Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. június 5., szerda 11:35

Acewill írta:Kár, hogy semmilyen TV nem adja :/
Nem értem minek a f :cens: sznak nem tudja leadni az eurosport, pedig régebb úgy emlékszem adták a korosztályos bajnokságokat... :roll:
Acewill írta:Egyébként még azt nem értem, hogy Canalaes, hogy tud megint ott lenni az U-21-es keretben, mikor 22 éves elmúlt...
Ha jól tudom, úgy van a szabályzatban talán, hogy aki a selejtező meccsek kezdetekor még nem több, mint 21 éves, az játszhat a tornán (Canales pedig tavaly még 21 volt) De lehet ha most hülyeséget mondtam :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 5., szerda 11:33

CR-nek minden fekszik konkrétan csak a védekezés annyira nem, de komolyabb meccseken besegített még, ha nem is elvetemült módon... Én még mindig azon az elven vagyok, hogy ha jön 1 olyan edző aki példát statuál és felnézhetnek rá akkor CR-nek és mindenki másnak nagymértékben javul majd a hozzáállása, mert José bekkelését szerintem senki sem csipázta és ez látszott is :roll: .
Jöjjön Ancelotti és vágjunk bele a lecsóba :workout: :box:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 5., szerda 11:32

legendary írta:
hehe írta: céronaldonak nem az volt akkor a baja, hogy védekeznie kell, hanem hogy murinnyó jött a szokásos bekkelős, visszaállós szarral, ahelyett, hogy feljebb toltuk volna az egészet és letámadjuk őket. és mindenki védekezik csapatként.
Szerintem meg CR-nek, pont, hogy ez a "kontrázós szar" fekszik leginkább...

Sőt, egyértelmű.
ez is tiszta sor, én ezt többször leírtam, hogy ha játékstílust és felfogást váltunk, akkor kaká eleve kuka, céronaldonak meg jóval nehezebb lesz a szűkebb területeken lefutkorászni a védőket.

de ettől még azon az ominózus konkrét meccsen, amiről sztem a sajtó meg murinnyó beszél, az volt a gondja cének, hogy a sok idióta húzódik visszafele ahelyett, hogy odabasztunk volna nekik a saját kapujuk előtt. integetett, hogy gyertek előrébb, aztán már csapkodott, persze, hogy murinnyónak nem tetszett, mert nem ez volt a taktika, viszont ez nem is a real madrid, ez egy hányás.
Kép
Kép
Kép

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 5., szerda 11:25

hehe írta: céronaldonak nem az volt akkor a baja, hogy védekeznie kell, hanem hogy murinnyó jött a szokásos bekkelős, visszaállós szarral, ahelyett, hogy feljebb toltuk volna az egészet és letámadjuk őket. és mindenki védekezik csapatként.
Szerintem meg CR-nek, pont, hogy ez a "kontrázós szar" fekszik leginkább...

Sőt, egyértelmű.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. június 5., szerda 11:24

Remy írta:
haszi írta:Bár azt nem értem, hogy ha Morata ott tud lenni, akkor Jesé miért nem :hmmm: vagy akár a barcás Deulofeu.
Ők az U-20-as VB-re mennek, ami szintén júniusban kezdődik. (június 21-e és július 13. között) :-)
Jajj így már érthető, ott ők lesznek a "húzóerő" :D Köszi, a kisegítést :agree:

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Acewill » 2013. június 5., szerda 11:23

haszi írta:Ma kezdetét veszi az u21-es Európa bajnokság Izraelben, akit érdekel annak ajánlom figyelmébe az esti Angol - Olasz meccset, meg lehet lesni Veratti barátunk milyen formában van :D A spanyolok számára holnap kezdődik a bajnokság, délután 6-tól játszanak majd az oroszokkal. A keretben ott van Carvajal, Nacho és Morata és pár ex-madridi arc is (Canales, Sarabia, Rodrigo) :-) Bár azt nem értem, hogy ha Morata ott tud lenni, akkor Jesé miért nem :hmmm: vagy akár a barcás Deulofeu.
Kár, hogy semmilyen TV nem adja :/ Egyébként még azt nem értem, hogy Canalaes, hogy tud megint ott lenni az U-21-es keretben, mikor 22 éves elmúlt...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 5., szerda 11:21

BBeno írta:az a kis affér nyílt titok volt mert a kamera is látta hogyan reagált Ronci arra mikor védekezni kérte őt José. Pepe-s affér is már tudott volt. engem a véleménye érdekelne Ikerről és Ramosról. valszeg ha őszintén kéne nyilatkozni akkor Ramost felmentené ikerről viszont kiderülne még pár szép cselekedet.
itt tévedést érzek.
céronaldonak nem az volt akkor a baja, hogy védekeznie kell, hanem hogy murinnyó jött a szokásos bekkelős, visszaállós szarral, ahelyett, hogy feljebb toltuk volna az egészet és letámadjuk őket. és mindenki védekezik csapatként.

de láttuk - és be is szoptuk mindannyiszor - hogy mi van, ha murinnyó taktikázni próbál...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 5., szerda 11:19

haszi írta:Bár azt nem értem, hogy ha Morata ott tud lenni, akkor Jesé miért nem :hmmm: vagy akár a barcás Deulofeu.
Ők az U-20-as VB-re mennek, ami szintén júniusban kezdődik. (június 21-e és július 13. között) :-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. június 5., szerda 11:17

Ma kezdetét veszi az u21-es Európa bajnokság Izraelben, akit érdekel annak ajánlom figyelmébe az esti Angol - Olasz meccset, meg lehet lesni Veratti barátunk milyen formában van :D A spanyolok számára holnap kezdődik a bajnokság, délután 6-tól játszanak majd az oroszokkal. A keretben ott van Carvajal, Nacho és Morata és pár ex-madridi arc is (Canales, Sarabia, Rodrigo) :-) Bár azt nem értem, hogy ha Morata ott tud lenni, akkor Jesé miért nem :hmmm: vagy akár a barcás Deulofeu.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 5., szerda 11:13

Mind a két fél sáros szerintem.
De mégegyszer mondom ha ezen nem lépnek túl kurvagyorsan, akkor nem is fognak nyerni semmitse.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 5., szerda 11:11

az a kis affér nyílt titok volt mert a kamera is látta hogyan reagált Ronci arra mikor védekezni kérte őt José. Pepe-s affér is már tudott volt. engem a véleménye érdekelne Ikerről és Ramosról. valszeg ha őszintén kéne nyilatkozni akkor Ramost felmentené ikerről viszont kiderülne még pár szép cselekedet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 5., szerda 11:04

BBeno írta:lehet hogy páran utáltátok Rault az utolsó éveiben mikor folyamat kezdő volt de sosem támadta hátba egyik edzőjét sem. ikerről sorra derülnek ki hogy mekkora kapitány. adagolja a nőjének a belső infókat, hazudik hogy rossz színben tüntesse fel Josét. még hogy jó a háta. akkor biztos perez is hazudik joséval egyetemben.
http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ID=HP_BN_1
Na ezt a José interjút vártam. Továbbra sem nyugszik az ürge.
A lényeg annyi hogy CR nem tartotta be a taktikai utasításait.
De nem érdekelnek mostmár az ilyenek. Ahogy ő mondja "hazament" a Chelseabe, nagyon örvendek, remélem semmit nem nyer velük, de úgy kb. lesz :cens: m. Csak mostmár az ilyen sárdobálást be kéne fejezni mindenki részéről, és előre tekinteni nem hátra.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 5., szerda 10:53

lehet hogy páran utáltátok Rault az utolsó éveiben mikor folyamat kezdő volt de sosem támadta hátba egyik edzőjét sem. ikerről sorra derülnek ki hogy mekkora kapitány. adagolja a nőjének a belső infókat, hazudik hogy rossz színben tüntesse fel Josét. még hogy jó a háta. akkor biztos perez is hazudik joséval egyetemben.


Boatenghez meg annyit: bár tudom hogy mivel normális áron eladó így mi biztos nem pályázunk rá ráadául KP-ra erősítés lenne így főleg nem. de anno a Portsmuothban és a Spursben is KK-n játszott a milanban tolták fel. simán hátrébb lehetne vinni. ugyan ez a helyzet Guarín esetében is akinek a játékát én szsz nagyon birok.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 5., szerda 10:52

Boateng fölösleges. Támadó kp. van elég, nekünk védekező arc kell, meg szélső.

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ryel » 2013. június 5., szerda 10:50

Boateng
Komolyan van még olyan hülye aki üzletelne azokkal a maffiózókkal??? Ha 15 millió akkor az csak azt jelentheti hogy mentálisan vagy fizikálisan van valami elég nagy bibi Prince-el. Kinek hiányzik kidobni 15 millát meg évente 5-öt plusz az adók arra hogy egy kezelhetetlen vagy egy sérülékeny játékos koptassa Ricardo mellett a padot?

CR
Felnyithatná a szemét az aki azt hiszi 120 ért vagy akár 80-ért is el lehetne passzolni. Persze egy játékos minősége is nagyban befolyásolja az árát de van még tucatnyi tényező, mennyire égető tőle megszabadulni, mit akar a játékos, milyen kockázatai vannak hogy marad stb...
Szomorú de egy épeszű csapat sem adna 50-60-nál többet érte, mert ennyiért jövőre biztosan megkapják a szerződés utolsó éve miatt, persze a Zenit meg az Anzsi meg a Monaco kivétel, de oda nem fog Ronaldo menni.

Én három forgatókönyvet látok:
1) Megnyugtatják, hogy lesz itt jó sportprojekt, amiben fontos szerepet szánnak neki, aláír előbb vagy utóbb és 32-33 évesen elmegy levezetni az USA-ba, Párizsba, Manchesterbe vagy az arabokhoz, és legenda lesz nálunk.
2) Nem sikerül meggyőzni és két év múlva visszamegy a Unitedba, ingyen, hogy végre visszavonulhasson Giggs.
3) Nem sikerül meggyőzni, beparázunk, el akarjuk adni, de nem sikerül vagy csak bagóért (most 50-60 milla jövőre 30-40 milla) ami vagy sikerül vagy nem.

Chelsea
Mou nem fog Angliában 4-2-3-1-et játszatni, visszarántja a Chelseat 4-3-3-ba, oda már nem fér be egy technikás de fegyelmezetlen védő (David Luiz) egy támadó középpályás (Mata) és egy ingadozó formájú csatár sem (Torres). Szóval nem hinném hogy kacsa lenne.

4-3-3
Nagyon nem örülnék ha áttérnénk erre a formációra. Persze minden formációt lehet többféle stílusban játszani, de azért mégiscsak védekezőbb felfogású mint a 4-2-3-1. Sokféleképpen lehet 4-2-3-1-et játszani, teljesen máshogy játszott a Mou féle Real, a Bayern és a Dortmund.
Remélem az új edző megszilárdítja a középpályát hátul mennyiségben, minőségben és variációs lehetőségekben is. (ezért örülnék Ancelottinak).
Lehet bűnbakokat kikiáltani, de a legnagyobb baj a mostani csapatban nem az hogy Khedira játszik, vagy Alonso lassú, hanem hogy ez a két játékos együtt játszik (ez az oka hogy Khedirának kell felfutnia a támadásokhoz, és ez az oka hogy folyamatosan hosszú indításokra és kontrára játszunk).
Meglehet egy kezünkön számolni azokat a játékosokat aki egyaránt elfogadhatóan magas szinten tudnak beállóst és mélységi irányítót is játszani (Sweini, Javi Martinez, Vidal), csak ezek a játékosok mozdíthatatlanok.

Szóval át kell gondolni és vagy feljebb kell tolni a védelmi vonalat (szerencsére gyors védőink vannak hozzá) és a hátsó középpályát hogy közelebb kerüljenek a kapuhoz, vagy ki kell próbálni egy olyan játékost Xabi helyén vagy mellett aki gyorsan képes átváltani védekezés és támadás között (pl. Modric). A felmerült nevekből nem tudom hogy Pogba, Thiago, Veratti pontosan milyen karakterisztikájú középpályások, és mennyire jók ebben, de ez fogja meghatározni a jövő évi játékunkat nem az hogy elől Benzema vagy Suarez őrlődik a védők között, vagy hogy oldalt Di Mariá vagy Bale futkároz.

Perez nyilatkozatok
Higuain nem eladó = hülye lennék mást mondani, mert akkor egy épeszű ajánlat nem fog érte jönni max egy 15 millióval kiszúrják a szemem
Thiagot nem vásároljuk ki = nem kell ide ez a gyerek (vagy úgy sem akar idejönni), úgyhogy emelem az imázsom hogy én úriember vagyok

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. június 5., szerda 10:41

Pfff pont tegnap írtam,hogy a következő hír az lesz,hogy elmennek nyári szabadságra,és majd utánna folytatódnak a tárgyalások.Erre visszaolvasok és mit látok. :mrgreen: :lol:

Szar ez az egész én úgy veszem észre.Innentől nincs nagy elvárásom a nyárral kapcsolatban.Kb. mint tavaly olyan lesz. :'(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 5., szerda 10:27

hát essien ígyis-úgyis csalódás volt sajnos. És mivel sokat játszott jobb bunkót, ezért oda került. De sztem ezeket a szurkolók szavazták nem az újságírók. De mind1 is, sajnos ott a helye. Főleg mert nagy név, és ahhoz képest mérik. Mondjuk Fabregast simán betenném abba a flop csapatba :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 5., szerda 10:22

Mike írta:Boateng 15ért ajándék lenne. Nyugodtan be lehetne dobni kp-ra. Gyorsabb, robbanékonyabb bármelyik mostani kezdőnknél, technikailag magasan veri Khedirát, és védekezésben is tudna annyit hozni. Nem azt mondom h nincsenek nála jobb opciók, de 15 millióért...
Ha maradunk a jelenlegi rendszernél, akkor egy Boateng-Gündogan páros mindenben jobb lenne a Khedira-Xabi-nál. Ha 3 kp lesz akkor meg méginkább elfér ott. Az meg h mostanában támadókp-t játszik...naés? Khedira is :lol:


Özil meg megint bent van az álomcsapatba, ilyet... :kivagyhe: :mrgreen: :-)


Céronaldo meg hosszabítson csak szépen. Legalább ha el is megy 2 év múlva, nem ingyen. Ennyit igazán megtehetne.
Nem Özil álomcsapat tagsága a legmeglepőbb. Hanem Essien a nagy csalódás csapatban a jhv... Na kb. ennyire értenek hozzá azok a tisztelt úriemberek. Essien ide egyértelműen csere vkp-nak jött, csak a jhv poszton nem volt 2 azonos képességű játékosunk, ezért játszott ott a Ghánai. Ha ezt az újságírók nem fogják fel... Tudom ez is példányszám eladás miatt van így, de akkor is.

Boateng inkább támadóbb típusú kkp, semmint védekező. A védekezéshez nem sokat ért. Lehet, hogy jobb játékos Khediránál, de a védelemben való szerepeltetése olyan fail lenne, mint anno Julio Baptista vkp-ként való játszatása. Nem az a poszt. Csere tkp-nak érdemes idehozni, aztán jövő nyáron 30-ért továbbadni rajta.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 5., szerda 10:00

Boateng 15ért ajándék lenne. Nyugodtan be lehetne dobni kp-ra. Gyorsabb, robbanékonyabb bármelyik mostani kezdőnknél, technikailag magasan veri Khedirát, és védekezésben is tudna annyit hozni. Nem azt mondom h nincsenek nála jobb opciók, de 15 millióért...
Ha maradunk a jelenlegi rendszernél, akkor egy Boateng-Gündogan páros mindenben jobb lenne a Khedira-Xabi-nál. Ha 3 kp lesz akkor meg méginkább elfér ott. Az meg h mostanában támadókp-t játszik...naés? Khedira is :lol:


Özil meg megint bent van az álomcsapatba, ilyet... :kivagyhe: :mrgreen: :-)


Céronaldo meg hosszabítson csak szépen. Legalább ha el is megy 2 év múlva, nem ingyen. Ennyit igazán megtehetne.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 5., szerda 9:36

magyarul casillas hazudik mint a vízfolyás.
szánalmas.
Egyébként tegnap az egyik spanyol lap már úgy hozta le a dolgot.
-Hogy van a hátad?
-Már jobb.

Kicsit máshogy hangzik, mint az, hogy mindig is jó volt a háta. Sosem tudjuk meg :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég