Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 30., szombat 21:29

Hír nincs nagyon, de Ancelotti tegnapi nyilatkozatából ítélve csak hoznak valami értelmes védekező vénával megáldott középpályást. :hmmm: Nem Falcaoval kéne elsősorban lükélkedni, hanem a kpra nézni valakit (de ne ilyen Luis Gustavokat) vagy egyszerűen Perezék dolgozzanak a pénzükért és hosszabbítsák meg Khedira szerződését, James meg átadja neki a 10-est és örömbódottá. :D

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. augusztus 30., szombat 21:28

Hát ha jon Falcao es hozni tudja a formáját, akkor Benzemanak kb. marad a pad. Falcao ugyanis mashol nemjátszhat, csakis a 9es poszton, ugyanúgy Benzo sem játszhat más poszton. Csak egy kérdés maradt, hogyan tudna érvényesulni a két gigász kozott.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. augusztus 30., szombat 21:24

Falcao hivatalosan is tagad(Twiter): " I have to refute a story about a tweet i have not done and that is a photo shop"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 30., szombat 21:07

Illarra es James nem tenyezo a kp-n, Isco se a legjobb ott. Van ket emberunk meg egy Khedirank, es erre egy tamadot igazolunk. GG. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 30., szombat 20:47

realfan91 írta:Középpályán meg ne erőltessük már szerencsétlent...
Ez a lényeg... szenved ott, hát nem is a posztja. Di María is csak az adottságai miatt volt jó azon a poszton, meg hát a szíve mindig vitte előre. De Hameszt vétek lenne elpazarolni azon a poszton, egyértelműen a támadórészlegben kell elképzelni a jövőjét. Ráadásul nem is 20 millió volt, hogy minden mindegy alapon majd beletanul.

Ez a Cés sztori meg már tényleg vicc... Hány hónapja mondogatják, hogy egészséges? Ancelotti is mindenkit hülyének néz? Hányszor ugatták, hogy egészséges, játszhat. Aztán hol játszik hol nem... Jó lenne végre lerendezni az ügyét.
“Madridban gyakran játszottam a jobb oldalon. Szerettem ott játszani, de Bale érkezése után nem maradt ott helyem és ezért el kellett hagynom Madridot”- nyilatkozta Özil. Forrás: Madridom.hu
Nem, azért kellett elhagynod, mert egy elkényelmesedett, motiválatlan játékos lett belőled, és basztál megküzdeni a helyedért, inkább jellemtelenül leléptél. Ráadásul nem is Bale posztján játszott. Tényleg az elmúlt évek legnagyobb üzlete volt 50-ért elpasszolni.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. augusztus 30., szombat 20:46

Galacticos írta:
TheBull6 írta:reus még nem is annyira fontos idén, tökre kiegyeznék vele ha csak jövőre jönne, CRnek sajnos annyi lassan
én előbb tartanám meg cr-t ígyis mint a walesi imitátorát.
bélának még adnék egy kis időt, csak hozott 2(másfél) kupát a góljaival, még ha a játék alább is fagyott, de ha marad a dolog, akkor egyértlemű hogy a féllábú ronaldo is többet érne, de azért már nem bírna alapkezdőként évi 60 meccsen, és mindenképpen nyugodtabb lennék, ha lenne egy Reus is fegyvernek a szélre, mert IGAZI szélsők terén se vagyunk fullon.
de mondom, reus annyira nem fontos idén, csak nem lenne jó hagyni hogy megkaparintsa majd a bayern, mert ha nem hozzánk, sajnos tuti odafog lépni szerintem :-(
na deeeee Falcaowagonra fel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. augusztus 30., szombat 20:41

Mike írta:
Galacticos írta:egyébként ha jönne falcao meg pogba akkor james? :lol:
bale helyén, jobban járnánk
igen egyébként...Nálam egyértelmű lassan, hogy Bale pad, és James a kezdőbe. Középpályán meg ne erőltessük már szerencsétlent...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 30., szombat 20:40

Realista24 írta:MENDES :mrgreen:
Vele úgyis jóban vagyunk, sok pénzt köszönhet nekünk, Di Maríát is szépen elboltoltuk, biztos nem 2 fillér esett le neki, meg amúgy is csomó ügyfele van nálunk, csak meggyőzi Falcaot. :D Már ha egyáltalán győzködni kell.

Bár az előbbi kép amit linkeltél, hát khhmm... :D

Reusnak továbbra is örülnék (lehet nem lenne hely neki, de legalább nem a Bayernt erősítené jövőre, meg megnyugtatna, hogy a Real játékosa :Đ ), de most már rá se látok sok esélyt. Falcao, talán Luis Gustavo, vagy esetleg Verratti, akire a hírek miatt lehetne számítani még.
Galacticos írta:én nagyon bírom a tagot, remélem marad.
Én is így vagyok vele, utóbbi időben megkedveltem. Tökéletes kiegészítő ember szerintem, konstans hozza a szintjét, nem hullámzó a teljesítménye. A rotáláshoz miatt is hasznos lenne, ha maradna. És mégis csak Madridista, nem holmi zsoldos katona. :D

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. augusztus 30., szombat 20:38

TheBull6 írta:
Galacticos írta:oké sokan nem akarjátok falcaot.
de valaki mondja már el hogy reusszal mégis mi lenne jobb?
támadó játékos aki nem csatár, ebből meg van egy pár a keretbe már. nem is értem minek de legfőképpen hova akarjátok?
akkor kéne ha nem lenne itt bale.

pogbát adom őt hozni kéne falcaoval együtt.
falcao és reus és pogba kell, aztán csók, kész a keret egy jó időre :D

falcao egyértelmű hogy kell, mert benz elémögémellé kell egy csatár, akinek az a posztja.

reus még nem is annyira fontos idén, tökre kiegyeznék vele ha csak jövőre jönne, CRnek sajnos annyi lassan :( a helyén tökéletes lenne, mert azért szélsőként Reus jobb Jesénél, Jamesnél, Isconál. Ezt szerintem azért alá lehet írni. Egyedül Jesé akiben van akkora potenciál ezen a poszton, hogy nagyot robbantson, a másik kettő meg szerintem maga sem tudja, hogy ő tkp, szélső, kkp, vagy hamiskilences, vagy mi akar lenni. :D

pogba meg hát... :) :)
sajnos nagyon kérdőjeles a srác, potenciál megvan, tehetség is, minden, csak sajnos a butaság is :\ de ha nálunk meg levetkőzné, akkor meg SAF lenne a világ legsz*rabb edzője, mert hogy nem vette észre a srácban a lehetőséget. Mondjuk SAF már így is az, hát elengedte Pikét, a világ legjobb védőjét :) :) :) :) :) :) :) :mrgreen:
Hát SAFra szerintem szava nem lehet senkinek...Miután látjhatjuk, hogy mi lett miután elhagyta a MU-t. Hihetetlen az a pali, egy középszerű kerettel volt mindig ott a topon. (Legalábbis az elmúlt évekre ez igaz)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 30., szombat 20:38

TheBull6 írta:ajnos nagyon kérdőjeles a srác, potenciál megvan, tehetség is, minden, csak sajnos a butaság is :\
zizouuuuuu. :D
majd megoldja.
TheBull6 írta:reus még nem is annyira fontos idén, tökre kiegyeznék vele ha csak jövőre jönne, CRnek sajnos annyi lassan
én előbb tartanám meg cr-t ígyis mint a walesi imitátorát.
Sierra írta:Távozó talán nem lesz, de Arbeloa még meglephet minket... Mit gondoltok, távozik ő is last minute?
én nagyon bírom a tagot, remélem marad.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. augusztus 30., szombat 20:36

Galacticos írta:oké sokan nem akarjátok falcaot.
de valaki mondja már el hogy reusszal mégis mi lenne jobb?
támadó játékos aki nem csatár, ebből meg van egy pár a keretbe már. nem is értem minek de legfőképpen hova akarjátok?
akkor kéne ha nem lenne itt bale.

pogbát adom őt hozni kéne falcaoval együtt.
falcao és reus és pogba kell, aztán csók, kész a keret egy jó időre :D

falcao egyértelmű hogy kell, mert benz elémögémellé kell egy csatár, akinek az a posztja.

reus még nem is annyira fontos idén, tökre kiegyeznék vele ha csak jövőre jönne, CRnek sajnos annyi lassan :( a helyén tökéletes lenne, mert azért szélsőként Reus jobb Jesénél, Jamesnél, Isconál. Ezt szerintem azért alá lehet írni. Egyedül Jesé akiben van akkora potenciál ezen a poszton, hogy nagyot robbantson, a másik kettő meg szerintem maga sem tudja, hogy ő tkp, szélső, kkp, vagy hamiskilences, vagy mi akar lenni. :D

pogba meg hát... :) :)
sajnos nagyon kérdőjeles a srác, potenciál megvan, tehetség is, minden, csak sajnos a butaság is :\ de ha nálunk meg levetkőzné, akkor meg SAF lenne a világ legsz*rabb edzője, mert hogy nem vette észre a srácban a lehetőséget. Mondjuk SAF már így is az, hát elengedte Pikét, a világ legjobb védőjét :) :) :) :) :) :) :) :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 30., szombat 20:32

Na akkor Falcao érkezése borítékolható, biztos, hogy ezért maradt ki a Lille elleni meccsből, mi másért hagyták volna ki?
Úgy fogalmaznék, hogy Falcao távozás biztos.
Arsenal, City, Real, Juve. Négyen vannak tárgyalásban és a nyertes.........................MENDES :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 30., szombat 20:31

Na akkor Falcao érkezése borítékolható, biztos, hogy ezért maradt ki a Lille elleni meccsből, mi másért hagyták volna ki? Pláne hogy idén 3/2 volt a bajnokságban, ezek után biztos nem hagyták volna ki a csapatból.
Kérdés, hogy kölcsönben jön-e, vagy végleg. Kölcsönnel talán jobban járunk, mert ha esetleg nem jön be annyira, nem bukunk akkorát ugye. Remélem Pérez okosan csinálja. Azért jól kicentizték, utolsó vagy utolsó előtti napon jön...

Kérdés, jön-e még valaki? Pogba akkor felejtős idén is, Luis Gustávot annyira nem vágom, nem tudom mennyire lennénk vele előrébb. De valakit csak kéne hozni a kp-ra, remélem Ancelottiék is tudatában vannak ennek.
Távozó talán nem lesz, de Arbeloa még meglephet minket... Mit gondoltok, távozik ő is last minute?

Jamest én is megnézném Bale helyén, CR-Falcao-James. Biztos adná.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 30., szombat 20:29

Mike írta:
Galacticos írta:egyébként ha jönne falcao meg pogba akkor james? :lol:
bale helyén, jobban járnánk
igen tudom.
de bale úgyis játszani fog te is tudod meg sajnos énis.
pedig de szép lenne. B-)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. augusztus 30., szombat 20:27

Galacticos írta:egyébként ha jönne falcao meg pogba akkor james? :lol:
bale helyén, jobban járnánk
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 30., szombat 20:26

egyébként ha jönne falcao meg pogba akkor james? :lol:


keylor. carvajal-varane-ramos-marcelo. modric-toni-pogba. bale-falcao-cé.
james meg majd szotyizik.
igen tudom isco, is de hát ilyen kezdővel nem hogy a tizenegyedik lenne meg idén, de jövőre a tizenkettedik is. :mrgreen:

bár bale jövőre mu... :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 30., szombat 20:25

Falcao minden eshetőségre felkészült
http://i.imgur.com/PlSUupU.png
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2014. augusztus 30., szombat 20:23

Tartok tőle, hogy Falcao vagy egy másik csatár leigazolása után más érkező nem lesz, pedig a középpályára elférne még egy emberke, én személy szerint bepróbálkoznék a Juventus-nál Vidal vagy Pogba megszerzéssel, valamelyiküket csak eladnák.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 30., szombat 20:21

hehe írta:
Toti írta:na gyerekek.
mit mondok már 2 hete?
robbani fog az utolsó órákban a falcao biznisz. :mrgreen:
itt is van az új avatarom :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=vg92bibt2YE
Óriási nóta
Na de offból ki
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 30., szombat 20:19

oké sokan nem akarjátok falcaot.
de valaki mondja már el hogy reusszal mégis mi lenne jobb?
támadó játékos aki nem csatár, ebből meg van egy pár a keretbe már. nem is értem minek de legfőképpen hova akarjátok?
akkor kéne ha nem lenne itt bale.

pogbát adom őt hozni kéne falcaoval együtt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 245 regisztrált és 0 vendég