Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 8., szombat 23:16

Értem tesó. Lehet h neked van igazad. Én csak azzal a kis angol nyelvismeretemmel számolgathatok. Nem tudok sajnos ilyen Top secret infokat. :)
szoktam nézni elég sok espn-es és egyéb sport talk showt, ha az időm engedi és ott elég insider infok vannak, onnan tudom az amcsi pénzeket, nem az ujjamból szopom. persze lehet a lista jó, de biztos vok benne hogy egy james többet szakít, mint ennyi.

hulk: most nyáron alá fog írni a cselszibe. másrészt gyors, erős, tehcnikás, de nincs meg benn az a plusz, amire én csettintek, túl szeleburdi, nem koncentrál eléggé (rengeteg labdakezelési, átvételi hiba, amire nem számítana tőle az ember például; kihagyott ziccerek, nincs túl sok játékintelligánciája sem, murinnyónak ideális lesz), egy átlagosnál vmivel jobb brazil játékos, de nem a legszűkebb elit. mint kb mata a spanyoloknál, az a szint (de nem azok a tulajdonságok ugye)
Kép
Kép
Kép

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 23:10

hehe írta:
hehe bizony rosszul tudja. A Forbes kereseti listáiban minden benne van. Fizu+reklám stbstb.
hidd el nekem, biztos forrásból tudom, hogy vannak tételek, amik nincsenek ebben benne. :shifty:
Értem tesó. Lehet h neked van igazad. Én csak azzal a kis angol nyelvismeretemmel számolgathatok. Nem tudok sajnos ilyen Top secret infokat. :)

De ha már végre itt vagy akkor megkérdem tőled (fórumon már név szerint tőled 2x is kérdeztem) ismét, sajnos választ nem kaptam, mi a véleményed arról a Hulk gyerekről? :) Én rá gondoltam csatárposztra ha majd rájövünk, hogy senkit se tudunk megszerezni :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 23:07

Jim írta:
TheodoriK írta: CR7-en akarunk spórolni? Pazar ötlet. :salute:
ha Raúl meg Casillas sem volt kivétel semmi alól annó (helyesen :-) )
akkor Ronaldo miért lenne?
jelenleg még nem adott annyit a klubbnak, mint a régi legendák....
Nem is kell kivételt tenni. Kapjon csak továbbra is 50%-ot a reklámbevételeiből. De akkor kapjon nagyobb fizetést.

Ezt már múltkor is kifejtettem talán Falcao-Monaco párhuzamban, hogy idézőjelbe téve nem fognak (Ronaldo sem) a Real Madrid két szép szeméért játszani akármekkora Brand is. Ronaldonak a Man Utd.ben sem lenne kisebb reklámértéke ahogy a Chelseaben sem. De még a PSG-ben sem hiszem. És ha ott 1,5 x pénzt adnak neki tisztán mint amit nálunk keres akkor el fog menni. Ha ezt akarjuk akkor hagyjuk. De akkor meg szerintem ideje lenne abbahagyni a köpködést akkor is amikor Ronaldo 2 év múlva kisétál a Bernabeu kapuján FULL ingyen. (aztán majd kap mástól egy 60 millás aláíráspénzt) Na az mekkora üzlet lesz Perez Papa. Nem lesz se TOP1-TOP2 játékosunk se aranytojást tojó reklámemberünk se pénzünk belőle. De nyugodtan lehet garasoskodni a világ legjobb focistáján. Hajrá!
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 8., szombat 23:06

hehe bizony rosszul tudja. A Forbes kereseti listáiban minden benne van. Fizu+reklám stbstb.
hidd el nekem, biztos forrásból tudom, hogy vannak tételek, amik nincsenek ebben benne. :shifty:
Kép
Kép
Kép

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 22:59

hehe, ez a Forbes-os lista micsoda? Idei reklámbevétel vagy minden bevétel?

hehe bizony rosszul tudja. A Forbes kereseti listáiban minden benne van. Fizu+reklám stbstb.



Rank Name Pay Salary/Winnings Endorsements Sport
1
Tiger Woods
$78.1 M $13.1 M $65 M Golf
2
Roger Federer
$71.5 M $6.5 M $65 M Tennis
3
Kobe Bryant
$61.9 M $27.9 M $34 M Basketball
4
LeBron James
$59.8 M $17.8 M $42 M Basketball
5
Drew Brees
$51 M $40 M $11 M Football
6
Aaron Rodgers
$49 M $43 M $6 M Football
7
Phil Mickelson
$48.7 M $4.7 M $44 M Golf
8
David Beckham
$47.2 M $5.2 M $42 M Soccer
9
Cristiano Ronaldo
$44 M $23 M $21 M Soccer
10
Lionel Messi
$41.3 M $20.3 M $21 M Soccer
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 8., szombat 22:56

R.M.C.F írta:A BL döntőn kivül játszott már valaha kiemelkedően?
ez nem lenne jó ajánlólevélnek? :-)
az a faszagyerek aki éles helyzetben a legjobb. :D
Kerlon írta:Amúgy nem értem azokat, akik leszólják Matat.
:-* :-*

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 8., szombat 22:54

Channel - 144452
HD sopcast, remélem jó lesz. Amúgy nem értem azokat, akik leszólják Matat. Az ember bárhol bevethető a támadósorban. Most elvileg balszélső, de volt, hogy már Navassal voltak egymás mellett a jobbon...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 22:51

Hol lehet nézni?

Toljatok be valamit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 8., szombat 22:50

R.M.C.F írta:
Kerlon írta:Javi Martinez úgy lerúgta a haitii játékost, hogy szétszakadt a csukája. Tanulság: ne vegyél pumát. :mrgreen:

A BL döntőn kivül játszott már valaha kiemelkedően? Mert én még nem láttam....de azt igen,hogy a saját anyját agyonrúgna ha az ellenfélnél játszana.
Nem játszik amúgy rosszul csak nagyon szerencsétlenül ütköztek. Kicsit elkésett. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 22:49

Kerlon írta:Javi Martinez úgy lerúgta a haitii játékost, hogy szétszakadt a csukája. Tanulság: ne vegyél pumát. :mrgreen:

A BL döntőn kivül játszott már valaha kiemelkedően? Mert én még nem láttam....de azt igen,hogy a saját anyját agyonrúgna ha az ellenfélnél játszana.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. június 8., szombat 22:49

TheodoriK írta: CR7-en akarunk spórolni? Pazar ötlet. :salute:
ha Raúl meg Casillas sem volt kivétel semmi alól annó (helyesen :-) )
akkor Ronaldo miért lenne?
jelenleg még nem adott annyit a klubbnak, mint a régi legendák....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 8., szombat 22:40

Javi Martinez úgy lerúgta a haitii játékost, hogy szétszakadt a csukája. Tanulság: ne vegyél pumát. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 8., szombat 22:36

hehe, ez a Forbes-os lista micsoda? Idei reklámbevétel vagy minden bevétel?
hogy ki mennyit.
nemtom mi van benne, mert pl kobe meg lebroki tudom hogy 100-nál többet tesznek el, utóbbinak egyéb üzletei is vannak
Kép
Kép
Kép

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. június 8., szombat 22:20

R.M.C.F írta:
oké jöjjön bale. de akkor hozzuk mellé iscot is. leszarom mi lesz itt a nyáron. ő kell.
Csak nehogy ezzel az iscoval is az legyen mint azzal a szőke kölökkel(hogyishívják) aki a racingból jött,és elment,megsérült és lófaxt sem fejlődik....

Canales. :-) Aki amúgy megint megsérült az U21-es eb-n, haza is utazott. Hihetetlen, mekkora szerencsétlen ez a gyerek. :(
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 22:16

h3x0r írta:
RaúlRealMadrid írta:Nem értem miért nem lehet megadni CR-nek azt a 75%-ot... annyira rá vagyunk szorulva arra a tetves 15%-ra? :vivo:
Tetves 15 szazalek?? Nem par ezer eurorol van szo, hanem tobb milliorol. Azt ugye tudod, hogy minden ceg ott probal meg penzt sporolni ahol tud. Es ha sikerul akar csak 1 milliot megsporolni azzal, hogy 1 het helyett 4 het alatt zarjuk le a targyalast Ronaldoval, akkor 100%-ig tamogatom.
CR7-en akarunk spórolni? Pazar ötlet. :salute:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 22:16

oké jöjjön bale. de akkor hozzuk mellé iscot is. leszarom mi lesz itt a nyáron. ő kell.
Csak nehogy ezzel az iscoval is az legyen mint azzal a szőke kölökkel(hogyishívják) aki a racingból jött,és elment,megsérült és lófaxt sem fejlődik....
hát ha nagyon szoros a kapcsolata ancelottival, akkor én eltudnám képzelni hogy elhozza magával és meggyőzi hogy ő kell nekünk. a psg-t na őket már nehezebb lenne meggyőzni.
Nem tud ő még egy madridot elkormányozni.......kell pár év....
Szerintem...de lehet, hogy tévedek...nem értékelik le sokan, csak az veri ki a biztosítékot, hogy 90 milliós ajánlatokról írogat a média, ami azért agyrém. 90 millió volt CR, aki BL győztes, aranylabdás, és reklámértékben is kicsit más kategória volt. Szóval mondjuk 50 milla, és hadd szóljon.
Soha.....semmit se fogadja el a médiától....hazudnak általában. De bale nem ér 90-et........max 50-et,szerintem. Egy szerény kis fickó,semmi bulvár,nem ver nőt,nem töri össze az autóját havonta,nem akar videótékában megerőszakolni senkit mint RVP......nem áll a haja égnek mint egy tarajos gőtének.......szóval nem média bohóc......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. június 8., szombat 22:04

Kaka még ingyen sem kéne senkinek
mert a teljesítményéhez képest iszonyúan magas a fizetése

sztem megvárja még lejár a szerződése
azután elsomfordál a hátsó kijáraton....

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 8., szombat 22:01

lucifer írta:Igazolással kapcsolatban egyébként miért nem rutinos kicsit a Real?
Erre már valaki korábban írt. De akkor tömören.
- Egyrészt ha mi ki is nézünk valakit, koránt sem biztos, hogy annak a csapatnak, ahol játszik, kell valaki (eladó!) tőlünk.
- Tegyük fel, hogy még is talál olyan játékost. Mondjuk a Tottenhamnek kell Higuaín. Akkor még mindig ott a kérdés, hogy az adott "csere" játékos oda akar-e igazolni. Az előbbi példánál maradva, Higuaín inkább menne olyan csapatba, ahol címeket nyerhet, de legalább indul a BL-ben mint a Juventus.
- És még ha a "csere" játékos és a másik klub meg is egyezik, egyáltalán nem biztos, hogy akit mi kinéztünk magunknak azt a másik klub odaadná, vagy a játékos el akarna menni onnan. Például ezért nem jön Vidal és valószínűleg Pogba sem.
De például a PSG-Verratti és Real-di María cserebere lehet, hogy létrejön (remélem). Kérdés, hogy a PSG mennyire ragaszkodik az olaszhoz, és hogy Verratti mennyire hajlandó a váltásra (ragaszkodik-e Ancelottihoz úgy, mint Thiago Silva vagy Lucas).

Cavani 60-ért? Remélem kacsa.

Kaká távozása: nehézkes. Ő reménykedik Ancelottiban, és valószínűleg hiszi, hogy még lehet helye a Real Madridban. Továbbá Pérez nem válna meg Tőle ingyen, amit a többi klub Kaká fizetése mellett már nem tudna állni. Ha mégis, akkor azok kisebb nevű európai (Galatasaray), vagy külföldi (amerikai vagy brazil némi céges támogatással) klubok, ahol meg az a helyzet, hogy a játékos (még) nem igazolna oda, mert érez magában még kellő erőt az európai topfocihoz. Vagy nem keresne olyan jól.

hehe, ez a Forbes-os lista micsoda? Idei reklámbevétel vagy minden bevétel?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 8., szombat 21:57

R.M.C.F írta:Hol írtál a vadlóról?
az ő vételárát költöttem el gondolatban. :mrgreen:
R.M.C.F írta:.áll neki a jövő,miért váltana?
hát ha nagyon szoros a kapcsolata ancelottival, akkor én eltudnám képzelni hogy elhozza magával és meggyőzi hogy ő kell nekünk. a psg-t na őket már nehezebb lenne meggyőzni.
R.M.C.F írta:Kondogbia....egyáltalán nem ismerem. Cserének miért jönne el egy fiatal? Nem tud fejlődni......ha nincs reális esélye a kezdőre akkor ne jöjjön,magával baxik ki.
xabi két hónap out. ki tudja milyen formában tér vissza? khedirát ismerjük.. bőven kaphatna játéklehetőséget szerintem.
hehe írta:hallod RMCF idehozzuk bélt, de ha tévedsz és betli lesz vagy egyfoyltában sérült, én nagyon összepüföllek :lol: :lol:
R.M.C.F írta:Lehet hogy tévedek....de az ritka,mint a taknyos nyár....
:lol: :lol:

oké jöjjön bale. de akkor hozzuk mellé iscot is. leszarom mi lesz itt a nyáron. ő kell. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 8., szombat 21:57

R.M.C.F írta:de ma gondolkodtam volt -e ennyire lefelé kerekített focista az elmúlt 10 évben és nem tudok olyant megnevezni......iszonyat mennyire lefelé értéklik.
Szerintem...de lehet, hogy tévedek...nem értékelik le sokan, csak az veri ki a biztosítékot, hogy 90 milliós ajánlatokról írogat a média, ami azért agyrém. 90 millió volt CR, aki BL győztes, aranylabdás, és reklámértékben is kicsit más kategória volt. Szóval mondjuk 50 milla, és hadd szóljon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég