép megkedvelem, mint szinte mindegyik Madrid-játékost, legfeljebb nem annyira, mint az elmúlt évtized példaképeit.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 31., péntek 18:41

Rég írtam... de a felmerülő nevek miatt most ismét megteszem.

Luis Suarez... Megmondom őszintén, hogy nagyon örülök a neve felmerülésének mint lehetséges igazolás.

Óriási klasszis. És azt hiszem a neve méltánytalanul keveset merült fel eddig mint lehetséges igazolás. Viselkedése talán nem mindig úriemberhez méltó , de amit a labdával művel... nos az élmény. Sokkal jobb játékos jobb csatár mint Falcao vagy Cavani. Helyesbítek... valóban jobb játékos de a sokkal jelzőt arra értem, hogy a játéka sokkal jobban illene ahhoz a játékhoz amit a Real Madrid alapvetőleg képvisel. Nagyon örülnék ha el tudnánk hozni. (Ha már Agueroról lemaradtunk úgy fest...)

Thaigo Alcantara... szintén eszembe sem jutott pedig az ő játékát aztán még ismerem is hiszen a barca meccseit igyekszem megnézni amikor van rá lehetőségem és ezen ifjú játéka megoldásai ismét csak illik a "Real focijába" (nem a mai Realéba) Nem tudom hozható-e.. ha igen én magam boldog lennék.

Bale... nem szeretném ha jönne. Azért a pénzért már David Silvát is el tudjuk hozni. Hasonló poszt mégis a már unalomig emlegetett Real stílust úgy érzem jobban képviselné mint Bale. Akit egyébként kiváló játékosnak tartok. De a megszerzéséhez szükséges pénzel talán még a Citytól Silvát is el tudnánk hozni.

Középpályás poszton nem vagyok otthon. Bevallom ritkábban vizslatom az ő játékukat. Remélem a legobb megoldást választja a vezetőség. Gündogan játéka mindenesetre meggyőző volt azokon a meccseken amit láttam.

Kapus és a védelem szerintem adott

--------------------Alonso-------------------
---------Modric---------Gündogan---------
Silva-------------------------------Ronaldo
------------Suarez/Benzema---------------

Ezért a csapatért tudnék lelkesedni. Jobban mint Khediráért, Di Mariáért...
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 31., péntek 18:39

Buitre írta: 2. a harapás sztorik röhejesen fel vannak fújva, csak azért mert kajálja a nép az ilyeneket. inkább nevetséges a szituáció. sok meccses eltiltás? na ne...
Nem tudom te mennyire orulne annak ha a mecs kozepen egy idiota elkezdene harapdalni minden ok nelkul....

Csunyan megerdemelte az eltiltast...

tolem johetne... de az elso nagyobb marhasag utan rugnam ki a picsaba.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 31., péntek 18:39

Végül is csak megrugdosott egy földön fekvő játékost.
mindenki azt kapja, amit megérdemel.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 31., péntek 18:35

Suárez ma reggel kijelentette, hogy el akarja hagyni a Liverpoolt, szóval szerintem már jövőhéten be is jelentik, mikor Perez apó elnöki mandátuma hivatalosan is folytatódni fog. És szerintem Carvajallal is így lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 31., péntek 18:33

Gündogan.
Én aláírnám Kerlon...

Suareznek meg ki lehetne írni az öltözőboxaba,"Vigyázz,a kutya harap..."meg még valami rács esetleg... :lol: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 31., péntek 18:30

morientes írta:
Ezt szerintem jól ki is röhögné Pepéből kiindulva. :mrgreen:
Sztm ez a Pepe dolog kicsit túl van misztifikálva...annyira nem vadállat amekkorának beállítja a média.Ha nem Messi kezét tapossa meg,ma már alig beszélne róla valaki... :hmmm:
Végül is csak megrugdosott egy földön fekvő játékost. Egy harapásnál szerintem durvább. :mrgreen:
De valóban túl van kapva az egész Pepe-story, ennek ellenére bőven el lehetett volna adni a hülyeségei miatt.
(Ezzel nem azt mondtam, hogy el kellett volna adni, mert én is nagyon bírom, mivel alapból egy remek ember és egy k :cens: jó futballista, de egy szava se lehetett volna, ha akkor nem áll ki mellette a vezetőség és ajtót mutat neki.)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. május 31., péntek 18:28

1. tény, hogy nem áll messze tőle a színház (de DM odaveri..)
2. a harapás sztorik röhejesen fel vannak fújva, csak azért mert kajálja a nép az ilyeneket. inkább nevetséges a szituáció. sok meccses eltiltás? na ne...
3. baromi jó összjátékban, olvassa sőt szervezi a játékot, jól lő távolról mindkét lábával (üdítő nézni, amikor nem szarozik ha baloson a labda..), gyors, jól cselez (egy az egyben nagyon adja), erőszakos kullancs, hajt mint állat... Az egyetlen gyenge a pont a fejjátéka mivel alacsony, de ott van nekünk Ronci erre..

csak jönne már, tálcán kínálja magát!

Zizou :-*


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 212 regisztrált és 0 vendég