Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 9., vasárnap 10:46

kipriotis írta:valaki tudna adni egy linket arról a szép Jesé gólról, ami asszem a 22. találata volt
Jesé Top 10 (az utolsó a 22. találata)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kipriotis
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kipriotis » 2013. június 9., vasárnap 10:36

valaki tudna adni egy linket arról a szép Jesé gólról, ami asszem a 22. találata volt

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. június 9., vasárnap 10:01

pheco írta:Isco vs Russia
Fú nagyon tanárkodott ezen a meccsen. 30 alatt eltudjuk hozni, akkor jöhet. B-)
egyre jobban tetszik, hozzuk mar el :agree:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 9., vasárnap 9:55

Isco vs Russia
Fú nagyon tanárkodott ezen a meccsen. 30 alatt eltudjuk hozni, akkor jöhet. B-)

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 9., vasárnap 0:29

Galacticos írta: klikk ide. :lol: :lol:
Casillas-nak megvan az újabb riválisa :mrgreen:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 23:49

rmcf a múltkor már linkeltem neked ezt a videót de lehet csak akartam már nem tudom. klikk ide. :lol: :lol:
Brutál ez a faxi... van olyan aki érzésem szerint jobban illene a Madridhoz. De nem lennék elkeseredve ha Bale itt kötne ki. Még az se érdekel ha nem a kapuban lesz :Đ
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 23:45

Igen,linkelted......mert a kapuban is jó.. :lol: :lol: de viccet félretéve,nem aki bal védőből lesz középső irányító és rendre meccseket dönt el,az egyik legjobb ligában.....az több mint figyelemre méltó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 8., szombat 23:41

R.M.C.F írta:Jobb oldalon is otthon van......ott is szokott nyomulni,sokat.
Los Blancos írta:
de ő inkább jobbszélső mintsem csatár nem? ott is sűrűn feltűnik, meg szeret beljebb húzódni de inkább szélről indul nem?
De.
Cr, Bale típus, posztot illetően.
na akkor csak jól tudtam. :D
rmcf a múltkor már linkeltem neked ezt a videót de lehet csak akartam már nem tudom. klikk ide. :lol: :lol:

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 23:39

de ő inkább jobbszélső mintsem csatár nem? ott is sűrűn feltűnik, meg szeret beljebb húzódni de inkább szélről indul nem?
Nem láttam sok meccsen, de amennyire én kivettem szeret visszalépni labdáért akár szélre is de ez abszolut esetleges nála. Nem láttam nála, hogy ez tendencia lenne. Inkább csak szereti lendületből megindulni a kapu felé úgy , hogy van előtte tér.
Hajszálnyit emlékeztet Rooney játékára. De mégis más.

Majd hehe kijavit ha nagyot tévedtem.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 8., szombat 23:37

de ő inkább jobbszélső mintsem csatár nem? ott is sűrűn feltűnik, meg szeret beljebb húzódni de inkább szélről indul nem?
De.
Cr, Bale típus, posztot illetően.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 23:36

e ő inkább jobbszélső mintsem csatár nem? ott is sűrűn feltűnik, meg szeret beljebb húzódni de inkább szélről indul nem?
Jobb oldalon is otthon van......ott is szokott nyomulni,sokat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 8., szombat 23:34

nmate írta:Kapus keze leszakad, ha jobban beleér. Atyaúristen mekkora gól.
ja mint a premier league kapusainak is törne keze ha beleérnének a vadló lövéseibe. :mrgreen:
nmate írta:Cavani meg azért valamivel jobb, mint a mostani Higuain, én a sérülés előtti Higuain szintjére taksálnám a palit.
cavani szerintem sokkal jobb mint higuain. de nem 60milliós csatár. közel se.
TheodoriK írta:Én rá gondoltam csatárposztra ha majd rájövünk,
hehe írta:hulk: most nyáron alá fog írni a cselszibe. másrészt gyors, erős, tehcnikás, de nincs meg benn az a plusz, amire én csettintek, túl szeleburdi, nem koncentrál eléggé (rengeteg labdakezelési, átvételi hiba, amire nem számítana tőle az ember például; kihagyott ziccerek, nincs túl sok játékintelligánciája sem, murinnyónak ideális lesz), egy átlagosnál vmivel jobb brazil játékos, de nem a legszűkebb elit. mint kb mata a spanyoloknál, az a szint (de nem azok a tulajdonságok ugye)
de ő inkább jobbszélső mintsem csatár nem? ott is sűrűn feltűnik, meg szeret beljebb húzódni de inkább szélről indul nem?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 8., szombat 23:31

R.M.C.F írta:Nincs meg benne az a plusz,de tud olyan dolgokat,amiket kevesen.
Pl ez, ez mi már :mrgreen:
Kapus keze leszakad, ha jobban beleér. Atyaúristen mekkora gól.

Cavani meg azért valamivel jobb, mint a mostani Higuain, én a sérülés előtti Higuain szintjére taksálnám a palit.

Ettől függetlenül nem kell.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 23:25

szoktam nézni elég sok espn-es és egyéb sport talk showt, ha az időm engedi és ott elég insider infok vannak, onnan tudom az amcsi pénzeket, nem az ujjamból szopom. persze lehet a lista jó, de biztos vok benne hogy egy james többet szakít, mint ennyi.

hulk: most nyáron alá fog írni a cselszibe. másrészt gyors, erős, tehcnikás, de nincs meg benn az a plusz, amire én csettintek, túl szeleburdi, nem koncentrál eléggé, egy átlagosnál vmivel jobb brazil játékos, de nem a legszűkebb elit. mint kb mata a spanyoloknál, az a szint (de nem azok a tulajdonságok ugye)
Lista:
Értem. Nos sokat hozzászólni nem tudok. De azok a bogyópattogtatók meg is érdemlik. Nem semmi klasszisok a saját sportágukon belül és iszonyat fizikai terhelésnek vannak kitéve (véleményem szerint sokkal nagyobba mint CR-ék). James meg aztán tényleg kiemelkedő most. Bár én leszoktam az NBA-ről mióta M.J. visszavonult.

Hulk:
Na erről a Chelseas inforól se olvastam még semmit sehol. Bár van abban valami ráció, hogy orosz milliárdos klubból max haveri alapon egy orosz tudja kimozdítani egy oda nem kevés pénzért szerződtetett játékost. Én mindenesetre szívesen nézném valamelyik nagy eu bajnokságban őt, hogy magam is jobban véleményt tudjak formálni róla. Lassan ő is 27 years szóval 1 zsíros szerződése lehet még valami komoly klubbal ha nem csak pénzt akar keresni pályafutása alatt hanem nyerni is szeretne valamit.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 8., szombat 23:24

Ne szórakozzunk már Cavani 60M? Higuaínhoz képest sem látok túl nagy különbséget.
amúgy ja.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 8., szombat 23:23

Ha Cavani vagy Bale-t megvesszük ennyi pénzért... :vivo:

60,90? :lol: :lol:

Akkor inkább maradjon Morata vagy akár Jesé Benz cseréjének. Ennyi pénzből vegyünk atom középpályát. Pogba, Gündogan, Verratti, stb...Meg egy Isco, Mata-t.

Ne szórakozzunk már Cavani 60M? Higuaínhoz képest sem látok túl nagy különbséget. Bale meg még mindig tartom h nem való hispán földre, maradjon a szigetországban.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 23:19

hulk: most nyáron alá fog írni a cselszibe. másrészt gyors, erős, tehcnikás, de nincs meg benn az a plusz, amire én csettintek, túl szeleburdi, nem koncentrál eléggé, egy átlagosnál vmivel jobb brazil játékos, de nem a legszűkebb elit. mint kb mata a spanyoloknál, az a szint (de nem azok a tulajdonságok ugye)
Igen,Hulk átgondolatlan,sokszor előbb cselekszik mint gondolkodik....én egyébként bírom.


Nincs meg benne az a plusz,de tud olyan dolgokat,amiket kevesen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 8., szombat 23:16

Értem tesó. Lehet h neked van igazad. Én csak azzal a kis angol nyelvismeretemmel számolgathatok. Nem tudok sajnos ilyen Top secret infokat. :)
szoktam nézni elég sok espn-es és egyéb sport talk showt, ha az időm engedi és ott elég insider infok vannak, onnan tudom az amcsi pénzeket, nem az ujjamból szopom. persze lehet a lista jó, de biztos vok benne hogy egy james többet szakít, mint ennyi.

hulk: most nyáron alá fog írni a cselszibe. másrészt gyors, erős, tehcnikás, de nincs meg benn az a plusz, amire én csettintek, túl szeleburdi, nem koncentrál eléggé (rengeteg labdakezelési, átvételi hiba, amire nem számítana tőle az ember például; kihagyott ziccerek, nincs túl sok játékintelligánciája sem, murinnyónak ideális lesz), egy átlagosnál vmivel jobb brazil játékos, de nem a legszűkebb elit. mint kb mata a spanyoloknál, az a szint (de nem azok a tulajdonságok ugye)
Kép
Kép
Kép

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 23:10

hehe írta:
hehe bizony rosszul tudja. A Forbes kereseti listáiban minden benne van. Fizu+reklám stbstb.
hidd el nekem, biztos forrásból tudom, hogy vannak tételek, amik nincsenek ebben benne. :shifty:
Értem tesó. Lehet h neked van igazad. Én csak azzal a kis angol nyelvismeretemmel számolgathatok. Nem tudok sajnos ilyen Top secret infokat. :)

De ha már végre itt vagy akkor megkérdem tőled (fórumon már név szerint tőled 2x is kérdeztem) ismét, sajnos választ nem kaptam, mi a véleményed arról a Hulk gyerekről? :) Én rá gondoltam csatárposztra ha majd rájövünk, hogy senkit se tudunk megszerezni :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 8., szombat 23:07

Jim írta:
TheodoriK írta: CR7-en akarunk spórolni? Pazar ötlet. :salute:
ha Raúl meg Casillas sem volt kivétel semmi alól annó (helyesen :-) )
akkor Ronaldo miért lenne?
jelenleg még nem adott annyit a klubbnak, mint a régi legendák....
Nem is kell kivételt tenni. Kapjon csak továbbra is 50%-ot a reklámbevételeiből. De akkor kapjon nagyobb fizetést.

Ezt már múltkor is kifejtettem talán Falcao-Monaco párhuzamban, hogy idézőjelbe téve nem fognak (Ronaldo sem) a Real Madrid két szép szeméért játszani akármekkora Brand is. Ronaldonak a Man Utd.ben sem lenne kisebb reklámértéke ahogy a Chelseaben sem. De még a PSG-ben sem hiszem. És ha ott 1,5 x pénzt adnak neki tisztán mint amit nálunk keres akkor el fog menni. Ha ezt akarjuk akkor hagyjuk. De akkor meg szerintem ideje lenne abbahagyni a köpködést akkor is amikor Ronaldo 2 év múlva kisétál a Bernabeu kapuján FULL ingyen. (aztán majd kap mástól egy 60 millás aláíráspénzt) Na az mekkora üzlet lesz Perez Papa. Nem lesz se TOP1-TOP2 játékosunk se aranytojást tojó reklámemberünk se pénzünk belőle. De nyugodtan lehet garasoskodni a világ legjobb focistáján. Hajrá!
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég