Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 18., hétfő 17:29

istimester írta:
Bocs, akkor én egy földönkivüli futballközegben nőttem fel az utóbbi 20 évben. .
Nem. Csak mennyiben nőttél fel... :/

De Modival nem vitatkozunk alapon legyen DL 0%-ig hibás.

Gondolom a másiknál amit rövidre beszopott se ő volt a hibás... :agree:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 18., hétfő 16:57

LuizNazario írta:Mi ez a szar??!Itt védem Carlot,hogy lenyilatkozta bezártuk a kaput,most meg meg látjuk hogy marad-e DM?!És venni meg nem veszünk helyette Pogbát?:)Rohadt idegesitő,szerintem is lehúztak 80al jamesért nagyon sok
Az egy dolog hogy a hatterben milyen targyalasok zajlanak, az pedig a masik hogy ezek kozul miket vallanak be. Carlo se hulye ember, nem fogja azt mondani, hogy xy lehet hogy tavozik, mert azzal csak a targyalasi pozicionkat gyengitene. Elozo szezonban is vegig a sablon nyilatkozatokat puffogtatta, az Ancelotti Generator se veletlenul jott letre. Parszor mar irtuk, nem kell minden hirt vagy nyilatkozatot torvenykent kezelni, a legtobb csak arrol szol, amit az emberek hallani szeretnenek.

A Lopezes temahoz: komolyan mondom, aki Lopez nyakaba varrja azt a golt, az nem ert a focihoz. A vedo gyerek felpalyanal eladta a labdat, innentol kezdve pedig nincs is mirol beszelni. Az meg hogy miert ment ki a kapujabol.. egesz meccsen a golvonalon kene alljon? :lol: :lol:

LuizNazario
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2014. július 26., szombat 16:43
Kedvenc játékosaid: Ronaldo09,Cr7,Redondo,Zidane,Figo,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LuizNazario » 2014. augusztus 18., hétfő 16:34

Mi ez a szar??!Itt védem Carlot,hogy lenyilatkozta bezártuk a kaput,most meg meg látjuk hogy marad-e DM?!És venni meg nem veszünk helyette Pogbát?:)Rohadt idegesitő,szerintem is lehúztak 80al jamesért nagyon sok

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. augusztus 18., hétfő 16:19

Fuentealbilla írta:Attól, hogy Neuer ezt csinálja folyamatosan amit leírtál attól ez még nem gyakorlat a kapusoknál és főképp akkor ne legyen az ha mint DL-nek nincs meg az a sebessége, hogy időben visszaérjen.
Bocs, akkor én egy földönkivüli futballközegben nőttem fel az utóbbi 20 évben. Ma már a mennyei megyeiben alap elvárás, hogy egy kapus megjátszható legyen a tizanhatos előterében. Ez bőven nem Neuer sajátossága.
Fuentealbilla írta:Ez egy kép arról amikor már az átvétel után felnéz a Valencia játékosa és DL rohan vissza. Még itt is majdnem 20 méterre van DL a kaputól tehát sacc per kb. 23-25-re lehetett mikor elvették a Milan játékosaitól a lasztit.
Itt egy kicsit nagyobban.

Pár tized másodperccel azután, hogy a védő rossz helyre passzolta a labdát, López pont a tizenhatos előterében tartózkodik. Itt még csak kezd visszazárni. Nem rohanhat vissza, hacsak nincsenek látnoki képességei és idő előtt nem reagálja le a helyzetet.

"Szembe nézve hátrálva" alig pár lépést tesz, miközben irányt változtat.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 18., hétfő 14:49

Nekem még mindig nem tűnik jó ötletnek Di Maria eladása.
Nekem sem.De ha a játékos nem tűri a padot,márpedig miért tenné,hisz tavaly alap ember volt,valamint a vezetőség valahogy vissza akarja hozni a Jamesért kiadott pénz egy részét,így azután...asszem manchester lesz ebből,vagy PSG...és sajnos 70 milliot nem fognak adni érte sztm,max 50-et...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 18., hétfő 14:31

R.M.C.F írta:Kroos más poszt.....max ha nem játszunk mélységit.
Annyi bizonyos, hogy a szuperkupán Alonso helyén játszott, de tisztán kivehető volt, hogy feljebb is lép és Modriccal felváltva visszajönnek mélységből irányítani, de egyik sem Alonso szerepében focizott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 18., hétfő 14:16

Kroos más poszt.....max ha nem játszunk mélységit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 18., hétfő 14:00

Rasta írta:Kroos szerintem elsősorban az idősödő és lassuló Alonso helyére lett hozva, legalábbis a felkészülési meccsekből nekem ez jött át. Ha maradunk a 4-3-3-nál (aminek amúgy örülnék), akkor DM távozása hozna észrevehető gyengülést, más kérdés, hogy átmenetit, vagy tartósat. De ez sem Kroostól függ, hanem Jamestől és/vagy Iscotól, hogy sikerül-e szintet lépniük DM posztján.
Ez, hogy jött le, amikor lényegében egy felkészülési meccset játszott Kroos, illetve egy olyan meccset, amin Alonso nem játszhatott? :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. augusztus 18., hétfő 13:56

"És persze Khedira is mehetne már angliába :mrgreen:"

Én azt se bánom ha Üzbegisztánba megy,sőt meg is érdemelné........... :D

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2014. augusztus 18., hétfő 13:50

miVida írta:Szerintem az még rendben is van hogy DiMaría távozik, bár én nem szívesen adnám hisz a padra kifejezetten nagyon jó lenne főleg a későbbiekben, de ha James 80 millió volt meg Bale is 90, akkor DiMaríát 70 millió alatt nem szabad engednii!!!!
Ebben egyet kell értenem veled. Di Maria a tavalyi sikeres szezonunk egyik legmeghatározóbb eleme volt, BL győztes és az argentín válogatott is sokat köszönhet neki. Egyszerűen mindenhol jó volt. B-) (Igen, tudom, hogy sokan egy fogyatékosnak titulálták itt a fórumon, és biztos vagyok benne, hogy a többi edző és klub is látja a hiányosságait és butaságait, de ebbe most ne menjünk bele.) :roll:
Nos, mindezek után, ilyen piaci körülmények között (itt az árak elszabadulására gondolok), nem tudom, hogy egy klub hogy ajánlhat 70 millió alatt. Ez pofátlanság. :vivo: :vivo:
Persze nem minden fekete-fehér, és figyelembe kell venni, hogy az argentin elégedetlenkedik, valamint, hogy sokan vagyunk a KP-ra, ami ugye a piacon nem nekünk kedvez. Nálam Di Maria REÁLISAN nézve legalább egy tizessel többe kerülne mint Hámesz. És most nem azt mondom, hogy kilencven millió ójró, hanem, hogy Jamesszel úgy lehúztak minket, hogy arra szavak nincsenek. Reklámbevételek ide vagy oda, kezd idegesíteni, hogy nem a focira koncentrálunk, hanem mindent a pénz határoz meg. (Persze, csak így lehet kialakítani egy kiegyensúlyozott klubot, és a futball is olyanná vált mint a háború. A háborúhoz pedig biztosan tudjátok, hogy három dolog kell. Pénz,pénz és pénz.) Csak zavar, hogy ilyen irányba fordult a futballvilág. :/
Én úgy gondolom, hogy nem fejezhetjük be a nyarat ekkora minusszal (pedig megtörtént már párszor), valaki menni fog. :coffee:
Illarát például szívesen kölcsön adnám, bár elég idős ő már az ilyesmihez) :hmmm:
És persze Khedira is mehetne már angliába :mrgreen:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 18., hétfő 13:49

istimester írta:
Fuentealbilla írta:Azért , hogy egy majdnem félpályás kapott gólból azt kihozni, hogy DL-nek semmi köze nagy elvakultságra vall...
Egy kapusnak nem a kapujától 25 méterre a helye akkor sem ha épp senki más nincs a térfelén. Hibázott, mindenki szokott... a hátvéd is saras de, hogy teljesen mentesíteni akarod DL-t a góltól az elég durva.
Bírom ezeket a szakértői hozzászólásokat.

Egyrészt, López nem félpálya közepén bóklászott, hanem éppen valamivel a 16 előtt tartózkodott.

Másrészt, ha a csapat az ellenfél térfelén tartózkodik (mint ebben az esetben is), akkor egy modern kapusnak a söprögető poszt megszűnésével pont ez az egyik kiemelt feladata, ott lenni, ahol López is állt. A hosszú átadások lefülelése végett. Edzőtől függűen még valamivel még feljebb is vezényelhetik az embert.
Én is bírom az ilyen szakértői hozzászólásokat.

http://kepfeltoltes.hu/140818/DL_www.ke ... es.hu_.jpg

Ez egy kép arról amikor már az átvétel után felnéz a Valencia játékosa és DL rohan vissza. Még itt is majdnem 20 méterre van DL a kaputól tehát sacc per kb. 23-25-re lehetett mikor elvették a Milan játékosaitól a lasztit.

http://kepfeltoltes.hu/140818/DL_2_www. ... es.hu_.jpg

Aztán itt kicsivel később úgy dönt még sem fut vissza hanem szembe nézve hátrál... :salute:

http://kepfeltoltes.hu/140818/DL_3_www. ... es.hu_.jpg

Aztán ismét sietős lesz. És ez nem kapushiba egy kicsit sem...? :roll:

Attól, hogy Neuer ezt csinálja folyamatosan amit leírtál attól ez még nem gyakorlat a kapusoknál és főképp akkor ne legyen az ha mint DL-nek nincs meg az a sebessége, hogy időben visszaérjen.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 18., hétfő 13:12

Kroos koncepciót tekintve DM helyett jött, azzal a céllal egyszerűsítve, hogy azt a területet amit tavaly átfutottunk, idén átpasszoljuk. De ehhez még kéne egy Pogba is, mint tökéletes láncszem a két kps okos mellé. Így maradnak a variánsok harmadiknak, mint Alonso/Isco/James/DM attól függ..
Nem illik.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 18., hétfő 13:07

Kroos szerintem elsősorban az idősödő és lassuló Alonso helyére lett hozva, legalábbis a felkészülési meccsekből nekem ez jött át. Ha maradunk a 4-3-3-nál (aminek amúgy örülnék), akkor DM távozása hozna észrevehető gyengülést, más kérdés, hogy átmenetit, vagy tartósat. De ez sem Kroostól függ, hanem Jamestől és/vagy Iscotól, hogy sikerül-e szintet lépniük DM posztján.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 18., hétfő 13:05

heccsat írta:Remélem ha el is adjuk Di mariat, akkor sikerül Khedirát is, elég durva lenne, ha csak Máriát adnánk el Khedira pedig itt maradna tovább is boldogítani mindenkit. Csak ezt a németet sikerüljön eladni még a nyáron. Kiráz a hideg akkor is ha már a padon ott ülne.
mindkettő csak akkor megy el sztem, ha jön Pogba
Nem illik.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. augusztus 18., hétfő 13:04

Remélem ha el is adjuk Di mariat, akkor sikerül Khedirát is, elég durva lenne, ha csak Máriát adnánk el Khedira pedig itt maradna tovább is boldogítani mindenkit. Csak ezt a németet sikerüljön eladni még a nyáron. Kiráz a hideg akkor is ha már a padon ott ülne.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. augusztus 18., hétfő 13:04

Én örülök a 4-3-3-nak.Ha marad Maris akkor nekünk lesz szerintem a legkeményebb középpályánk.
Mostmár amondó vagyok amúgy,hogy maradjon.
Khedirat kellene elpasszolni valahogy. :hmmm:
+1
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cobra11 2014. augusztus 18., hétfő 13:05-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 18., hétfő 13:02

nagyi írta:Nekem még mindig nem tűnik jó ötletnek Di Maria eladása.

Tudjuk mit várhatunk tőle,amíg James még mindig csak ígéretes játékos.

Feleslegesen hoztuk még el szerintem.

Én elhiszem,hogy üzleti megfontolás, de nem biztos,hogy a csapat is jól jár. (de ne legyen igazam és kapjon szét mindenkit)
Isco, James jó alternatíva, de itt, aki miatt kiszorul Angel az nem más, mint Toni Kroos, aki védekezésben, támadásban is jobb Di Marianal, arról nem is beszélve, hogy megbecsül minden labdát a középpályán. Jelenleg nem probléma Di Maria távozása hála a németnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. augusztus 18., hétfő 13:00

Fuentealbilla írta:Azért , hogy egy majdnem félpályás kapott gólból azt kihozni, hogy DL-nek semmi köze nagy elvakultságra vall...
Egy kapusnak nem a kapujától 25 méterre a helye akkor sem ha épp senki más nincs a térfelén. Hibázott, mindenki szokott... a hátvéd is saras de, hogy teljesen mentesíteni akarod DL-t a góltól az elég durva.
Bírom ezeket a szakértői hozzászólásokat.

Egyrészt, López nem félpálya közepén bóklászott, hanem éppen valamivel a 16 előtt tartózkodott.

Másrészt, ha a csapat az ellenfél térfelén tartózkodik (mint ebben az esetben is), akkor egy modern kapusnak a söprögető poszt megszűnésével pont ez az egyik kiemelt feladata, ott lenni, ahol López is állt. A hosszú átadások lefülelése végett. Edzőtől függűen még valamivel még feljebb is vezényelhetik az embert.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. augusztus 18., hétfő 12:59

MorataMartin írta:Na már most ha bármelyik távozik akkor eléggé szűk lesz a kispadunk.
úristen mennyire szűk lenne
Isco, Alonso, Illarra, Modric, James, Kroos,+ a 2ből 1, 7 ember 3 posztra, hát ez minden csak nem szűk, ha valahol szűken vagyunk akkor az a támadó 3as, de még ott sem feltétlen, mert James, Isco ilyen szempontból bevethető ott is, de még Di Maria is
Realista24 írta:Idén is 4-3-3-at fog nyomatni.
Hát ez sajnos várható volt, én nem örülök neki, főleg így nem, hogy jöttek új játékosok és ő már köti az ebet a karóhoz.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 18., hétfő 12:57

Realista24 írta:Iker kezd, a többieket még nem tudja Carlo.
Idén is 4-3-3-at fog nyomatni.
Talán a legfontosabbak a mai sajtótájékoztatóból.

Én örülök a 4-3-3-nak.Ha marad Maris akkor nekünk lesz szerintem a legkeményebb középpályánk.
Mostmár amondó vagyok amúgy,hogy maradjon.
Khedirat kellene elpasszolni valahogy. :hmmm:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég