Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 7., péntek 17:31

Huppsz igaz :-) Moratát annak idején Felcsúton a Puskás Suzuki Kupán láttam játszani és már akkor tudtam, hogy meg kell jegyeznem ezt a játékost. (Akkor Morata lett a tornagólkirálya.) Aztán bár eleinte nem játszott jól a Real felnőtt meccsein, de idén sztem áttörés volt nála. Gólokat rúgott és pl. nagyon jól tolta a Barca ellen. A Castillában, ha játszott gólt rúgott. Ha kapott volna annyi lehetőséget, mint Higuaín v. Benzema akk élt is volna vele. Ő sokkal tehetségesebb, mint Soldado v. Negredo annak idején. Egyszerűen csak meg kéne adni végre a tehetségeinknek a lehetőséget. Mert br a barca utánpótlásáról beszél mindenki mégis előttük van a Castilla.
Kapott lehetőséget már a nagycsapatba,s bár ezen pár meccs alapján nem illik felállítani a diagnózist,de azt el lehet mondani,hogy nem volt benne az a nagy átütőerő,amire csettint az ember egy-egy megmozdulásnál,hogy na ebből a kölyökből lesz valami!De csak cáfoljon rám,aztán menjen kölcsön ahogy cart is mondja.Soldadoval meg nem érdemes összehasonlítani,mert húzóember a valenciaba,míg Morata csak igéret...

A barca b,meg a castilla között,az a különbség,hogy a nagycsapat náluk 1/1-be azt játsza mint az utánpótlás minden szintje,addig madridban ez máshogy van kicsit.Az ott 40 éves rendszer,de mi máshogy csináljuk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 7., péntek 17:30

MorataMartin írta:Egyébként még erre a fiúra lesz érdemes figyelni, mert tehetséges: http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... ian_B..htm .
Cristian Benavente, jó focista válhat belőle. Elvihetnék az előszezonra. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. június 7., péntek 17:32-kor.
Merci Zizou!

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 7., péntek 17:19

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... r/Theo.htm ez pedig Zidane 11 éves csatár fia. ha egyszer megérném azt h 3 Zidane is van a Real keretében. Enzo irányítana, Luca védene és Teo rúgn a gólokat, míg a büszke edzőapuka átveszi a BL-serleget :D billibe ér a kezem

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 7., péntek 17:15

MorataMartin írta:http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... ian_B..htm
Őt már Remy is emlegette meg a FIFA-ban is bent van :mrgreen: csak az a baj vele, hogy már 19 éves, és nem a Castilla-ban játszik. A Castillaban lévő játékosokból se biztos, hogy meghatározó játékos lesz, hát még akkor, aki oda se fér be. Vagy ha tényleg akkora tehetség, és nagy jövője van, akkor meg lúzerság ez, gyakorlatilag a fejlődését vágják el ezzel, és akkor rég ott kellene szerepelnie.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 7., péntek 17:10

Egyébként még erre a fiúra lesz érdemes figyelni, mert tehetséges: http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... ian_B..htm . Illetve itt van Zidane Luca fiai is akiről alig beszélnek, pedig elvileg nem rossz kapus: http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... r/Luca.htm

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 7., péntek 17:08

Egyébként én azon filóztam most,hogy mi van ha jön Carlo és nem adjuk el Higuaínt,mert számolna vele. Gatyába rázná és tolna egy 30+ gólos szezont :D De csak álmodozok,nincs semmi bajom Pipitával,én csípem..igaz a teljesítményével nem szolgált rá.. :(
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 7., péntek 17:06

Morataval az a baj, hogy tényleg csak 3. számúnak lenne jó, úgy viszont nem sokat játszana, és nem sokat fejlődne, nem elég az, hogy keretben van, játszania is kéne. Vagy olyan megoldásban legyen mint idén, hogy csak akkor jön fel, ha kell, és játszik a castillában amúgy, vagy eladni opcióval, hátha 1-2 év alatt fejlődne annyit, hogy visszahozzuk. Előbbit támogatnám talán, mert 3. számú csatárra bármikor lehet majd szükség, és az elvesztésével a Castilla is gyengülne.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 7., péntek 17:06

Moratát mindenképpen kölcsön kéne adni valami kisebb csapatnak, ahol rendszeres lehetőséghez tudna jutni. Sok értelme nincs egy ilyen fiatalt harmadik számú csatárnak tartogatni. Második számúnak meg jelenleg túl nagy kockázat lenne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 7., péntek 17:02

Én Moratat még 1 évig tuti megtartanám, és 3. számúnak betenném a keretbe. Ha folyamatosan a felnőtt keretben lenne és velük edzene, akkor szerintem fejlődhet, csak a kérdés, hogy mennyit. 1 év múlva meg el lehet gondolkodni, hogy mi legyen vele, de 3 csatár úgyis kell majd. Igazolni meg felesleges lesz kettő csatárt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 7., péntek 17:01

EnzoZidane89 írta:Xabinak adok még egy szezont
Xabit én is itt tartanám egy évig, de nem egy 60 meccses szezonra. De nem is kizárólag padra.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 7., péntek 16:57

Huppsz igaz :-) Moratát annak idején Felcsúton a Puskás Suzuki Kupán láttam játszani és már akkor tudtam, hogy meg kell jegyeznem ezt a játékost. (Akkor Morata lett a tornagólkirálya.) Aztán bár eleinte nem játszott jól a Real felnőtt meccsein, de idén sztem áttörés volt nála. Gólokat rúgott és pl. nagyon jól tolta a Barca ellen. A Castillában, ha játszott gólt rúgott. Ha kapott volna annyi lehetőséget, mint Higuaín v. Benzema akk élt is volna vele. Ő sokkal tehetségesebb, mint Soldado v. Negredo annak idején. Egyszerűen csak meg kéne adni végre a tehetségeinknek a lehetőséget. Mert br a barca utánpótlásáról beszél mindenki mégis előttük van a Castilla.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 7., péntek 16:54

Ancelotti jöjjön csak,örülni fogok neki,benne érzem azt,hogy talán tud kezdeni ezzel a bagázzsal valamit. A Xabi-Khedira párossal neki vágni szerintem is madárság,de főleg a német böki a csőröm,én Xabinak adok még egy szezont,hisz mégis csak ő a középpálya motorja,akár tetszik akár nem. Kell mellé egy robot mindenképpen.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 7., péntek 16:50

arra a kérdésre nem válaszoltál még mindig, hogy mit látsz moratában. :D

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 7., péntek 16:45

Galacticos írta:
MorataMartin írta:de én ezt a keretet látnám szívesen:
olyan keretet látnál szívesen ahol még egy évig szívunk a xabi-khedira párossal? ráadásul már essien sem lesz itt. még modric tud ott játszani, tehát 3középsőközéppályással egy szezonnak úgy hogy abból egyik khedira. hát igazad van tényleg furán nézek.
MorataMartin írta:A német edzőnek örültem volna a legjobban
miért?
MorataMartin írta:ha Zidane v. Toril lenne az az edző.
miért?
és légyszíves, kérlek, könyörgöm. mond el mit látsz morataban. komolyan érdekel.
Igazad van kkp még jöhetne, de nagyon tartok tőle, hogy nem fog. "Heinkinek" azért örültem, volna mert egyszer már nyert BL-t a Reallal és most nagyon tetszett az a foci, amit a Bayernnel játszatott. Zidane egyértelmű, hogy azért örülnék, mert ő volt a kedvenc játékosom és valóban lehet, hogy kockázatos a kinevezése, de a Barcánál nem volt az Titoé v. Pepé? Torilnak, mert azért örülnék, mert sikeres volt a Castillával és egy szerethető csapatot rakott össze.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 16:30

MorataMartin írta:de én ezt a keretet látnám szívesen:
olyan keretet látnál szívesen ahol még egy évig szívunk a xabi-khedira párossal? ráadásul már essien sem lesz itt. még modric tud ott játszani, tehát 3középsőközéppályással egy szezonnak úgy hogy abból egyik khedira. hát igazad van tényleg furán nézek.
MorataMartin írta:A német edzőnek örültem volna a legjobban
miért?
MorataMartin írta:ha Zidane v. Toril lenne az az edző.
miért?
és légyszíves, kérlek, könyörgöm. mond el mit látsz morataban. komolyan érdekel.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 7., péntek 16:28

MorataMartin írta:Én nem örülök, hogy Ancelotti jön:S A német edzőnek örültem volna a legjobban, de most azt szeretném, ha Zidane v. Toril lenne az az edző. TUdom, hogy ezért sokan furán fognak nézni, de én ezt a keretet látnám szívesen: Kapusok: Casillas, Diego Lopez, Jesus. Védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Ramos, Albiol, egy 4. sz. középhátvéd, de nem Pepe, Marcelo, Nacho. Középpályások: Xabi Alonso, Khedira (úgy se jön jobb), Özil, Modric, Isco, Jesé, Callejón, Di Maria. Támadók: Morata, Ronaldo, Benzema és egy olyan támadó aki bírja a padozást.
Két darab kkp-val álljunk ki egész szezonban? Ráadásul pont ezzel a kettővel?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 7., péntek 16:25

Én nem örülök, hogy Ancelotti jön:S A német edzőnek örültem volna a legjobban, de most azt szeretném, ha Zidane v. Toril lenne az az edző. TUdom, hogy ezért sokan furán fognak nézni, de én ezt a keretet látnám szívesen: Kapusok: Casillas, Diego Lopez, Jesus. Védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Ramos, Albiol, egy 4. sz. középhátvéd, de nem Pepe, Marcelo, Nacho. Középpályások: Xabi Alonso, Khedira (úgy se jön jobb), Özil, Modric, Isco, Jesé, Callejón, Di Maria. Támadók: Morata, Ronaldo, Benzema és egy olyan támadó aki bírja a padozást.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 7., péntek 16:22

Nem igaz, hogy sehogy sem tud Carlo eljönni Párizsból, beszarás :lol: Még úgyse, ha fizetünk, hát ez mi? Nem lehet kivásárolni onnan?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. június 7., péntek 16:17

mohaola írta:Tegnap a Napoli elnöke elismerte, hogy tárgyalni fog Cavani átigazolásáról a Cheslea-vel, ma már az olasz Mediaset szerint közel a megállapodás a felek között, 58 millió eurót fizetnének érte, ha igaz akkor róla lemondhatunk.

A Marca szerint Ancelotti jövőheti bejelentése után, Kondogbia leigazolását is bejelenti a klub, a Sevilla már keresi is az utódját.

A PSG elnöke nem akarja elengedni Ancelotti-t annak ellenére sem, hogy hajlandóak vagyunk fizetni érte.

Xabi Alonso-t a mai napon sikeresen megoperálták Münchenbe, ágyékproblémái miatt.
Orulok h Cavani ugy nez ki nem erkezik, foleg akkora osszegert.... :mrgreen: , Kondogbia igeretes, de melle valaki meg erkezik remelem.
Carlo mar igazan johetne :agree:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 7., péntek 16:12

mohaola írta:A PSG elnöke nem akarja elengedni Ancelotti-t annak ellenére sem, hogy hajlandóak vagyunk fizetni érte.
Ha el akar jönni a fejére is állhat konkrétan. Szerintem ők sem akarnak jövőre 1 beleszarok edzőt a padon látni és ezzel elbaszni az egész szezont...
mohaola írta:A Marca szerint Ancelotti jövőheti bejelentése után, Kondogbia leigazolását is bejelenti a klub, a Sevilla már keresi is az utódját
Khedirához képest előrelépés lenne még ő is. Ancelotti meg hozza magával Verrattit és meg is van oldva...

Bale sorsa aggaszt mert szerintem ebből jövő nyár lesz vagy végül nem nálunk köt ki. Bár, könnyen meglehet, hogy jön Mata vagy Isco vagy mindkettő + jön Jesé is a nagy csapatba. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég