Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. június 12., szerda 9:31

Ancelottirol mar annyi mindenki beszel, S ha Perez azt mondja h jon, akkor jon :agree: de mar legyen vegre hivatalos :mrgreen:
S Ronaldoval irjuk ala vegre azt a szerzodest, meg mielott tenleg elgondolkozik azon a francia turan :ozil:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 12., szerda 8:56

Talán be lehet neki adagolni ezt a kölcsönszerződést úgy, hogy közben hosszabbítson is, de mi van ha nem?
Ez nem kölcsönszerződés lenne, hanem eladnánk opcióval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 12., szerda 8:54

nmate írta:Én elpasszolnám 1 évre Kusenbe és ha ott alkot valamit, akkor vissza lehetne hozni.
A baj az, hogy már csak egy év van hátra a szerződéséből, és kijelentette, ha nem lesz az első csapat tagja, elképezlehtő, hogy nem hosszabbít. Talán be lehet neki adagolni ezt a kölcsönszerződést úgy, hogy közben hosszabbítson is, de mi van ha nem? Ráadásul Di Maria és Callejón esetleges távozása esetén igenis lenne helye a felnőtt keretben.

Amúgy kíváncsi vagyok, hányszor jön még elő a nyár folyamán ez az Ancelotti Vidalt akarja hír.
Merci Zizou!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 12., szerda 8:47

Én sem bánnám, ha Jesé elmenne kölcsönbe, persze ezért kellett volna felhozni idén 1-2 meccsre, hogy lássuk, mit tud az első ligában. Én elpasszolnám 1 évre Kusenbe és ha ott alkot valamit, akkor vissza lehetne hozni.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. június 12., szerda 8:44

Carvajalnak is nagyon jót tett a Bayer, szóval ez egy jó megoldás arra az esetre, ha sikerül elhozni Balet.
Viszont ha marad a Spursben, jobb lenne megtartani Jesét, mert jutna neki elég lehetőség. Varanet is sikerült beépíteni, szóval azért, ha valaki tényleg óriási tehetség, még a Realban sem kerüli ez a szakemberek figyelmét mostanság.
Hát remélem is,hogy ő nem "kallódik el". Jó lenne ennyi év után valaki,aki megragad végre az első csapatban az utánpótlásból... :mrgreen:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 12., szerda 8:40

Nika91127 írta:
szerda, 08:28
A Bayer Leverkusen ragaszkodik Jesé Rodríguez leigazolásához egy ugyanolyan transzfer keretében, ahogy a tavalyi évben megszerezték Carvajalt. Pérez és Zidane az első csapatnál számolna a játékossal, azonban úgy döntöttek, hogy megvárják az új edző döntését vele kapcsolatban.
Ha állandó lehetőséget kaphatna ott,én lehet belemennék...Mert most az első csapatnál egyenlőre csak epizódszerep jutna neki. De ha ott kezdő lenne,és végigtolna egy felnőtt szezont,megláthatnánk,mire képes... :hmmm:
Carvajalnak is nagyon jót tett a Bayer, szóval ez egy jó megoldás arra az esetre, ha sikerül elhozni Balet.
Viszont ha marad a Spursben, jobb lenne megtartani Jesét, mert jutna neki elég lehetőség. Varanet is sikerült beépíteni, szóval azért, ha valaki tényleg óriási tehetség, még a Realban sem kerüli ez a szakemberek figyelmét mostanság.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. június 12., szerda 8:34

szerda, 08:28
A Bayer Leverkusen ragaszkodik Jesé Rodríguez leigazolásához egy ugyanolyan transzfer keretében, ahogy a tavalyi évben megszerezték Carvajalt. Pérez és Zidane az első csapatnál számolna a játékossal, azonban úgy döntöttek, hogy megvárják az új edző döntését vele kapcsolatban.
Ha állandó lehetőséget kaphatna ott,én lehet belemennék...Mert most az első csapatnál egyenlőre csak epizódszerep jutna neki. De ha ott kezdő lenne,és végigtolna egy felnőtt szezont,megláthatnánk,mire képes... :hmmm:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 12., szerda 8:32

Zidane és Pérez ma csúcstalálkozót tart, ahol többek között a francia legenda szerepét és a 2013-14-es csapat összetételét fogják megvitatni. A vezetőség szeretné, ha újra trófeákat nyerne a csapat, ezért ehhez mérten fognak igazolni, és természetesen szó lesz az elvágyódó játékosok sorsáról is.
Hát a napirend első pontjának örülök, de edző nélkül megvitatni a csapat összetételét kicsit necces. Kivéve persze, ha Carlo már leadta a maga kis listáját előre...
Az El Confidencial szerint Carlo Ancelotti elsősorban Vidal leigazolását kéri Péreztől. A chilei játékost ugyan érinthetetlennek minősítette a Juventus, ennek ellenére a Real Madrid mindent meg fog tenni a játékos Madridba költöztetéséért.
...mert ugyebár ez arra enged következtetni. Btw, ha Péreznek sikerül elhoznia Vidalt én nagyon nagyot fogok ünnepelni (inni). Olyan szinten ragaszkodnak hozzá, hogy lehetetlen küldetésnek tűnik, és ami még komolyabb gond, hogy a játékos is imádja a Juvet.
Egy Bale-Vidal páros önmagában meglenne legalább 150 millió. Igaz, én nem sajnálnám rájuk, mert ezzel a két emberrel hihetetlen mekkorát erősödnénk. Ha nem is érkezne már rajtuk kívül komoly név, vagy egyáltalán semmilyen, én már akkor is elégedett lennék. Tudom, hogy a KP-n egy ember általában nem csinál nyarat -és persze én is jobban örülnék, ha még hoznánk oda rajt kívül legalább egy, de inkább két fickót- ám okosan használva a chilei mégis képes lehet rá.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 11., kedd 22:51

schranzer írta:10 szabadrugasbol mondjuk 6ot. Most 10bol 3at ha bever
azért ez erős túlzás.
ha 10ből hármat beverne hatalmas isten lenne. nem lehet annyit belőni.
kb 4szabadrúgása van meccsenként lövőtávból.
persze értem hogy mire gondolsz ebben valóban visszafejlődött.
egyébkétt ha jön isco először a jobboldalon próbálnám ki ha ott nem megy neki akkor áttenném a balra, és ronaldot a jobbszélre oda ahol aranylabdás lett.
de amúgy is kötetlen posztok kellenek elöl.
schranzer írta:HA! pedig Isco ezen evek soran konstansra tudja csiszolni a jo teljesitmenyet, Spanyolországnak lesz egy új Iniestája. Ha elviszi valamilyen nagycsapat, akkor pedig mindenki a fejét fogja fogni, hogy itt volt az orrunk elott. Vidal effektus. Persze itt túl sok a HA. De akkoris.
ezek a sorok előtt leborulok. mintha én írtam volna. :)

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 11., kedd 22:41

Tayo írta:Isconak én sem látom a helyét.
Középen Özil és Modric egyértelműen jobb játékosok nála, a balszélre amolyan szélső irányítónak ami manapság eléggé elterjedt megintcsak nem tudjuk betenni Cé miatt, jobb szélen meg nem tudja azokat az erényeket villogtatni amit a balszélről befelé indulva tudna. Csak azért hogy igazoljunk egy támadót mindenáron értelmetlen lenne és felesleges az ő leigazolása. Perez is elmondta ezt egy interjúban.
Pont ezért mondom, hogy nehéz ugy ez. Mivel CR itt van, o alapkezdo mindenaron, es ez ertheto is. Na de mondjuk 2 év múlva nemhiszem, hogy ugyanolyan jo lesz, mint most. Már abból is látszik, hogy valamit "visszafejlodott", hogy par evvel ezelott meg bevert 10 szabadrugasbol mondjuk 6ot. Most 10bol 3at ha bever, mar megvagyunk elégedve. Ez egy kisebb fajta visszaeses, es minel tovabb, annal jobban fog ez jelentkezni mindennél, a cselezésnél (ami már azért most is elegge latszodik), vagy akar a gyorsaságnál. HA! pedig Isco ezen evek soran konstansra tudja csiszolni a jo teljesitmenyet, Spanyolországnak lesz egy új Iniestája. Ha elviszi valamilyen nagycsapat, akkor pedig mindenki a fejét fogja fogni, hogy itt volt az orrunk elott. Vidal effektus. Persze itt túl sok a HA. De akkoris. Akik az itteniek kozul a technikás, kreativ es kombinativ jatek kedveloi, azoknak biztosan jobban fekudne az Ozil + Modric + Isco hármas, hatul kiegészulve egy Verratti(Gundogan)+Pogba duóval. De mint irtam par sorral visszabb, elore ekkor kellene egy olyan golvago, aki hozza CR 50gólját évente. Olyant meg nagyon nehéz találni.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. június 11., kedd 22:39

Inigo Martinezt nem kéne a Barcába engedni,
itt a helye

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 11., kedd 21:26

DavieS írta:Azért ha összeállna a Millner-Navas-DíMaria szélső 3as az aztán tudna butítaní...
az biztos :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. június 11., kedd 21:15

BBeno írta:remélem hogy Pellegrini fasza kis csapatot csinál amelyik harcban lesz az első helyért de persze alul marad José ellen.
Azért ha összeállna a Millner-Navas-DíMaria szélső 3as az aztán tudna butítaní... :D :lol:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 11., kedd 21:10

Isconak én sem látom a helyét.

Középen Özil és Modric egyértelműen jobb játékosok nála, a balszélre amolyan szélső irányítónak ami manapság eléggé elterjedt megintcsak nem tudjuk betenni Cé miatt, jobb szélen meg nem tudja azokat az erényeket villogtatni amit a balszélről befelé indulva tudna. Csak azért hogy igazoljunk egy támadót mindenáron értelmetlen lenne és felesleges az ő leigazolása. Perez is elmondta ezt egy interjúban.
A MU-ban bőven játszott a jobb oldalon is. Amúgy meg a modern szélsőknél olyan nincsen, hogy csak jobb meg csak bal oldal.
Nálunk nagyon ritkán vette fel ezt a poziciót, és a Mu-s évei vége felé is inkább a balszél lett az ő posztja. Nyilván egy szélsőnek meg kell tudnia játszania a pálya mindkét szélét, de egy technikásabb, összjátékot érző játékos sokkal jobban érzi magát a jobbik lábával ellentétes oldalon.

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 11., kedd 20:52

schranzer írta:Tulajdonkeppen szerintem itt az egesz taktikai variacionak CR a kerékkotoje. O stabil bal szelso, es ott vege.
A MU-ban bőven játszott a jobb oldalon is. Amúgy meg a modern szélsőknél olyan nincsen, hogy csak jobb meg csak bal oldal.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 11., kedd 20:43

Géci írta:Engem annyi aggaszt, hogy Isco baloson jó meg középen és nekünk az a poszt elég tömött. Jobboson nem tudom mit alkotna
Ez van benne, hogy Isco kozepen jatszik, de nagyon sokat kinn maszkal a bal szélen. Nalunk ott van CR, kozepen meg Ozil/Modric. Esetleg meg ugy lehetne megoldani, hogy Ozil jobb szelen, Modric kozepen, CR bal szelen. Isco meg Modric cserejenek. Nemtudom, de kozepso tamadokozeppalyasokkal elvagyunk látva. Tulajdonkeppen szerintem itt az egesz taktikai variacionak CR a kerékkotoje. O stabil bal szelso, es ott vege. Ozil bevetheto jobb szelen, kozepen. Modric is ha kell, jatszhat tobb poszton. Isco is kozepen/bal szelen bevezheto. Mondjuk ha megnezzuk Balet, o teljesen kotetlen, mindhárom poszton bevetheto. Ettol fuggetlenul CRre mindekeppen szuksegunk van, mert nelkule nem lennenk ennyire eredmenyesek. CR nelkul tulajdonkeppen csakis akkor lennenk jok, ha mondjuk elol lenne egy R9 féle csatár, mogotte pedig egy Ozil+Modric+Isco kreatív kozeppalya szaladozna. De ez majd a jovo zenéje, ha egyáltalán az :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 11., kedd 20:43

Nem úgy volt, hogy a Malagát érdekli, az Isco biznisz miatt. Velük nem lehetne üzletelni. Most nem Isco miatt, őt most felejtsük el. Pusztán Morata fejlődése szempontjából. Eladás/kölcsön. Bár szerintem a srác veszett fejsze nyele.
Valami olyasmi volt ha jól emlékszem,hogy a sevilla vitte volna...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 11., kedd 20:30

igazából NAVAS elég korrekt áron 15 millió fontért = 17,5 millió euróért ment a Citybe. annyiért szerintem belefér. főleg a Citynek. nem tudom mennyit fog keresni de remélem hogy Pellegrini fasza kis csapatot csinál amelyik harcban lesz az első helyért de persze alul marad José ellen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 11., kedd 20:28

Géci írta: Most arra várunk, hogy tud e jönni ingyen, vagy fizetni kell érte... Gondolom én :kivagyhe:
Esetleg talán még arra, hogy a PSG megegyezzen valakivel, hogy találjon utódot, az Olasz helyett. Nem tudom, de jó lenne már valamilyen fejlemény, aláírás.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 11., kedd 20:25

Engem annyi aggaszt, hogy Isco baloson jó meg középen és nekünk az a poszt elég tömött. Jobboson nem tudom mit alkotna, de abban is biztos vagyok, hogy miután lesz edző hamar kiderül minden. Szerintem idők kérdése mikor fizetünk Ancelottiért, mert sokáig Perez sem fog várni. Most arra várunk, hogy tud e jönni ingyen, vagy fizetni kell érte... Gondolom én :kivagyhe:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég