Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. június 7., péntek 14:25

Igen, ezért is ítam, hogy én nem kifejezetten őt szeretném, hanem egy hasonlóan magabiztos, könyörtelen befejezőt. Mert lássuk be CR-en kívül nincs most ilyen a csapatban, és ha ő neadjisten lesérülne, akkor körülbelül el is úszott a szezon...

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 7., péntek 14:11

Persze az őrültsége összefügg azzal, hogy nem remeg meg a lába. Hogy az ember izguljon valamin előtte el kell gondolkodnia azon, de ő túl hülye a gondolkodáshoz. Ez még nem jelent nála semmi előnyt, mert bármikor bekattanhat neki valami olyan amivel a saját csapatát hátráltatja

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. június 7., péntek 13:57

Igen így utúlag a Balotelliről írt gondolatok kicsit ellentmondásosak. Összességében Mario egy idióta, de ott van a másik oldala az éremnek, hogy ha éppen eszénél van, akkor viszont hihetetlenül magabiztos. Példának megint csak a tizenegyeseket hoznám fel: még a legnagyobbaknak is megremeg néha a lába a büntetőrúgás előtt (lásd tavaly CR, Messi), ez a csávó viszont olyan szinten nem fogalkozik a teherrel, hogy sohasem hibázik. Persze valószínüleg a kettő összefügg, miszerint a saját őrültsége miatt fel sem tudja fogni a teher súlyát. :mrgreen: Na mindegy, remélem így egy kicsit érthetőbbé vált, hogy mire gondoltam az előző hozzászólásban. :-)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 7., péntek 13:48

Például ezért csípem Balotellit. Képességekben nagyon ott van és mentálisan az egyik legerősebb játékosnak tartom. Mármint ezalatt azt értem, hogy ha éppen nem gurul el a gyógyszere, akkor hihetelenül magabiztos, többek között ezért sem hibázott még 11-est eddigi pályafutása során. Az már más kérdés, hogy emellett egy elmebeteg és néha őrültségeket csnál a pályán és azon kívül. :mrgreen: 
Először ìrod hogy Balotelli mentálisan milyen erős,de még ugyan abban a mondatban kifejted hogy mekkora idióta.Ha valaki mentálisan erős,az nem csinál olyanokat mint az orlasz,nem akarja szájbaverdesni az edzőjét,mer nem tetszik neki valami,nem késik az edzésről,nem fekszik mìg a többi nyomja a gimnasztikát,nem duzzog ha lecserélik,ja és nem akarja bedobni a közösbe a nőjét...nem mentális erő ez,hanem csak egy hyper Ego,aminek vannak ugyan pozitív hatásai,de inkább negatív...
Az amit leírtál,Suarezre sokkal jobbapasszol,ha ő a példa,azt aláírom...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 7., péntek 13:47

1 nagy nulla az egész, mert meg akarták fékezni az ilyen olajmágnásokat meg sejkeket, de azt nem nézik, hogy a szponzori pénzek maximálisan elkölthetők, és ezeken keresztül nyomják a lóvét a csapatba...
De nézik elméletileg, direkt kitértek arra, hogy a szponzorációs pénzeket alaposan átnézik, és ha indokolatlanul nagynak találják, akkor nem veszik számításba. persze ez csak elmélet, majd kiderül a gyakorlat.
2010-től érvényben van, de szankciók egyelőre sehol.
Még nincsenek szankciók, asszem a következő évtől lesznek. ha lesznek...
Miért mindig az aktuális agyonhájpolt valaki kell a Realnak? Akiért a fél világ bejelentkezik, majd sírtok itt, hogy miért lesz drágább a játékos. Hát, vajon miért... most épp Gündogan az aktuális alany a nyálcsorgatásra, meg Pogba, Verratti és a többiek. Ahelyett, hogy a Real megpróbálná megkeresni a maga Pogbáját. Tavaly az említett 3 játékos sehol sem volt, senki se akarta őket.
20-22 éves játékosokról van szó. Rohadtul nem erről beszéltem.
Érdekes módon a Juve, a BVB és a PSG meg tudta találni ezeket a tehetségeket.
Mi meg hoztunk egy varane, a sok kretén többi csapat miért nem igazolta le?


Pogba meg nem hozható, mert nem adják el.
Lehet Ancelotti kétcsatáros játékában az egyik CR lenne ...
Biztos vagyok benne, hogy CR mellé senki nem tesz két centert. Felesleges is lenne.
Anno le kellett volna klónoznunk Van Nistelrooy-t...
Aztán mindkettőt eladni! :roll:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 7., péntek 13:44

-----Casillas----

---Dani-Varane/Pepe-Ramos-Marcelo---

---------Verrati-X.Alonso---------

--Jesé/Bale-----Modric/Özil---Ronaldo--

Benzema/Suarez

A kérdésem a következő. Ha esetleg eladjuk Coentraot,ki lesz a csere balhátvéd? Mert szerintem egy Marcival az egész szezont nem hozzuk le,és láthatjuk azt is,hogy nem éppen van formában a kis brazil.
Plusz nem értem,hogy Alonsot sokan miért akarják padra tenni? Lassú,körülményes?? Másik oldalon a lassú,körülményes Xavit elbírja a kp. Ebben a szezonban még biztos nem padoztatnám,kell mellé egy fiatal,robotolós playa(Verrati).
A másik a csatár kérdés,Benzemának adni kell még egy szezont,bár megmondom őszintén..én nem látom azt benne,hogy robbanni fog...eddig se volt a kedvencem,ezután se lesz,ezért mindenképpen hoznék még egy csatárt.(Suarez)
Még egy dolog ami nagyon nagyon szúrja a szemem,az pedig Özil jobb oldalon való szerepeltetése volt.Nem igen tud kibontakozni,ő egy igazi tkp,ezért középen kell,hogy játszon,hiszen ott világklasszis színvonalt hozott nem egyszer,vissze kell tenni középre,és lehet variálni őt Modrical.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. június 7., péntek 13:36

Benzemával az a legnagyobb baj, hogy mentálisan rendkívül nincs a toppon. Hiába vannak meg a képességei és játszik néha már "zidane-i eleganciával", ha emiatt a probléma miatt ezt nem tudja hosszútávon is kinyilatkoztatni... Lehet, hogy most sokan meg fognak ezért kövezni, de szerintem sokkal nagyobb az esély arra, hogy pár éven belül eltűnik a süllyesztőben, mint arra, hogy meghatározó játékos lesz Európában, vagy akár a Madridban. Persze remélem rámcáfol, de a jelenlegi helyzet alapján én így látom.
Például ezért csípem Balotellit. Képességekben nagyon ott van és mentálisan az egyik legerősebb játékosnak tartom. Mármint ezalatt azt értem, hogy ha éppen nem gurul el a gyógyszere, akkor hihetelenül magabiztos, többek között ezért sem hibázott még 11-est eddigi pályafutása során. Az már más kérdés, hogy emellett egy elmebeteg és néha őrültségeket csnál a pályán és azon kívül. :mrgreen:
Zidane-é minden tiszteletem, de a magabiztosság hiányában hiába vannak meg a jó képességek, ez összességében kevés. Ráadásul a franciaiánál a különböző botrányok sem teljesen szokatlanok (gondolok itt például a francia edzőtábor és a fiatalkorú prosti esetére), és ezek az ő teljesítményét hatványozottan befolyásolják. Persze Balotelli ezesetben a legrosszabb ellenpélda ( :mrgreen: ), de őrá ezek a dolgok egyáltalán nincsenek hatással. Természetesen ezzel nem azt akartam mondani, hogy Balotelli-t szeretném Benzema mellé/elé, csak arra akartam utalni, hogy nem szerencsés a szezont egyedül egy ilyen labilis teljesítményű csatárral végigtolni.
Suarez-t a Ghána elleni jelenete, illetve a vámpír énje miatt én soha nem akarom habfehérben látni, így is kaptuk/kapjuk a savazást Mourinho, Pepe, Arbeola stb... egyéni akció miatt, nincs szükség még egy ilyen fazonra (bármilyen jó képességekkel is legyen megáldva). Anno le kellett volna klónoznunk Van Nistelrooy-t...

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 7., péntek 13:34

BBeno írta:viccnek is rossz. jön egy sérülés azt paff a kilencesnek. főleg ha ancselotti két csatárral is szeretne néha játszani egyszerre. nem tehetjük meg hogy nem igazolunk legalább egy csatárt.
Lehet Ancelotti kétcsatáros játékában az egyik CR lenne ... persze o kotetlenul szaladgálna, az igazi csatár meg lenne Karim. Persze ez nem zárja ki azt, hogy így sem elég ide csak simán Karim.
Ez a 2 csatáros felállás ilyesmi lenne: 4-1-3-2

Carvajal------Varane-------Ramos--------Marcelo
----------------------??VKP??-------------------------
------------Modric----Özil-----Verratti-------------
-------------Benzema-----C. Ronaldo-------------

Ezzel a felállással nem kell idén sem Bale, semmilyen más szélso. A széleket vinné Carvajal meg Marcelo. Ebbe a rendszerbe mindossze két játékos kell: Verratti meg egy igazik VKP. Ok ketten + Modric megoldják a kozéppályás védekezést. Ozil elol tehermentesitve van Modric által, nemcsak rá kell osszpontosítania az ellenfélnek, es a védekezésre sem kell annyira osszpontosítania, elég az alibi zavarása :D . Carvajal + Marcelo felmenetével a VKP visszazár, azaz egy 3-5-2 rendszer alakul ki.... Kiadás: Verratti + VKP = max 60 millio euro :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 7., péntek 13:27

ericco írta:City, PSG, most már a Monaco is költ keményen, újra. Az orosz klubok is csatlakoznak lehet. Mi van azzal a FFP-jel? 2010-től érvényben van, de szankciók egyelőre sehol. Pedig kétlem, hogy ezek a klubok olyan magas bevétellel rendelkeznének, hogy abból igazoljanak :hmmm:
1 nagy nulla az egész, mert meg akarták fékezni az ilyen olajmágnásokat meg sejkeket, de azt nem nézik, hogy a szponzori pénzek maximálisan elkölthetők, és ezeken keresztül nyomják a lóvét a csapatba... PSG-nek is van annyi szponzora, hogy elég felsorolni és ennek több mint fele arab cég, akár milyen hihetetlen... Évek kérdése és felborul az egész piac, de már most érezhető. Itt annyit lehet csinálni, hogy megszabják, hogy éves szinten mennyit lehet maximum költeni. Másképp nem, de tuti arra is találnak kiskaput. :coffee:

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2013. június 7., péntek 13:26

Továbbá le kéne csapni erre a Fernando gyerekre, amíg nem viszik el, szerintem tehetséges a srác.

Ha jól tudom már nem nagyon tudunk lecsapni... http://www.transfermarkt.de/de/grmio-fe ... 24646.html
Mondom, ott van például a Real Sociedad, tele baromi tehetséges fiatalokkal, akikből pár éven belül igazi klasszis lehet, ha jól kezelik őket. Inigo Martineztől kezdve Griezmanig szinte bárkiből lehet sztár.
Nagyon egyet tudok ezzel érteni. Sociedadból 3-4 embert is szívesen látnék nálunk: I. Martinez - Pepe helyett, Pardo vagy Illarramendi a kpre, Griezmann pedig Di Maria helyett (Griezmann szerintem Zidane miatt nagy szívvel jönne hozzánk és Griezmann & Jese szélt meg már simán el tudnék képzelni).
Itt egy videnyó Aubameyang-ról. Semmit nem érnek ezek, de jó bedobni egy új nevet.
Aubameyang nagyon felkapott főleg a két német nagyot lehet hallani, de Psg, olasz, angol csapatok is hívják. Egy tény nagyon hasznosan dolgozott 37 meccsen 19 gól és 14 gólpassz. Ha már Étienne - Josuha Guilavogui kpra nem lenne egy rossz húzás. Fiatal, nagyon tehetséges és az u-válogatotban se ment rosszul. Bár nekem még mindig Capoue - de ez meg már szinte biztos Arsenal igazolás...
Szerintem ha Carlo jon, akkor valakit magával fog hozni a PSGbol. Ez a valaki pedig Verratti lesz. Verratti mai nyilatkozata is azt mutatja, hogy nem tudja mi lesz vele a jovoben. Pár héttel ezelott még azt nyilatkozta, hogy marad a PSGben. Lehet akkor úgy hitte, Carlot nemengedik el, de most már más a helyzet. Kitudja. De szerintem Carlo egyik kedvence, ráadásul olasz is mindketto. Én nemhinném hogy Carlo, aki minden eddigi csapatában a kozéppályára oszpontositott a legtobbet, hogy idejon, és még a vak által is észreveheto harmatgyenge kozéppályánkra kezdené felépíteni a taktikáját.
Ez is szerintem biztos. Így szinte 100%, hogy nem csak Carlo hanem róla is folynak egyeztetések.

U-21 EB meg érdemes prá embert figyelni: spanyoloktól nagyon tetszik a volt Realos Rogrigo, Isco se volt rossz most se,Illarramendi is hasznosan ment a kp-n, holland belső 3as se volt rossz Maher, v. Ginkel (Chelsea?), Strootman (Man. Utd?). Innét azért ki lehetne fogni pár jó játékost a gyengécke középpályánkra viszonylag jó áron.
Az a 25 millió nehogy már akadályt jelentsen. Higu árából simán hozható.
Higut fel kell ajánlani Pogbáért egy az egyben vagy Wilsherért és adni még pénzt. Érte nem pénz kell hanem játékos (kpra).
Zidane meg van róla győződve, hogy pusztán Ancelotti bizalmára van szüksége Benzemának, hogy a legjobb között emlegessék Európában.
Azért kevés lenne csak egy Benzema. Én Rodrigo elhoznám azért Benficából. Rodrigo, Morata, Benzema és akár itt is bevethető Jese/Cr már nem is lenne egy világtalan rossz támadósor...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerzsoooo 2013. június 7., péntek 13:28-kor.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 7., péntek 13:26

ericco írta:City, PSG, most már a Monaco is költ keményen, újra. Az orosz klubok is csatlakoznak lehet. Mi van azzal a FFP-jel? 2010-től érvényben van, de szankciók egyelőre sehol. Pedig kétlem, hogy ezek a klubok olyan magas bevétellel rendelkeznének, hogy abból igazoljanak
Semmi. Már a bevezetéskor egyértelmű volt, hogy csak látszat intézkedés lesz. A kiskapuk ugyan úgy megvannak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2013. június 7., péntek 13:26-kor.

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. június 7., péntek 13:22

Én nem tudom hogy hol van ebben a cikkben az hogy Zidan egy szóval is azt mondta volt, hogy nem kell csatárt igazolni... :cens:
Annyit mondott,hogy Benzemának csak bizalomra van szüksége és a legjobbak között fogják emlegetni. >:]
De úgy látom itt sokaknak szövegértelmezési problémái vannak. :mrgreen:
Nah peace. :coffee:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 7., péntek 13:20

City, PSG, most már a Monaco is költ keményen, újra. Az orosz klubok is csatlakoznak lehet. Mi van azzal a FFP-jel? 2010-től érvényben van, de szankciók egyelőre sehol. Pedig kétlem, hogy ezek a klubok olyan magas bevétellel rendelkeznének, hogy abból igazoljanak :hmmm:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 7., péntek 13:11

A city eszetlen költekezése a hasznukra válhat idén! Megvették Fernandinhót is a Sahtartól,ami nekünk nézve kedvező lehet. Ezzel lehet megnyílik az út Silva Madridba igazolása felé. Bár sajnos Perezék fejében már meg se valósul az ötlet,de igen a széleket kéne erősíteni. Talán ha Benítez komolyan gondolja hogy leigazolja Callejónt és DM is lép vagy bevonjuk a csere üzletbe akkor megint veszítünk egy szélsőt. Én még mindig azt mondom egy 25-28 milliós ajánlattál el lehetne hozni. Főleg hogy a napokban vette meg a City Navast,és gondolom még sok mindenkit akarnak venni mert hát ők a City igy nekik kel igazolni,ezért jól jöhet a pénz is nekik.
Hát elég baj hogy ők vették meg Fernandinhot,és nem mi :-) egyből nem fájna a fejem a középpálya miatt.
Ami meg Silvat illeti,ő pár évvel ezelőtt kellett volna,DM helyett,most már 28 éves,szvsz...

A Real Madridban,igen is szükség van sztárokra,ahogy zongoracipelőkre,meg fiatal tehetségekre is,ebből kell egy jó edzőnek megfelelő elegyet kreálni.És akkor lesz olyan hogy CSAPAT,ami még akár sikereket is elérhet...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 7., péntek 13:02

“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” – mondta néhány napja Zidane Péreznek, amikor arról egyeztettek, hogy kivel pótolják a várhatóan távozó Higuaínt. A legendás francia játékos meg van róla győződve, hogy pusztán Ancelotti bizalmára van szüksége Benzemának, hogy a legjobb között emlegessék Európában.
viccnek is rossz. jön egy sérülés azt paff a kilencesnek. főleg ha ancselotti két csatárral is szeretne néha játszani egyszerre. nem tehetjük meg hogy nem igazolunk legalább egy csatárt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 7., péntek 12:56

Erti írta:Amúgy azon mi az eszetlen költekezés, hogy hiányposztra vettek egy nagyon jó játékost?
Mert ott van már nekik Javi G. :mrgreen:
Remélem, a nagy spanyolosítási láz közepette nem akarjuk őt visszaédesgetni.
Merci Zizou!

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 7., péntek 12:51

A city eszetlen költekezése a hasznukra válhat idén! Megvették Fernandinhót is a Sahtartól,ami nekünk nézve kedvező lehet. Ezzel lehet megnyílik az út Silva Madridba igazolása felé.
Egy VKP leigazolása, hogy teheti könnyebbé Silva megszerzését?

Amúgy azon mi az eszetlen költekezés, hogy hiányposztra vettek egy nagyon jó játékost?

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. június 7., péntek 12:51

Ezt hallottátok? Bale helyett Mata?

Érdekes elképzelés, tőlem jöhet:) B-)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 7., péntek 12:49

cart írta:Minek adná el a Bayern Gustavot? Ők se túl vastagok a középpályán. Van valami fiatal török meg Gustavo cserének, aztán annyi. Pep mondta, hogy nem kell, vagy miből gondolod?
Tanlán mert jobb játékos annál, hogy csak rotálva kapjon lehetőséget. De igazából amíg nem érdeklődünk, addig nem is lehet tudni mi a helyzet, ezért mondom, hogy egy próbát megérne. Martinezt előbb fogja játszani Pep, ebben biztos vagyok.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 7., péntek 12:45

nmate írta: nem igaz nem próbáljuk meg Gustavot, Pepnek úgysem kell majd. 20 milláért lazán jönne, annyiért meg még a hülyének is megéri, nemhogy a RM vezetőségnek.
Minek adná el a Bayern Gustavot? Ők se túl vastagok a középpályán. Van valami fiatal török meg Gustavo cserének, aztán annyi. Pep mondta, hogy nem kell, vagy miből gondolod?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég