Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:05

RealMiki írta:@Géci:
Capello nem azt mondta, hogy Lopez jobb Ikernél.
Hanem azt, hogy Lopez remek kapus és hatalmas balszerencse, hogy egy Iker van előtte a sorban.
Didát és Casillast egy szinten említeni pedig elég meredek.
Capelló részben lehet igazad van. Nekem máshogy rémlik. Didát meg Ikert nem említettem egy lapon, csak azt mondtam, hogy az öreg Vecchi 1000 éve kapusedző, és, hogy Dida szintű kapusokat nevelt ki...

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:03

volt írta: Na vegyük sorjában a dolgokat. Iker legenda, mindenki tiszteli de már ő a múlt, ha nem tudod ezt elfogadni akkor számtalan csalódás fog még érni. Láthatod a mérkőzéseket te is, Casillas már nem a régi. Be kell látni és le kell zárni. Kétlem ,h meg vannak elégedve a kapusokkal. Lopez távozik (ugye minek lenne itt 3 ilyen kapus, te sem gondolhatod ,h maradni fog), Casillas már nem képes folyamatosan a jó teljesítményre. Idehozták Navast, szép lassan úgyis kiszorítsa Casillast. Nem kellene ledivatozni a többi MADRIDISTÁT mert belátják ,h Iker már nem lesz soha a régi.Ha tetszik, ha nem.

Di Mariáról meg jönnek a hírek (amiket nem az NSO hoz le, kellene követni az oldalat amin jelenleg is fórumozol, hogy tisztában légy a dolgokkal :sly: ),hogy fizetésemelést szeretne. Nem is lenne gond ha nem kellene neki minden évben. Ugye nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja. :roll:
Na de én nem is azokat divatoztam le, akik szerint Casillas már nem a régi. :) És ezt a tényt egy percig sem vitattam.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:55

realblanco írta:Én az első hozzászólásommal elmondtam a véleményemet egyes emberekről, nulla személyeskedés volt benne, mert nem címeztem senkinek, láss csodát hányan magukra vették, na pont nekik szólt.

Még tudnék hasonlókat írni azokról, akik Di Mariát pénzéhes senkiházinak titulálják (NSO-s pletykák alapján), aki játszani se tud, de a felesége már üzent nekik helyettem is.
Na vegyük sorjában a dolgokat. Iker legenda, mindenki tiszteli de már ő a múlt, ha nem tudod ezt elfogadni akkor számtalan csalódás fog még érni. Láthatod a mérkőzéseket te is, Casillas már nem a régi. Be kell látni és le kell zárni. Kétlem ,h meg vannak elégedve a kapusokkal. Lopez távozik (ugye minek lenne itt 3 ilyen kapus, te sem gondolhatod ,h maradni fog), Casillas már nem képes folyamatosan a jó teljesítményre. Idehozták Navast, szép lassan úgyis kiszorítsa Casillast. Nem kellene ledivatozni a többi MADRIDISTÁT mert belátják ,h Iker már nem lesz soha a régi.Ha tetszik, ha nem.

Di Mariáról meg jönnek a hírek (amiket nem az NSO hoz le, kellene követni az oldalat amin jelenleg is fórumozol, hogy tisztában légy a dolgokkal :sly: ),hogy fizetésemelést szeretne. Nem is lenne gond ha nem kellene neki minden évben. Ugye nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja. :roll:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:55

realblanco írta:
Dupla D írta:realblanco még mindig félreértesz. olyan kérésem van feléd, hogy írd le, hogy szerinted ki legyen a kezdőkapus és miért. végig normális hangnemben beszéltem hozzád annak ellenére, hogy neked ez nem feltétlenül sikerült, szóval elvárnék egy választ.
Az legyen a kapus, akit az edzői stáb kiválaszt és azért, mert ők tudják a legjobban, hogy ki van a legjobb formában.
látom hiába erőlködtem. szerintem mindenki kattintson jobb felül az X-re. felesleges a fórum, most végre megtudtuk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:52

realblanco írta:Az legyen a kapus, akit az edzői stáb kiválaszt és azért, mert ők tudják a legjobban, hogy ki van a legjobb formában.
Ezen gondolatsort követve Khedira a világ egyik legjobb középpályása.
Nem illik.

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:50

@Géci:
Capello nem azt mondta, hogy Lopez jobb Ikernél.
Hanem azt, hogy Lopez remek kapus és hatalmas balszerencse, hogy egy Iker van előtte a sorban.
Didát és Casillast egy szinten említeni pedig elég meredek.

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:50

Dupla D írta:realblanco még mindig félreértesz. olyan kérésem van feléd, hogy írd le, hogy szerinted ki legyen a kezdőkapus és miért. végig normális hangnemben beszéltem hozzád annak ellenére, hogy neked ez nem feltétlenül sikerült, szóval elvárnék egy választ.
Az legyen a kapus, akit az edzői stáb kiválaszt és azért, mert ők tudják a legjobban, hogy ki van a legjobb formában.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:49

Üdv a csapatban a VB két nagy kapus felfedezettje Ochoa és Navas közül egyiket sikerült megszerezni hiába volt 2 kapusunk nyilvánvaló, hogy a vezetőség nem volt teljesen elégedett ezért csaptunk le Navasra azt gondolom bőven szükség is lesz rá extra lendületet és motivációt hoz Casillas és López eddigi párharcába!
Egyikük nyilván távozni fog a tegnapi meccs és elmúlt hónapok alakulása alapján el kell gondolkodni azon kire számít a vezetőség ki veszi fel a versenyt Navassal, ez Ancelotti és Perez döntése!
Mindketten jól küzdöttek tavaly és viselték az osztozkodást de most egyiküknek mennie kell az a kérdés ki akar mindenáron első számú lenni és ki akar harcolni ezért mert Navas lehet nem lesz azonnal első számú de Vb-n nyújtott teljesítményével kiharcolhatja magának!
Ikerre egy rossz szavunk nem lehet mindent és még többet tett a klubért ha nincs olyan formában amiben a realnál szükség van akkor az edzőnek cselekednie kell amíg újra nem bizonyít addig Navasnak kell védenie!
Nem kell megmagyarázni a dolgokat a vezetőség és szakvezetés majd eldönteni kit akarnak megtartani ill. a kapusok maguk is döntést hoznak, hogy hol akarják folytatni biztos vagyok benn, hogy a szezon kezdetén ill. legkésőbb szeptemberben két motivált és remélhetőleg jó formában lévő kapusunk lesz!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:48

realblanco még mindig félreértesz. olyan kérésem van feléd, hogy írd le, hogy szerinted ki legyen a kezdőkapus és miért. végig normális hangnemben beszéltem hozzád annak ellenére, hogy neked ez nem feltétlenül sikerült, szóval elvárnék egy választ.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:45

MyStiQ írta:Befejeztétek a személyeskedést, ugye?

realblanco megkapta a figyelmeztetését, remélhetőleg változni fog.

Boky: meg fogsz lepődni, de mostanság rád is érkezik panasz.
nem lepődök meg, tudom, hogy nem a legkellemesebb a stílusom időnként, de ez van. (így is nagyon sokszor megállom, hogy leírjak dolgokat :lol: ) annak meg küldök egy virtuális kézfogást, aki ahelyett, hogy nekem írna ha problémája van, a modiknak picsog :D :agree:

és sorry az off-ért.

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:43

Én az első hozzászólásommal elmondtam a véleményemet egyes emberekről, nulla személyeskedés volt benne, mert nem címeztem senkinek, láss csodát hányan magukra vették, na pont nekik szólt.

Még tudnék hasonlókat írni azokról, akik Di Mariát pénzéhes senkiházinak titulálják (NSO-s pletykák alapján), aki játszani se tud, de a felesége már üzent nekik helyettem is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realblanco 2014. augusztus 3., vasárnap 20:45-kor.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:42

realblanco írta:
Dupla D írta: már vártam egy hozzád hasonló elvakult Casillas-fant a fórumra. szóval szerinted mi lenne a helyes a kapuskérdést illetően? tényleg kíváncsi vagyok, és az indokokra meg végképp.
Most figyelj nagyon, mert baromira meg fogsz lepődni: Rá kell bízni azokra, akik értenek hozzá és a döntéseket hozzák és azt tiszteletben kell tartani és nem okoskodni. Tudom ez errefelé nagyon unortodox hozzáállás, de meg kell próbálni.

Imádom, hogy a sok habzószájú divat ilyenkor elintézi annyival, hogy "casillas-fan" és azt hiszik, hogy ezzel el van intézve. Nem, én Real Madrid fan vagyok az igazi fajtából, bocsi. :-(
légyszíves írj normális hangnemben, mert a modik 2 percen belül kibasznak így, amit nem szeretnék, mert már vártam rá, hogy egy kulturált vitát folytassak ebben az ügyben valakivel.
szóval mi a fórumon itt megszoktuk vitatni a dolgokat. nem okoskodás ez, hiszen nem mi döntünk, csak eszmecserét folytatunk, így mindenkinek lehet saját véleménye. arra szeretnélek megkérni, hogy a tiedet írd le ortodox módon vagy ahogy szeretnéd.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:39

Befejeztétek a személyeskedést, ugye?

realblanco megkapta a figyelmeztetését, remélhetőleg változni fog.

Boky: meg fogsz lepődni, de mostanság rád is érkezik panasz.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:38

mostanában igencsak elszaporodtak ezek, akik frissen, 1-2 napos reggel, elkezdenek pofázni meg flegmázni a régi motoros fórumozóknak. már-már visszakívánom a réjzenes időket :lol:

(de tényleg, kicsit rájuk lehetne szólni, modiktól priviben pár kiigazító szó, aztán ha nincs fejlődés akkor viszlát.

off vége.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:37

realblanco írta:
Dupla D írta: már vártam egy hozzád hasonló elvakult Casillas-fant a fórumra. szóval szerinted mi lenne a helyes a kapuskérdést illetően? tényleg kíváncsi vagyok, és az indokokra meg végképp.
Most figyelj nagyon, mert baromira meg fogsz lepődni: Rá kell bízni azokra, akik értenek hozzá és a döntéseket hozzák és azt tiszteletben kell tartani és nem okoskodni. Tudom ez errefelé nagyon unortodox hozzáállás, de meg kell próbálni.
Még szerencse, hogy Capello rég elmondta, hogy Lopez jobb Ikernél + Vechhi aki már akkor Didákat fedezett fel amikor Te a gyufásdobozt hùztad magad után és mondtad neki, hogy auto...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:34

realblanco írta: Most figyelj nagyon, mert baromira meg fogsz lepődni: Rá kell bízni azokra, akik értenek hozzá és a döntéseket hozzák és azt tiszteletben kell tartani és nem okoskodni. Tudom ez errefelé nagyon unortodox hozzáállás, de meg kell próbálni.
azért remélem a fórum fogalmával tisztában vagy és tudod mire való
Nem illik.

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:33

Dupla D írta: már vártam egy hozzád hasonló elvakult Casillas-fant a fórumra. szóval szerinted mi lenne a helyes a kapuskérdést illetően? tényleg kíváncsi vagyok, és az indokokra meg végképp.
Most figyelj nagyon, mert baromira meg fogsz lepődni: Rá kell bízni azokra, akik értenek hozzá és a döntéseket hozzák és azt tiszteletben kell tartani és nem okoskodni. Tudom ez errefelé nagyon unortodox hozzáállás, de meg kell próbálni.

Imádom, hogy a sok habzószájú divat ilyenkor elintézi annyival, hogy "casillas-fan" és azt hiszik, hogy ezzel el van intézve. Nem, én Real Madrid fan vagyok az igazi fajtából, bocsi. :-( Én nem alázok meg egy Real Madrid legendát, mert nem úgy játszik, ahogyan azt én szeretném, hanem ugyanúgy tisztelettel állok hozzá.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára realblanco 2014. augusztus 3., vasárnap 20:38-kor.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:32

realblanco írta:Hányok tőle, hogy egy kalap alá sorolnak az ilyenekkel, rombolják a madridistákról alkotott véleményt.
én is hányok, hogy egy kalap alá vesznek engem/minket veled.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:32

Ha azért regeltél, mert Iker drukker vagy, és most le akarsz itt mindenkit oltani, akkor csak grstulálni tudok... Az a szomorù, hogy van még egy pár ilyen elvakult a világon...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:31

realblanco írta:Tényleg? Mert én nem látom se a Real Madrid honlapján a közleményt, hogy eligazolt se a Monaco vagy bármelyik médiaszarság által említett csapatnál a hivatalos bejelentést. Vagy esetleg Perez közölte ezt veled, hogy ennyire jól értesült vagy? :)
Kene olvasni rendszeresen a hireket es akkor kepben lennel :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég